V runda Ligi Open Biała Podlaska, 29-11-2015 |
Konkurencja 1 2015-11-29 - 10:45 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 27.28 | |||
2 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.51 | |||
3 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 28.49 | |||
4 | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 28.88 | |||
5 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 29.07 | |||
6 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 29.26 | |||
7 | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 29.28 | |||
8 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 29.62 | |||
9 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 30.15 | |||
10 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 30.61 | |||
11 | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 31.46 | |||
12 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 31.58 | |||
13 | SAJNAGA, Kinga | 01 | Wisła Puławy | 31.90 | |||
14 | FIL, Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 31.94 | |||
15 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 32.00 | |||
16 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 32.13 | |||
17 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 32.16 | |||
18 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | 32.78 | |||
19 | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 33.14 | |||
20 | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 33.44 | |||
21 | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 33.91 | |||
22 | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | 34.87 | |||
23 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 35.04 | |||
24 | STĘGIERSKA, Gabriela | 02 | Fala Kraśnik | 36.35 | |||
25 | DUCHNOWSKA, Julita | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
26 | CUKROWSKA, Kinga | 01 | Lider Chełm | NT | |||
27 | BAGNOWSKA, Alina | 98 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2015-11-29 - 10:51 | Mężczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.25 | |||
2 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 24.65 | |||
3 | GREŚ, Krystian | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.84 | |||
4 | GĘBORYS, Kacper | 98 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.90 | |||
5 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.91 | |||
6 | CIEĆKA, Patryk | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 25.11 | |||
7 | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | 25.44 | |||
8 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 25.81 | |||
9 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 26.06 | |||
10 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 26.11 | |||
11 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 26.33 | |||
12 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 26.33 | |||
13 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 26.73 | |||
14 | LATO, Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 26.89 | |||
15 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 27.15 | |||
16 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 27.42 | |||
17 | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 27.52 | |||
18 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 27.77 | |||
19 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 27.77 | |||
20 | SYKUT, Paweł | 98 | Wisła Puławy | 27.78 | |||
21 | DEJNEKO, Dominik | 97 | AZS AWF Biała Podlaska | 27.95 | |||
22 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 28.05 | |||
23 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 28.13 | |||
24 | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 28.18 | |||
25 | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 28.53 | |||
26 | KRÓL, Jakub | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 28.70 | |||
27 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 29.08 | |||
28 | DMOCHOWSKI, Szymon | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 29.86 | |||
29 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 30.09 | |||
30 | PROCZEK, Kacper | 02 | Wisła Puławy | 30.19 | |||
31 | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 30.23 | |||
32 | GOMÓŁKA, Igor | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.71 | |||
33 | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.86 | |||
34 | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 31.13 | |||
35 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 31.21 | |||
36 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 31.33 | |||
37 | BOMBA, Bartosz | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 31.44 | |||
38 | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 31.59 | |||
39 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 31.66 | |||
40 | KOWALCZUK, Michał | 01 | Lider Chełm | 32.20 | |||
41 | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 33.06 | |||
42 | CUKROWSKI, Błażej | 02 | Lider Chełm | 35.14 | |||
43 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | NT | |||
44 | BEŁKOT, Marcin | 99 | Huragan Międzyrzec Podlaski | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2015-11-29 - 10:59 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 32.67 | |||
2 | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 35.12 | |||
3 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 35.39 | |||
4 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 36.61 | |||
5 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 36.67 | |||
6 | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 36.70 | |||
7 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 36.82 | |||
8 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 37.52 | |||
9 | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 37.82 | |||
10 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 40.72 | |||
11 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 40.72 | |||
12 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 42.41 | |||
13 | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | NT | |||
14 | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | NT | |||
15 | BAGNOWSKA, Alina | 98 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2015-11-29 - 11:03 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 28.90 | |||
2 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 30.22 | |||
3 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 30.48 | |||
4 | CIEĆKA, Patryk | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.85 | |||
5 | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | 31.17 | |||
6 | MIRONIUK, Rafał | 95 | AZS AWF Biała Podlaska | 31.63 | |||
7 | CELIŃSKI, Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 33.10 | |||
8 | CZUBA, Marcin | 01 | Wisła Puławy | 33.41 | |||
9 | KONOP, Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 33.49 | |||
10 | GĄSIOR, Sebastian | 99 | Lublinianka | 35.08 | |||
11 | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 35.60 | |||
12 | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 36.94 | |||
13 | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 37.45 | |||
14 | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 39.23 | |||
15 | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 39.36 | |||
16 | DMOCHOWSKI, Szymon | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 39.45 | |||
17 | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 39.45 | |||
18 | NAWORSKI, Tymoteusz | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 43.38 | |||
19 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 43.88 | |||
20 | DEJNEKO, Albert | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 47.87 | |||
21 | KOWALCZUK, Michał | 01 | Lider Chełm | 48.83 | |||
22 | WEISS, Aleksander | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
23 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | NT | |||
24 | BEŁKOT, Marcin | 99 | Huragan Międzyrzec Podlaski | NT | |||
25 | CUKROWSKI, Błażej | 02 | Lider Chełm | NT | |||
26 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2015-11-29 - 11:10 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:12.80 | |||
2 | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:22.43 | |||
3 | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 2:23.25 | |||
4 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 2:23.43 | |||
5 | DUCHNOWSKA, Julita | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:27.86 | |||
6 | WIERTEL, Agata | 95 | Lublinianka | 2:27.90 | |||
7 | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:28.89 | |||
8 | KARLIŃSKA, Weronika | 98 | Wisła Puławy | 2:34.26 | |||
9 | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 2:36.06 | |||
10 | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:41.14 | |||
11 | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 2:41.53 | |||
12 | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 2:42.91 | |||
13 | KUPERSKA, Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 2:44.36 | |||
14 | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 2:48.41 | |||
15 | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
16 | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | NT | |||
17 | CUKROWSKA, Kinga | 01 | Lider Chełm | NT | |||
18 | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2015-11-29 - 11:20 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:07.65 | |||
2 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 2:10.06 | |||
3 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 2:10.52 | |||
4 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 2:11.11 | |||
5 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 2:12.72 | |||
6 | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:14.79 | |||
7 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 2:19.82 | |||
8 | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 2:26.29 | |||
9 | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 2:26.85 | |||
10 | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:28.69 | |||
11 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:32.32 | |||
12 | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 2:34.99 | |||
13 | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 2:35.18 | |||
14 | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 2:42.22 | |||
15 | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 2:54.98 | |||
16 | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | NT | |||
17 | GREŚ, Krystian | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
18 | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2015-11-29 - 11:30 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 28.14 | |||
2 | KARGOL, Agnieszka | 89 | Lider Chełm | 28.49 | |||
3 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 29.93 | |||
4 | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 29.98 | |||
5 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 30.16 | |||
6 | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 32.32 | |||
7 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 32.76 | |||
8 | KARLIŃSKA, Weronika | 98 | Wisła Puławy | 33.24 | |||
9 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 33.62 | |||
10 | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 34.08 | |||
11 | SAJNAGA, Kinga | 01 | Wisła Puławy | 34.84 | |||
12 | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 35.28 | |||
13 | WÓJCIK, Julia | 00 | Skarpa Lublin | 36.58 | |||
14 | ZIELIŃSKA, Nina | 00 | Skarpa Lublin | 37.98 | |||
15 | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 39.42 | |||
16 | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 39.86 | |||
17 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 41.21 | |||
18 | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 41.54 | |||
19 | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | NT | |||
20 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2015-11-29 - 11:35 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WASIL, Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 25.86 | |||
2 | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 26.02 | |||
3 | SZUTKO, Mateusz | 97 | AZS AWF Biała Podlaska | 26.47 | |||
4 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 27.37 | |||
5 | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 27.46 | |||
6 | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.58 | |||
7 | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 27.76 | |||
8 | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 27.81 | |||
9 | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 28.81 | |||
10 | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 29.48 | |||
11 | KONOP, Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 29.61 | |||
12 | CELIŃSKI, Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 29.72 | |||
13 | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 30.17 | |||
14 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 30.26 | |||
15 | GĄSIOR, Sebastian | 99 | Lublinianka | 30.54 | |||
16 | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 30.63 | |||
17 | DEJNEKO, Dominik | 97 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.69 | |||
18 | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 30.72 | |||
19 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 31.13 | |||
20 | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 31.37 | |||
21 | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 32.98 | |||
22 | PROCZEK, Kacper | 02 | Wisła Puławy | 33.32 | |||
23 | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 34.14 | |||
24 | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 35.08 | |||
25 | KRÓL, Jakub | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 35.89 | |||
26 | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 38.46 | |||
27 | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 40.18 | |||
28 | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | NT | |||
29 | MIRONIUK, Rafał | 95 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
30 | GOMÓŁKA, Igor | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
31 | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | NT | |||
32 | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2015-11-29 - 11:41 | Kobiet, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 4:21.39 | |||
2 | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 4:29.83 | |||
3 | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 4:34.90 | |||
4 | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 4:41.98 | |||
5 | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 4:52.37 | |||
6 | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 4:53.69 | |||
7 | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 5:04.18 | |||
8 | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 5:12.56 | |||
9 | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 5:15.99 | |||
10 | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 5:20.09 | |||
11 | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 5:27.78 | |||
12 | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 5:35.96 | |||
13 | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 5:44.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2015-11-29 - 11:59 | Mężczyzn, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 3:58.75 | |||
2 | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 4:00.83 | |||
3 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 4:02.70 | |||
4 | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 4:31.13 | |||
5 | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 4:39.94 | |||
6 | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:45.09 | |||
7 | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 4:51.25 | |||
8 | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 4:51.94 | |||
9 | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 4:56.95 | |||
10 | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 4:57.09 | |||
11 | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 5:01.06 | |||
12 | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | NT | |||
13 | SZUTKO, Mateusz | 97 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
14 | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | NT | |||
15 | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2015-11-29 - 12:16 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:06.73 | |||
2 | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 1:11.30 | |||
3 | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:11.55 | |||
4 | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:14.35 | |||
5 | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 1:15.01 | |||
6 | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 1:15.54 | |||
7 | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:16.44 | |||
8 | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:17.26 | |||
9 | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:20.06 | |||
10 | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:22.81 | |||
11 | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 1:22.88 | |||
12 | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 1:23.60 | |||
13 | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 1:27.38 | |||
14 | STĘGIERSKA, Gabriela | 02 | Fala Kraśnik | 1:30.02 | |||
15 | WIERTEL, Agata | 95 | Lublinianka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2015-11-29 - 12:22 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 58.37 | |||
2 | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 1:00.03 | |||
3 | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:00.08 | |||
4 | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:02.62 | |||
5 | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:02.72 | |||
6 | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 1:03.12 | |||
7 | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 1:04.24 | |||
8 | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 1:04.24 | |||
9 | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 1:05.16 | |||
10 | LATO, Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:05.34 | |||
11 | GĘBORYS, Kacper | 98 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:06.88 | |||
12 | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:06.99 | |||
13 | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:10.31 | |||
14 | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:11.19 | |||
15 | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:12.03 | |||
16 | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 1:12.29 | |||
17 | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:13.64 | |||
18 | CZUBA, Marcin | 01 | Wisła Puławy | 1:14.13 | |||
19 | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:31.62 | |||
20 | NAWORSKI, Tymoteusz | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:36.11 | |||
21 | DEJNEKO, Albert | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:39.97 | |||
22 | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | NT | |||
23 | WEISS, Aleksander | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
24 | BOMBA, Bartosz | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | |||
25 | SYKUT, Paweł | 98 | Wisła Puławy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2015-11-29 - 12:30 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 1:22.24 | ||||
2 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:55.96 | ||||
3 | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:58.01 | ||||
4 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 1:58.92 | ||||
5 | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:02.68 | ||||
6 | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 2:07.79 | ||||
7 | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:17.25 | ||||
8 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:20.27 | ||||
9 | AZS AWF Biała Podlaska 1 | AZS AWF Biała Podlaska | NT | ||||
10 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | NT | ||||
11 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | NT | ||||
12 | Skarpa Lublin 3 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2015-11-29 - 12:36 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:23.11 | ||||
2 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 1:50.05 | ||||
3 | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 1:53.04 | ||||
4 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 1:53.45 | ||||
5 | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 2:00.01 | ||||
6 | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:04.80 | ||||
7 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | NT | ||||
8 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | NT | ||||
9 | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | NT | ||||
10 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | NT |