Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  6. Chłopców, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  14. Mieszane, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m dowolny  12 lat


II runda Ligi Dzieci i Młodzików
Biłgoraj, 9-4-2016


Konkurencja 1
2016-04-09 - 10:00
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
MARZEC, Monika
BIERNACKA, Anna
FLIS, Wiktoria
ŻURAW, Julia

05
06
05
05
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
BICZAK, Anna
PIECZYKOLAN, Alicja
WYDRA, Aleksandra
DZIURDA, Ewa
PRZYWARA, Laura
SUCHORAB, Zuzanna
06
05
05
05
05
05
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Eska Janów Lubelski
LUKS Orlik Lublin
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
51.05
49.81
51.00
NT
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
PELC, Izabela
NOWICKA, Aleksandra
WISZNIEWSKA, Anna
SOSNÓWKA, Oliwia
ŻELAZNY, Łucja
POŹDZIK, Aleksandra

05
05
05
05
05
06
Eska Janów Lubelski
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Orka Zamość
Orka Zamość
48.47
48.07
45.57
45.93
48.29
48.49
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
SŁOTWIŃSKA, Wiktoria
BERNAT, Andżelika
KRÓL, Gabriela
BOJAR, Natalia
ŚLICZNIAK, Kinga
WOŁODKO, Wiktoria

05
06
06
05
05
05
Wisła Puławy
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
44.32
44.00
42.00
43.52
44.00
44.50
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
STAWSKA, Laura
PYSZNIAK, Alicja
KOWALSKA, Klara
AMILKIEWICZ, Aleksandra
CHMIELEWSKA, Adrianna
KOWALSKA, Zuzanna



05
05
05
05
05
05
Wodnik Krasnystaw
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
39.99
36.00
34.67
35.00
37.46
41.48
<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-04-09 - 10:07
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
2
3
4
SUCHAŃSKI, Filip
MICH, Maksymilian
WÓJCIK, Rafał
05
06
06
UKS 51 Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Fala Kraśnik

NT
NT
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
CHMIEL, Bartosz
KŁYŻ, Oskar
ABRASZEK, Mateusz
DANIEL, Andre
ZARAWSKI, Bartosz
PRZYTUŁA, Maciej

06
05
06
06
05
05
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Olimpia Lublin
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
NT
52.50
46.13
50.00
NT
NT
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
STASZCZAK, Antoni
NIZIO, Tadeusz
WROŃSKI, Szymon
DUBIEL, Filip
PRANAGAL, Stanisław
RYMARZ, Jakub

05
05
06
06
06
05
Sparta Biłgoraj
Sparta Biłgoraj
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
45.27
44.11
42.00
42.17
44.50
45.98
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
TOMASZEWSKI, Piotr
TERLECKI, Michał
SŁAWACKI, Wojciech
MUZYKA, Igor
PYLAK, Hubert
KULIK, Kacper
05
05
05
05
05
05
Olimpijczyk 23 Lublin
Wodnik Krasnystaw
Wodnik Krasnystaw
Wisła Puławy
Wodnik Krasnystaw
Wisła Puławy



38.70
36.56
35.68
36.50
38.54
40.00
<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-04-09 - 10:13
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
BRZUSZKIEWICZ, Andżelika
ULANICKA, Magdalena
PACEK, Aleksandra

04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Lublinianka
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
MITUŁA, Magda
ŁUSZCZEW, Brygida
MRÓZ, Amelia
GŁOWALA, Gabriela
WRÓBLEWSKA, Klaudia
WIŚNIEWSKA, Aleksandra
04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Olimpia Lublin

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
PYKACZ, Iga
MIZAK, Martyna
KRAWCZAK, Gabriela
WITEK, Nikola
CZEBRESZUK, Patrycja
MANEROWSKA, Maja
04
04
04
04
04
04
Pionier Biała Podlaska
Sparta Biłgoraj
Pionier Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Orka Zamość

NT
NT
45.24
45.79
NT
NT
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
OBARA, Wiktoria
SOSNOWSKA, Joanna
DOKUDOWIEC, Oliwia
HAUZNER, Emilia
KICZOROWSKA, Anna
LEMPASZEK, Oliwia

04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Orka Zamość
Pionier Biała Podlaska
Orka Zamość
Lublinianka
AZS AWF Biała Podlaska
43.35
42.25
41.78
41.91
42.60
44.07
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
ŁUKASIK, Sara
KULICKA, Dominika
RADKOWIAK, Agata
SIOMA, Zuzanna
KOŁCON, Daria
KOŁCZ, Gabriela
04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Pionier Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Orka Zamość
Wisła Puławy

40.39
39.66
38.19
39.45
40.13
41.20
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
PATYK, Gabriela
WAŁACH, Emilia
ĆWIKŁA, Katarzyna
KOZAK, Katarzyna
OŻÓG, Julia
HAŁKA, Oliwia
04
04
04
04
04
04
Wodnik Krasnystaw
UKS 51 Lublin
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Eska Janów Lubelski
Sparta Biłgoraj

37.00
35.99
35.73
35.92
36.94
37.12
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
SIWKO, Natalia
MALINOŚ, Julia
MALEC, Klaudia
ŚLICZNIAK, Iga
MICH, Maria
SAWCZYK, Malwina
04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Orka Zamość
Lublinianka
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin

35.40
35.07
34.51
34.79
35.27
35.70
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
KARWOWSKA, Wiktoria
WILGOCKA, Wiktoria
SZUPER, Katarzyna
BORZĘCKA, Julia
DRAGAN, Julia
KARPIŃSKA, Alicja



04
04
04
04
04
04
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lider Chełm
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
LUKS Orlik Lublin
33.15
32.55
30.79
32.23
32.95
33.50
<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-04-09 - 10:23
Chłopców, 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
SKURSKI, Adrian
SZCZĘŚNIAK, Kajetan
DUBIEL, Igor
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość

NT
NT
NT
Seria 2 z 7
2
3
4
5
RACZKOWSKI, Adam
WYDRO, Mateusz
SZCZEKALA, Oliwier
PONCZEK, Filip
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Olimpia Lublin
Eska Janów Lubelski

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
ZDYB, Jan
MAZUREK, Tobiasz
KONCZALSKI, Ignacy
TKACZ, Tobiasz
ŁAGOŹNY, Filip
KRZEMIŃSKI, Jan
04
04
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
42.45
42.82
NT
NT
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
CZERPAK, Adam
MIAZGA, Oskar
DĄBROWSKI, Bartłomiej
WOJEWODA, Antoni
ŻÓŁKOWSKI, Jakub
KUCHARSKI, Hubert

04
04
04
04
04
04
Wisła Puławy
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Pionier Biała Podlaska
Orka Zamość
40.64
40.17
38.95
39.49
40.34
41.80
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
JACHURA, Jan
WACH, Wiktor
BARTNIK, Arkadiusz
BAHONKO, Bartosz
KOWALSKI, Paweł
KOLASA, Jakub
04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik

37.38
37.27
35.35
37.00
37.36
37.44
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
LEWTAK, Szymon
SKRZYPCZAK, Mateusz
SOLAK, Szymon
SOBICH, Mikołaj
GRABOWSKI, Jakub
POLSKI, Mateusz

04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Lublinianka
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
UKS 51 Lublin
33.96
33.48
32.86
33.46
33.56
34.99
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
KAŃCZUGOWSKI, Łukasz
ZUBRZYCKI, Kacper
PRÓCHNIAK, Maksymilian
GLINKA, Patryk
ABRASZEK, Jakub
ŻWIRSKI, Maciej



04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
LUKS Orlik Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
32.58
31.47
31.11
31.34
32.25
32.64
<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-04-09 - 10:31
Dziewcząt, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
JONIK, Anna
MOGIELNICKA, Ineza
WYDRA, Aleksandra
FLIS, Wiktoria
ZAWALSKA, Magdalena

05
05
05
05
05
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Eska Janów Lubelski
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
MACHULAK, Milena
ŁUPAWKA, Maja
UTKA, Gabriela
BIELECKA, Daria
WSZOŁA, Martyna
PIECZYKOLAN, Alicja
06
05
05
05
05
05
Fala Kraśnik
AZS AWF Biała Podlaska
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpia Lublin
Sparta Biłgoraj
Sparta Biłgoraj

NT
1:40.40
1:37.49
1:38.00
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
MAZUREK, Julia
SZCZEPAŃSKA, Magdalena
ŚLICZNIAK, Kinga
PELC, Izabela
KALINA, Aleksandra
POŹDZIK, Julia
05
05
05
05
05
05
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Eska Janów Lubelski
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość

1:35.65
1:33.20
1:30.00
1:30.55
1:33.30
1:36.20
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
PANASIUK, Natalia
CIEĆKO, Patrycja
SOSNÓWKA, Oliwia
BOJAR, Natalia
WOŁODKO, Wiktoria
DZIURDA, Ewa
05
05
05
05
05
05
LUKS Orlik Lublin
Olimpia Lublin
Fala Kraśnik
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
LUKS Orlik Lublin

1:28.78
1:28.00
1:26.29
1:26.75
1:28.70
1:28.95
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
ROŻNOWICZ, Natalia
WILK, Anna
PYSZNIAK, Alicja
BERNAT, Laura
MAŁEK, Melania
SŁOTWIŃSKA, Wiktoria

05
06
05
05
05
05
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
1:22.30
1:20.86
1:19.00
1:19.00
1:22.14
1:24.57
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
KOWALSKA, Zuzanna
WARCHAŁOWSKA, Paulina
AMILKIEWICZ, Aleksandra
PECIO, Anna
CHMIELEWSKA, Adrianna
STAWSKA, Laura



05
05
05
05
05
05
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Wodnik Krasnystaw
Wodnik Krasnystaw
1:18.00
1:14.00
1:09.00
1:12.00
1:14.62
1:19.00
<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-04-09 - 10:44
Chłopców, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
SAŁAMACHA, Filip
CHODARA, Kacper
NIZIO, Wojciech
ZARAWSKI, Bartosz

05
05
05
05
Orka Zamość
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
ADAMOWICZ, Kacper
SZADKOWSKI, Grzegorz
KRYK, Krzysztof
REC, Łukasz
IWAŃCZUK, Daniel
PRZYTUŁA, Maciej

05
05
05
05
05
05
Orka Zamość
Orka Zamość
Orka Zamość
Orka Zamość
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
CHMIEL, Paweł
JARGIŁO, Jędrzej
SZCZEPANIK, Jakub
NIZIO, Tadeusz
BUKAREWICZ, Maciej
RÓŻAŃSKI, Szymon
05
05
05
05
05
05
Eska Janów Lubelski
Eska Janów Lubelski
Lublinianka
Sparta Biłgoraj
Sparta Biłgoraj
AZS AWF Biała Podlaska

NT
NT
1:47.00
1:50.07
NT
NT
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
KŁYŻ, Oskar
ŻYWICKI, Krzysztof
SZULOWSKI, Wiktor
JASZCZEWSKI, Dawid
SZCZĘCH, Kacper
KRASOSKI, Kacper
05
05
05
05
06
05
Sparta Biłgoraj
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin

1:40.23
1:30.00
1:28.98
1:29.90
1:40.00
1:45.50
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
MICH, Maksymilian
PASZKOWSKI, Błażej
TOMASZEWSKI, Piotr
RYMARZ, Jakub
WROŃSKI, Szymon
STASZCZAK, Antoni

06
06
05
05
06
05
AZS AWF Biała Podlaska
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Olimpia Lublin
Sparta Biłgoraj
1:25.34
1:24.56
1:20.60
1:23.47
1:25.00
1:26.78
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
TERLECKI, Michał
MUZYKA, Igor
SŁAWACKI, Wojciech
PYLAK, Hubert
TARKOWSKI, Stanisław
KULIK, Kacper



05
05
05
05
05
05
Wodnik Krasnystaw
Wisła Puławy
Wodnik Krasnystaw
Wodnik Krasnystaw
Wisła Puławy
Wisła Puławy
1:18.00
1:15.00
1:08.25
1:11.45
1:18.00
1:19.00
<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-04-09 - 10:57
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
WRÓBLEWSKA, Klaudia
PYKACZ, Iga
GŁOWALA, Gabriela
04
04
04
Orka Zamość
Pionier Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
NT
Seria 2 z 6
2
3
4
5
WITEK, Nikola
KRAWCZAK, Gabriela
SOSNOWSKA, Joanna
KIERAGA, Patrycja
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
KICZOROWSKA, Anna
DOKUDOWIEC, Oliwia
PATYK, Gabriela
OBARA, Wiktoria
KULICKA, Dominika
LEMPASZEK, Oliwia
04
04
04
04
04
04
Lublinianka
Pionier Biała Podlaska
Wodnik Krasnystaw
Fala Kraśnik
Pionier Biała Podlaska
AZS AWF Biała Podlaska

NT
1:55.08
1:37.08
1:37.25
1:58.76
NT
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
MITUŁA, Magda
WIŚNIEWSKA, Aleksandra
BEDNARZ, Julia
SIOMA, Zuzanna
BRZUSZKIEWICZ, Andżelika
KOŁCON, Daria

04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
1:35.88
1:31.46
1:29.83
1:31.39
1:33.99
1:36.63
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
CZEBRESZUK, Patrycja
SAWCZYK, Malwina
TOPOROWSKA, Magdalena
ŁUSZCZEW, Brygida
KARPIŃSKA, Alicja
WAŁACH, Emilia
04
04
04
04
04
04
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
LUKS Orlik Lublin
UKS 51 Lublin

1:25.80
1:22.30
1:20.80
1:21.50
1:22.52
1:28.13
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
GAZDA, Małgorzata
KARWOWSKA, Wiktoria
SZUPER, Katarzyna
WILGOCKA, Wiktoria
DWOJAK, Natalia
DWOJAK, Wiktoria



04
04
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orka Zamość
Lider Chełm
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
1:18.08
1:16.51
1:15.26
1:15.27
1:17.56
1:18.11
<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-04-09 - 11:11
Chłopców, 100m grzbietowy

12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
WACH, Wiktor
GLINKA, Patryk
MAZUREK, Tobiasz
ŻÓŁKOWSKI, Jakub
ZDYB, Jan
04
04
04
04
04
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
KONCZALSKI, Ignacy
RACZKOWSKI, Adam
SZCZEKALA, Oliwier
TKACZ, Tobiasz
KRZEMIŃSKI, Jan
SKURSKI, Adrian
04
04
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
1:50.87
NT
NT
NT
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
DUBIEL, Igor
GONDER, Dominik
KOLASA, Jakub
BARTNIK, Arkadiusz
BAHONKO, Bartosz
KUCHARSKI, Hubert

04
04
04
04
04
04
Orka Zamość
Fala Kraśnik
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska
Orka Zamość
1:47.78
1:34.75
1:27.23
1:28.59
1:46.13
1:48.09
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
WIETRZYK, Aleksander
GRABOWSKI, Jakub
ZUZANIUK, Igor
KAŃCZUGOWSKI, Łukasz
ZUBRZYCKI, Kacper
KOZIEŃSKI, Oliwier



04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Wisła Puławy
1:25.10
1:18.32
1:15.11
1:18.13
1:18.65
1:26.26
<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-04-09 - 11:21
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
JONIK, Anna
GRABCZAK, Lena
POŹDZIK, Aleksandra

05
06
06
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
Orka Zamość
NT
52.39
52.98
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
POŹDZIK, Julia
STASZCZAK, Magdalena
WISZNIEWSKA, Anna
KALINA, Aleksandra
RYFKA, Maja

05
06
05
05
06
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
50.69
47.36
46.80
46.90
50.40
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
UTKA, Gabriela
ŁUPAWKA, Maja
SZCZEPAŃSKA, Magdalena
ŻELAZNY, Łucja
BIELECKA, Daria
NOWICKA, Aleksandra
05
05
05
05
05
05
AZS AWF Biała Podlaska
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Olimpia Lublin
Lublinianka

46.08
45.91
45.00
45.17
46.00
46.56
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
PANASIUK, Natalia
CIEĆKO, Patrycja
KRÓL, Gabriela
WILK, Anna
SUCHORAB, Zuzanna
GŁOS, Oliwia
05
05
06
06
05
06
LUKS Orlik Lublin
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Wisła Puławy

44.26
43.00
41.00
41.15
43.78
44.27
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
MAŁEK, Melania
PECIO, Anna
KOWALSKA, Klara
WARCHAŁOWSKA, Paulina
BERNAT, Laura
ROŻNOWICZ, Natalia
05
05
05
05
05
05
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin



40.08
37.00
35.96
36.00
38.00
41.00
<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-04-09 - 11:28
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
RÓŻAŃSKI, Szymon
WÓJCIK, Rafał
CHMIEL, Paweł
SUCHAŃSKI, Filip
MIROSŁAWSKI, Sebastian
05
06
05
05
06
AZS AWF Biała Podlaska
Fala Kraśnik
Eska Janów Lubelski
UKS 51 Lublin
Wisła Puławy

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
SZCZEPANIK, Jakub
WYRWAS, Filip
WILCZYŃSKI, Kasper
CHMIEL, Bartosz
SZCZĘCH, Kacper
KRASOSKI, Kacper

05
06
06
06
06
05
Lublinianka
Lublinianka
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
52.00
48.00
46.79
47.97
50.00
52.30
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
NIZIO, Wojciech
JARGIŁO, Jędrzej
ŻYWICKI, Krzysztof
PRANAGAL, Stanisław
ABRASZEK, Mateusz
SADOWSKI, Bartosz

05
05
05
06
06
06
Sparta Biłgoraj
Eska Janów Lubelski
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
44.86
44.58
44.00
44.10
44.58
46.62
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
ABRASZEK, Piotr
DUBIEL, Filip
TARKOWSKI, Stanisław
SZULOWSKI, Wiktor
JASZCZEWSKI, Dawid
PASZKOWSKI, Błażej



06
06
05
05
05
06
Orka Zamość
Orka Zamość
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
43.23
42.84
39.00
41.00
43.11
43.51
<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-04-09 - 11:33
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
HAUZNER, Emilia
DWOJAK, Natalia
MICH, Maria
MALINOŚ, Julia
KOŁCZ, Gabriela

04
04
04
04
04
Orka Zamość
Olimpia Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Orka Zamość
Wisła Puławy
NT
NT
3:26.57
3:46.44
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
PACEK, Aleksandra
HAŁKA, Oliwia
BEDNARZ, Julia
SIWKO, Natalia
ULANICKA, Magdalena
ŁUKASIK, Sara

04
04
04
04
04
04
Lublinianka
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Fala Kraśnik
3:22.18
3:19.15
3:11.62
3:16.16
3:21.64
3:23.40
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
RADKOWIAK, Agata
KIERAGA, Patrycja
ĆWIKŁA, Katarzyna
KOZAK, Katarzyna
TOPOROWSKA, Magdalena
MRÓZ, Amelia
04
04
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin

3:09.13
2:58.30
2:54.09
2:55.09
3:04.75
3:10.78
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
DWOJAK, Wiktoria
DRAGAN, Julia
GAZDA, Małgorzata
BORZĘCKA, Julia
MALEC, Klaudia
ŚLICZNIAK, Iga



04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Lublinianka
2:51.71
2:48.86
2:40.73
2:43.96
2:48.88
2:53.53
<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-04-09 - 11:49
Chłopców, 200m zmienny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
2
3
4
CZERPAK, Adam
WOJEWODA, Antoni
SKRZYPCZAK, Mateusz

04
04
04
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Lublinianka
NT
NT
NT
Seria 2 z 4
2
3
4
5
DĄBROWSKI, Bartłomiej
KOWALSKI, Paweł
ŁAGOŹNY, Filip
POLSKI, Mateusz

04
04
04
04
Sparta Biłgoraj
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
UKS 51 Lublin
3:43.74
3:19.71
3:33.16
NT
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
MIAZGA, Oskar
SOLAK, Szymon
KOZIEŃSKI, Oliwier
GONDER, Dominik
WIETRZYK, Aleksander
JACHURA, Jan

04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Fala Kraśnik
Fala Kraśnik
Fala Kraśnik
3:15.43
3:11.00
3:03.91
3:07.81
3:14.01
3:18.68
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
LEWTAK, Szymon
ABRASZEK, Jakub
ZUZANIUK, Igor
PRÓCHNIAK, Maksymilian
SZCZĘŚNIAK, Kajetan
SOBICH, Mikołaj



04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Olimpia Lublin
LUKS Orlik Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Wisła Puławy
3:01.71
2:48.67
2:44.57
2:48.11
2:54.95
3:01.84
<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-04-09 - 12:05
Mieszane, 4 x 50m klasyczny10 - 11 lat
Lista startowa


Seria 1 z 2
2
3
4
Sparta Biłgoraj 2
Fala Kraśnik 1
Orka Zamość 2

Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
Orka Zamość
NT
3:59.26
4:14.00
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Orka Zamość 1
Sparta Biłgoraj 1
Wisła Puławy 1
AZS AWF Biała Podlaska 1
Olimpijczyk 23 Lublin 2
Olimpia Lublin 1



Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
3:33.87
3:20.85
2:50.00
3:19.83
3:27.00
3:40.00
<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-04-09 - 12:15
Mieszane, 4 x 50m zmienny10 - 11 lat
Lista startowa


Seria 1 z 2
2
3
4
ESKA Janów Lubelski
Lublinianka 1
Orka Zamość 1

Eska Janów Lubelski
Lublinianka
Orka Zamość
NT
3:10.00
3:22.50
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Sparta Biłgoraj 1
Wisła Puławy 1
Wodnik Krasnystaw 1
Olimpijczyk 23 Lublin 2
Fala Kraśnik 1
Olimpia Lublin 1



Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Olimpia Lublin
2:55.77
2:49.00
2:32.00
2:34.00
2:55.51
3:00.00
<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-04-09 - 12:23
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Seria 1 z 2
2
3
4
Olimpijczyk 23 Lublin 2
Orka Zamość 2
Pionier Biała Podlaska 1

Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Pionier Biała Podlaska
NT
2:38.18
2:41.44
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Olimpia Lublin 1
Olimpijczyk 23 Lublin 1
Orka Zamość 1
Lublinianka 1



Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Lublinianka
2:09.00
2:06.30
2:06.71
2:10.00
<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-04-09 - 12:29
Chłopców, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
Orka Zamość 1
Olimpijczyk 23 Lublin 1
Wisła Puławy 1
Olimpia Lublin 1
Fala Kraśnik 1
Olimpijczyk 23 Lublin 2



Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Wisła Puławy
Olimpia Lublin
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
2:28.38
2:11.78
2:09.00
2:10.00
2:27.34
NT