Nasi Partnerzy

 

 

Trening Sylwestrowy 2023

Jedną z kilkuletnich tradycji naszego Klubu jest „Trening Sylwestrowy”. Ta zabawowa forma „popływania” odbywa się zawsze w możliwie najbliższym końca roku terminie. W tym roku była to sobota 30 grudnia.

W treningu wzięło udział ok. 40 osób – zarówno byli, jak i obecni zawodnicy Fali. Ci, którzy odnosili największe sukcesy w historii Klubu, jak i Ci, którzy te sukcesy będą dopiero odnosić. Większość to kraśniczanie, ale byli też „Falowcy” z Krakowa, Warszawy, Lublina i … Londynu. Mieliśmy też gościa z innego, zaprzyjaźnionego Klubu – Nawa Skierniewice. Wszyscy dobrze się bawili. Jak zwykle było trochę „dziwnych” połączeń stylowych, pływanie nogami do przodu czy pływanie odwrotnie – wszystko z uśmiechem na twarzy. Nie zabrakło też „Fali z Falą” z różnych pozycji.

Trenerzy bardzo się cieszą, że jest nas znowu coraz więcej – zdarza się, że w Klubie trenują już dzieci byłych zawodników, więc o przyszłość pływania w Kraśniku można być spokojnym. Oby przyszły, 2024 rok dał mam kolejny krok w odbudowie wielkości UKP Fala Kraśnik, a całej pływackiej społeczności życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku!