Laur Lubelskiego Koziołka IV runda

DSC_0993

W piątek 05.06.2015 odbyła się IV runda 39 edycji zawodów z cyklu „O Laur Lubelskiego Koziołka”, . Ze względu na zamkniętą pływalnie MOSiR w Lublinie rywalizowano na  pływalni  Szkoły Podstawowej nr 23. W zawodach udział wzięło ponad 200 startujących, a wśród nich czternastka z Kraśnika.  Po raz kolejny nasi młodzi pływacy dziesięciokrotnie stawali do dekoracji dla najlepszych (dyplomy wręczane były dla najlepszej dziesiątki) z czego aż pięć razy na podium.

W kategorii 8 lat i młodsi  pierwsze miejsce na dystansie 50 m st dowolnym  zajął Paweł Bucoń, a tuż za nim, na drugim stopniu, Wojciech Siekaczyński. Wśród dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się Amelia Wysocka. W tej kategorii dekorowani byli również: na miejscu szóstym Milena Sosnóka, a na siódmym Jan Szymula.

Wśród zawodników 9 letnich również na dystansie 50 m st dowolnym zwyciężyli Anna Wilk i Błażej Paszkowski, a Bartosz Chmiel zajął miejsce dziesiąte. Natomiast w kategorii 10 lat na dystansie 50m st motylkowym miejsca siódme zajęli  Oliwia Sosnówka i Bartosz Zarawski.  Pozostali zawodnicy również zaprezentowali się z dobrej strony ustanawiając swoje rekordy życiowe.

Była to ostatnia runda  przed wakacyjną przerwą. Klasyfikacje LLK na stronie mtplublinianka.pl w zakładce LLK