V runda Ligi Wojewódzkiej Open Puławy, 30-11-2014 |
Konkurencja 1 2014-11-30 - 9:45 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KARGOL, Agnieszka | 89 | Lider Chełm | 27.47 | |||
2 | KAPŁON, Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 27.89 | |||
3 | MAZUREK, Zuzanna | 91 | Fala Kraśnik | 28.20 | |||
4 | RUDAWSKA, Adrianna | 96 | Olimpijczyk 23 Lublin | 28.38 | |||
5 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 28.46 | |||
6 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 29.14 | |||
7 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 29.20 | |||
8 | MAŁEK, Julia | 98 | Skarpa Lublin | 29.51 | |||
9 | MAZUREK, Magdalena | 99 | Lublinianka | 29.91 | |||
10 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 29.93 | |||
11 | KRUK, Alicja | 98 | Skarpa Lublin | 30.18 | |||
12 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 31.06 | |||
13 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 31.48 | |||
14 | FIL, Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 31.94 | |||
15 | SAJNAGA, Kinga | 01 | Wisła Puławy | 32.09 | |||
16 | RZEPKA, Patrycja | 01 | SWIM 10 Puławy | 32.18 | |||
17 | JĘŻAK, Oliwia | 00 | Wisła Puławy | 32.32 | |||
18 | SKRZYŃSKA, Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 32.49 | |||
19 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 32.51 | |||
20 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | 32.57 | |||
21 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 33.27 | |||
22 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 33.34 | |||
23 | CZERNIAWSKA, Weronika | 01 | Skarpa Lublin | 34.32 | |||
24 | KWIECIŃSKA, Agata | 00 | Skarpa Lublin | 34.77 | |||
25 | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | 34.94 | |||
26 | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | 36.27 | |||
27 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 37.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2014-11-30 - 9:51 | Mężczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ALEKSANDROWICZ, Adrian | 95 | Skarpa Lublin | 23.42 | |||
2 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 24.60 | |||
3 | ZAKRZEWSKI, Jakub | 96 | Wisła Puławy | 24.83 | |||
4 | HAŁACZKIEWICZ, Paweł | 93 | Olimpijczyk 23 Lublin | 24.86 | |||
5 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 24.89 | |||
6 | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 25.44 | |||
7 | SKIBA, Kamil | 98 | Skarpa Lublin | 25.48 | |||
8 | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | 25.70 | |||
9 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 25.95 | |||
10 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 26.23 | |||
11 | BASIUK, Maciej | 96 | Avia Świdnik | 26.39 | |||
12 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 26.51 | |||
13 | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 26.51 | |||
14 | MYSZKA, Kacper | 00 | SWIM 10 Puławy | 26.60 | |||
15 | SOBEK, Maksymilian | 99 | Lublinianka | 26.86 | |||
16 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 26.95 | |||
17 | DRZEWIECKI, Dawid | 99 | Lublinianka | 27.06 | |||
18 | GRZESZCZYK, Kacper | 99 | SWIM 10 Puławy | 27.26 | |||
19 | KURENDA, Maciej | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.33 | |||
20 | BOGUSZEWSKI, Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 27.54 | |||
21 | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 27.66 | |||
22 | KOZAK, Jakub | 99 | Avia Świdnik | 28.08 | |||
23 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 28.11 | |||
24 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 28.32 | |||
25 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 28.36 | |||
26 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 28.36 | |||
27 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 28.90 | |||
28 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 29.11 | |||
29 | GĄSIOR, Sebastian | 99 | Lublinianka | 29.23 | |||
30 | DUDZIK-ŁAGOŹNY, Kuba | 99 | Avia Świdnik | 29.49 | |||
31 | ŚWIĘTOŃ, Filip | 99 | Skarpa Lublin | 29.51 | |||
32 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 30.13 | |||
33 | CZUBA, Marcin | 01 | Wisła Puławy | 31.07 | |||
34 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 31.70 | |||
35 | WÓJCIK, Mateusz | 01 | Lider Chełm | 32.04 | |||
36 | DROŹDZIEL, Oliwier | 00 | Skarpa Lublin | 32.62 | |||
37 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 33.02 | |||
38 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 33.20 | |||
39 | FILIPIUK, Maciej | 01 | Skarpa Lublin | 33.78 | |||
40 | SYKUT, Paweł | 98 | Wisła Puławy | NT | |||
41 | SUCHARZEWSKI, Michał | 00 | Żak Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2014-11-30 - 9:58 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 33.61 | |||
2 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 36.43 | |||
3 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 37.77 | |||
4 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 38.20 | |||
5 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 40.41 | |||
6 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 40.49 | |||
7 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 40.51 | |||
8 | KARPIUK, Natalia | 99 | Avia Świdnik | 40.77 | |||
9 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 41.24 | |||
10 | CHOLEWIŃSKA, Paulina | 01 | Orka Zamość | 41.70 | |||
11 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 41.84 | |||
12 | OGRODOWCZYK, Magdaena | 99 | Lider Chełm | NT | |||
13 | MAZUREK, Magdalena | 99 | Lublinianka | NT | |||
14 | BARTOSZCZE, Paulina | 92 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT | |||
15 | KARLIŃSKA, Weronika | 98 | Wisła Puławy | NT | |||
16 | SEMENIUK, Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2014-11-30 - 10:02 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | PIK, Paweł | 88 | Lublinianka | 29.61 | |||
2 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 30.80 | |||
3 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 31.47 | |||
4 | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 32.35 | |||
5 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 33.75 | |||
6 | LATO, Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 33.83 | |||
7 | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 34.79 | |||
8 | GĄSIOR, Sebastian | 99 | Lublinianka | 34.81 | |||
9 | KLEJ, Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 35.54 | |||
10 | CZUBA, Marcin | 01 | Wisła Puławy | 37.84 | |||
11 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 38.02 | |||
12 | FILIPIUK, Maciej | 01 | Skarpa Lublin | 41.78 | |||
13 | HERC, Bartosz | 01 | Orka Zamość | 42.66 | |||
14 | WYGADAŃCZUK, Patryk | 01 | Lider Chełm | 42.85 | |||
15 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | NT | |||
16 | PRÓSZYNSKI, Igor | 99 | Fala Kraśnik | NT | |||
17 | RADZIKOWSKI, Mateusz | 99 | Lublinianka | NT | |||
18 | RUTKOWSKI, Krzysztof | 96 | Lublinianka | NT | |||
19 | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2014-11-30 - 10:07 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:15.33 | |||
2 | SMYŁEK, Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 2:21.93 | |||
3 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 2:22.95 | |||
4 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:24.81 | |||
5 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 2:33.58 | |||
6 | KWIECIŃSKA, Agata | 00 | Skarpa Lublin | 2:46.29 | |||
7 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:49.34 | |||
8 | MARCZUK, Aleksandra | 01 | Orka Zamość | 2:51.32 | |||
9 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 2:51.66 | |||
10 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 2:55.00 | |||
11 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 3:02.29 | |||
12 | CZERNIAWSKA, Weronika | 01 | Skarpa Lublin | 3:09.53 | |||
13 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 3:15.56 | |||
14 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
15 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | NT | |||
16 | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | NT | |||
17 | OSINIAK, Ewa | 00 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT | |||
18 | SEMENIUK, Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2014-11-30 - 10:19 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ŚWITKOWSKI, Jan | 94 | Skarpa Lublin | 1:58.92 | |||
2 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 2:02.93 | |||
3 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 2:08.28 | |||
4 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 2:15.08 | |||
5 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 2:17.32 | |||
6 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 2:17.89 | |||
7 | CHAREWICZ, Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:20.39 | |||
8 | RADZIKOWSKI, Mateusz | 99 | Lublinianka | 2:20.76 | |||
9 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 2:29.84 | |||
10 | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 2:30.46 | |||
11 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 2:30.71 | |||
12 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 2:36.00 | |||
13 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 2:37.25 | |||
14 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:38.25 | |||
15 | WYGADAŃCZUK, Patryk | 01 | Lider Chełm | 2:40.54 | |||
16 | ŚWIĘTOŃ, Filip | 99 | Skarpa Lublin | 2:46.99 | |||
17 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | NT | |||
18 | BRZUŚ, Michał | 97 | Orka Zamość | NT | |||
19 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2014-11-30 - 10:32 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KARGOL, Agnieszka | 89 | Lider Chełm | 27.70 | |||
2 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 28.96 | |||
3 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 31.14 | |||
4 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 32.74 | |||
5 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 33.14 | |||
6 | MOSKAL, Monika | 96 | Wisła Puławy | 33.43 | |||
7 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 34.28 | |||
8 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 34.43 | |||
9 | SAJNAGA, Kinga | 01 | Wisła Puławy | 34.81 | |||
10 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.47 | |||
11 | FIL, Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 38.37 | |||
12 | RZEPKA, Patrycja | 01 | SWIM 10 Puławy | 38.57 | |||
13 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 40.26 | |||
14 | MAZUREK, Zuzanna | 91 | Fala Kraśnik | NT | |||
15 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | NT | |||
16 | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | NT | |||
17 | JĘŻAK, Oliwia | 00 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2014-11-30 - 10:35 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 25.92 | |||
2 | ALEKSANDROWICZ, Adrian | 95 | Skarpa Lublin | 26.25 | |||
3 | ZAKRZEWSKI, Jakub | 96 | Wisła Puławy | 26.34 | |||
4 | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 26.46 | |||
5 | PYDA, Jakub | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 27.29 | |||
6 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 27.56 | |||
7 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.85 | |||
8 | MYSZKA, Kacper | 00 | SWIM 10 Puławy | 27.94 | |||
9 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 28.38 | |||
10 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 28.56 | |||
11 | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | 28.81 | |||
12 | SKIBA, Kamil | 98 | Skarpa Lublin | 29.16 | |||
13 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 29.36 | |||
14 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 29.42 | |||
15 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 31.96 | |||
16 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 33.26 | |||
17 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 33.39 | |||
18 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 34.03 | |||
19 | DUDZIK-ŁAGOŹNY, Kuba | 99 | Avia Świdnik | 34.23 | |||
20 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 34.32 | |||
21 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 34.67 | |||
22 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 34.81 | |||
23 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 35.83 | |||
24 | WÓJCIK, Mateusz | 01 | Lider Chełm | 42.03 | |||
25 | DROŹDZIEL, Oliwier | 00 | Skarpa Lublin | 42.68 | |||
26 | BASIUK, Maciej | 96 | Avia Świdnik | NT | |||
27 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | NT | |||
28 | SOBEK, Maksymilian | 99 | Lublinianka | NT | |||
29 | KOZAK, Jakub | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
30 | SUCHARZEWSKI, Michał | 00 | Żak Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2014-11-30 - 10:41 | Kobiet, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 4:24.81 | |||
2 | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 4:27.22 | |||
3 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 4:38.74 | |||
4 | KAPŁON, Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 4:41.17 | |||
5 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 4:48.79 | |||
6 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 4:52.48 | |||
7 | MAŁEK, Julia | 98 | Skarpa Lublin | 4:55.54 | |||
8 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 5:07.25 | |||
9 | KRUK, Alicja | 98 | Skarpa Lublin | 5:07.84 | |||
10 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 5:08.39 | |||
11 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 5:11.89 | |||
12 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 5:42.00 | |||
13 | MARCZUK, Aleksandra | 01 | Orka Zamość | 5:56.56 | |||
14 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
15 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | NT | |||
16 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2014-11-30 - 11:00 | Mężczyzn, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 4:03.51 | |||
2 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 4:03.66 | |||
3 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 4:08.76 | |||
4 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 4:09.86 | |||
5 | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 4:11.29 | |||
6 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 4:11.70 | |||
7 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 4:11.92 | |||
8 | DRZEWIECKI, Dawid | 99 | Lublinianka | 4:27.75 | |||
9 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 4:30.08 | |||
10 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 4:32.18 | |||
11 | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 4:34.26 | |||
12 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 4:41.17 | |||
13 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 5:02.17 | |||
14 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 5:19.29 | |||
15 | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-11-30 - 11:16 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | OSINIAK, Ewa | 00 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:07.75 | |||
2 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:08.60 | |||
3 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:08.88 | |||
4 | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 1:08.90 | |||
5 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:09.28 | |||
6 | SMYŁEK, Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 1:10.74 | |||
7 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 1:13.37 | |||
8 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:17.71 | |||
9 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:18.56 | |||
10 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:19.09 | |||
11 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 1:21.66 | |||
12 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:23.51 | |||
13 | SKRZYŃSKA, Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:23.98 | |||
14 | CHOLEWIŃSKA, Paulina | 01 | Orka Zamość | 1:24.39 | |||
15 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 1:24.95 | |||
16 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 1:27.25 | |||
17 | OGRODOWCZYK, Magdaena | 99 | Lider Chełm | NT | |||
18 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | NT | |||
19 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2014-11-30 - 11:24 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ŚWITKOWSKI, Jan | 94 | Skarpa Lublin | 55.34 | |||
2 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 57.24 | |||
3 | BRZUŚ, Michał | 97 | Orka Zamość | 57.98 | |||
4 | PYDA, Jakub | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:01.50 | |||
5 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:04.73 | |||
6 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 1:05.05 | |||
7 | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:05.16 | |||
8 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 1:05.56 | |||
9 | PRÓSZYNSKI, Igor | 99 | Fala Kraśnik | 1:06.79 | |||
10 | CHAREWICZ, Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:06.91 | |||
11 | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | 1:08.27 | |||
12 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:09.14 | |||
13 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 1:09.21 | |||
14 | KLEJ, Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:09.77 | |||
15 | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:10.00 | |||
16 | LATO, Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:10.48 | |||
17 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 1:11.52 | |||
18 | KURENDA, Maciej | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:12.43 | |||
19 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:15.04 | |||
20 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 1:18.90 | |||
21 | HERC, Bartosz | 01 | Orka Zamość | 1:26.12 | |||
22 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | NT | |||
23 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | NT | |||
24 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | NT | |||
25 | RUTKOWSKI, Krzysztof | 96 | Lublinianka | NT | |||
26 | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | NT | |||
27 | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT | |||
28 | HAŁACZKIEWICZ, Paweł | 93 | Olimpijczyk 23 Lublin | NT | |||
29 | BOGUSZEWSKI, Maciej | 98 | Skarpa Lublin | NT | |||
30 | GRZESZCZYK, Kacper | 99 | SWIM 10 Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2014-11-30 - 11:33 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:56.69 | ||||
2 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:00.00 | ||||
3 | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 2:00.00 | ||||
4 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:01.89 | ||||
5 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:04.42 | ||||
6 | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:05.83 | ||||
7 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:06.27 | ||||
8 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:10.00 | ||||
9 | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:11.44 | ||||
10 | Avia Świdnik 2 | Avia Świdnik | 2:14.79 | ||||
11 | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2014-11-30 - 11:39 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:44.98 | ||||
2 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 1:45.00 | ||||
3 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 1:51.80 | ||||
4 | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 2:00.00 | ||||
5 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:01.79 | ||||
6 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:02.86 | ||||
7 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:04.00 | ||||
8 | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:05.64 | ||||
9 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:10.29 |