Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

Zawody pod nazwą Sprawdzian Wszechstronności Stylowej, jak sam nazwa wskazuje, skierowane są do zawodników bardzo wszechstronnych, bowiem wg regulaminu imprezy każdy pływak startuje na dystansie 100m wszystkimi stylami (motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym) oraz na bardzo trudnym dystansie 400m st. zmiennym. Podczas takich zawodów rozegranych 12 października na Aqua Lublin rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: młodzików 12-13 lat, juniorów 14-15 lat i w kategorii 16 lat i starsi. Zawodnicy Fali wywalczyli w sumie 14 miejsc medalowych (4 pierwsze miejsca, 5 drugich i 5 – trzecich). Na szczególne wyróżnienie zasłużył Błażej Paszkowski, który
zwyciężył aż czterokrotnie (100m st. grzbietowym, dowolnym i motylkowym oraz 400m st. zmiennym) i we wszystkich swoich startach ustanawiał rekordy życiowe. Został tym samy najlepszym młodzikiem imprezy! Medalowe miejsca zajmowały tez młodziczki. Amelia Wysocka była trzykrotnie II (100m st. dowolnym, motylkowym i grzbietowym) oraz dwukrotnie III (100m st. klasycznym i 400m st. zmiennym). Anna Wilk natomiast dwukrotnie była II (100m st. klasycznym i 400m st. zmiennym) i dwukrotnie zajęła III miejsce (100 st. dowolnym i grzbietowym). Na podium stanął też Rafał Wójcik (III miejsce na 400m st. zmiennym). Na uwagę zasługuje również fakt, że w tych zawodach Artur Siekaczyński ustanowił dwa rekordy Klubu – na 100m st. motylkowym (57,65s.) i 100m st. grzbietowym (58,99s.). Ponadto dobrą fermę zaprezentowała Zofia Szewczyk ustanawiając
rekordy życiowe we wszystkich swoich startach.