III runda Ligi Open Kraśnik, 5-10-2014 |
Konkurencja 1 2014-10-05 - 10:15 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KWIECIŃSKA, Agata SZOT, Patrycja NADOLSKA, Julia KLEMPKA, Małgorzata ZAWADZKA, Kinga BARABAS, Joanna | 00 00 00 97 97 01 | Skarpa Lublin UKS 51 Lublin Lider Chełm Olimpia Lublin Olimpia Lublin Lider Chełm | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MIZAK, Natalia OŻÓG, Katarzyna CZERNIAWSKA, Weronika MARCZUK, Aleksandra GÓRA, Maria DENKO, Eryka | 99 01 01 01 00 97 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Olimpia Lublin | NT 1:24.79 1:17.91 1:19.13 1:28.41 NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BUCOŃ, Magdalena ZIELIŃSKA, Nina SAJNAGA, Kinga ŻÓŁKOWSKA, Anna STRUK, Marcelina HOŁUBIEC, Klaudia | 01 00 01 01 00 01 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin Wisła Puławy Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | 1:15.43 1:13.47 1:10.55 1:10.64 1:15.43 1:15.64 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TATARA, Alicja NOWICKA, Natalia MALINOWSKA, Zuzanna HAŁKA, Wiktoria KRUK, Alicja FIL, Konstancja | 99 98 01 01 98 99 | LUKS Orlik Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:08.56 1:07.69 1:06.72 1:07.47 1:07.94 1:09.91 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁEK, Julia ŚLICZNIAK, Weronika SAMUŁA, Wiktoria KAPŁON, Aleksandra MIKOŁAJEK, Weronika STEFANIUK, Oliwia | 98 99 99 99 00 01 | Skarpa Lublin Lublinianka Lublinianka Orka Zamość Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:04.47 1:03.42 1:00.31 1:01.14 1:04.45 1:05.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2014-10-05 - 10:25 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | WOŁOSZYN, Jan KURZĘPA, Ewa BASIUK, Maciej | 00 00 96 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Avia Świdnik | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | ŚRODEK, Arkadiusz SZULIERZ, Michał CIOS, Jakub DROŹDZIEL, Oliwier SAWICKI, Łukasz | 96 01 01 00 00 | Lublinianka Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Lider Chełm | NT 1:24.99 1:16.93 1:17.97 1:27.54 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DUDZIK-ŁAGOŹNY, Kuba WÓJCIK, Mateusz KONCKI, Bartłomiej WYGADAŃCZUK, Patryk WOŹNY, Kajetan KUŚMIERZ, Karol | 99 01 01 01 01 01 | Avia Świdnik Lider Chełm Wisła Puławy Lider Chełm Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik | 1:13.17 1:12.03 1:08.04 1:08.35 1:12.96 1:14.28 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SIEJO, Mateusz CHODULSKI, Jakub ŚWIĘTOŃ, Filip MASIAK, Mateusz SUSZEK, Piotr BORYS, Jakub | 00 00 99 00 01 99 | Lider Chełm Skarpa Lublin Skarpa Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:06.34 1:06.00 1:05.37 1:05.89 1:06.13 1:06.56 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL, Mateusz KRAWIEC, Maciej CEBULA, Michał CHAŁAT, Stanisław SKUBISZ, Artur LECH, Filip | 99 99 99 99 01 01 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Avia Świdnik | 1:04.40 1:03.37 1:02.52 1:02.86 1:03.98 1:04.77 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SKUBA, Marcin DRZEWIECKI, Dawid CIEŚLIK, Jakub KURENDA, Maciej BOGUSZEWSKI, Maciej SĘDŁAK, Wiktor | 98 99 99 97 98 99 | Orka Zamość Lublinianka UKS 51 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Orka Zamość | 1:01.55 1:00.83 1:00.24 1:00.45 1:01.24 1:01.62 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIAK, Konrad KRZYKAŁA, Emil HOŁUB, Krzysztof SKIBA, Kamil MAŁYSKA, Bartosz KOMOSA, Mateusz | 98 01 00 98 99 95 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 57.94 57.25 56.67 56.87 57.64 58.73 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYWA, Karol SZYMULA, Kamil ALEKSANDROWICZ, Adrian BRZUŚ, Michał LIS, Patryk BRYŁA, Kamil | 97 96 95 97 98 99 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Lublinianka | 56.55 52.55 51.18 51.57 53.75 56.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2014-10-05 - 10:40 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KLEMPKA, Małgorzata STRUK, Marcelina DANIEL, Andżelika | 97 00 99 | Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Olimpia Lublin | NT 1:33.41 1:34.26 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | CHOLEWIŃSKA, Paulina BUJAK, Maria CELIŃSKA, Zuzanna HOŁUBIEC, Klaudia | 01 01 01 01 | Orka Zamość Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin | 1:29.78 1:28.99 1:29.22 1:33.03 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MIKOŁAJEK, Aleksandra DYBCIO, Karolina SAMUŁA, Wiktoria WIECZOREK, Magdalena GAJASZEK, Karolina HAJDENRAICH, Julia | 00 01 99 98 01 00 | Avia Świdnik Lider Chełm Lublinianka Fala Kraśnik Skarpa Lublin Fala Kraśnik | 1:26.66 1:23.51 1:12.68 1:18.50 1:24.68 1:27.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2014-10-05 - 10:45 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZULIERZ, Michał KORZENIOWSKI, Paweł KŁUBKO, Paweł WOŻNIAK, Kamil HERC, Bartosz PRÓSZYNSKI, Igor | 01 01 01 01 01 99 | Avia Świdnik Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:37.41 1:27.97 1:27.59 1:27.76 1:33.25 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BUKOWSKI, Oskar KOSMALA, Szymon CIEŚLIK, Jakub KONOP, Jakub GĄSIOR, Sebastian MAJEWSKI, Gabriel | 01 00 99 98 99 00 | Skarpa Lublin LUKS Orlik Lublin UKS 51 Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Fala Kraśnik | 1:24.21 1:13.56 1:12.76 1:13.35 1:16.99 1:24.38 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIŚ, Jakub PIWKOWSKI, Szymon WASIL, Sebastian LIS, Przemysław KLIZA, Adrian SOLA, Kornel | 98 96 94 96 95 97 | Olimpijczyk 23 Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik | 1:10.47 1:08.79 1:02.57 1:06.77 1:10.30 1:10.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2014-10-05 - 10:50 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | MIZAK, Natalia BARABAS, Joanna DENKO, Eryka | 99 01 97 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Olimpia Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | BUJAK, Maria TOMASZEWSKA, Julia CELIŃSKA, Zuzanna CZERNIAWSKA, Weronika | 01 99 01 01 | Skarpa Lublin Olimpia Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin | 38.66 37.86 38.59 41.22 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KWIECIŃSKA, Agata KAPROŃ, Aleksandra NADOLSKA, Julia MARCZUK, Aleksandra ZIELIŃSKA, Nina ŁYSAKOWSKA, Julia | 00 01 00 01 00 01 | Skarpa Lublin Fala Kraśnik Lider Chełm Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka | 37.52 37.36 36.02 37.00 37.51 37.66 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKOWRONEK, Zuzanna ZAWADZKA, Kinga BERNAT, Gabriela SUCHOTA, Magdalena KARLIŃSKA, Weronika ZYCH, Natalia | 01 97 99 97 98 01 | UKS 51 Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Wisła Puławy UKS 51 Lublin | 34.44 32.93 30.31 30.56 33.28 35.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2014-10-05 - 10:55 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KURZĘPA, Ewa SAWICKI, Łukasz DROŹDZIEL, Oliwier | 00 00 00 | Lider Chełm Lider Chełm Skarpa Lublin | NT 50.74 NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | MACHUL, Aleksander SIEJO, Mateusz KUŚMIERZ, Karol WOŹNY, Kajetan | 01 00 01 01 | Wisła Puławy Lider Chełm Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 39.18 37.56 38.23 40.55 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | WYGADAŃCZUK, Patryk KOWAL, Mateusz GRABEK, Filip BISZKONT, Damian KRZYKAŁA, Emil PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 99 99 96 01 01 | Lider Chełm Sparta Biłgoraj Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Wisła Puławy | 34.45 32.06 31.25 31.41 33.88 35.42 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOMOSA, Mateusz SOBEK, Maksymilian KLIZA, Adrian GRZYWA, Karol KOTWICA, Bartosz RADZIKOWSKI, Mateusz | 95 99 95 97 01 99 | Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Lublinianka | 30.56 30.34 30.14 30.16 30.38 30.89 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASZCZYK, Mateusz NIEDZIAŁEK, Dominik ALEKSANDROWICZ, Adrian PYDA, Jakub ZAKRZEWSKI, Jakub BUJAK, Kacper | 00 98 95 94 96 98 | Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Wisła Puławy Lublinianka | 28.84 27.02 26.50 26.55 27.55 29.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2014-10-05 - 11:00 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SKOWRONEK, Zuzanna CHOLEWIŃSKA, Paulina SKWARA, Zuzanna | 01 01 01 | UKS 51 Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik | NT 1:24.97 1:35.72 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | BANACH, Julia SZOT, Patrycja WŁODARCZYK, Zuzanna BOROWIEC, Weronika | 01 00 01 01 | Wodnik Krasnystaw UKS 51 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm | 1:22.78 1:14.09 1:20.78 1:23.15 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK, Magdalena ŻMUDA, Weronika ZYGO, Karolina ADAMCZYK, Julia RABCZYŃSKA, Marta ŚLICZNIAK, Weronika | 98 00 96 99 98 99 | Fala Kraśnik Lublinianka Olimpia Lublin Lublinianka Avia Świdnik Lublinianka | 1:12.15 1:08.11 1:04.86 1:07.85 1:11.70 1:13.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2014-10-05 - 11:10 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | CIOS, Jakub MACHUL, Aleksander GĘBICKI, Filip SUSZEK, Piotr BORYS, Jakub | 01 01 01 01 99 | Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Lider Chełm Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:25.86 1:24.65 1:19.48 1:19.53 1:24.94 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KŁUBKO, Paweł BORSUK, Łukasz CHODULSKI, Jakub KONOP, Jakub MASIAK, Mateusz WOŻNIAK, Kamil | 01 01 00 98 00 01 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy | 1:16.86 1:14.19 1:07.91 1:09.63 1:14.75 1:17.58 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKUBA, Marcin PIWKOWSKI, Szymon SKIBA, Kamil RABEK, Tomasz BASIUK, Maciej HOŁUB, Krzysztof | 98 96 98 97 96 00 | Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:06.28 1:04.75 1:04.29 1:04.55 1:05.55 1:06.34 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BISZKONT, Damian ŚRODEK, Arkadiusz ŚWITKOWSKI, Jan BRZUŚ, Michał ZAKRZEWSKI, Jakub GRABEK, Filip | 96 96 94 97 96 99 | Avia Świdnik Lublinianka Skarpa Lublin Orka Zamość Wisła Puławy Lublinianka | 59.49 58.14 53.40 55.34 58.37 1:02.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2014-10-05 - 11:15 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DYBCIO, Karolina OŻÓG, Katarzyna BUCOŃ, Magdalena DANIEL, Andżelika GÓRA, Maria BOROWIEC, Weronika | 01 01 01 99 00 01 | Lider Chełm Orka Zamość Fala Kraśnik Olimpia Lublin Orka Zamość Lider Chełm | NT 3:11.79 2:40.36 2:54.53 3:14.88 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | FIL, Konstancja KRUK, Alicja TOMASZEWSKA, Julia HAŁKA, Wiktoria ŻÓŁKOWSKA, Anna SAJNAGA, Kinga | 99 98 99 01 01 01 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Wisła Puławy | 2:32.98 2:30.09 2:27.20 2:28.91 2:31.60 2:38.68 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MALINOWSKA, Zuzanna STEFANIUK, Oliwia MAŁEK, Julia NOWICKA, Natalia HAJDENRAICH, Julia ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 01 98 98 00 01 | Olimpia Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Olimpia Lublin Fala Kraśnik Lublinianka | 2:26.81 2:26.09 2:21.54 2:25.47 2:26.56 2:27.19 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KAPŁON, Aleksandra ADAMCZYK, Julia WOJCIECHOWSKA, Joanna ZYGO, Karolina BERNAT, Gabriela MIKOŁAJEK, Weronika | 99 99 98 96 99 00 | Orka Zamość Lublinianka LUKS Orlik Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 2:12.41 2:10.87 2:05.70 2:07.51 2:11.95 2:20.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2014-10-05 - 11:30 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | GĘBICKI, Filip WÓJCIK, Mateusz DUDZIK-ŁAGOŹNY, Kuba | 01 01 99 | Lider Chełm Lider Chełm Avia Świdnik | NT 2:46.61 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | KONCKI, Bartłomiej ŚWIĘTOŃ, Filip KRAWIEC, Maciej CHAŁAT, Stanisław LECH, Filip | 01 99 99 99 01 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Avia Świdnik | 2:27.20 2:21.90 2:19.34 2:19.35 2:24.64 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOGUSZEWSKI, Maciej KOTWICA, Bartosz DRZEWIECKI, Dawid SĘDŁAK, Wiktor CEBULA, Michał SKUBISZ, Artur | 98 01 99 99 99 01 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 2:18.35 2:16.69 2:09.09 2:14.37 2:17.81 2:18.50 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁYSKA, Bartosz LIS, Patryk SZYMULA, Kamil BRYŁA, Kamil PRÓSZYNSKI, Igor CZERNIAK, Konrad | 99 98 96 99 99 98 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Fala Kraśnik Skarpa Lublin | 2:05.29 1:59.43 1:51.82 1:58.13 2:03.98 2:06.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-05 - 11:40 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | ZYCH, Natalia SKWARA, Zuzanna ŻMUDA, Weronika | 01 01 00 | UKS 51 Lublin Fala Kraśnik Lublinianka | NT 1:28.50 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | GAJASZEK, Karolina BANACH, Julia WŁODARCZYK, Zuzanna KAPROŃ, Aleksandra | 01 01 01 01 | Skarpa Lublin Wodnik Krasnystaw Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik | 1:21.66 1:18.64 1:19.07 1:26.56 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | RABCZYŃSKA, Marta TATARA, Alicja SUCHOTA, Magdalena WOJCIECHOWSKA, Joanna KARLIŃSKA, Weronika MIKOŁAJEK, Aleksandra | 98 99 97 98 98 00 | Avia Świdnik LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski LUKS Orlik Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik | 1:16.32 1:13.54 1:09.32 1:09.71 1:15.56 1:17.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2014-10-05 - 11:45 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | HERC, Bartosz KORZENIOWSKI, Paweł PASIERBIEWICZ, Dominik GĄSIOR, Sebastian | 01 01 01 99 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Wisła Puławy Lublinianka | 1:26.12 1:19.00 1:23.12 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKI, Gabriel BORSUK, Łukasz RADZIKOWSKI, Mateusz KURENDA, Maciej BUKOWSKI, Oskar WOŁOSZYN, Jan | 00 01 99 97 01 00 | Fala Kraśnik Fala Kraśnik Lublinianka Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj | 1:17.82 1:16.06 1:12.99 1:13.59 1:17.19 1:18.41 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RABEK, Tomasz SOBEK, Maksymilian SOLA, Kornel BUJAK, Kacper KUBIŚ, Jakub KOSMALA, Szymon | 97 99 97 98 98 00 | Huragan Międzyrzec Podlaski Lublinianka Fala Kraśnik Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin LUKS Orlik Lublin | 1:08.98 1:07.78 1:04.73 1:06.43 1:07.85 1:10.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | NIEDZIAŁEK, Dominik LIS, Przemysław ŚWITKOWSKI, Jan WASIL, Sebastian PYDA, Jakub ŁUKASZCZYK, Mateusz | 98 96 94 94 94 00 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość | 1:03.20 58.58 54.98 57.24 1:01.50 1:04.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2014-10-05 - 11:55 | Mieszane, 4 x 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | Skarpa Lublin 1 Fala Kraśnik 1 Lublinianka 1 Avia Świdnik 1 Skarpa Lublin 2 Orka Zamość 1 | Skarpa Lublin Fala Kraśnik Lublinianka Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość | NT 2:28.06 2:20.00 2:21.46 2:40.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2014-10-05 - 12:00 | Mieszane, 4 x 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Avia Świdnik 1 Fala Kraśnik 1 Skarpa Lublin 1 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Skarpa Lublin | NT 2:36.08 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Skarpa Lublin 2 Wisła Puławy 1 Lublinianka 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 Orka Zamość 1 | Skarpa Lublin Wisła Puławy Lublinianka Huragan Międzyrzec Podlaski Orka Zamość | 2:25.00 2:05.00 1:57.00 2:04.96 2:08.00 |