MIstrzostwa Województwa dzieci 10 i 11 lat Kraśnik, 15-11-2014 |
Konkurencja 1 2014-11-15 - 10:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 32.22 | BORKOWSKA, Malgorzata | 02503 | Pulawy | 2013-12-22 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | RADKOWIAK, Agata ULANICKA, Magdalena KOZAK, Katarzyna LIGĘZA, Natalia | 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin UKS 51 Lublin | 57.89 50.56 52.34 1:00.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | HAŁKA, Oliwia ŚLICZNIAK, Iga KARPIŃSKA, Alicja SZUBZDA, Zuzanna SIUDAK, Wiktoria ANTONIAK, Julia | 04 04 04 04 04 04 | Sparta Biłgoraj Lublinianka LUKS Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość SWIM 10 Puławy | 49.13 39.37 38.45 39.35 46.84 49.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2014-11-15 - 10:18 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 31.85 | KOTWICA, Bartosz | 01903 | Zamosc | 2012-12-01 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | FUS, Igor JACHURA, Jan WACH, Wiktor GÓRECKI, Konrad TKACZ, Tobiasz | 04 04 04 04 04 | UKS 51 Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin | 1:13.00 56.90 49.50 54.38 1:05.45 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | LUBAŃSKI, Maciej DACKA, Dawid PRÓCHNIAK, Maksymilian KLEJ, Bartłomiej WRÓBLEWSKI, Norbert LEWTAK, Szymon | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski SWIM 10 Puławy LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska Orka Zamość Olimpia Lublin | 45.09 42.58 39.27 41.24 43.09 48.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2014-11-15 - 10:22 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 32.22 | BORKOWSKA, Malgorzata | 02503 | Pulawy | 2013-12-22 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | ZAJĄC, Antonina DŁUGOSZ, Oliwia KURZYNA, Aleksandra MAŚLANY, Weronika SANICKA, Dorota | 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Fala Kraśnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj | NT 50.38 46.71 48.30 51.54 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KŁOCZEWSKA, Zuzanna WĘGRZYNIAK, Aleksandra GĘBALA, Maja CHMIEL, Magdalena RÓG, Oliwia POLIŃSKA, Weronika | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski SWIM 10 Puławy Orka Zamość Sparta Biłgoraj Pionier Biała Podlaska | 44.48 43.56 43.24 43.50 44.08 46.71 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 5 6 | LATO, Karolina CICHOCKA, Oliwia PIESKO, Martyna ŚCIŚLAK, Alicja KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 03 03 03 03 | Skarpa Lublin LUKS Orlik Lublin Lublinianka Orka Zamość Lublinianka | 42.57 39.06 33.99 39.96 43.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2014-11-15 - 10:28 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 31.85 | KOTWICA, Bartosz | 01903 | Zamosc | 2012-12-01 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KRUKOWSKI, Hubert BARTOSIEWICZ, Piotr NIERÓBCA, Jan | 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Wisła Puławy | 1:00.36 56.12 58.45 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIAK, Jarosław RABIŃSKI, Kamil KACPER, Dobek MANDZIUK, Kewin SIWIEC, Mikołaj GRABOWSKI, Jakub | 03 03 03 03 03 03 | UKS 51 Lublin Orka Zamość Trójka Puławy Orka Zamość Orka Zamość Wisła Puławy | 50.00 45.94 44.00 44.44 47.98 53.92 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | OSZAJCA, Gabriel MRÓZ, Adam ZACHARZYŃSKI, Norbert JAKIMIAK, Jakub BUDZIŁOWICZ, Julian ŚWIĆ, Mateusz | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | 42.16 35.94 34.38 35.11 40.46 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2014-11-15 - 10:32 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 34.90 | SMYŁEK, Karolina | 01003 | Pulawy | 2011-05-07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | KULPA, Amelia TURSKA, Emanuela STASIEWICZ, Eliza | 04 04 04 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski | 59.80 57.62 58.93 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASIK, Sara WITEK, Julia KOŁCON, Daria WITEK, Nikola OBARA, Wiktoria SIOMA, Zuzanna | 04 04 04 04 04 04 | Fala Kraśnik Fala Kraśnik Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość | 54.12 53.58 52.65 52.67 53.60 54.68 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WOCH, Sandra KARWOWSKA, Wiktoria MŁODOWIEC, Idalia CZARNECKA, Natalia SZOT, Małgorzata SIWKO, Natalia | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj Trójka Puławy UKS 51 Lublin Lublinianka | 50.01 47.53 45.18 45.66 50.00 52.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUSZCZEW, Brygida SZUPER, Katarzyna KARPIŃSKA, Alicja SZUBZDA, Zuzanna DWOJAK, Wiktoria SAWCZYK, Malwina | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość LUKS Orlik Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | 42.11 40.04 39.00 39.99 41.90 44.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2014-11-15 - 10:38 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 33.09 | LESZMAN, Sebastian | 00303 | Pulawy | 2008-11-30 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BAJ, Norbert SKURSKI, Adrian POLSKI, Mateusz | 04 04 04 | Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin UKS 51 Lublin | NT 59.90 1:00.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MARCZUK, Szymon CZOPIŃSKI, Cezary PTASZEK, Dominik BANASZAK, Kacper HAWRYLUK, Piotr ZDYB, Jan | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin | 56.09 54.60 52.62 54.21 54.61 57.67 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKI, Paweł KOLASA, Jakub WIETRZYK, Aleksander WORŻAKOWSKI, Krzysztof SKRZYPCZAK, Mateusz KRZEMIŃSKI, Jan | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Fala Kraśnik Lublinianka Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin | 50.21 48.74 46.36 47.00 49.00 51.35 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BARTNIK, Arkadiusz CHOJNACKI, Dawid ZUBRZYCKI, Kacper ZUZANIUK, Igor SOLAK, Szymon SZYMULA, Michał | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Wisła Puławy Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik | 43.21 39.85 35.00 39.18 42.50 44.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2014-11-15 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:15.48 | SMYŁEK, Karolina | 01003 | Pulawy | 2011-11-12 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ZAJĄC, Antonina PIEKARZ, Katarzyna CELEJ, Agnieszka | 03 03 03 | Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Wisła Puławy | NT 1:40.76 1:49.95 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | JAROSZ, Patrycja RÓG, Oliwia TERLECKA, Małgorzata JULIA, Bogusz | 03 03 03 03 | Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Trójka Puławy | 1:34.31 1:33.31 1:33.51 1:34.55 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŚCIŚLAK, Alicja KORZENIOWSKA, Zuzanna ROSIŃSKA, Kornelia KOŁOSIŃSKA, Emilia MIZURA, Julia KŁOCZEWSKA, Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Orka Zamość Wisła Puławy Lublinianka Fala Kraśnik SWIM 10 Puławy Wisła Puławy | 1:31.99 1:29.87 1:28.00 1:29.66 1:31.25 1:32.11 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TERLIKOWSKA, Paulina MACHULAK, Maja PIESKO, Martyna SAMUŁA, Kornelia SZYNAL, Amelia LUTKIEWICZ, Gabriela | 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin Wisła Puławy | 1:27.89 1:25.74 1:18.00 1:25.00 1:26.36 1:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2014-11-15 - 10:54 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:10.41 | SOBEK, Nikodem | 01103 | Krasnik | 2013-11-16 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRNIK, Stanisław WYSOKIŃSKI, Damian TOKARSKI, Jakub GĄSKA, Michał PRZYTUŁA, Jakub DERYŁO, Konrad | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Orka Zamość Wisła Puławy Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:49.09 1:39.92 1:36.86 1:39.00 1:44.25 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SWINTOZELSKI, Maksymilian PUSZKARSKI, Mikołaj MAKS, Kotarski PRZYCHODZKI, Bartłomiej ŁABĘDZIEWSKI, Szymon KURUS, Tymoteusz | 03 03 03 03 03 03 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Wisła Puławy Wisła Puławy | 1:32.35 1:29.73 1:26.50 1:26.51 1:31.46 1:34.57 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KORZENIOWSKI, Piotr URBAN, Jakub GRABEK, Oskar PISKORZ, Tomasz BORSUK, Piotr KASPERSKI, Patryk | 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Krasnystaw LUKS Orlik Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 1:22.43 1:20.71 1:20.12 1:20.68 1:21.05 1:25.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2014-11-15 - 11:01 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 37.08 | PASTUSZUK, Paulina | 01403 | Ciechanow | 2014-09-27 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STASIEWICZ, Eliza ŻYDEK, Gabriela WITEK, Nikola ŁOPACKA, Weronika BRZUSZKIEWICZ, Andżelika SIOMA, Zuzanna | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski UKS 51 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość | 1:08.67 1:00.00 56.78 58.32 1:03.21 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASIK, Sara OLESIEJUK, Magdalena WRĘGA, Matylda WOCH, Sandra MŁODOWIEC, Idalia MRÓZ, Amelia | 04 04 04 04 04 04 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski SWIM 10 Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin | 55.80 53.98 53.13 53.79 54.17 56.23 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DOKUDOWIEC, Oliwia KULICKA, Dominika KICZOROWSKA, Anna SOSNOWSKA, Joanna KIERAGA, Patrycja MALINOŚ, Julia | 04 04 04 04 04 04 | Pionier Biała Podlaska Pionier Biała Podlaska Lublinianka Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość | 52.14 51.24 50.00 50.54 52.12 52.50 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BEDNARZ, Julia DRAGAN, Julia DWOJAK, Natalia GAZDA, Małgorzata TOPOROWSKA, Magdalena ĆWIKŁA, Katarzyna | 04 04 04 04 04 04 | Orka Zamość Lublinianka Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Lublinianka | 48.19 43.50 42.37 43.13 47.38 48.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2014-11-15 - 11:07 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 38.09 | KUSTO, Rafał | 00503 | Nowa Ruda | 2010-12-18 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | GĄSIOR, Mateusz MASZKOWSKI, Jakub MAZUREK, Mikołaj | 04 04 04 | Lublinianka UKS 51 Lublin Sparta Biłgoraj | NT 1:00.00 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | KONCZALSKI, Ignacy DĄBROWSKI, Bartłomiej GONDER, Dominik ZDYB, Jan BANASZAK, Kacper | 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | 59.92 58.86 57.65 57.89 59.34 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WIETRZYK, Aleksander MARCZUK, Szymon WORŻAKOWSKI, Krzysztof BAHONKO, Bartosz ŁAGOŹNY, Filip BRODAWKA, Michał | 04 04 04 04 04 04 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Lublinianka Pionier Biała Podlaska Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski | 52.78 51.27 50.00 51.21 52.00 52.87 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PASTUSZAK, Bartosz HASSAN, Adam SZCZĘŚNIAK, Kajetan ZUBRZYCKI, Kacper ABRASZEK, Jakub ŻWIRSKI, Maciej | 04 04 04 04 04 04 | SWIM 10 Puławy LUKS Orlik Lublin LUKS Orlik Lublin Wisła Puławy Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 49.14 47.96 45.08 47.00 48.19 49.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-11-15 - 11:13 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:24.04 | PASTUSZUK, Paulina | 01403 | Radom | 2014-10-25 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Karolina MAZUR, Julia JULIA, Bogusz KOTOWSKA, Delfina WIKTORIA, Reszkowska MAŚLANY, Weronika | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Trójka Puławy Orka Zamość | 1:55.34 1:52.51 1:50.99 1:51.63 1:54.99 1:57.94 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIEKARZ, Katarzyna SZAFRAŃSKA, Anna GIL, Wiktoria TERLECKA, Małgorzata GĘBALA, Maja STYRNIK, Barbara | 03 03 03 03 03 03 | LUKS Orlik Lublin Wisła Puławy Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw SWIM 10 Puławy Wisła Puławy | 1:47.33 1:45.79 1:42.56 1:43.98 1:47.26 1:49.17 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | LESIUK, Eliza WĘGRZYNIAK, Aleksandra PASTUSZUK, Paulina BĘBEN, Nina LATO, Karolina SZCZEPANIK, Gabriela | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpia Lublin Lublinianka Skarpa Lublin Lublinianka | 1:35.76 1:30.67 1:24.04 1:30.33 1:34.80 1:39.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2014-11-15 - 11:23 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:22.08 | KUSTO, Rafał | 00503 | Rudna | 2010-11-06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | DEC, Tymoteusz NIERÓBCA, Jan MARGOL, Hubert MACIOCHA, Jakub | 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 2:21.69 1:59.64 2:03.98 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIEŻAK, Arkadiusz KULICKI, Jakub PRZYTUŁA, Jakub ŁABĘDZIEWSKI, Szymon CHALIMONIUK, Igor GĄSKA, Michał | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Pionier Biała Podlaska Sparta Biłgoraj Wisła Puławy Pionier Biała Podlaska Wisła Puławy | 1:52.94 1:50.44 1:45.55 1:49.98 1:51.44 1:59.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TOCZEK, Piotr PUSZKARSKI, Mikołaj RADZIKOWSKI, Grzegorz IGOR, Iwon MIREK, Jakub POGODA, Filip | 03 03 03 03 03 03 | Pionier Biała Podlaska Huragan Międzyrzec Podlaski Huragan Międzyrzec Podlaski Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin | 1:43.41 1:40.04 1:39.18 1:39.77 1:41.14 1:43.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DROŹDZIEL, Jakub ADAMCZYK, Jan GRABEK, Oskar KORZENIOWSKI, Piotr MAKS, Kotarski MIKOŁAJCZUK, Aleksander | 03 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Wodnik Krasnystaw Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:37.05 1:32.87 1:28.34 1:30.19 1:36.50 1:39.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2014-11-15 - 11:33 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 30.37 | ZARZECKA, Anna | 01003 | Ropczyce | 2007-12-08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | ŻYDEK, Gabriela WAŁACH, Emilia OBARA, Wiktoria WRĘGA, Matylda KULPA, Amelia | 04 04 04 04 04 | UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin Fala Kraśnik SWIM 10 Puławy Fala Kraśnik | 55.00 50.00 49.34 49.53 54.57 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KICZOROWSKA, Anna SIWKO, Natalia WITEK, Julia KULICKA, Dominika SOSNOWSKA, Joanna TURSKA, Emanuela | 04 04 04 04 04 04 | Lublinianka Lublinianka Fala Kraśnik Pionier Biała Podlaska Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski | 48.00 47.50 47.18 47.22 47.70 48.91 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OLESIEJUK, Magdalena DOKUDOWIEC, Oliwia ULANICKA, Magdalena KOŁCON, Daria BRZUSZKIEWICZ, Andżelika ŁOPACKA, Weronika | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski Pionier Biała Podlaska Orka Zamość Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | 45.80 45.41 44.32 45.21 45.65 47.18 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | HAŁKA, Oliwia KOZAK, Katarzyna CZARNECKA, Natalia KARWOWSKA, Wiktoria LIGĘZA, Natalia SIUDAK, Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Trójka Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski UKS 51 Lublin Orka Zamość | 43.58 41.23 40.13 41.10 43.00 44.31 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SAWCZYK, Malwina BORZĘCKA, Julia DWOJAK, Natalia DWOJAK, Wiktoria MALINOŚ, Julia ANTONIAK, Julia | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość SWIM 10 Puławy | 39.78 36.50 33.23 35.64 39.24 40.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2014-11-15 - 11:40 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 29.46 | SOBEK, Nikodem | 01103 | Lublin | 2013-10-26 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | ŁAGOŹNY, Filip GĄSIOR, Mateusz BAJ, Norbert | 04 04 04 | Orka Zamość Lublinianka Fala Kraśnik | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KONCZALSKI, Ignacy SKURSKI, Adrian HAWRYLUK, Piotr FUS, Igor MASZKOWSKI, Jakub POLSKI, Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin | 55.32 53.45 49.12 50.00 55.00 1:00.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TKACZ, Tobiasz BRODAWKA, Michał KOWALSKI, Paweł MIAZGA, Oskar CZOPIŃSKI, Cezary DĄBROWSKI, Bartłomiej | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski Sparta Biłgoraj | 46.89 46.15 45.21 45.64 46.19 48.08 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOLASA, Jakub PTASZEK, Dominik PASTUSZAK, Bartosz BAHONKO, Bartosz KRZEMIŃSKI, Jan GÓRECKI, Konrad | 04 04 04 04 04 04 | Fala Kraśnik Huragan Międzyrzec Podlaski SWIM 10 Puławy Pionier Biała Podlaska Olimpijczyk 23 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | 44.41 44.31 41.29 43.21 44.36 44.61 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WACH, Wiktor BARTNIK, Arkadiusz LEWTAK, Szymon GRABOWSKI, Jakub WRÓBLEWSKI, Norbert SZYMULA, Michał | 04 04 04 04 04 04 | Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik | 40.94 40.78 38.70 39.65 40.93 41.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SOLAK, Szymon CHOJNACKI, Dawid GLINKA, Patryk PRÓCHNIAK, Maksymilian KLEJ, Bartłomiej SKRZYPCZAK, Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | Sparta Biłgoraj Huragan Międzyrzec Podlaski Olimpijczyk 23 Lublin LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska Lublinianka | 36.33 34.72 34.21 34.36 35.77 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2014-11-15 - 11:49 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:07.25 | BORKOWSKA, Malgorzata | 02503 | Krasnik | 2013-11-16 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 | GIL, Wiktoria POLIŃSKA, Weronika | 03 03 | Sparta Biłgoraj Pionier Biała Podlaska | 1:41.01 1:41.42 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | DŁUGOSZ, Oliwia KWIATKOWSKA, Karolina KOTOWSKA, Delfina SANICKA, Dorota WIKTORIA, Reszkowska | 03 03 03 03 03 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Trójka Puławy | 1:39.08 1:34.75 1:31.68 1:33.34 1:38.90 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CHMIEL, Magdalena MIZURA, Julia LESIUK, Eliza JAROSZ, Patrycja STYRNIK, Barbara MAZUR, Julia | 03 03 03 03 03 03 | Orka Zamość SWIM 10 Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Wisła Puławy Fala Kraśnik | 1:27.90 1:26.11 1:24.09 1:25.23 1:26.93 1:29.09 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | CICHOCKA, Oliwia TERLIKOWSKA, Paulina ROSIŃSKA, Kornelia SAMUŁA, Kornelia KORZENIOWSKA, Zuzanna | 03 03 03 03 03 | LUKS Orlik Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy | 1:21.54 1:19.34 1:18.48 1:18.51 1:21.31 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 5 6 | LUTKIEWICZ, Gabriela BĘBEN, Nina ŻURAWSKA, Kaja KOŁOSIŃSKA, Emilia SZYNAL, Amelia | 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Lublinianka Olimpia Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin | 1:17.00 1:15.54 1:12.35 1:16.26 1:18.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2014-11-15 - 12:00 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:03.96 | SOBEK, Nikodem | 01103 | Warsaw | 2013-12-22 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | DERYŁO, Konrad KRUKOWSKI, Hubert MARGOL, Hubert MACIOCHA, Jakub DEC, Tymoteusz | 03 03 03 03 03 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | NT 1:48.35 1:44.34 1:46.29 2:03.11 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRNIK, Stanisław WYSOKIŃSKI, Damian CZERNIAK, Jarosław RADZIKOWSKI, Grzegorz KULICKI, Jakub ŚWIEŻAK, Arkadiusz | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski UKS 51 Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Pionier Biała Podlaska Sparta Biłgoraj | 1:39.09 1:34.19 1:34.00 1:34.14 1:38.16 1:44.25 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MIKOŁAJCZUK, Aleksander TOCZEK, Piotr WŁUDARCZYK, Oskar SIWIEC, Mikołaj CHALIMONIUK, Igor KURUS, Tymoteusz | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski Pionier Biała Podlaska Wisła Puławy Orka Zamość Pionier Biała Podlaska Wisła Puławy | 1:31.29 1:30.12 1:28.93 1:29.71 1:31.21 1:32.78 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | IGOR, Iwon RABIŃSKI, Kamil POGODA, Filip TOKARSKI, Jakub OSZAJCA, Gabriel BARTOSIEWICZ, Piotr | 03 03 03 03 03 03 | Trójka Puławy Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Sparta Biłgoraj Wisła Puławy | 1:28.07 1:25.68 1:25.31 1:25.56 1:26.92 1:28.13 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MANDZIUK, Kewin MIREK, Jakub SWINTOZELSKI, Maksymilian DROŹDZIEL, Jakub BUDZIŁOWICZ, Julian KACPER, Dobek | 03 03 03 03 03 03 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Trójka Puławy | 1:24.42 1:21.54 1:18.78 1:20.27 1:24.05 1:24.77 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYCHODZKI, Bartłomiej MRÓZ, Adam JAKIMIAK, Jakub UŁANOWICZ, Piotr URBAN, Jakub PISKORZ, Tomasz | 03 03 03 03 03 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Lublinianka LUKS Orlik Lublin Lublinianka | 1:14.79 1:13.59 1:07.92 1:08.00 1:14.36 1:14.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2014-11-15 - 12:13 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:15.83 | ZARZECKA, Anna | 01003 | Ropczyce | 2007-12-09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BEDNARZ, Julia WAŁACH, Emilia SZOT, Małgorzata | 04 04 04 | Orka Zamość UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin | NT 2:00.00 2:00.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | RADKOWIAK, Agata MRÓZ, Amelia ŁUSZCZEW, Brygida ĆWIKŁA, Katarzyna KIERAGA, Patrycja | 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin | 1:51.23 1:45.89 1:36.45 1:37.00 1:46.98 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BORZĘCKA, Julia ŚLICZNIAK, Iga DRAGAN, Julia GAZDA, Małgorzata SZUPER, Katarzyna TOPOROWSKA, Magdalena | 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:32.12 1:30.00 1:25.14 1:27.31 1:31.79 1:33.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2014-11-15 - 12:20 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 1:14.15 | KOTWICA, Bartosz | 01903 | Pulawy | 2012-12-16 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MAZUREK, Mikołaj MIAZGA, Oskar GONDER, Dominik | 04 04 04 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Fala Kraśnik | NT 1:54.30 2:03.71 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | GRABOWSKI, Jakub DACKA, Dawid LUBAŃSKI, Maciej JACHURA, Jan | 04 04 04 04 | Olimpijczyk 23 Lublin SWIM 10 Puławy Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik | 1:46.90 1:38.09 1:46.84 1:54.10 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | HASSAN, Adam ABRASZEK, Jakub ZUZANIUK, Igor GLINKA, Patryk SZCZĘŚNIAK, Kajetan ŻWIRSKI, Maciej | 04 04 04 04 04 04 | LUKS Orlik Lublin Orka Zamość Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj | 1:34.76 1:30.73 1:27.79 1:27.89 1:32.28 1:36.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2014-11-15 - 12:28 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 2:46.97 | ŻURAWSKA, Kaja | 01403 | Radom | 2014-10-25 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia KURZYNA, Aleksandra SZCZEPANIK, Gabriela | 03 03 03 | Lublinianka Fala Kraśnik Lublinianka | NT 3:40.00 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 | MACHULAK, Maja ŻURAWSKA, Kaja PASTUSZUK, Paulina | 03 03 03 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Olimpia Lublin | 3:15.00 2:46.97 2:59.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2014-11-15 - 12:37 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Top LOZP - 11 lat | 2:40.66 | LESZMAN, Sebastian | 00303 | Lublin | 2008-12-13 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | GRABOWSKI, Jakub KASPERSKI, Patryk ŚWIĆ, Mateusz | 03 03 03 | Wisła Puławy Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin | 3:45.00 3:20.00 3:28.90 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | ADAMCZYK, Jan ZACHARZYŃSKI, Norbert UŁANOWICZ, Piotr BORSUK, Piotr | 03 03 03 03 | Lublinianka Wodnik Krasnystaw Lublinianka Fala Kraśnik | 3:00.04 2:47.89 2:50.02 3:15.52 |