Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  6. Chłopców, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  14. Mieszane, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m dowolny  12 lat


II runda LWDiM 2017
Biłgoraj, 1-4-2017


Konkurencja 1
2017-04-01 - 10:00
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KRÓL, Gabriela06Wisła Puławy34.64
2WYSOCKA, Amelia07Fala Kraśnik39.06
3KOŚCIOŁEK, Otylia06Olimpijczyk 23 Lublin39.68
4WRÓBLEWSKA, Kaja07Skalar Lubartów39.94
5BERNAT, Andżelika06Olimpia Lublin40.97
6RYFKA, Maja06Fala Kraśnik41.91
7POŹDZIK, Aleksandra06Orka Zamość42.02
8SKOWRONEK, Hanna06UKS 51 Lublin42.22
9ŻELAZO, Zuzanna06UKS 51 Lublin44.34
10KĘDZIOR, Pola07Olimpia Lublin45.00
11GŁOS, Oliwia06Wisła Puławy45.00
12GLUZA, Dominika06UKS 51 Lublin45.23
13KIERAGA, Emilia06Olimpijczyk 23 Lublin46.23
14CIEPIELEWSKA, Oliwia06Wisła Puławy46.42
15MITRUS, Karolina06Lublinianka47.00
16PRACOŃ, Aleksandra06Olimpijczyk 23 Lublin47.05
17SOSNÓWKA, Milena07Fala Kraśnik47.25
18GRABOWSKA, Amelia07Olimpia Lublin47.35
19NAKLICKA, Izabela06Orka Zamość47.89
20BIERNACKA, Anna06Sparta Biłgoraj50.41
21DUŃKO, Julia07Sparta Biłgoraj50.85
22SZALUŚ, Aleksandra06Orka Zamość51.59
23LITWIN, Weronika06Lublinianka52.00
24KUR, Monika06Orka Zamość54.98
25GOLEC, Wiktoria06UKS 51 Lublin58.34
26IWANEK, Natalia06Sparta Biłgoraj58.98
27SAGAN, Amelia06AZS AWF Biała Podlaska59.08
28ZASUWA, Magdalena06Orka Zamość1:01.00
29KUTER, Zuzanna06Orka Zamość1:06.00
30SOBIŁO, Wiktoria07Eska Janów LubelskiNT
31KOROLCZUK, Karolina07AZS AWF Biała PodlaskaNT


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-04-01 - 10:09
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PONIEWAŻ, Oliwier07Olimpia Lublin36.00
2WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin36.79
3DANILCZUK, Michał06Technik - Orion Radzyń Podlask37.42
4KAPUŚNIAK, Maksym06Lublinianka38.00
5SIEKACZYŃSKI, Wojciech07Fala Kraśnik39.06
6TRYKACZ, Mikołaj06Technik - Orion Radzyń Podlask39.08
7WÓJCIK, Rafał06Fala Kraśnik39.22
8DUBIEL, Filip06Orka Zamość39.88
9ABRASZEK, Mateusz06Orka Zamość40.42
10MICHAŁEK, Krzysztof06Lublinianka41.00
11GOSCIŃSKI, Jakub07UKS 51 Lublin43.23
12PRANAGAL, Stanisław06Olimpijczyk 23 Lublin43.91
13WILCZYŃSKI, Kasper06Sparta Biłgoraj44.22
14STACHYRA, Adrian06Olimpia Lublin44.90
15NOWACKI, Marcel06Olimpijczyk 23 Lublin45.32
16MACIUK, Mikołaj06Technik - Orion Radzyń Podlask46.72
17KULCZYCKI, Paweł06Olimpijczyk 23 Lublin48.16
18MIROSŁAWSKI, Sebastian06Wisła Puławy48.70
19LIS, Ignacy07UKS 51 Lublin50.34
20PAWLOS, Maksymilian07Sparta Biłgoraj51.49
21KOWALSKI, Igor06UKS 51 Lublin52.23
22KULAS, Maksymilian06Orka Zamość53.87
23ADAMCZEWSKI, Rafał06Wisła Puławy55.27
24PIŁAT, Karol06Fala Kraśnik55.41
25MAKSYMIUK, Kacper06AZS AWF Biała PodlaskaNT
26GŁADOSZ, Michał06Olimpijczyk 23 LublinNT
27STYRNIK, Oskar06Olimpijczyk 23 LublinNT
28BRYK, Wiktor06Olimpijczyk 23 LublinNT
29BURY, Paweł07Sparta BiłgorajNT
30WAWER, Patryk07Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-04-01 - 10:16
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1AMILKIEWICZ, Aleksandra05Olimpia Lublin29.97
2PECIO, Anna05Wisła Puławy31.42
3CHMIELEWSKA, Adrianna05Wodnik Krasnystaw31.95
4GOMÓŁKA, Eliza05Technik - Orion Radzyń Podlask34.56
5PYSZNIAK, Alicja05Olimpia Lublin34.68
6ŁUPAWKA, Maja05AZS AWF Biała Podlaska35.36
7BOJAR, Natalia05Wisła Puławy35.97
8PIECZYKOLAN, Alicja05Sparta Biłgoraj35.98
9STAWSKA, Laura05Wodnik Krasnystaw36.48
10SUCHORAB, Zuzanna05Olimpijczyk 23 Lublin36.59
11BIELECKA, Daria05Olimpia Lublin36.81
12FLIS, Wiktoria05Sparta Biłgoraj37.46
13CIEĆKO, Patrycja05Olimpia Lublin37.52
14UTKA, Gabriela05AZS AWF Biała Podlaska38.10
15JONIK, Anna05Sparta Biłgoraj38.26
16POŹDZIK, Julia05Orka Zamość38.53
17ŚLICZNIAK, Kinga05Lublinianka39.62
18NOWICKA, Aleksandra05Lublinianka40.19
19NIEWĘGŁOWSKA, Natalia05Technik - Orion Radzyń Podlask40.48
20ŻYDEK, Kinga05Lublinianka41.03
21MAZUREK, Julia05Wisła Puławy41.43
22ILACH, Milena05Technik - Orion Radzyń Podlask44.75
23BORKOWSKA, Anna05Pionier Biała Podlaska52.90
24MARZEC, Monika05Fala KraśnikNT
25JĘDRYCH, Zuzanna05Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-04-01 - 10:22
Chłopców, 50m dowolny12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PYLAK, Hubert05Wodnik Krasnystaw31.81
2ŁUCJANEK, Szymon05Wisła Puławy32.84
3KŁYŻ, Oskar05Sparta Biłgoraj33.55
4WOŻNIAK, Wiktor05Wisła Puławy34.10
5NIZIO, Wojciech05Sparta Biłgoraj34.81
6KAŁUSZYŃSKI, Jakub05Technik - Orion Radzyń Podlask34.82
7RYMARZ, Jakub05Orka Zamość35.12
8TARKOWSKI, Stanisław05Wisła Puławy35.44
9CHMIEL, Paweł05Eska Janów Lubelski36.31
10NIZIO, Tadeusz05Sparta Biłgoraj36.90
11JARGIŁO, Jędrzej05Eska Janów Lubelski37.19
12BILSKI, Kacper05AZS AWF Biała Podlaska38.09
13JASZCZEWSKI, Dawid05Olimpijczyk 23 Lublin38.79
14SAWICKI, Karol05Eska Janów Lubelski39.44
15SZCZEPANIK, Jakub05Lublinianka40.11
16ŻYWICKI, Krzysztof05Olimpia Lublin41.22
17KULBIEDA, Jakub05Lublinianka48.10
18IWAŃCZUK, Daniel05Orka Zamość51.12
19PYLAK, Mateusz05Wodnik KrasnystawNT
20SEMENIUK, Piotr05AZS AWF Biała PodlaskaNT
21RÓŻAŃSKI, Szymon05AZS AWF Biała PodlaskaNT
22CZAJKOWSKI, Igor05Orka ZamośćNT
23SAŁAPAT, Michał05Orka ZamośćNT
24SAŁAMACHA, Filip05Orka ZamośćNT
25ADAMOWICZ, Kacper05Orka ZamośćNT


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-04-01 - 10:29
Dziewcząt, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WILK, Anna06Fala Kraśnik1:10.34
2WYSOCKA, Amelia07Fala Kraśnik1:12.33
3MACHULAK, Milena06Fala Kraśnik1:15.82
4KOŚCIOŁEK, Otylia06Olimpijczyk 23 Lublin1:18.74
5ŁUSZCZEW, Weronika06Olimpijczyk 23 Lublin1:18.92
6POŹDZIK, Aleksandra06Orka Zamość1:19.04
7HAPAK, Magda06UKS 51 Lublin1:21.22
8CIURSKA, Gabriela06UKS 51 Lublin1:21.34
9KOROLCZUK, Karolina07AZS AWF Biała Podlaska1:21.54
10ROJEK, Oliwia06UKS 51 Lublin1:22.23
11ŻELAZO, Zuzanna06UKS 51 Lublin1:22.34
12WAŚKOWICZ, Małgorzata07Olimpia Lublin1:23.40
13GRABOWSKA, Amelia07Olimpia Lublin1:25.00
14SYTA, Julia06Technik - Orion Radzyń Podlask1:25.98
15STASZCZAK, Magdalena06Sparta Biłgoraj1:27.39
16WÓJCIK, Wiktoria06Wisła Puławy1:28.00
17PRACOŃ, Aleksandra06Olimpijczyk 23 Lublin1:28.90
18NAKLICKA, Izabela06Orka Zamość1:29.02
19GWOZDA, Zuzanna06Orka Zamość1:29.38
20GŁOS, Oliwia06Wisła Puławy1:29.52
21CIEPIELEWSKA, Oliwia06Wisła Puławy1:29.95
22GŁADYSZ, Oliwia06Wisła Puławy1:30.00
23MUNIOWSKA, Martyna06Technik - Orion Radzyń Podlask1:30.69
24GOLEC, Wiktoria06UKS 51 Lublin1:34.22
25MITRUS, Karolina06Lublinianka1:35.00
26NOWOSAD, Daria06Orka Zamość1:36.37
27BICZAK, Anna06Orka Zamość1:37.30
28KUSAK, Pola06Olimpijczyk 23 Lublin1:37.47
29MRÓZ, Wioletta06Olimpijczyk 23 Lublin1:41.03
30KUR, Monika06Orka Zamość1:44.00
31IWANEK, Natalia06Sparta Biłgoraj1:44.43
32STACHOWIAK, Maria06Lublinianka1:45.00
33SAWCZUK, Małgorzata06Pionier Biała Podlaska1:46.41
34MALINOWSKA, Maja07Olimpia Lublin1:49.09
35BARSZCZ, Wiktoria06Orka Zamość2:04.23
36SZYDŁOWSKA, Michalina06AZS AWF Biała Podlaska2:11.69
37GEPNER, Urszula07Technik - Orion Radzyń PodlaskNT
38SOBIŁO, Wiktoria07Eska Janów LubelskiNT
39BOROWIK, Maja06AZS AWF Biała PodlaskaNT
40KOZYRA, Magdalena06Sparta BiłgorajNT
41MAŁYSZA, Martyna06Sparta BiłgorajNT
42SENCZYNA, Amelia06Sparta BiłgorajNT


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-04-01 - 10:45
Chłopców, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1BUCOŃ, Paweł07Fala Kraśnik1:10.19
2PASZKOWSKI, Błażej06Fala Kraśnik1:10.53
3MICH, Maksymilian06AZS AWF Biała Podlaska1:11.35
4SIEKACZYŃSKI, Wojciech07Fala Kraśnik1:11.65
5PONIEWAŻ, Oliwier07Olimpia Lublin1:12.90
6WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin1:15.01
7TRYKACZ, Mikołaj06Technik - Orion Radzyń Podlask1:15.77
8DUBIEL, Filip06Orka Zamość1:17.21
9OPOLSKI, Łukasz06Technik - Orion Radzyń Podlask1:17.21
10BŁASZCZYK, Damian06Sparta Biłgoraj1:17.38
11DANILCZUK, Michał06Technik - Orion Radzyń Podlask1:17.65
12LUPA, Olaf06Orka Zamość1:18.23
13PRANAGAL, Stanisław06Olimpijczyk 23 Lublin1:19.07
14MAZUR, Bartosz06Pionier Biała Podlaska1:19.24
15SADOWSKI, Bartosz06Sparta Biłgoraj1:19.86
16ABRASZEK, Mateusz06Orka Zamość1:21.02
17ABRASZEK, Piotr06Orka Zamość1:22.57
18KAPUŚNIAK, Maksym06Lublinianka1:23.00
19MACIUK, Mikołaj06Technik - Orion Radzyń Podlask1:24.33
20DANIEL, Andre06Olimpia Lublin1:26.78
21MIROSŁAWSKI, Sebastian06Wisła Puławy1:28.00
22PYLAK, Hubert06UKS 51 Lublin1:28.23
23MARNIK, Mateusz06UKS 51 Lublin1:28.34
24KAPUSTA, Łukasz06Sparta Biłgoraj1:29.00
25DOBRZAŃSKI, Marcel06UKS 51 Lublin1:29.23
26KOWALSKI, Igor06UKS 51 Lublin1:30.23
27MAKSYMIUK, Kacper06AZS AWF Biała Podlaska1:30.78
28PĘK, Kacper06Orka Zamość1:30.99
29ŁUCZAK, Krzysztof06Orka Zamość1:36.10
30LIBERA, Bartłomiej06Orka Zamość1:37.00
31KULCZYCKI, Paweł06Olimpijczyk 23 Lublin1:37.28
32JAKUBIUK, Szymon06Pionier Biała Podlaska1:38.41
33KULAS, Maksymilian06Orka Zamość1:39.00
34OLSZEWSKI, Mikołaj06Pionier Biała Podlaska1:42.44
35DZIEWULSKI, Adrian06Lublinianka1:45.00
36WIĄCEK, Michał06UKS 51 Lublin1:45.34
37MIKOŁAJCZAK, Wojciech06Pionier Biała Podlaska1:46.28
38SAWICKI, Wiktor06Orka Zamość1:47.00
39BRYK, Wiktor06Olimpijczyk 23 Lublin1:50.47
40KUCHARUK, Emil06Pionier Biała Podlaska1:56.18
41DZIURA, Marcin06Orka Zamość2:02.09
42KUDYBA, Michał06Orka Zamość2:14.09
43GŁADOSZ, Michał06Olimpijczyk 23 LublinNT
44STYRNIK, Oskar06Olimpijczyk 23 LublinNT
45WARCHAŁ, Przemysław07Wisła PuławyNT
46RZEPKOWSKI, Wojciech06Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-04-01 - 11:02
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WARCHAŁOWSKA, Paulina05Olimpia Lublin1:10.55
2BERNAT, Laura05Olimpia Lublin1:14.24
3STAWSKA, Laura05Wodnik Krasnystaw1:17.06
4CHMIELEWSKA, Adrianna05Wodnik Krasnystaw1:19.22
5PECIO, Anna05Wisła Puławy1:20.54
6KOWALSKA, Zuzanna05Olimpijczyk 23 Lublin1:21.47
7PYSZNIAK, Alicja05Olimpia Lublin1:25.19
8NOWICKA, Aleksandra05Lublinianka1:25.79
9SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05Wisła Puławy1:25.89
10GOMÓŁKA, Eliza05Technik - Orion Radzyń Podlask1:26.16
11SUCHORAB, Zuzanna05Olimpijczyk 23 Lublin1:26.94
12PELC, Izabela05Eska Janów Lubelski1:30.03
13PIECZYKOLAN, Alicja05Sparta Biłgoraj1:31.02
14JONIK, Anna05Sparta Biłgoraj1:31.42
15WYDRA, Aleksandra05Eska Janów Lubelski1:32.10
16CIEĆKO, Patrycja05Olimpia Lublin1:33.70
17SOSNÓWKA, Oliwia05Fala Kraśnik1:33.86
18UTKA, Gabriela05AZS AWF Biała Podlaska1:34.59
19ŻELAZNY, Łucja05Orka Zamość1:34.74
20ŁUPAWKA, Maja05AZS AWF Biała Podlaska1:36.31
21NIEWĘGŁOWSKA, Natalia05Technik - Orion Radzyń Podlask1:42.13
22ILACH, Milena05Technik - Orion Radzyń Podlask1:45.04
23POŹDZIK, Julia05Orka Zamość1:53.80
24JĘDRYCH, Zuzanna05Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-04-01 - 11:11
Chłopców, 100m grzbietowy

12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SUCHAŃSKI, Filip05UKS 51 Lublin1:16.41
2TARKOWSKI, Stanisław05Wisła Puławy1:23.13
3TERLECKI, Michał05Wodnik Krasnystaw1:24.07
4OŁTUSZYK, Dominik05AZS AWF Biała Podlaska1:24.63
5NIZIO, Tadeusz05Sparta Biłgoraj1:27.20
6STASZCZAK, Antoni05Sparta Biłgoraj1:27.44
7JARGIŁO, Jędrzej05Eska Janów Lubelski1:28.15
8PYLAK, Mateusz05Wodnik Krasnystaw1:28.43
9SZULOWSKI, Wiktor05Wisła Puławy1:28.58
10KŁYŻ, Oskar05Sparta Biłgoraj1:29.86
11NIZIO, Wojciech05Sparta Biłgoraj1:30.04
12JASZCZEWSKI, Dawid05Olimpijczyk 23 Lublin1:34.05
13SEROKA, Mateusz05Wisła Puławy1:34.72
14ADAMOWICZ, Kacper05Orka Zamość1:37.82
15SAWICKI, Karol05Eska Janów Lubelski1:39.46
16KULBIEDA, Jakub05Lublinianka1:39.56
17ŻYWICKI, Krzysztof05Olimpia Lublin1:42.35
18RÓŻAŃSKI, Szymon05AZS AWF Biała Podlaska1:43.78
19SEMENIUK, Piotr05AZS AWF Biała Podlaska2:02.28
20BILSKI, Kacper05AZS AWF Biała PodlaskaNT
21CZAJKOWSKI, Igor05Orka ZamośćNT
22SAŁAPAT, Michał05Orka ZamośćNT
23SAŁAMACHA, Filip05Orka ZamośćNT
24IWAŃCZUK, Daniel05Orka ZamośćNT


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-04-01 - 11:23
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KRÓL, Gabriela06Wisła Puławy37.00
2WILK, Anna06Fala Kraśnik38.45
3ŁUSZCZEW, Weronika06Olimpijczyk 23 Lublin39.48
4RYFKA, Maja06Fala Kraśnik40.11
5CIURSKA, Gabriela06UKS 51 Lublin40.35
6BERNAT, Andżelika06Olimpia Lublin40.73
7KIERAGA, Emilia06Olimpijczyk 23 Lublin41.33
8SKOWRONEK, Hanna06UKS 51 Lublin41.43
9MACHULAK, Milena06Fala Kraśnik41.46
10STASZCZAK, Magdalena06Sparta Biłgoraj41.73
11WRÓBLEWSKA, Kaja07Skalar Lubartów42.29
12WAŚKOWICZ, Małgorzata07Olimpia Lublin42.38
13WÓJCIK, Wiktoria06Wisła Puławy44.00
14GLUZA, Dominika06UKS 51 Lublin44.34
15SYTA, Julia06Technik - Orion Radzyń Podlask44.83
16HAPAK, Magda06UKS 51 Lublin45.34
17MAŁYSZA, Martyna06Sparta Biłgoraj45.37
18SENCZYNA, Amelia06Sparta Biłgoraj45.94
19GRABCZAK, Lena06Fala Kraśnik46.55
20BIERNACKA, Anna06Sparta Biłgoraj46.65
21MRÓZ, Wioletta06Olimpijczyk 23 Lublin46.84
22KĘDZIOR, Pola07Olimpia Lublin46.97
23LITWIN, Weronika06Lublinianka47.00
24GŁADYSZ, Oliwia06Wisła Puławy47.00
25SAGAN, Amelia06AZS AWF Biała Podlaska47.04
26KUSAK, Pola06Olimpijczyk 23 Lublin47.12
27GWOZDA, Zuzanna06Orka Zamość47.16
28MUNIOWSKA, Martyna06Technik - Orion Radzyń Podlask48.00
29SZALUŚ, Aleksandra06Orka Zamość48.43
30BICZAK, Anna06Orka Zamość48.56
31KOZYRA, Magdalena06Sparta Biłgoraj48.74
32BOROWIK, Maja06AZS AWF Biała Podlaska48.75
33MIEDZIK, Marta07Technik - Orion Radzyń Podlask49.37
34WALIGÓRSKA, Zofia06Lublinianka50.00
35ROJEK, Oliwia06UKS 51 Lublin50.22
36NOWOSAD, Daria06Orka Zamość51.49
37KUTER, Zuzanna06Orka Zamość56.20
38ZASUWA, Magdalena06Orka Zamość57.11
39ŻUBER, Aniela06Fala Kraśnik57.27
40SAWCZUK, Małgorzata06Pionier Biała Podlaska57.49
41BARSZCZ, Wiktoria06Orka Zamość1:03.57
42SZYDŁOWSKA, Michalina06AZS AWF Biała Podlaska1:04.16


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-04-01 - 11:33
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PASZKOWSKI, Błażej06Fala Kraśnik36.79
2BUCOŃ, Paweł07Fala Kraśnik37.24
3MICH, Maksymilian06AZS AWF Biała Podlaska38.08
4PIETROŃ, Przemysław07Olimpijczyk 23 Lublin38.14
5OPOLSKI, Łukasz06Technik - Orion Radzyń Podlask39.22
6ABRASZEK, Piotr06Orka Zamość41.14
7WILCZYŃSKI, Kasper06Sparta Biłgoraj41.66
8SADOWSKI, Bartosz06Sparta Biłgoraj41.83
9MICHAŁEK, Krzysztof06Lublinianka42.00
10BŁASZCZYK, Damian06Sparta Biłgoraj42.56
11ADAMCZEWSKI, Rafał06Wisła Puławy42.59
12LUPA, Olaf06Orka Zamość42.73
13CHMIEL, Bartosz06Fala Kraśnik42.77
14NOWACKI, Marcel06Olimpijczyk 23 Lublin43.32
15MAZUR, Bartosz06Pionier Biała Podlaska43.42
16DANIEL, Andre06Olimpia Lublin44.18
17DOBRZAŃSKI, Marcel06UKS 51 Lublin45.23
18STACHYRA, Adrian06Olimpia Lublin45.97
19WYSMULSKI, Nicholai06Olimpia Lublin46.69
20DZIEWULSKI, Adrian06Lublinianka47.00
21KAPUSTA, Łukasz06Sparta Biłgoraj47.33
22LIBERA, Bartłomiej06Orka Zamość47.77
23WARCHAŁ, Przemysław07Wisła Puławy48.00
24PYLAK, Hubert06UKS 51 Lublin48.22
25MARNIK, Mateusz06UKS 51 Lublin48.23
26PĘK, Kacper06Orka Zamość48.54
27MIKOŁAJCZAK, Wojciech06Pionier Biała Podlaska49.28
28BUCZAK, Piotr06Olimpia Lublin50.00
29JAKUBIUK, Szymon06Pionier Biała Podlaska50.24
30ŁUCZAK, Krzysztof06Orka Zamość51.10
31OLSZEWSKI, Mikołaj06Pionier Biała Podlaska52.41
32WIĄCEK, Michał06UKS 51 Lublin55.22
33KUCHARUK, Emil06Pionier Biała Podlaska58.48
34KUDYBA, Michał06Orka Zamość1:03.58
35DZIURA, Marcin06Orka Zamość1:04.13
36SAWICKI, Wiktor06Orka ZamośćNT
37CERTA, Adam06Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-04-01 - 11:43
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1AMILKIEWICZ, Aleksandra05Olimpia Lublin2:31.69
2WARCHAŁOWSKA, Paulina05Olimpia Lublin2:41.03
3BERNAT, Laura05Olimpia Lublin2:43.60
4KOWALSKA, Zuzanna05Olimpijczyk 23 Lublin2:56.01
5SOSNÓWKA, Oliwia05Fala Kraśnik2:57.41
6SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05Wisła Puławy3:09.11
7PELC, Izabela05Eska Janów Lubelski3:11.48
8FLIS, Wiktoria05Sparta Biłgoraj3:12.64
9BIELECKA, Daria05Olimpia Lublin3:15.01
10ŚLICZNIAK, Kinga05Lublinianka3:18.18
11WYDRA, Aleksandra05Eska Janów Lubelski3:23.51
12MARZEC, Monika05Fala Kraśnik3:25.30
13ŻELAZNY, Łucja05Orka Zamość3:28.00
14ŻYDEK, Kinga05LubliniankaNT
15BOJAR, Natalia05Wisła PuławyNT
16MAZUREK, Julia05Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-04-01 - 11:55
Chłopców, 200m zmienny12 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1TERLECKI, Michał05Wodnik Krasnystaw2:51.36
2SUCHAŃSKI, Filip05UKS 51 Lublin2:54.92
3STASZCZAK, Antoni05Sparta Biłgoraj3:04.43
4RYMARZ, Jakub05Orka Zamość3:08.14
5KAŁUSZYŃSKI, Jakub05Technik - Orion Radzyń Podlask3:10.11
6CHMIEL, Paweł05Eska Janów Lubelski3:16.02
7WOŻNIAK, Wiktor05Wisła Puławy3:16.56
8SZCZEPANIK, Jakub05LubliniankaNT
9OŁTUSZYK, Dominik05AZS AWF Biała PodlaskaNT
10ŁUCJANEK, Szymon05Wisła PuławyNT
11SZULOWSKI, Wiktor05Wisła PuławyNT
12SEROKA, Mateusz05Wisła PuławyNT


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-04-01 - 12:03
Mieszane, 4 x 50m klasyczny10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


1Olimpijczyk 23 Lublin 1Olimpijczyk 23 Lublin3:04.00
2Fala Kraśnik 1Fala Kraśnik3:05.00
3Wisła Puławy 1Wisła Puławy3:06.00
4Orka Zamość 1Orka Zamość3:07.00
5Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj3:19.70
6UKS 51 Lublin 1UKS 51 Lublin3:24.44
7Olimpia Lublin 1Olimpia Lublin3:45.00
8Technik - Orion Radzyń Podlask 1Technik - Orion Radzyń PodlaskNT


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-04-01 - 12:11
Mieszane, 4 x 50m zmienny10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


1UKS 51 Lublin 1UKS 51 Lublin2:25.45
2Fala Kraśnik 1Fala Kraśnik2:34.22
3Olimpijczyk 23 Lublin 1Olimpijczyk 23 Lublin2:34.50
4Olimpia Lublin 1Olimpia Lublin2:39.50
5Orka Zamość 2Orka Zamość2:50.00
6AZS AWF Biała Podlaska 1AZS AWF Biała Podlaska2:52.00
7Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj2:53.64
8UKS 51 Lublin 2UKS 51 Lublin2:55.23
9Wisła Puławy 1Wisła Puławy3:03.00
10Fala Kraśnik 2Fala Kraśnik3:06.97
11Sparta Biłgoraj 2Sparta Biłgoraj3:07.90
12Orka Zamość 3Orka Zamość3:12.00
13Technik - Orion Radzyń Podlask 1Technik - Orion Radzyń PodlaskNT
14Lublinianka 1LubliniankaNT
15Orka Zamość 1Orka ZamośćNT


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-04-01 - 12:23
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista zgłoszeń


1Olimpia Lublin 1Olimpia Lublin2:05.70
2Wisła Puławy 1Wisła Puławy2:15.00


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-04-01 - 12:26
Chłopców, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista zgłoszeń


1Wisła Puławy 1Wisła Puławy2:13.00
2Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj2:18.67
3AZS AWF Biała Podlaska 2AZS AWF Biała Podlaska2:36.00
4Orka Zamość 1Orka ZamośćNT