Nasi Partnerzy

krasnik-herbkraśnik powiatpzplozplus1463682_612940672103098_876955582_nmopsmosirKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAPFSMMSiT

 

II runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 12.04.2014 Biłgoraj

DSC0041812.04.2014 na pływalni ZSiBO w Biłgoraju rozegrana została II runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików. W klasyfikacji drużynowej zespół Fali zajął I miejsce, zdobywając 181pkt. obejmują tym samym  prowadzenie po dwóch rundach.

Na ten wynik zapracowali wszyscy zawodnicy, a najwięcej punktów indywidualnie zdobyli:

zawodnicy 12 lat: Artur Siekaczyński 24 pkt – dwukrotnie II na dystansach 100m st grzbietowym i 200m st zmiennym, Anna Bucoń 18 pkt – dwukrotnie IV na dystansach 100m st grzbietowym i 200m st zmiennym, Dominik Rachoń 18 pkt – dwukrotnie IV na dystansach 50m st dowolnym i 100m st grzbietowym, Wiktor Opoka 13 pkt – VI na 50m st dowolnym i VII na 200m st zmiennym, Filip Bożek 13 pkt- VI na 200m st zmiennym i VII na 100m st grzbietowym

zawodnicy 11lat: Piotr Borsuk 12 pkt – V na 50m st grzbietowym i IX na 50m st motylkowym, Maja Machulak 9 pkt – VI na 50m st grzbietowym i XI na 50m st motylkowym, Kołosińska Emilia 9 pkt – IV na 100m st dowolnym

DSC00485

Anna Bucoń gotowa do startu na 100m st grzbietowym

DSC00494

Artur Siekaczyński start 100m st grzbietowym.

DSC00487

Dominik Rachoń przed startem na 100m st grzbietowym

Pozostałe punkty zdobywali:

12 lat:  Zofia Szewczyk – XI na 50m st dowolnym, Oktawia Wojtaszek IX na 200m st zmiennym, Gabriela Stęgierska XI na 200m st zmiennym, Kacper Blat X na 200m st zmiennym, Filip Iracki IX na 100m st grzbietowym.

11 lat: Maksymilian Swintzelski  VIII na 100m st dowolnym oraz Patryk Kasperski XI na 100m st dowolnym.

Bardzo dobrze zaprezentowały się także nasze sztafety 12 latków 4×50 m st dow – chłopcy ( Siekaczyński, Bożek, Opoka Rachoń) zajęli I miejsce, natomiast dziewczęta (Bucoń, Wojtaszek, Szewczyk, Dzięsław Emilia) uplasowały się na miejscu II. Punkty zdobyły również mieszane zespoły sztafetowe 11 latków 4x50m st zmiennym (Machulak, Borsuk, Toporowska Magdalena, Kasperski) – miejsce IV, a sztafeta 4x50m w stylu klasycznym (Kijewski, Mazur Julia, Kołosińska, Swintozelski) – miejsce VII.

Wyniki II rundy WLDiM 2014 Biłgoraj               Drużynowo II runda              Klasyfikacja po II rundzie      Zdjęcia

Jedna odpowiedź na „II runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 12.04.2014 Biłgoraj