Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  6. Chłopców, 100m dowolny  10 - 11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  14. Mieszane, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m dowolny  12 lat


II runda LDiM 2015
Biłgoraj, 18-4-2015


Konkurencja 1
2015-04-18 - 10:00
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
ŁUKASIK, Sara
ZDUŃCZUK, Pola
SIUDAK, Wiktoria
CZOPEK, Katarzyna
STAWNICKA, Julia
MŁODOWIEC, Idalia

04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
LUKS Orlik Lublin
Orka Zamość
Skarpa Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Sparta Biłgoraj
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
BRZUSZKIEWICZ, Andżelika
MRÓZ, Amelia
RUCZKOWSKA, Gabriela
KIERAGA, Patrycja
ANTONIAK, Julia
PANASIUK, Natalia
04
04
04
04
04
05
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Swim 10 Puławy
LUKS Orlik Lublin

NT
47.67
46.41
46.45
49.67
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
STAWSKA, Laura
ĆWIKŁA, Katarzyna
KOZAK, Katarzyna
ŁUSZCZEW, Brygida
RADKOWIAK, Agata
ULANICKA, Magdalena
05
04
04
04
04
04
Wodnik Krasnystaw
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość

43.70
42.47
41.23
41.30
43.21
45.80
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
WARCHAŁOWSKA, Paulina
PECIO, Anna
BORZĘCKA, Julia
SZUBZDA, Zuzanna
CHMIELEWSKA, Adrianna
TOPOROWSKA, Magdalena

05
05
04
04
05
04
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Skarpa Lublin
Wodnik Krasnystaw
Fala Kraśnik
40.00
39.50
38.18
38.79
39.60
40.95
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
SZUPER, Katarzyna
AMILKIEWICZ, Aleksandra
GAZDA, Małgorzata
DRAGAN, Julia
KARPIŃSKA, Alicja
ŚLICZNIAK, Iga



04
05
04
04
04
04
Orka Zamość
Olimpia Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
LUKS Orlik Lublin
Lublinianka
37.55
37.11
36.53
37.11
37.18
38.09
<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-04-18 - 10:07
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
PONCZEK, Filip
MIAZGA, Oskar
KRZEMIŃSKI, Jan
04
04
04
Eska Janów Lubelski
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
GĄSIOR, Mateusz
JACHURA, Jan
PYLAK, Mateusz
CZERPAK, Adam
TKACZ, Tobiasz
04
04
05
04
04
Lublinianka
Fala Kraśnik
Wodnik Krasnystaw
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
51.06
49.39
51.00
56.78
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
WOJEWODA, Antoni
WACH, Wiktor
LUBAŃSKI, Maciej
GONDER, Dominik
SKRZYPCZAK, Mateusz
GÓRECKI, Konrad
04
04
04
04
04
04
Wisła Puławy
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
Fala Kraśnik
Lublinianka
Huragan Międzyrzec Podlaski

47.36
43.54
42.79
43.50
45.16
49.00
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
LEWTAK, Szymon
SZCZĘŚNIAK, Kajetan
DACKA, Dawid
HASSAN, Adam
WRÓBLEWSKI, Norbert
KOZIEŃSKI, Oliwier

04
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
LUKS Orlik Lublin
Swim 10 Puławy
LUKS Orlik Lublin
Orka Zamość
Wisła Puławy
42.40
41.53
41.31
41.44
42.00
42.50
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
ŻWIRSKI, Maciej
ABRASZEK, Jakub
PRÓCHNIAK, Maksymilian
SŁAWACKI, Wojciech
SOLAK, Szymon
TERLECKI, Michał



04
04
04
05
04
05
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
LUKS Orlik Lublin
Wodnik Krasnystaw
Sparta Biłgoraj
Wodnik Krasnystaw
40.78
37.84
35.91
36.19
39.88
40.84
<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-04-18 - 10:14
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
MAŁEK, Olga
MAŚLANY, Weronika
RÓG, Oliwia
03
03
03
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj

NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
KURZYNA, Aleksandra
RESZKOWSKA, Wiktoria
SZCZĄCHOR, Dagmara
LATO, Karolina
BOGUSZ, Julia

03
03
03
03
03
Fala Kraśnik
Trójka Puławy
Orka Zamość
Skarpa Lublin
Trójka Puławy
NT
42.70
41.63
41.97
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
DŁUGOSZ, Oliwia
SANICKA, Dorota
MIZURA, Julia
SZCZEPANIK, Gabriela
PIEKARZ, Katarzyna
STYRNIK, Barbara

03
03
03
03
03
03
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Swim 10 Puławy
Lublinianka
LUKS Orlik Lublin
Wisła Puławy
40.51
39.06
38.59
38.84
39.69
40.90
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
KŁOCZEWSKA, Zuzanna
KORZENIOWSKA, Zuzanna
LUTKIEWICZ, Gabriela
RADKOWSKA, Daria
CHMIEL, Magdalena
WĘGRZYNIAK, Aleksandra

03
03
03
03
03
03
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
37.46
36.85
36.52
36.70
37.39
37.81
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
KOŁODZIEJCZYK, Oliwia
ROSIŃSKA, Kornelia
PIESKO, Martyna
SZYNAL, Amelia
TERLIKOWSKA, Paulina
CICHOCKA, Oliwia



03
03
03
03
03
03
Lublinianka
Lublinianka
Lublinianka
Skarpa Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
LUKS Orlik Lublin
35.30
34.59
31.54
34.25
34.67
35.62
<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-04-18 - 10:20
Chłopców, 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
DYMOWSKI, Michał
TROCEWICZ, Kacper
ŚWIĆ, Mateusz
WIŚNIEWSKI, Patryk
MACIOCHA, Jakub
PARYŚ, Jakub
03
03
03
03
03
03
AZS AWF Biała Podlaska
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Eska Janów Lubelski

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
NIERÓBCA, Jan
KULICKI, Jakub
PUSZKARSKI, Mikołaj
ŚWIEŻAK, Arkadiusz
KOROLCZUK, Kacper
TYLUS, Patryk
03
03
03
03
03
03
Wisła Puławy
Pionier Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
AZS AWF Biała Podlaska
Eska Janów Lubelski

51.09
46.18
43.42
45.04
47.34
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
ŁABĘDZIEWSKI, Szymon
CHALIMONIUK, Igor
MIKOŁAJCZUK, Aleksander
PRZYTUŁA, Jakub
RADZIKOWSKI, Grzegorz
MAKARUK, Michał
03
03
03
03
03
03
Wisła Puławy
Pionier Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
AZS AWF Biała Podlaska

42.37
40.41
38.69
39.53
41.30
42.73
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
POGODA, Filip
BUDZIŁOWICZ, Julian
TOKARSKI, Jakub
TOCZEK, Piotr
IWON, Igor
MANDZIUK, Kewin
03
03
03
03
03
03
Olimpijczyk 23 Lublin
Skarpa Lublin
Orka Zamość
Pionier Biała Podlaska
Trójka Puławy
Orka Zamość

38.29
36.76
36.64
36.70
37.92
38.40
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
PRZYCHODZKI, Bartłomiej
CHOŁŻYŃSKI, Nikodem
KOWALSKI, Mateusz
ADAMCZYK, Jan
SWINTOZELSKI, Maksymilian
DOMAŃSKI, Bartosz

03
03
03
03
03
03
Huragan Międzyrzec Podlaski
Olimpijczyk 23 Lublin
Wodnik Krasnystaw
Lublinianka
Fala Kraśnik
Pionier Biała Podlaska
34.44
33.37
33.17
33.17
34.10
36.04
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
KORZENIOWSKI, Piotr
PISKORZ, Tomasz
JAKIMIAK, Jakub
ZACHARZYŃSKI, Norbert
GRABEK, Oskar
KOTARSKI, Maks
03
03
03
03
03
03
Wodnik Krasnystaw
Lublinianka
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
Trójka Puławy



32.64
31.56
29.65
30.76
32.13
32.86
<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-04-18 - 10:28
Dziewcząt, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
STAWNICKA, Julia
CZOPEK, Katarzyna
ŁUPAWKA, Maja
KOŁCON, Daria
04
04
05
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Skarpa Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Orka Zamość

NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
SIUDAK, Wiktoria
MAŁEK, Melania
KULPA, Amelia
PIECZYKOLAN, Alicja
DRAGAN, Pola
ZDUŃCZUK, Pola

04
05
04
05
05
04
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
Olimpia Lublin
LUKS Orlik Lublin
NT
1:54.54
1:46.42
1:51.81
2:00.00
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
KOŁCZ, Gabriela
SOSNOWSKA, Joanna
ŁOPACKA, Weronika
KICZOROWSKA, Anna
SOSNÓWKA, Oliwia
KULICKA, Dominika

04
04
04
04
05
04
Wisła Puławy
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka
Fala Kraśnik
Pionier Biała Podlaska
1:42.20
1:39.26
1:38.80
1:39.06
1:40.14
1:43.10
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
MITUŁA, Magdalena
SŁOTWIŃSKA, Wiktoria
SUSZEK, Zuzanna
MICH, Maria
SIOMA, Zuzanna
STASIEWICZ, Eliza
04
05
05
04
04
04
Lublinianka
Wisła Puławy
Swim 10 Puławy
AZS AWF Biała Podlaska
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski

1:36.09
1:33.90
1:32.99
1:33.08
1:34.09
1:37.00
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
MRÓZ, Amelia
SIWKO, Natalia
HAŁKA, Oliwia
MALINOŚ, Julia
RADKOWIAK, Agata
WOCH, Sandra
04
04
04
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski

1:31.78
1:27.84
1:27.17
1:27.23
1:29.90
1:32.00
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
ANTONIAK, Julia
BERNAT, Laura
BEDNARZ, Julia
KARWOWSKA, Wiktoria
PACEK, Aleksandra
SAWCZYK, Malwina
04
05
04
04
04
04
Swim 10 Puławy
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin

1:25.55
1:25.00
1:23.34
1:23.35
1:25.55
1:26.30
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
PECIO, Anna
CZEBRESZUKA, Patrycja
KOZAK, Katarzyna
ĆWIKŁA, Katarzyna
TOPOROWSKA, Magdalena
KIERAGA, Patrycja

05
04
04
04
04
04
Wisła Puławy
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
1:22.51
1:22.00
1:18.90
1:19.78
1:22.26
1:23.04
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
BORZĘCKA, Julia
GAZDA, Małgorzata
AMILKIEWICZ, Aleksandra
MALEC, Klaudia
DRAGAN, Julia
CHMIELEWSKA, Adrianna



04
04
05
04
04
05
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Lublinianka
Wodnik Krasnystaw
1:15.51
1:14.11
1:12.89
1:13.06
1:14.77
1:18.56
<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-04-18 - 10:45
Chłopców, 100m dowolny10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10
2
3
4
SKURSKI, Adrian
BANASZAK, Kacper
KOLASA, Jakub
04
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik

NT
NT
NT
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
KUBINIEC, Mikołaj
MAZUREK, Tobiasz2
ZDYB, Jan
KRZEMIŃSKI, Jan
PONCZEK, Filip
04
04
04
04
04
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Eska Janów Lubelski

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
BILSKI, Kacper
BAJ, Norbert
HAWRYLUK, Piotr
MARCZUK, Szymon
MITURA, Robert
GĄSIOR, Mateusz
05
04
04
04
04
04
AZS AWF Biała Podlaska
Fala Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
AZS AWF Biała Podlaska
Lublinianka

NT
NT
1:43.88
1:44.60
NT
NT
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
CZOPIŃSKI, Cezary
WOJEWODA, Antoni
TKACZ, Tobiasz
GÓRZYŃSKI, Marcel
BRODAWKA, Michał
CZERPAK, Adam
04
04
04
04
04
04
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy

1:40.14
1:39.20
1:38.90
1:39.00
1:39.89
1:40.20
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
PTASZEK, Dominik
DĄBROWSKI, Bartłomiej
ŁAGOŹNY, Filip
BAHONKO, Bartłomiej
PERWOSZUK, Oskar
STASZCZAK, Antoni
04
04
04
04
04
05
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
Orka Zamość
Pionier Biała Podlaska
Pionier Biała Podlaska
Sparta Biłgoraj

1:37.67
1:35.27
1:34.56
1:35.10
1:35.48
1:38.24
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
JACHURA, Jan
PASTUSZAK, Bartosz
WIETRZYK, Aleksander
GÓRECKI, Konrad
SAJDAK, Jakub
WOŻAKOWSKI, Krzysztof
04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Swim 10 Puławy
Fala Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
Eska Janów Lubelski
Lublinianka

1:33.14
1:31.91
1:29.96
1:30.30
1:32.25
1:33.42
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
WRÓBLEWSKI, Norbert
LUBAŃSKI, Maciej
GRABOWSKI, Jakub
BARTNIK, Arkadiusz
WACH, Wiktor
KOWALSKI, Paweł
04
04
04
04
04
04
Orka Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin

1:28.82
1:27.57
1:26.79
1:27.43
1:28.02
1:28.90
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
SKRZYPCZAK, Mateusz
SZCZĘŚNIAK, Kajetan
HASSAN, Adam
KOZIEŃSKI, Oliwier
SZYMULA, Michał
MARASZKIEWICZ, Łukasz

04
04
04
04
04
04
Lublinianka
LUKS Orlik Lublin
LUKS Orlik Lublin
Wisła Puławy
Fala Kraśnik
Wisła Puławy
1:25.81
1:24.15
1:22.36
1:24.00
1:24.32
1:26.35
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
LEWTAK, Szymon
PYLAK, Hubert
SOLAK, Szymon
DACKA, Dawid
CHOJNACKI, Dawid
KAŃCZUGOWSKI, Łukasz
04
05
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Wodnik Krasnystaw
Sparta Biłgoraj
Swim 10 Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka

1:20.00
1:18.37
1:17.34
1:18.07
1:18.97
1:21.53
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
ZUBRZYCKI, Kacper
PRÓCHNIAK, Maksymilian
SŁAWACKI, Wojciech
GLINKA, Patryk
ZUZANIUK, Igor
ABRASZEK, Jakub



04
04
05
04
04
04
Wisła Puławy
LUKS Orlik Lublin
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Orka Zamość
1:14.00
1:12.82
1:08.49
1:11.29
1:13.00
1:14.23
<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-04-18 - 11:06
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
RADKOWSKA, Daria
SZCZĄCHOR, Dagmara
SANICKA, Dorota
MAŁEK, Olga
KŁOCZEWSKA, Zuzanna
CHMIEL, Magdalena

03
03
03
03
03
03
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Sparta Biłgoraj
Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Orka Zamość
1:43.86
1:42.71
1:38.03
1:40.50
1:43.83
1:50.41
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
KORZENIOWSKA, Zuzanna
LESIUK, Eliza
MIZURA, Julia
KŁUBKO, Magdalena
SZCZEPANIK, Gabriela
BOGUSZ, Julia
03
03
03
03
03
03
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
Swim 10 Puławy
Sparta Biłgoraj
Lublinianka
Trójka Puławy

1:36.36
1:33.55
1:27.60
1:31.07
1:34.24
1:37.75
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
SZYNAL, Amelia
TERLIKOWSKA, Paulina
PIESKO, Martyna
OSINIAK, Iga
MACHULAK, Maja
SAMUŁA, Kornelia



03
03
03
03
03
03
Skarpa Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Lublinianka
1:20.94
1:20.12
1:15.66
1:20.03
1:20.94
1:21.03
<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-04-18 - 11:13
Chłopców, 100m grzbietowy

12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
CHALIMONIUK, Igor
MACIOCHA, Jakub
WIŚNIEWSKI, Patryk

03
03
03
Pionier Biała Podlaska
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
TROCEWICZ, Kacper
NIERÓBCA, Jan
ŁABĘDZIEWSKI, Szymon
MANDZIUK, Kewin
POGODA, Filip
KULICKI, Jakub
03
03
03
03
03
03
AZS AWF Biała Podlaska
Wisła Puławy
Wisła Puławy
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska

NT
NT
1:48.90
1:58.36
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
ŚWIEŻAK, Arkadiusz
MIKOŁAJCZUK, Aleksander
PRZYTUŁA, Jakub
DOMAŃSKI, Bartosz
PARYŚ, Jakub
KOROLCZUK, Kacper
03
03
03
03
03
03
Sparta Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
Pionier Biała Podlaska
Eska Janów Lubelski
AZS AWF Biała Podlaska

1:45.50
1:41.11
1:39.60
1:40.72
1:41.28
1:47.36
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
MAKARUK, Michał
KOWALSKI, Mateusz
SWINTOZELSKI, Maksymilian
TYLUS, Patryk
TOKARSKI, Jakub
DYMOWSKI, Michał
03
03
03
03
03
03
AZS AWF Biała Podlaska
Wodnik Krasnystaw
Fala Kraśnik
Eska Janów Lubelski
Orka Zamość
AZS AWF Biała Podlaska

1:36.06
1:34.94
1:29.63
1:34.74
1:35.59
1:38.97
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
MIREK, Jakub
PUSZKARSKI, Mikołaj
PRZYCHODZKI, Bartłomiej
KASPERSKI, Patryk
MRÓZ, Adam
DROŹDZIEL, Jakub
03
03
03
03
03
03
Sparta Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
Fala Kraśnik
LUKS Orlik Lublin
Sparta Biłgoraj

1:27.14
1:23.85
1:21.19
1:22.09
1:25.15
1:29.09
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
CHOŁŻYŃSKI, Nikodem
UŁANOWICZ, Piotr
GRABEK, Oskar
PISKORZ, Tomasz
URBAN, Jakub
BORSUK, Piotr
03
03
03
03
03
03
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
LUKS Orlik Lublin
Fala Kraśnik



1:19.47
1:16.28
1:15.00
1:16.24
1:17.93
1:19.72
<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-04-18 - 11:27
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
KOŁCON, Daria
KICZOROWSKA, Anna
DRAGAN, Pola
CZEBRESZUKA, Patrycja
CIOSMAK, Gabriela

04
04
05
04
04
Orka Zamość
Lublinianka
Olimpia Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Sparta Biłgoraj
NT
NT
1:00.00
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
KULPA, Amelia
ŁOPACKA, Weronika
MICH, Maria
KULICKA, Dominika
MITUŁA, Magdalena
SOSNOWSKA, Joanna
04
04
04
04
04
04
Fala Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
AZS AWF Biała Podlaska
Pionier Biała Podlaska
Lublinianka
Orka Zamość

54.37
53.20
51.12
53.14
53.46
57.57
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
OBARA, Wiktoria
KOŁCZ, Gabriela
PACEK, Aleksandra
BRZUSZKIEWICZ, Andżelika
ULANICKA, Magdalena
SUSZEK, Zuzanna

04
04
04
04
04
05
Fala Kraśnik
Wisła Puławy
Lublinianka
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Swim 10 Puławy
49.65
49.21
47.91
48.90
49.44
50.35
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
SOSNÓWKA, Oliwia
WOCH, Sandra
HAŁKA, Oliwia
JAGIEŁŁO, Julia
RUCZKOWSKA, Gabriela
STASIEWICZ, Eliza
05
04
04
05
04
04
Fala Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
AZS AWF Biała Podlaska
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski

47.42
46.87
46.26
46.70
47.42
47.70
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
SIOMA, Zuzanna
SIWKO, Natalia
BERNAT, Laura
SŁOTWIŃSKA, Wiktoria
MALINOŚ, Julia
PANASIUK, Natalia

04
04
05
05
04
05
Orka Zamość
Lublinianka
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Orka Zamość
LUKS Orlik Lublin
45.48
44.36
43.50
44.12
45.44
45.66
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
SAWCZYK, Malwina
BEDNARZ, Julia
ŚLICZNIAK, Iga
STAWSKA, Laura
KARWOWSKA, Wiktoria
MŁODOWIEC, Idalia
04
04
04
05
04
04
Olimpijczyk 23 Lublin
Orka Zamość
Lublinianka
Wodnik Krasnystaw
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj

41.50
41.15
40.55
40.74
41.16
42.06
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
WARCHAŁOWSKA, Paulina
SZUBZDA, Zuzanna
SZUPER, Katarzyna
MALEC, Klaudia
ŁUSZCZEW, Brygida
KARPIŃSKA, Alicja



05
04
04
04
04
04
Olimpia Lublin
Skarpa Lublin
Orka Zamość
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
LUKS Orlik Lublin
39.00
38.08
37.55
37.92
38.30
39.99
<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-04-18 - 11:37
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
KLYŻ, Oskar
ZDYB, Jan
MITURA, Robert
SKURSKI, Adrian
05
04
04
04
Sparta Biłgoraj
Olimpijczyk 23 Lublin
AZS AWF Biała Podlaska
Olimpijczyk 23 Lublin

NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
SAJDAK, Jakub
MAZUREK, Tobiasz2
BRODAWKA, Michał
BAJ, Norbert
KUBINIEC, Mikołaj
BILSKI, Kacper
04
04
04
04
04
05
Eska Janów Lubelski
Olimpijczyk 23 Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
Fala Kraśnik
Lublinianka
AZS AWF Biała Podlaska

NT
NT
56.73
1:00.41
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
MARCZUK, Szymon
MIAZGA, Oskar
BANASZAK, Kacper
BAHONKO, Bartłomiej
DĄBROWSKI, Bartłomiej
PERWOSZUK, Oskar
04
04
04
04
04
04
Huragan Międzyrzec Podlaski
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Pionier Biała Podlaska
Sparta Biłgoraj
Pionier Biała Podlaska

53.75
52.37
49.89
50.21
52.38
54.21
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
HAWRYLUK, Piotr
CZOPIŃSKI, Cezary
PASTUSZAK, Bartosz
ŁAGOŹNY, Filip
GÓRZYŃSKI, Marcel
PTASZEK, Dominik
04
04
04
04
04
04
Huragan Międzyrzec Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
Swim 10 Puławy
Orka Zamość
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski

49.12
47.26
46.64
46.67
49.00
49.12
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
WOŻAKOWSKI, Krzysztof
PYLAK, Mateusz
KOWALSKI, Paweł
KOLASA, Jakub
MARASZKIEWICZ, Łukasz
GONDER, Dominik

04
05
04
04
04
04
Lublinianka
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
Fala Kraśnik
Wisła Puławy
Fala Kraśnik
45.69
44.78
43.34
43.55
45.33
46.10
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
WIETRZYK, Aleksander
GRABOWSKI, Jakub
TERLECKI, Michał
KAŃCZUGOWSKI, Łukasz
SZYMULA, Michał
BARTNIK, Arkadiusz

04
04
05
04
04
04
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
Wodnik Krasnystaw
Lublinianka
Fala Kraśnik
Olimpijczyk 23 Lublin
41.95
41.21
40.23
40.83
41.57
42.11
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
ŻWIRSKI, Maciej
CHOJNACKI, Dawid
GLINKA, Patryk
ZUZANIUK, Igor
ZUBRZYCKI, Kacper
PYLAK, Hubert
04
04
04
04
04
05
Sparta Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
Olimpijczyk 23 Lublin
Olimpia Lublin
Wisła Puławy
Wodnik Krasnystaw



39.32
38.78
37.56
37.70
39.00
39.72
<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-04-18 - 11:47
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
MAŚLANY, Weronika
STYRNIK, Barbara
RÓG, Oliwia
PIEKARZ, Katarzyna
DŁUGOSZ, Oliwia
RESZKOWSKA, Wiktoria

03
03
03
03
03
03
Orka Zamość
Wisła Puławy
Sparta Biłgoraj
LUKS Orlik Lublin
Orka Zamość
Trójka Puławy
3:57.49
3:42.15
3:24.24
3:36.30
3:50.91
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
WĘGRZYNIAK, Aleksandra
CICHOCKA, Oliwia
ROSIŃSKA, Kornelia
MACHULAK, Maja
KURZYNA, Aleksandra
KŁUBKO, Magdalena

03
03
03
03
03
03
Huragan Międzyrzec Podlaski
LUKS Orlik Lublin
Lublinianka
Fala Kraśnik
Fala Kraśnik
Sparta Biłgoraj
3:15.36
3:07.88
3:05.13
3:06.93
3:10.25
3:21.88
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
LUTKIEWICZ, Gabriela
LATO, Karolina
OSINIAK, Iga
SAMUŁA, Kornelia
LESIUK, Eliza
KOŁODZIEJCZYK, Oliwia



03
03
03
03
03
03
Wisła Puławy
Skarpa Lublin
Olimpijczyk 23 Lublin
Lublinianka
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka
3:04.22
3:03.07
2:55.00
3:00.25
3:03.53
3:04.32
<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-04-18 - 11:59
Chłopców, 200m zmienny12 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
5
TOCZEK, Piotr
RADZIKOWSKI, Grzegorz
KOTARSKI, Maks
IWON, Igor
03
03
03
03
Pionier Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
Trójka Puławy
Trójka Puławy

NT
3:23.97
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
DROŹDZIEL, Jakub
KASPERSKI, Patryk
BORSUK, Piotr
URBAN, Jakub
MIREK, Jakub
BUDZIŁOWICZ, Julian

03
03
03
03
03
03
Sparta Biłgoraj
Fala Kraśnik
Fala Kraśnik
LUKS Orlik Lublin
Sparta Biłgoraj
Skarpa Lublin
3:10.43
3:07.15
3:01.28
3:01.81
3:10.03
3:11.09
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
MRÓZ, Adam
ADAMCZYK, Jan
UŁANOWICZ, Piotr
ZACHARZYŃSKI, Norbert
KORZENIOWSKI, Piotr
JAKIMIAK, Jakub
03
03
03
03
03
03
LUKS Orlik Lublin
Lublinianka
Lublinianka
Wodnik Krasnystaw
Wodnik Krasnystaw
Huragan Międzyrzec Podlaski



2:50.91
2:47.41
2:41.04
2:42.78
2:50.01
2:57.74
<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-04-18 - 12:11
Mieszane, 4 x 50m klasyczny10 - 11 lat
Lista startowa


Seria 1 z 2
2
3
4
Sparta Biłgoraj 1
Wisła Puławy 1
Olimpijczyk 23 Lublin 1

Sparta Biłgoraj
Wisła Puławy
Olimpijczyk 23 Lublin
NT
3:30.30
3:40.00
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Huragan Międzyrzec Podlaski 1
Lublinianka 1
Orka Zamość 1
Fala Kraśnik 1



Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka
Orka Zamość
Fala Kraśnik
3:15.12
3:10.00
3:14.99
3:24.23
<< TOP >>
Konkurencja 14
2015-04-18 - 12:19
Mieszane, 4 x 50m zmienny10 - 11 lat
Lista startowa


Seria 1 z 3
2
3
4
AZS AWF Biała Podlaska 1
Orka Zamość 2
Olimpijczyk 23 Lublin 2

AZS AWF Biała Podlaska
Orka Zamość
Olimpijczyk 23 Lublin
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
Fala Kraśnik 1
Swim 10 Puławy 1
Wisła Puławy 1
Huragan Międzyrzec Podlaski 1
Sparta Biłgoraj 1

Fala Kraśnik
Swim 10 Puławy
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Biłgoraj
3:21.60
2:51.38
2:45.40
2:47.23
2:53.20
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Lublinianka 1
Olimpia Lublin 1
Orka Zamość 1
Wodnik Krasnystaw 1
Olimpijczyk 23 Lublin 1
LUKS Orlik Lublin 1



Lublinianka
Olimpia Lublin
Orka Zamość
Wodnik Krasnystaw
Olimpijczyk 23 Lublin
LUKS Orlik Lublin
2:36.00
2:34.00
2:32.60
2:33.11
2:34.50
2:39.22
<< TOP >>
Konkurencja 15
2015-04-18 - 12:30
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Seria 1 z 1
2
3
4
5
Orka Zamość 1
Lublinianka 1
Wisła Puławy 1
Sparta Biłgoraj 1



Orka Zamość
Lublinianka
Wisła Puławy
Sparta Biłgoraj
2:28.77
2:13.00
2:27.50
2:55.64
<< TOP >>
Konkurencja 16
2015-04-18 - 12:34
Chłopców, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
AZS AWF Biała Podlaska 2
Fala Kraśnik 1
Huragan Międzyrzec Podlaski 1
Olimpijczyk 23 Lublin 1
Sparta Biłgoraj 1
Pionier Biała Podlaska 1



AZS AWF Biała Podlaska
Fala Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
Olimpijczyk 23 Lublin
Sparta Biłgoraj
Pionier Biała Podlaska
NT
2:23.61
2:14.87
2:16.20
2:29.12
NT