UKP Fala Krasnik Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 lat - I runda | Kraśnik -03-29/2014-03-30 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname BLAT Kacper | YOB 02 : | Dystans,Styl 50 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | Pl. ZSZ 3 5 9 10 | Time 35.27 1:29.53 3:17.22 1:39.03 3:13.07 | Round | Old PB. 36.06 1:39.32 3:36.81 --.-- 3:31.60 | Diff. 105% 123% 121% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 190 Pkt. 239 Pkt. 229 Pkt. 117 Pkt. 183 Pkt. |
||||||||
BORSUK Łukasz | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 3 2 3 4 | 32.06 1:14.62 2:42.72 1:14.19 2:44.18 | 31.84 1:19.16 2:42.02 1:18.42 2:49.91 | 99% 113% 99% 112% 107% | RŻ RŻ RŻ | 253 Pkt. 282 Pkt. 277 Pkt. 279 Pkt. 297 Pkt. |
|||||||||
BOŻEK Filip | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 4 7 6 7 | 2:50.00 1:35.15 3:19.31 3:02.60 | 2:55.43 1:37.11 3:27.59 3:03.84 | 106% 104% 108% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 243 Pkt. 199 Pkt. 221 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
BUCOŃ Anna | 02 : | 50 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | ZSZ 4 ZSZ 3 5 3 | 33.27 5:29.97 38.46 1:20.48 2:48.59 2:52.91 | 34.25 5:50.41 39.00 1:24.09 2:49.97 2:59.77 | 106% 113% 103% 109% 102% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 341 Pkt. 360 Pkt. 298 Pkt. 323 Pkt. 360 Pkt. 374 Pkt. |
|||||||||
BUCOŃ Magdalena | 01 : | 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 12 7 8 12 | 5:46.37 1:34.72 3:23.62 3:01.60 | 5:42.00 1:41.13 3:29.35 3:04.11 | 97% 114% 106% 103% | RŻ RŻ RŻ | 311 Pkt. 290 Pkt. 288 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
DZIĘSŁAW Emilia | 02 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 11 9 | 1:18.25 3:52.90 | 1:18.57 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 277 Pkt. 192 Pkt. |
|||||||||
IRACKI Filip | 02 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 9 6 7 8 | 1:15.50 5:39.81 1:26.00 1:35.75 | 1:15.90 5:56.63 1:29.56 --.-- | 101% 110% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 210 Pkt. 243 Pkt. 184 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
KAPROŃ Aleksandra | 01 : | 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 11 13 ZSZ 5 7 | 1:13.43 5:51.06 37.15 1:20.48 2:54.79 | 1:14.24 5:58.09 37.84 1:24.52 2:57.14 | 102% 104% 104% 110% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 335 Pkt. 299 Pkt. 331 Pkt. 323 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
KUŚMIERZ Karol | 01 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 11 6 7 12 | 1:14.28 5:51.85 1:22.29 1:41.34 | 1:11.83 5:45.68 1:22.98 --.-- | 94% 97% 102% | RŻ RŻ | 221 Pkt. 219 Pkt. 210 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
OPOKA Wiktor | 02 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 2 4 7 6 | 1:09.97 5:35.13 1:29.50 2:58.84 | 1:14.47 5:46.73 --.-- 3:08.61 | 113% 107% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 264 Pkt. 254 Pkt. 158 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
PIETROŃ Luiza | 02 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 15 11 13 8 | 1:22.84 6:15.80 1:36.97 1:34.37 | 1:23.63 6:31.20 1:44.41 --.-- | 102% 108% 116% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 233 Pkt. 244 Pkt. 184 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
RACHOŃ Dominik | 02 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 6 4 | 1:12.28 1:23.81 | 1:13.01 1:22.12 | 102% 96% | RŻ | 240 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
SIEKACZYŃSKI Artur | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 1 1 ZSZ 2 2 | 30.89 1:06.10 4:56.79 34.68 1:13.53 2:34.38 | 30.13 1:05.97 5:09.85 34.56 1:12.94 2:34.81 | 95% 100% 109% 99% 98% 101% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 314 Pkt. 365 Pkt. 277 Pkt. 294 Pkt. 324 Pkt. |
|||||||||
SKWARA Zuzanna | 01 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 11 9 10 14 | 1:38.78 3:26.25 1:35.72 3:08.50 | 1:47.58 3:38.06 1:38.57 3:15.94 | 119% 112% 106% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 255 Pkt. 277 Pkt. 190 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
STĘGIERSKA Gabriela | 02 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 11 8 9 9 | 1:48.57 3:43.32 1:36.69 3:17.41 | 1:51.82 --.-- 1:46.35 3:28.43 | 106% 121% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 192 Pkt. 218 Pkt. 184 Pkt. 251 Pkt. |
|||||||||
SZEWCZYK Zofia | 02 : | 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 8 7 ZSZ 12 8 | 1:15.25 5:44.44 41.37 1:28.31 3:04.44 | 1:16.37 6:19.19 39.91 1:31.50 3:11.93 | 103% 121% 93% 107% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 311 Pkt. 316 Pkt. 239 Pkt. 244 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
TUDEREK Anna | 02 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 18 12 13 11 | 1:32.41 3:19.62 1:50.91 4:02.50 | 1:35.15 --.-- 2:02.56 --.-- | 106% 122% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 168 Pkt. 217 Pkt. 180 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
WOJTASZEK Oktawia | 02 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 6 5 8 7 | 1:13.19 5:31.82 1:25.34 1:33.13 | 1:16.44 6:09.23 1:40.44 --.-- | 109% 124% 139% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 338 Pkt. 354 Pkt. 271 Pkt. 206 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | SIEKACZYŃSKI Artur BOŻEK Filip | 30.89 33.35 | OPOKA Wiktor RACHOŃ Dominik | 31.56 31.56 | 1 | 2:07.36 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | BLAT Kacper STĘGIERSKA Gabriela | 35.27 36.88 | PIETROŃ Luiza TUDEREK Anna | 37.90 40.95 | 9 | 2:31.00 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | BUCOŃ Anna IRACKI Filip | 33.27 35.28 | WOJTASZEK Oktawia SZEWCZYK Zofia | 33.95 33.32 | 4 | 2:15.82 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | BORSUK Łukasz KUŚMIERZ Karol | 32.06 33.03 | KAPROŃ Aleksandra BUCOŃ Magdalena | 32.95 34.12 | 6 | 2:12.16 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | SIEKACZYŃSKI Artur BLAT Kacper | 34.68 40.09 | RACHOŃ Dominik OPOKA Wiktor | 35.47 30.92 | 1 | 2:21.16 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | SZEWCZYK Zofia DZIĘSŁAW Emilia | 41.37 49.71 | STĘGIERSKA Gabriela PIETROŃ Luiza | 43.00 37.98 | 9 | 2:52.06 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | BUCOŃ Anna BOŻEK Filip | 38.46 45.15 | IRACKI Filip WOJTASZEK Oktawia | 46.03 34.01 | 5 | 2:43.65 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | KAPROŃ Aleksandra BUCOŃ Magdalena | 37.15 43.62 | BORSUK Łukasz KUŚMIERZ Karol | 32.44 32.11 | 5 | 2:25.32 | |||
Całkiem 76 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,4% 0 nowy rekord(y), 65 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: WOJTASZEK Oktawia, 100 grzbietowy 1:25.34 |