III runda Ligi Open 2015 Kraśnik, 4-10-2015 |
Konkurencja 1 2015-10-04 - 10:15 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 57.99 | |||
2 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 58.43 | |||
3 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 58.80 | |||
4 | BORKOWSKA, Małgorzata | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:02.44 | |||
5 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:03.10 | |||
6 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 1:03.35 | |||
7 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 1:03.42 | |||
8 | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:04.31 | |||
9 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 1:04.48 | |||
10 | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 1:05.51 | |||
11 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 1:06.35 | |||
12 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 1:06.78 | |||
13 | SZYNDLER, Aleksandra | 02 | Swim 10 Puławy | 1:08.30 | |||
14 | ZAJĄC, Martyna | 96 | Olimpia Lublin | 1:09.14 | |||
15 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 1:09.54 | |||
16 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 1:09.64 | |||
17 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 1:09.89 | |||
18 | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 1:11.94 | |||
19 | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:12.69 | |||
20 | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:12.77 | |||
21 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | 1:13.31 | |||
22 | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | 1:15.36 | |||
23 | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | 1:19.81 | |||
24 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 1:23.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2015-10-04 - 10:22 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 51.17 | |||
2 | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | 52.77 | |||
3 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 53.45 | |||
4 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 53.75 | |||
5 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 53.99 | |||
6 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 55.43 | |||
7 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 56.71 | |||
8 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 58.14 | |||
9 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 58.66 | |||
10 | BOGUSZEWSKI, Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 58.74 | |||
11 | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 59.02 | |||
12 | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 59.06 | |||
13 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 59.13 | |||
14 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 59.56 | |||
15 | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 59.88 | |||
16 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 1:00.66 | |||
17 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:00.77 | |||
18 | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:01.41 | |||
19 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 1:01.56 | |||
20 | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.81 | |||
21 | KOWAL, Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:01.86 | |||
22 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 1:01.98 | |||
23 | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 1:02.30 | |||
24 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 1:02.43 | |||
25 | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:03.21 | |||
26 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:05.50 | |||
27 | HOŁUB, Jakub | 02 | Avia Świdnik | 1:05.92 | |||
28 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 1:06.23 | |||
29 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:06.94 | |||
30 | SKRZYPCZAK, Marek | 02 | Lublinianka | 1:07.77 | |||
31 | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 1:09.46 | |||
32 | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:09.56 | |||
33 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 1:12.34 | |||
34 | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:12.64 | |||
35 | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 1:15.30 | |||
36 | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:16.28 | |||
37 | CIOS, Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:16.93 | |||
38 | MĄKA, Adam | 00 | LUKS Orlik Lublin | NT | |||
39 | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | NT | |||
40 | IWANIAK, Wojciech | 01 | Olimpia Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2015-10-04 - 10:34 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:10.40 | |||
2 | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 1:17.34 | |||
3 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:18.54 | |||
4 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 1:19.83 | |||
5 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 1:20.00 | |||
6 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:20.09 | |||
7 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:20.33 | |||
8 | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:22.40 | |||
9 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 1:22.72 | |||
10 | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:23.18 | |||
11 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 1:33.82 | |||
12 | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:44.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2015-10-04 - 10:38 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 1:04.58 | |||
2 | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:06.68 | |||
3 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 1:07.45 | |||
4 | CIEŚLIK, Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:08.66 | |||
5 | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | 1:09.25 | |||
6 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:10.48 | |||
7 | KONOP, Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 1:10.57 | |||
8 | GRZESZCZYK, Kacper | 99 | Swim 10 Puławy | 1:10.59 | |||
9 | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:10.91 | |||
10 | MIRONIUK, Rafał | 95 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:11.14 | |||
11 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 1:11.42 | |||
12 | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:15.73 | |||
13 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 1:16.37 | |||
14 | FIERZBIK, Oskar | 02 | Swim 10 Puławy | 1:19.28 | |||
15 | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:20.06 | |||
16 | PÓŁTORAK, Szymon | 02 | Orka Zamość | 1:22.89 | |||
17 | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:25.15 | |||
18 | HERC, Bartosz | 01 | Orka Zamość | 1:27.10 | |||
19 | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:27.17 | |||
20 | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 1:29.09 | |||
21 | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 1:32.96 | |||
22 | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:35.49 | |||
23 | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:36.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2015-10-04 - 10:46 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 29.55 | |||
2 | SMYŁEK, Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 29.62 | |||
3 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 30.34 | |||
4 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 31.80 | |||
5 | JOŃSKA, Zuzanna | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 32.89 | |||
6 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 33.51 | |||
7 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 33.61 | |||
8 | SKOWRONEK, Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 34.04 | |||
9 | BORKOWSKA, Małgorzata | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 34.20 | |||
10 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.00 | |||
11 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 35.08 | |||
12 | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 35.42 | |||
13 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 35.56 | |||
14 | ZYCH, Natalia | 01 | UKS 51 Lublin | 36.04 | |||
15 | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 37.97 | |||
16 | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 39.52 | |||
17 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 40.57 | |||
18 | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | 42.12 | |||
19 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | NT | |||
20 | HANAKA, Kinga | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT | |||
21 | SZYNDLER, Aleksandra | 02 | Swim 10 Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2015-10-04 - 10:51 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 25.92 | |||
2 | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 26.40 | |||
3 | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | 27.21 | |||
4 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 28.12 | |||
5 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 28.52 | |||
6 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 29.13 | |||
7 | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | 29.73 | |||
8 | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 30.11 | |||
9 | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 30.62 | |||
10 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 31.04 | |||
11 | KOWAL, Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 31.16 | |||
12 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 33.23 | |||
13 | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 33.38 | |||
14 | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 36.53 | |||
15 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 36.90 | |||
16 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 39.18 | |||
17 | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
18 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2015-10-04 - 10:56 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:02.72 | |||
2 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 1:04.72 | |||
3 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 1:05.02 | |||
4 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 1:05.19 | |||
5 | ZYGO, Karolina | 96 | Olimpia Lublin | 1:05.35 | |||
6 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 1:10.12 | |||
7 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 1:11.70 | |||
8 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:12.17 | |||
9 | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 1:16.48 | |||
10 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:18.53 | |||
11 | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:19.64 | |||
12 | SKOWRONEK, Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 1:20.36 | |||
13 | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 1:28.79 | |||
14 | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:34.16 | |||
15 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 1:35.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2015-10-04 - 11:02 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 58.18 | |||
2 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 59.16 | |||
3 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 1:00.05 | |||
4 | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:00.08 | |||
5 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 1:01.91 | |||
6 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:02.64 | |||
7 | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | 1:02.74 | |||
8 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 1:04.37 | |||
9 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 1:06.14 | |||
10 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 1:08.39 | |||
11 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:10.45 | |||
12 | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:10.62 | |||
13 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:11.13 | |||
14 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 1:11.59 | |||
15 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:24.34 | |||
16 | CIOS, Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:25.86 | |||
17 | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:26.12 | |||
18 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:26.65 | |||
19 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | NT | |||
20 | MĄKA, Adam | 00 | LUKS Orlik Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2015-10-04 - 11:10 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 2:03.72 | |||
2 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 2:05.67 | |||
3 | ZYGO, Karolina | 96 | Olimpia Lublin | 2:07.71 | |||
4 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 2:08.36 | |||
5 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:10.24 | |||
6 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 2:12.76 | |||
7 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 2:17.60 | |||
8 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 2:17.85 | |||
9 | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:20.31 | |||
10 | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 2:20.34 | |||
11 | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 2:23.09 | |||
12 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 2:24.36 | |||
13 | JOŃSKA, Zuzanna | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:26.19 | |||
14 | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 2:30.13 | |||
15 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 2:31.55 | |||
16 | HANAKA, Kinga | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:32.70 | |||
17 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 2:33.32 | |||
18 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 2:35.69 | |||
19 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 2:40.36 | |||
20 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | 2:41.32 | |||
21 | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 2:42.23 | |||
22 | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | 3:02.57 | |||
23 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2015-10-04 - 11:23 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | 1:51.82 | |||
2 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 1:52.50 | |||
3 | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:54.21 | |||
4 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 1:55.07 | |||
5 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 1:56.11 | |||
6 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 1:57.08 | |||
7 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 2:01.53 | |||
8 | BOGUSZEWSKI, Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 2:07.15 | |||
9 | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 2:07.68 | |||
10 | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:07.93 | |||
11 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 2:09.36 | |||
12 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 2:09.86 | |||
13 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 2:10.06 | |||
14 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 2:13.41 | |||
15 | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 2:13.53 | |||
16 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 2:17.77 | |||
17 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 2:19.78 | |||
18 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 2:21.20 | |||
19 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 2:21.36 | |||
20 | SKRZYPCZAK, Marek | 02 | Lublinianka | 2:26.46 | |||
21 | FIERZBIK, Oskar | 02 | Swim 10 Puławy | 2:29.17 | |||
22 | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 2:49.32 | |||
23 | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | NT | |||
24 | GRZESZCZYK, Kacper | 99 | Swim 10 Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2015-10-04 - 11:38 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:07.35 | |||
2 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:07.91 | |||
3 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:11.55 | |||
4 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 1:13.20 | |||
5 | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 1:13.43 | |||
6 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:14.35 | |||
7 | ZAJĄC, Martyna | 96 | Olimpia Lublin | 1:15.41 | |||
8 | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:16.07 | |||
9 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:16.54 | |||
10 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:17.26 | |||
11 | ZYCH, Natalia | 01 | UKS 51 Lublin | 1:17.91 | |||
12 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:18.31 | |||
13 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 1:19.20 | |||
14 | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:20.06 | |||
15 | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:20.81 | |||
16 | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:28.95 | |||
17 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
18 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2015-10-04 - 11:46 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 57.79 | |||
2 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 58.37 | |||
3 | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 1:01.24 | |||
4 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 1:01.88 | |||
5 | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:01.92 | |||
6 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:02.62 | |||
7 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:02.99 | |||
8 | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:03.66 | |||
9 | CIEŚLIK, Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:03.68 | |||
10 | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | 1:03.98 | |||
11 | KONOP, Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 1:05.11 | |||
12 | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | 1:05.93 | |||
13 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 1:06.60 | |||
14 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:06.62 | |||
15 | MIRONIUK, Rafał | 95 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:06.70 | |||
16 | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 1:06.86 | |||
17 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:07.22 | |||
18 | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:08.03 | |||
19 | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:11.84 | |||
20 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 1:12.29 | |||
21 | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:12.41 | |||
22 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:13.43 | |||
23 | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 1:13.92 | |||
24 | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:13.94 | |||
25 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:15.13 | |||
26 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:15.28 | |||
27 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:18.13 | |||
28 | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 1:18.60 | |||
29 | HERC, Bartosz | 01 | Orka Zamość | 1:19.54 | |||
30 | HOŁUB, Jakub | 02 | Avia Świdnik | 1:20.66 | |||
31 | PÓŁTORAK, Szymon | 02 | Orka Zamość | 1:21.56 | |||
32 | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:21.84 | |||
33 | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 1:36.41 | |||
34 | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2015-10-04 - 11:56 | Mieszane, 4 x 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:08.00 | ||||
2 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:17.83 | ||||
3 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:25.00 | ||||
4 | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:27.90 | ||||
5 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:28.99 | ||||
6 | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:30.00 | ||||
7 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:45.00 | ||||
8 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:56.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2015-10-04 - 12:03 | Mieszane, 4 x 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:55.53 | ||||
2 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 1:56.00 | ||||
3 | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:56.81 | ||||
4 | Olimpijczyk 23 Lublin 1 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:59.99 | ||||
5 | Lider Chełm 2 | Lider Chełm | 2:03.50 | ||||
6 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:04.16 | ||||
7 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:08.00 | ||||
8 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:23.23 | ||||
9 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:34.93 | ||||
10 | Skarpa Lublin 3 | Skarpa Lublin | 2:40.00 | ||||
11 | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:40.00 |