Pływacka Liga Szuwarek VI runda Krasnystaw

dscn3609 dscn361713.10.2013 w Krasnymstawie odbyła się VI runda Pływackiej Ligi Szuwarek, była to przedostatnia runda ale pierwsza w której wystartowali zawodnicy Fali. Na zawody wyjechało 19 najmłodszych zawodników z naszego klubu, stając dziewięciokrotnie do dekoracji dla najlepszych. W kategorii 7  lat i młodsi pierwsze miejsca zajęli Anna Wilk i Wojciech Siekaczyński,a na trzecim miejscu uplasował się Paweł Bucoń. Wśród zawodników 8 letnich dyplomami nagrodzeni zostali Mateusz Latosiewicz  miejsca 4 i 5, Oliwia Sosnówka – 6 miejsce, a Bartek Zarawski dwukrotnie 7. Krzysztof Kijewski uplasował się na 4 pozycji, a Piotr Borsuk na miejscu 6 w kategorii 10 lat.

Wyniki VI rundy Pływackiej Ligi Szuwarek                Klasyfikacja po VI rundach            Zdjęcia w galerii.