I runda LWD i M - 2014 Kraśnik, 22-2-2014 |
Konkurencja 1 2014-02-22 - 10:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 30.37 | Zarzecka Anna | 01003 | Ropczyce | 2007-12-08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | Pastusiak Julia Jarosz Patrycja Gągoł Amelia Ptak Alicja Borowiec Natasza | 03 03 03 03 03 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Sionkowska Kamila Szafrańska Anna Pytka Anna Siatka Alicja Traci chleb Aleksandra Celej Agnieszka | 03 03 03 03 03 03 | Lider Chełm Wisła Puławy Avia Świdnik Lider Chełm Avia Świdnik Wisła Puławy | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Styrnik Barbara Muzyka Martyna Adamczyk Marta Kołodziejczyk Oliwia Kłoczewska Zuzanna Wawszczak Edyta | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Wisła Puławy Avia Świdnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Gil Wiktoria Kotowska Delfina Bujak Zuzanna Gaćkowska Karolina Ohirko Agnieszka Olszewska Julia | 03 03 03 04 03 03 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Lider Chełm Sparta Biłgoraj Huragan Międzyrzec Podlaski | 52.83 50.78 48.00 48.54 51.50 59.17 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowska Karolina Barabas Paulina Gębala Maja Sanicka Dorota Majgier Natalia Piekarz Katarzyna | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin LUKS Orlik Lublin | 47.88 47.26 43.85 44.34 47.75 47.91 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepanik Gabriela Kłubko Magdalena Borzęcka Julia Chmiel Magdalena Kobak Karolina Lato Karolina | 03 03 04 03 03 03 | Lublinianka Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | 43.31 43.11 42.34 42.84 43.21 43.57 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Brankiewicz Julia Mazur Julia Machulak Maja Lesiuk Eliza Kaminecka Karina Korzeniowska Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Trójka Puławy Wisła Puławy | 41.53 40.32 39.72 40.01 40.46 41.63 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Lutkiewicz Gabriela Węgrzyniak Aleksandra Barabas Anna Mizura Julia Ściślak Alicja Kuszyk Sara | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Avia Świdnik Trójka Puławy Orka Zamość Trójka Puławy | 39.22 38.75 38.63 38.63 38.92 39.50 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Karpińska Alicja Bęben Nina Malec Klaudia Samuła Kornelia Terlikowska Paulina Cichocka Oliwia | 04 03 04 03 03 03 | LUKS Orlik Lublin Lublinianka Orka Zamość Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin LUKS Orlik Lublin | 37.86 37.27 36.62 36.98 37.51 38.59 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Kołosińska Emilia Żurawska Kaja Piesko Martyna Pastuszuk Paulina Osiniak Iga Rosińska Kornelia | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Lublinianka Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka | 36.25 34.50 33.07 34.00 35.31 36.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2014-02-22 - 10:28 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 29.46 | Sobek Nikodem | 01103 | Lublin | 2013-10-26 |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 5 | Świątek Hubert Podsiadły Miłosz Hostman Filip Kozieł Mateusz | 03 03 03 03 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | NT NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Nieróbca Jan Mełgieś Filip Oszajca Gabriel Potaczała Rafał Kaszlikowski Piotr Różycki Maciej | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Avia Świdnik Lider Chełm | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Przytuła Jakub Pietrzyk Tomasz Bucior Jakub Włudarczyk Oskar Górnik Stanisław Bartosiewicz Piotr | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Lider Chełm Wisła Puławy Wisła Puławy Wisła Puławy | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Kurus Tymoteusz Barczuk Mateusz Wygadańczuk Jakub Sapiecha Piotr Margol Hubert Wiktorowicz Igor | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj Avia Świdnik | NT 51.04 47.54 48.24 52.28 NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Wysokiński Damian Bartosik Patryk Mandziuk Kewin Słabczyński Norbert Budziłowicz Juliusz Skrzypczak Mateusz | 03 03 03 03 03 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj Orka Zamość Fala Kraśnik Skarpa Lublin Lublinianka | 47.30 46.63 45.89 46.63 47.18 47.41 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Struk Jakub Tokarski Jakub Czerniak Jarosław Grabowski Jakub Mikołajczuk Aleksander Radzikowski Grzegorz | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski Orka Zamość UKS 51 Lublin Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski | 45.47 43.44 42.00 43.22 44.07 45.53 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Mirek Jakub Puchała Kamil Lisica Tymon Dacka Dawid Piwkowski Jakub Dalmata Hubert | 03 03 03 04 03 03 | Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Skarpa Lublin Trójka Puławy Skarpa Lublin Fala Kraśnik | 41.93 41.59 41.15 41.19 41.90 41.97 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Dobek Kacper Zdunek Filip Droździel Jakub Siwiec Mikołaj Panas Bartłomiej Wojciechowski Maciej | 03 03 03 03 03 03 | Trójka Puławy Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Wisła Puławy | 40.50 40.31 40.12 40.13 40.32 40.81 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Kulig Igor Przychodzki Bartłomiej Zuzaniuk Igor Próchniak Maksymilian Suchodolski Szymon Rabiński Kamil | 03 03 04 04 03 03 | Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpia Lublin LUKS Orlik Lublin Delfinek Łuków Orka Zamość | 38.94 37.40 36.50 37.24 38.78 40.11 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Swintozelski Maksymilian Szymecki Mikołaj Kasperski Patryk Chołżyński Nikodem Piskorz Tomasz Mróz Adam | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka LUKS Orlik Lublin | 36.44 36.00 35.53 35.67 36.34 36.45 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Kijewski Krzysztof Urban Jakub Grabek Oskar Jakimiak Jakub Zacharzyński Norbert Ułanowicz Piotr | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik LUKS Orlik Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Wodnik Krasnystaw Lublinianka | 34.93 33.64 33.09 33.17 33.69 35.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2014-02-22 - 10:43 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 37.13 | Rudawska Adrianna | 00503 | Swidnik | 2008-12-14 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Radowiecka Aleksandra Żydek Martyna Pietroń Luiza | 02 02 02 | Trójka Puławy UKS 51 Lublin Fala Kraśnik | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | Tuderek Anna Sawosz Karolina Jerzyna Agnieszka Kupis Klaudia Nakonieczna Natalia | 02 02 02 02 02 | Fala Kraśnik Lider Chełm Wisła Puławy Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:05.78 53.30 52.99 53.24 55.84 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Waszczuk Daria Gęsior Maria Dębicka Emilia Skrzyńska Karina Kozłowska Oliwia Dzięsław Emilia | 02 02 02 02 02 02 | Olimpijczyk 23 Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Trójka Puławy Lider Chełm Fala Kraśnik | 51.09 48.35 47.65 48.10 49.56 52.09 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Sulowska Julia Małek Martyna Adamek Barbara Terlecka Anna Saran Julia Karaś Katarzyna | 02 02 02 02 02 02 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Trójka Puławy | 44.81 41.35 39.12 40.96 43.18 46.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2014-02-22 - 10:49 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 34.58 | Krawczyk Hubert | 01003 | Pulawy | 2006-12-09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Pietrzniak Mikołaj Malec Wiktor Hołub Jakub | 02 02 02 | Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Bednaruk Szymon Cukrowski Błażej Skrzypczak Marek Przewor Dawid Proczek Kacper Opoka Wiktor | 02 02 02 02 02 02 | Avia Świdnik Lider Chełm Lublinianka Skarpa Lublin Wisła Puławy Fala Kraśnik | NT 58.51 48.46 54.62 1:03.86 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Jakóbczyk Jakub Półtorak Szymon Fierzbik Oskar Piekaruś Dawid Bożek Filip Duma Sebastian | 02 02 02 02 02 02 | Olimpia Lublin Orka Zamość Trójka Puławy Avia Świdnik Fala Kraśnik Olimpia Lublin | 45.08 44.76 43.49 43.94 44.98 47.08 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Wośko Krzysztof Sagan Jakub Celiński Jakub Półtorak Patryk Blat Kacper Ciok Jakub | 02 02 02 02 02 02 | UKS 51 Lublin Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski | 42.62 42.08 39.56 40.29 42.56 42.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2014-02-22 - 10:55 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:25.16 | Drozda Aleksandra | 00203 | Pulawy | 2006-05-27 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Borowiec Natasza Celej Agnieszka Gazda Małgorzata | 03 03 04 | Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Olimpijczyk 23 Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | Lato Karolina Ptak Alicja Kotowska Delfina Adamczyk Marta | 03 03 03 03 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Avia Świdnik | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Siatka Alicja Borzęcka Julia Róg Oliwia Styrnik Barbara Majgier Natalia Bujak Zuzanna | 03 04 03 03 03 03 | Lider Chełm Olimpijczyk 23 Lublin Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Skarpa Lublin Skarpa Lublin | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Szafrańska Anna Traci chleb Aleksandra Olszewska Julia Gil Wiktoria Ohirko Agnieszka Kwiatkowska Karolina | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | NT NT 2:14.32 NT NT NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzyna Aleksandra Śliczniak Iga Sosnowska Joanna Dragan Julia Toporowska Magdalena Długosz Oliwia | 03 04 04 04 04 03 | Fala Kraśnik Lublinianka Orka Zamość Lublinianka Fala Kraśnik Orka Zamość | 2:03.30 2:01.86 1:58.86 2:01.85 2:02.50 2:11.64 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kaminecka Karina Terlecka Małgorzata Bęben Nina Brankiewicz Julia Piekarz Katarzyna Mazur Julia | 03 03 03 03 03 03 | Trójka Puławy Wodnik Krasnystaw Lublinianka Huragan Międzyrzec Podlaski LUKS Orlik Lublin Fala Kraśnik | 1:48.64 1:47.21 1:46.94 1:47.02 1:48.63 1:58.60 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Dwojak Wiktoria Węgrzyniak Aleksandra Pastuszuk Paulina Dwojak Natalia Malec Klaudia Lesiuk Eliza | 04 03 03 04 04 03 | Olimpia Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpia Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:45.00 1:42.21 1:26.90 1:40.00 1:42.39 1:45.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2014-02-22 - 11:11 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:22.08 | Kusto Rafał | 00503 | Rudna | 2010-11-06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Nieróbca Jan Piwkowski Jakub Potaczała Rafał Lisica Tymon Korzeniowski Piotr Żwirski Maciej | 03 03 03 03 03 04 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kopeć Rafał Droździel Jakub Różycki Maciej Zubrzycki Kacper Wojciechowski Maciej Rabiński Kamil | 03 03 03 04 03 03 | Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Lider Chełm Wisła Puławy Wisła Puławy Orka Zamość | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Wróblewski Norbert Podsiadły Miłosz Gadaj Julian Mirek Jakub Pietrzyk Tomasz Bucior Jakub | 04 03 04 03 03 03 | Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Lider Chełm | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Struk Jakub Barczuk Mateusz Czerniak Jarosław Swintozelski Maksymilian Sapiecha Piotr Wygadańczuk Jakub | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski UKS 51 Lublin Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm | 2:10.13 2:07.84 2:00.00 2:04.59 2:09.30 NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Borsuk Piotr Radzikowski Grzegorz Kulig Igor Adamczyk Jan Hassan Adam Puszkarski Mikołaj | 03 03 03 03 04 03 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Trójka Puławy Lublinianka LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:50.53 1:47.24 1:44.77 1:45.65 1:50.11 1:53.26 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kijewski Krzysztof Urban Jakub Zacharzyński Norbert Ułanowicz Piotr Kotarski Maks Mikołajczuk Aleksander | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik LUKS Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Lublinianka Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:41.82 1:37.99 1:28.78 1:37.38 1:40.00 1:43.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2014-02-22 - 11:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:03.06 | Rudawska Adrianna | 00503 | Pulawy | 2008-12-07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Żydek Martyna Dębicka Emilia Waszczuk Daria | 02 02 02 | UKS 51 Lublin Skarpa Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gęsior Maria Tuderek Anna Motyl Ewelina Sawosz Karolina Jerzyna Agnieszka Sulowska Julia | 02 02 02 02 02 02 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Lider Chełm Wisła Puławy Skarpa Lublin | NT 1:58.97 1:41.44 1:43.47 NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kupis Klaudia Pietroń Luiza Małek Martyna Kozłowska Oliwia Świątek Martyna Błąkała Ines | 02 02 02 02 02 02 | Skarpa Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Lider Chełm Skarpa Lublin Avia Świdnik | 1:35.81 1:27.50 1:26.34 1:27.00 1:28.09 1:37.17 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Nakonieczna Natalia Szewczyk Zofia Saran Julia Adamek Barbara Dzięsław Emilia Skrzyńska Karina | 02 02 02 02 02 02 | Skarpa Lublin Fala Kraśnik Wodnik Krasnystaw Olimpia Lublin Fala Kraśnik Trójka Puławy | 1:25.81 1:21.44 1:20.64 1:20.94 1:23.66 1:26.22 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Tomaszewska Magdalena Jońska Zuzanna Bucoń Anna Gołębiowska Oliwia Karaś Katarzyna Bugała Martyna | 02 02 02 02 02 02 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Trójka Puławy Lublinianka | 1:18.40 1:17.54 1:17.21 1:17.54 1:18.31 1:19.26 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 6 | Wojtaszek Oktawia Wilczewska Aleksandra Borkowska Małgorzata Szyndler Aleksandra Hanaka Kinga | 02 02 02 02 02 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Trójka Puławy Olimpijczyk 23 Lublin | 1:16.81 1:14.69 1:07.25 1:11.88 1:16.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2014-02-22 - 11:45 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:00.09 | Krzykała Emil | 00303 | Pulawy | 2013-12-07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | Malec Wiktor Nazarczuk Konrad Półtorak Szymon Tomaszewski Łukasz Pietrzniak Mikołaj | 02 02 02 02 02 | Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Olimpia Lublin Orka Zamość | NT 1:49.85 1:40.76 1:41.52 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Zdun Zbigniew Przewor Dawid Dziuba Gerard Skrzypczak Marek Blat Kacper Cukrowski Błażej | 02 02 02 02 02 02 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Wisła Puławy Lublinianka Fala Kraśnik Lider Chełm | 1:29.25 1:29.12 1:24.75 1:29.09 1:29.14 1:32.56 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Jakóbczyk Jakub Piekaruś Dawid Popiołek Dawid Hołub Jakub Proczek Kacper Chyrchała Rafał | 02 02 02 02 02 02 | Olimpia Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Orka Zamość | 1:24.54 1:22.84 1:22.06 1:22.66 1:23.66 1:24.74 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Ciok Jakub Półtorak Patryk Duma Sebastian Iracki Filip Fierzbik Oskar Szczerba Adam | 02 02 02 02 02 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm Olimpia Lublin Fala Kraśnik Trójka Puławy Skarpa Lublin | 1:19.05 1:18.15 1:15.87 1:17.66 1:18.52 1:19.33 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Sobieszuk Kacper Janiczuk Patryk Sobek Nikodem Siekaczyński Artur Celiński Jakub Opoka Wiktor | 02 02 02 02 02 02 | Skarpa Lublin Lider Chełm Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik | 1:13.88 1:09.85 1:03.63 1:06.88 1:12.23 1:14.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2014-02-22 - 11:55 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:15.48 | Smyłek Karolina | 01003 | Pulawy | 2011-11-12 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Kłoczewska Zuzanna Korzeniowska Zuzanna Pastusiak Julia Pytka Anna Gazda Małgorzata | 03 03 03 03 04 | Wisła Puławy Wisła Puławy Avia Świdnik Avia Świdnik Olimpijczyk 23 Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Patrycja Lutkiewicz Gabriela Gągoł Amelia Barabas Paulina Barabas Anna Wawszczak Edyta | 03 03 03 03 03 03 | Skarpa Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik Lider Chełm Avia Świdnik Avia Świdnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Sionkowska Kamila Chmiel Magdalena Ściślak Alicja Gawralidis Marika Muzyka Martyna Gaćkowska Karolina | 03 03 03 04 03 04 | Lider Chełm Orka Zamość Orka Zamość LUKS Orlik Lublin Avia Świdnik Lider Chełm | NT 1:48.55 1:43.27 1:45.12 NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzyna Aleksandra Kołodziejczyk Oliwia Gębala Maja Kłubko Magdalena Sanicka Dorota Kobak Karolina | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik Lublinianka Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:42.36 1:40.06 1:39.37 1:39.42 1:42.34 1:43.09 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Karpińska Alicja Terlecka Małgorzata Szuper Katarzyna Cichocka Oliwia Szczepanik Gabriela Róg Oliwia | 04 03 04 03 03 03 | LUKS Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Orka Zamość LUKS Orlik Lublin Lublinianka Sparta Biłgoraj | 1:38.45 1:37.27 1:35.49 1:36.81 1:37.69 1:38.85 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Dwojak Wiktoria Machulak Maja Dwojak Natalia Kołosińska Emilia Mizura Julia Szubzda Zuzanna | 04 03 04 03 03 04 | Olimpia Lublin Fala Kraśnik Olimpia Lublin Fala Kraśnik Trójka Puławy Skarpa Lublin | 1:34.00 1:33.40 1:32.00 1:32.50 1:33.42 1:35.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Samuła Kornelia Żurawska Kaja Piesko Martyna Osiniak Iga Terlikowska Paulina Rosińska Kornelia | 03 03 03 03 03 03 | Lublinianka Olimpia Lublin Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka | 1:30.34 1:23.00 1:20.49 1:22.43 1:29.11 1:30.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2014-02-22 - 12:11 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 1:10.41 | Sobek Nikodem | 01103 | Krasnik | 2013-11-16 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Dacka Dawid Kurus Tymoteusz Grabowski Jakub | 04 03 03 | Trójka Puławy Wisła Puławy Wisła Puławy | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | Bartosik Patryk Hostman Filip Skwarczyński Łukasz Zubrzycki Kacper | 03 03 04 04 | Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Avia Świdnik Wisła Puławy | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Panas Bartłomiej Suchodolski Szymon Mandziuk Kewin Puchała Kamil Oszajca Gabriel Mełgieś Filip | 03 03 03 03 03 03 | Orka Zamość Delfinek Łuków Orka Zamość Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Avia Świdnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Solak Szymon Siwiec Mikołaj Dobek Kacper Wysokiński Damian Marcinek Dawid Budziłowicz Juliusz | 04 03 03 03 04 03 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm Skarpa Lublin | NT 1:54.32 1:46.50 1:47.24 NT NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Jakub Hassan Adam Szymecki Mikołaj Próchniak Maksymilian Szymula Michał Puszkarski Mikołaj | 03 04 03 04 04 03 | Orka Zamość LUKS Orlik Lublin Olimpia Lublin LUKS Orlik Lublin Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:43.10 1:40.20 1:35.00 1:39.32 1:40.44 1:43.29 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kasperski Patryk Jakimiak Jakub Chołżyński Nikodem Kotarski Maks Zuzaniuk Igor Przychodzki Bartłomiej | 03 03 03 03 04 03 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin Trójka Puławy Olimpia Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:31.56 1:29.96 1:27.89 1:28.00 1:30.00 1:33.64 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Borsuk Piotr Adamczyk Jan Grabek Oskar Korzeniowski Piotr Mróz Adam Piskorz Tomasz | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Wodnik Krasnystaw LUKS Orlik Lublin Lublinianka | 1:26.72 1:23.17 1:21.34 1:23.07 1:25.96 1:26.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-02-22 - 12:28 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 2:29.08 | Jacniacka Karolina | 00103 | Ostrowiec Sw. | 2010-06-25 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Tomaszewska Magdalena Gołębiowska Oliwia Radowiecka Aleksandra | 02 02 02 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Trójka Puławy | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 3 4 5 6 | Szyndler Aleksandra Wojtaszek Oktawia Świątek Martyna Szewczyk Zofia Terlecka Anna | 02 02 02 02 02 | Trójka Puławy Fala Kraśnik Skarpa Lublin Fala Kraśnik Wodnik Krasnystaw | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Jońska Zuzanna Hanaka Kinga Bucoń Anna Wilczewska Aleksandra Bugała Martyna Borkowska Małgorzata | 02 02 02 02 02 02 | Skarpa Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Olimpia Lublin Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin | NT NT 3:02.23 3:15.50 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2014-02-22 - 12:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Top Times LOZP | 2:25.21 | Leszman Sebastian | 00303 | Ostrowiec Sw. | 2009-06-26 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Bożek Filip Chyrchała Rafał Sobieszuk Kacper | 02 02 02 | Fala Kraśnik Orka Zamość Skarpa Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Zdun Zbigniew Sobek Nikodem Szczerba Adam Sagan Jakub Popiołek Dawid | 02 02 02 02 02 | Wisła Puławy Olimpijczyk 23 Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Janiczuk Patryk Tomaszewski Łukasz Siekaczyński Artur Wośko Krzysztof Dziuba Gerard Iracki Filip | 02 02 02 02 02 02 | Lider Chełm Olimpia Lublin Fala Kraśnik UKS 51 Lublin Wisła Puławy Fala Kraśnik | NT NT 2:42.16 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2014-02-22 - 12:50 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Wisła Puławy 1 Sparta Biłgoraj 2 Sparta Biłgoraj 1 | Wisła Puławy Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Avia Świdnik 1 Skarpa Lublin 1 LUKS Orlik Lublin 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 Lider Chełm 1 | Avia Świdnik Skarpa Lublin LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Lider Chełm | NT 3:00.00 2:45.86 2:58.17 3:00.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Orka Zamość 1 Olimpijczyk 23 Lublin 1 Lublinianka 1 Olimpia Lublin 1 Fala Kraśnik 1 Lublinianka 2 | Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Olimpia Lublin Fala Kraśnik Lublinianka | 2:33.11 2:31.21 2:23.07 2:28.00 2:33.11 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2014-02-22 - 12:57 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Avia Świdnik 1 Sparta Biłgoraj 2 Wisła Puławy 1 | Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Wisła Puławy | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Wisła Puławy 2 Lider Chełm 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 Skarpa Lublin 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 | Wisła Puławy Lider Chełm Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | NT 3:00.00 2:40.34 2:55.00 3:04.65 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Orka Zamość 1 Sparta Biłgoraj 1 Lublinianka 1 LUKS Orlik Lublin 1 Fala Kraśnik 1 Trójka Puławy 1 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Lublinianka LUKS Orlik Lublin Fala Kraśnik Trójka Puławy | 2:37.55 2:37.54 2:20.00 2:25.55 2:37.55 2:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2014-02-22 - 13:08 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Wisła Puławy 1 Lider Chełm 1 Skarpa Lublin 1 Fala Kraśnik 1 Avia Świdnik 1 | Wisła Puławy Lider Chełm Skarpa Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik | NT 2:27.02 2:09.00 2:11.69 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2014-02-22 - 13:11 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | Fala Kraśnik 1 Olimpia Lublin 1 Skarpa Lublin 1 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Skarpa Lublin | 2:37.97 2:28.00 2:35.00 |