III rundaLWDiMł.2017 Janów Lubelski, 30-9-2017 |
Konkurencja 1 2017-09-30 - 9:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | SKOWRONEK, Hanna ŻELAZO, Zuzanna GLUZA, Dominika | 06 06 06 | UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZASUWA, Magdalena CIURSKA, Gabriela ROJEK, Oliwia GOLEC, Wiktoria KAZIMIERCZAK, Julia | 06 06 06 06 06 | Orka Zamość UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin Skarpa Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | ŁUKASZUK, Jagoda ZIELIŃSKA, Maja IWANEK, Natalia GRABCZAK, Lena CIEŚLAK, Amelia | 06 07 06 06 07 | AZS AWF Biała Podlaska Lublinianka Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 45.85 44.00 43.26 43.28 45.73 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | GARBACKA, Alicja BICZAK, Anna STACHOWIAK, Maria KUSAK, Pola SAGAN, Amelia | 06 06 06 06 06 | Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin AZS AWF Biała Podlaska | 43.19 42.44 41.08 41.23 42.75 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | GŁADYSZ, Oliwia MITRUS, Karolina WAŚKOWICZ, Małgorzata WÓJCIK, Wiktoria GŁOS, Oliwia | 06 06 07 06 06 | Wisła Puławy Lublinianka Olimpia Lublin Wisła Puławy Wisła Puławy | 40.63 38.92 37.50 38.55 39.51 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | GRABOWSKA, Amelia MAŁYSZA, Martyna KAPUSTA, Aleksandra NAKLICKA, Izabela KOŚCIOŁEK, Otylia | 07 06 06 06 06 | Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Aqua Ryki Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin | 37.18 36.53 35.87 36.04 37.14 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | RYFKA, Maja KOROLCZUK, Karolina MACHULAK, Milena ŁUSZCZEW, Weronika BERNAT, Andżelika | 06 07 06 06 06 | Fala Kraśnik AZS AWF Biała Podlaska Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin | 35.73 35.57 34.43 35.42 35.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2017-09-30 - 9:39 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | MARNIK, Mateusz SAWICKI, Wiktor STACHYRA, Adrian PRUS, Cezary DOBRZAŃSKI, Marcel | 06 06 06 06 06 | UKS 51 Lublin Orka Zamość Olimpia Lublin Aqua Ryki UKS 51 Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | BUCZAK, Piotr KOZAK, Jan GĄSIOREK, Kamil KROPORNICKI, Michał PYLAK, Hubert | 06 06 06 06 06 | Olimpia Lublin Olimpia Lublin UKS 51 Lublin Orka Zamość UKS 51 Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 | BĄK, Aleksander DZIEWULSKI, Adrian MICHAŁEK, Krzysztof PĘK, Kacper KOWALSKI, Igor | 06 06 06 06 06 | Orka Zamość Lublinianka Lublinianka Orka Zamość UKS 51 Lublin | NT 45.00 43.00 43.28 NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | STYRNIK, Oskar DUDKOWSKI, Maciej ZIELIŃSKI, Emil WYSMULSKI, Nicholai MAKSYMIUK, Kacper | 06 06 06 06 06 | Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin AZS AWF Biała Podlaska | 42.97 41.87 41.27 41.53 42.51 |
Seria 5 z 8 |
1 2 4 5 | JÓŹWIK, Dominik MACIOCHA, Maciej DANIEL, Andre ŁUCZAK, Krzysztof | 06 06 06 06 | Skarpa Lublin Lublinianka Olimpia Lublin Orka Zamość | 40.83 39.00 38.12 39.94 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | CHMIEL, Bartosz ABRASZEK, Mateusz WILCZYŃSKI, Kasper PIETROŃ, Przemysław ABRASZEK, Piotr | 06 06 06 07 06 | Fala Kraśnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość | 36.75 36.41 34.99 35.82 36.49 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 | WÓJCIK, Rafał OPOLSKI, Łukasz WROŃSKI, Szymon DUBIEL, Filip SADOWSKI, Bartosz | 06 06 06 06 06 | Fala Kraśnik Technik-Orion Radzyń Podlaski Olimpia Lublin Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 34.91 34.38 33.89 34.23 34.70 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | DANILCZUK, Michał BŁASZCZYK, Damian MICH, Maksymilian PASZKOWSKI, Błażej PRANAGAL, Stanisław | 06 06 06 06 06 | Technik-Orion Radzyń Podlaski Sparta Biłgoraj AZS AWF Biała Podlaska Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin | 33.74 33.59 31.65 31.77 33.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2017-09-30 - 9:50 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | OUMEDJEBEUR, Maja JONIK, Anna NIEDŹWIADEK, Magdalena | 05 05 05 | Aqua Ryki Sparta Biłgoraj Aqua Ryki | NT 50.81 52.11 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 | MARZEC, Monika WYDRA, Aleksandra PIWOŃSKA, Amelia | 05 05 05 | Fala Kraśnik Eska Janów Lubelski Aqua Ryki | 50.44 44.80 45.92 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | CIEĆKO, Patrycja NOWICKA, Aleksandra SUCHORAB, Zuzanna PIECZYKOLAN, Alicja ŁUPAWKA, Maja | 05 05 05 05 05 | Olimpia Lublin Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Sparta Biłgoraj AZS AWF Biała Podlaska | 44.48 43.59 41.08 43.02 43.70 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | SŁOTWIŃSKA, Wiktoria BIELECKA, Daria PELC, Izabela ŚLICZNIAK, Kinga FLIS, Wiktoria | 05 05 05 05 05 | Wisła Puławy Olimpia Lublin Eska Janów Lubelski Lublinianka Sparta Biłgoraj | 40.53 39.95 38.44 39.58 40.41 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | BOJAR, Natalia PYSZNIAK, Alicja CHMIELEWSKA, Adrianna WARCHAŁOWSKA, Paulina STAWSKA, Laura | 05 05 05 05 05 | Wisła Puławy Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw | 37.78 34.91 34.36 34.46 37.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2017-09-30 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | RÓŻAŃSKI, Szymon BUKAREWICZ, Maciej OŁTUSZYK, Dominik | 05 05 05 | AZS AWF Biała Podlaska Sparta Biłgoraj AZS AWF Biała Podlaska | 48.84 48.32 48.50 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | BILSKI, Kacper STASZCZAK, Antoni SIBILSKI, Kacper | 05 05 05 | AZS AWF Biała Podlaska Sparta Biłgoraj Aqua Ryki | 45.17 43.84 45.16 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | JARGIŁO, Jędrzej CHMIEL, Paweł KAŁUSZYŃSKI, Jakub BOŻEK, Krzysztof KUC, Sebastian | 05 05 05 05 05 | Eska Janów Lubelski Eska Janów Lubelski Technik-Orion Radzyń Podlaski Lublinianka Aqua Ryki | 42.57 40.39 38.99 40.39 42.50 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | RYMARZ, Jakub NIZIO, Tadeusz SUCHAŃSKI, Filip TERLECKI, Michał WOŹNIAK, Wiktor | 05 05 05 05 05 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj UKS 51 Lublin Wodnik Krasnystaw Wisła Puławy | 37.57 35.60 33.95 34.49 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2017-09-30 - 10:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | SAGAN, Amelia GARBACKA, Alicja GLUZA, Dominika GOLEC, Wiktoria HAPAK, Magda | 06 06 06 06 06 | AZS AWF Biała Podlaska Skarpa Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | ROJEK, Oliwia BIERNACKA, Anna WAŚKOWICZ, Małgorzata SZYDŁOWSKA, Michalina KAZIMIERCZAK, Julia | 06 06 07 06 06 | UKS 51 Lublin Sparta Biłgoraj Olimpia Lublin AZS AWF Biała Podlaska Skarpa Lublin | NT 53.44 52.02 53.39 54.02 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | STACHOWIAK, Maria SADOWSKA, Natalia GŁADYSZ, Oliwia KROPORNICKA, Izabela DANILEWICZ, Julia | 06 07 06 07 07 | Lublinianka Olimpijczyk 23 Lublin Wisła Puławy Orka Zamość Olimpia Lublin | 52.00 51.25 50.81 51.15 51.96 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | KUSAK, Pola WOŻAKOWSKA, Zafia KĘDZIOR, Pola BARWIŃSKA, Maja SZALUŚ, Aleksandra | 06 07 07 07 06 | Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 49.09 49.00 48.17 48.22 49.05 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | ŻÓŁKOWSKA, Aleksandra MAŁYSZA, Martyna MRÓZ, Wioletta CIEPIELEWSKA, Oliwia GWOZDA, Zuzanna | 07 06 06 06 06 | Lublinianka Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Wisła Puławy Orka Zamość | 48.00 46.97 44.33 45.71 47.51 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | WYSOCKA, Amelia KRÓL, Gabriela MACHULAK, Milena WILK, Anna JASIK, Nikola | 07 06 06 06 06 | Fala Kraśnik Wisła Puławy Fala Kraśnik Fala Kraśnik Wisła Puławy | 43.46 43.05 41.59 42.48 43.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2017-09-30 - 10:11 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | MACIOCHA, Maciej SAWICKI, Wiktor KOWALSKI, Igor | 06 06 06 | Lublinianka Orka Zamość UKS 51 Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | MARNIK, Mateusz DRAGAN, Stefan BRYK, Wiktor ROMANIUK, Hubert DOBRZAŃSKI, Marcel | 06 07 06 06 06 | UKS 51 Lublin Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin AZS AWF Biała Podlaska UKS 51 Lublin | NT NT 1:06.54 NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | GŁADOSZ, Michał STYRNIK, Oskar DZIEWULSKI, Adrian PĘK, Kacper WÓJCIK, Rafał | 06 06 06 06 06 | Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:01.28 54.96 53.00 53.43 58.07 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | WILK, Szymon ABRASZEK, Mateusz NOWACKI, Marcel ZIELIŃSKI, Emil WYSMULSKI, Nicholai | 06 06 06 06 06 | Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin | 52.21 48.97 47.25 48.76 50.25 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | BŁASZCZYK, Damian WOŁOSZYN, Paweł KAPUŚNIAK, Maksym LUPA, Olaf SIEKACZYŃSKI, Wojciech | 06 07 06 06 07 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Lublinianka Orka Zamość Fala Kraśnik | 47.22 45.67 45.00 45.07 46.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | BUCOŃ, Paweł PRANAGAL, Stanisław BURY, Paweł DANILCZUK, Michał PONIEWAŻ, Oliwier | 07 06 07 06 07 | Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin Sparta Biłgoraj Technik-Orion Radzyń Podlaski Olimpia Lublin | 44.58 44.46 42.92 44.18 44.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2017-09-30 - 10:20 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PELC, Izabela ŁUPAWKA, Maja UTKA, Gabriela | 05 05 05 | Eska Janów Lubelski AZS AWF Biała Podlaska AZS AWF Biała Podlaska | 1:57.14 1:44.29 1:49.36 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | JONIK, Anna SOSNÓWKA, Oliwia WYDRA, Aleksandra ŻYDEK, Kinga | 05 05 05 05 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Eska Janów Lubelski Lublinianka | 1:40.33 1:38.02 1:39.59 1:40.75 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | OUMEDJEBEUR, Maja MARZEC, Monika CIEĆKO, Patrycja BOJAR, Natalia NIEDŹWIADEK, Magdalena | 05 05 05 05 05 | Aqua Ryki Fala Kraśnik Olimpia Lublin Wisła Puławy Aqua Ryki | 1:37.93 1:36.23 1:35.91 1:35.98 1:36.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | PIWOŃSKA, Amelia BERNAT, Laura PECIO, Anna AMILKIEWICZ, Aleksandra KOWALSKA, Zuzanna | 05 05 05 05 05 | Aqua Ryki Olimpia Lublin Wisła Puławy Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | 1:31.78 1:24.99 1:18.78 1:20.58 1:26.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2017-09-30 - 10:29 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CZAJKOWSKI, Igor KULBIEDA, Jakub JARGIŁO, Jędrzej | 05 05 05 | Orka Zamość Lublinianka Eska Janów Lubelski | NT 1:55.74 2:00.35 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | KRYK, Krzysztof WOŹNIAK, Wiktor CHMIEL, Paweł | 05 05 05 | Orka Zamość Wisła Puławy Eska Janów Lubelski | 1:48.49 1:45.95 1:47.95 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | SZULOWSKI, Wiktor SAŁAMACHA, Filip RYMARZ, Jakub ADAMOWICZ, Kacper SAWICKI, Karol | 05 05 05 05 05 | Wisła Puławy Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Eska Janów Lubelski | 1:45.92 1:39.94 1:38.04 1:38.25 1:44.21 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | SIBILSKI, Kacper NIZIO, Wojciech KŁYŻ, Oskar SŁAWACKI, Wojciech NIZIO, Tadeusz | 05 05 05 05 05 | Aqua Ryki Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 1:38.01 1:30.36 1:25.69 1:26.00 1:36.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2017-09-30 - 10:39 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | SKOWRONEK, Hanna HAPAK, Magda CIURSKA, Gabriela | 06 06 06 | UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin UKS 51 Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | ZASUWA, Magdalena JAGUCAK, Kornelia ŻELAZO, Zuzanna SZYDŁOWSKA, Michalina | 06 07 06 06 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj UKS 51 Lublin AZS AWF Biała Podlaska | NT 1:49.46 NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | BICZAK, Anna SZALUŚ, Aleksandra DUŃKO, Julia ZIELIŃSKA, Maja GWOZDA, Zuzanna | 06 06 07 07 06 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Lublinianka Orka Zamość | 1:46.36 1:42.06 1:40.97 1:42.00 1:43.40 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | WOŻAKOWSKA, Zafia NAKLICKA, Izabela MRÓZ, Wioletta KĘDZIOR, Pola GŁOS, Oliwia | 07 06 06 07 06 | Lublinianka Orka Zamość Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin Wisła Puławy | 1:40.00 1:36.99 1:36.55 1:36.60 1:38.56 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | WÓJCIK, Wiktoria BIERNACKA, Anna KOROLCZUK, Karolina CIEPIELEWSKA, Oliwia MITRUS, Karolina | 06 06 07 06 06 | Wisła Puławy Sparta Biłgoraj AZS AWF Biała Podlaska Wisła Puławy Lublinianka | 1:36.53 1:35.41 1:34.00 1:35.07 1:35.81 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | GRABOWSKA, Amelia RYFKA, Maja BERNAT, Andżelika KOŚCIOŁEK, Otylia KAPUSTA, Aleksandra | 07 06 06 06 06 | Olimpia Lublin Fala Kraśnik Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Aqua Ryki | 1:31.90 1:28.75 1:27.50 1:27.66 1:31.04 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | JASIK, Nikola WILK, Anna KRÓL, Gabriela WYSOCKA, Amelia ŁUSZCZEW, Weronika | 06 06 06 07 06 | Wisła Puławy Fala Kraśnik Wisła Puławy Fala Kraśnik Olimpijczyk 23 Lublin | 1:26.26 1:21.37 1:19.93 1:20.36 1:24.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2017-09-30 - 10:55 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | TARASIUK, Marcin GĄSIOREK, Kamil BĄK, Aleksander KROPORNICKI, Michał | 07 06 06 06 | Lublinianka UKS 51 Lublin Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | DRAGAN, Stefan WILK, Szymon GŁADOSZ, Michał ROMANIUK, Hubert PYLAK, Hubert | 07 06 06 06 06 | Olimpia Lublin Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk 23 Lublin AZS AWF Biała Podlaska UKS 51 Lublin | NT NT 2:07.37 NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | ŁUCZAK, Krzysztof MAKSYMIUK, Kacper MICHAŁEK, Krzysztof JÓŹWIK, Dominik BRYK, Wiktor | 06 06 06 06 06 | Orka Zamość AZS AWF Biała Podlaska Lublinianka Skarpa Lublin Olimpijczyk 23 Lublin | 1:53.91 1:42.31 1:38.00 1:38.31 1:49.69 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | NOWACKI, Marcel KAPUŚNIAK, Maksym ABRASZEK, Piotr PAPIERZ, Wojciech OBSZYŃSKI, Bartłomiej | 06 06 06 07 07 | Olimpijczyk 23 Lublin Lublinianka Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:36.35 1:35.00 1:32.70 1:32.80 1:35.77 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | OPOLSKI, Łukasz SADOWSKI, Bartosz SIEKACZYŃSKI, Wojciech DUBIEL, Filip LUPA, Olaf | 06 06 07 06 06 | Technik-Orion Radzyń Podlaski Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Orka Zamość Orka Zamość | 1:29.71 1:27.66 1:25.30 1:25.51 1:27.83 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | PONIEWAŻ, Oliwier BUCOŃ, Paweł PASZKOWSKI, Błażej MICH, Maksymilian WROŃSKI, Szymon | 07 07 06 06 06 | Olimpia Lublin Fala Kraśnik Fala Kraśnik AZS AWF Biała Podlaska Olimpia Lublin | 1:25.19 1:21.11 1:19.97 1:20.47 1:21.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2017-09-30 - 11:09 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ŻYDEK, Kinga UTKA, Gabriela FLIS, Wiktoria | 05 05 05 | Lublinianka AZS AWF Biała Podlaska Sparta Biłgoraj | NT 3:38.85 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | NOWICKA, Aleksandra ŚLICZNIAK, Kinga PIECZYKOLAN, Alicja KOWALSKA, Zuzanna BIELECKA, Daria | 05 05 05 05 05 | Lublinianka Lublinianka Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Olimpia Lublin | 3:20.56 3:06.42 2:53.17 2:54.10 3:15.58 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | SUCHORAB, Zuzanna SOSNÓWKA, Oliwia PECIO, Anna SŁOTWIŃSKA, Wiktoria PYSZNIAK, Alicja | 05 05 05 05 05 | Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy Wisła Puławy Olimpia Lublin | 2:52.91 2:45.69 2:41.97 2:42.70 2:45.75 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | STAWSKA, Laura WARCHAŁOWSKA, Paulina AMILKIEWICZ, Aleksandra CHMIELEWSKA, Adrianna BERNAT, Laura | 05 05 05 05 05 | Wodnik Krasnystaw Olimpia Lublin Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw Olimpia Lublin | 2:41.07 2:33.89 2:20.50 2:28.78 2:34.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2017-09-30 - 11:24 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | OŁTUSZYK, Dominik CZAJKOWSKI, Igor ADAMOWICZ, Kacper | 05 05 05 | AZS AWF Biała Podlaska Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | RÓŻAŃSKI, Szymon BUKAREWICZ, Maciej SAŁAMACHA, Filip KULBIEDA, Jakub KŁYŻ, Oskar | 05 05 05 05 05 | AZS AWF Biała Podlaska Sparta Biłgoraj Orka Zamość Lublinianka Sparta Biłgoraj | 3:28.47 3:16.94 3:11.66 3:16.46 3:24.80 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | KRYK, Krzysztof SZULOWSKI, Wiktor BILSKI, Kacper KAŁUSZYŃSKI, Jakub NIZIO, Wojciech | 05 05 05 05 05 | Orka Zamość Wisła Puławy AZS AWF Biała Podlaska Technik-Orion Radzyń Podlaski Sparta Biłgoraj | 3:09.28 3:01.19 2:58.34 3:00.64 3:05.53 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | STASZCZAK, Antoni SUCHAŃSKI, Filip SŁAWACKI, Wojciech TERLECKI, Michał BOŻEK, Krzysztof | 05 05 05 05 05 | Sparta Biłgoraj UKS 51 Lublin Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Lublinianka | 2:56.26 2:33.44 2:23.91 2:33.01 2:47.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2017-09-30 - 11:39 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | AZS AWF Biała Podlaska 1 Orka Zamość 1 UKS 51 Lublin 1 Lublinianka 3 | AZS AWF Biała Podlaska Orka Zamość UKS 51 Lublin Lublinianka | NT 2:53.93 NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Sparta Biłgoraj 1 Olimpijczyk 23 Lublin 1 Fala Kraśnik 1 Wisła Puławy 1 Olimpia Lublin 1 | Sparta Biłgoraj Olimpijczyk 23 Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy Olimpia Lublin | 2:52.88 2:44.50 2:31.13 2:36.00 2:49.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2017-09-30 - 11:47 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | Olimpijczyk 23 Lublin 1 Orka Zamość 2 UKS 51 Lublin 1 Lublinianka 2 | Olimpijczyk 23 Lublin Orka Zamość UKS 51 Lublin Lublinianka | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Olimpia Lublin 2 Olimpia Lublin 1 Orka Zamość 1 Fala Kraśnik 1 Sparta Biłgoraj 1 | Olimpia Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 3:07.39 2:38.66 2:31.51 2:34.18 2:40.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2017-09-30 - 11:54 | Mieszane, 4 x 50m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Aqua Ryki 1 | Aqua Ryki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2017-09-30 - 11:58 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | AZS AWF Biała Podlaska 2 Olimpia Lublin 1 Eska Janów Lubelski | AZS AWF Biała Podlaska Olimpia Lublin Eska Janów Lubelski | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | Sparta Biłgoraj 1 Wodnik Krasnystaw 1 Wisła Puławy 1 Lublinianka 1 | Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Wisła Puławy Lublinianka | 2:39.87 2:19.90 2:27.00 NT |