III runda Ligi Open 2018 Zamość, 30-9-2018 |
Konkurencja 1 2018-09-30 - 10:00 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MAZURKIEWICZ, Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.78 | 562 | |||
2. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 27.91 | 554 | |||
3. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 28.10 | 543 | |||
4. | WIECZOREK, Marika | 03 | Olimpia Lublin | 28.37 | 528 | |||
5. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.59 | 515 | |||
6. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 28.69 | 510 | |||
7. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 28.93 | 497 | |||
8. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 29.40 | 474 | |||
9. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 29.41 | 473 | |||
10. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 29.47 | 471 | |||
11. | DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 29.59 | 465 | |||
SIWKO, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 29.59 | 465 | ||||
13. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 29.84 | 453 | |||
14. | CHMIELEWSKA, Adrianna | 05 | Wodnik Krasnystaw | 30.00 | 446 | |||
15. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 30.90 | 408 | |||
16. | ŻURAWSKA, Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 31.31 | 392 | |||
17. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 31.59 | 382 | |||
18. | CZERNIKIEWICZ, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 31.62 | 381 | |||
19. | ŚLICZNIAK, Kinga | 05 | Lublinianka | 32.25 | 359 | |||
20. | DENYS, Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 33.46 | 321 | |||
21. | JONIK, Anna | 05 | Sparta Biłgoraj | 34.00 | 306 | |||
22. | NOWICKA, Aleksandra | 05 | Lublinianka | 34.25 | 300 | |||
23. | KOŁTUN, Martyna | 05 | Lider Chełm | 35.59 | 267 | |||
24. | UTKA, Gabriela | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 35.65 | 266 | |||
DYSKW. | KOLENDA, Zofia | 98 | AZS AWF Biała Podlaska |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2018-09-30 - 10:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.35 | 575 | |||
2. | SZCZERBA, Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.37 | 574 | |||
3. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.44 | 569 | |||
4. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 25.22 | 518 | |||
5. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 25.38 | 508 | |||
6. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 25.53 | 499 | |||
7. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 25.75 | 487 | |||
8. | SLAWACKI, Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 26.16 | 464 | |||
9. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.25 | 459 | |||
10. | NOWAK, Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 26.28 | 458 | |||
11. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 26.38 | 452 | |||
12. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 26.53 | 445 | |||
13. | KAŁUŻA, Jakub | 02 | Gryf Dębica | 26.75 | 434 | |||
14. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 27.56 | 397 | |||
15. | SZYCHIEWICZ, Ernest | 04 | Lublinianka | 27.75 | 389 | |||
16. | OSZAJCA, Gabriel | 03 | Sparta Biłgoraj | 27.78 | 387 | |||
17. | TOCZEK, Piotr | 03 | Kraszak Biała Podlaska | 27.88 | 383 | |||
18. | BRUS, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 27.91 | 382 | |||
19. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 28.31 | 366 | |||
20. | MAKARUK, Michał | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 28.37 | 364 | |||
21. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 28.59 | 355 | |||
22. | RYMARZ, Jakub | 05 | Orka Zamość | 28.60 | 355 | |||
23. | MIREK, Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 28.62 | 354 | |||
24. | BAHONKO, Bartosz | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 29.81 | 313 | |||
25. | WIETRZYK, Aleksander | 04 | Fala Kraśnik | 30.00 | 308 | |||
26. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 30.54 | 291 | |||
27. | ŻYWICKI, Krzysztof | 05 | Olimpia Lublin | 32.94 | 232 | |||
28. | SZUMAK, Nikita | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 34.03 | 211 | |||
29. | JĘDRUCH, Bartłomiej | 05 | Olimpia Lublin | 35.00 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2018-09-30 - 10:14 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK, Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 34.06 | 594 | |||
2. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 34.54 | 570 | |||
3. | PIOTROWICZ, Maja | 02 | KP Barrakuda Starachowice | 34.56 | 569 | |||
4. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 34.72 | 561 | |||
5. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 36.00 | 503 | |||
6. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 36.18 | 496 | |||
7. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 36.25 | 493 | |||
8. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 36.44 | 485 | |||
9. | CIEĆKO, Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 38.00 | 428 | |||
10. | SOSNÓWKA, Oliwia | 05 | Fala Kraśnik | 39.31 | 386 | |||
11. | TOPOROWSKA, Magdalena | 04 | Fala Kraśnik | 39.41 | 383 | |||
12. | WARCHAŁOWSKA, Paulina | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 40.25 | 360 | |||
13. | POŹDZIK, Julia | 05 | Orka Zamość | 40.68 | 348 | |||
14. | DENYS, Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 40.75 | 347 | |||
15. | MARZEC, Monika | 05 | Fala Kraśnik | 41.00 | 340 | |||
16. | ŻYDEK, Kinga | 05 | Lublinianka | 41.28 | 333 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2018-09-30 - 10:19 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 32.25 | 479 | |||
2. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 32.31 | 477 | |||
3. | WALCZYSKO, Jakub SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 32.44 | 471 | |||
4. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 32.72 | 459 | |||
5. | KOZIEŃSKI, Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 33.65 | 422 | |||
6. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 34.15 | 404 | |||
7. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin | 34.59 | 388 | |||
8. | TOCZEK, Piotr | 03 | Kraszak Biała Podlaska | 35.31 | 365 | |||
9. | MIREK, Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 35.37 | 363 | |||
10. | TERLECKI, Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 35.40 | 362 | |||
11. | KŁYŻ, Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 36.28 | 337 | |||
12. | SKRZYPIEC, Michał | 04 | AZS AWF Biała Podlaska | 38.28 | 286 | |||
13. | WIETRZYK, Aleksander | 04 | Fala Kraśnik | 39.25 | 266 | |||
14. | NIZIO, Wojciech | 05 | Sparta Biłgoraj | 39.66 | 258 | |||
15. | BAHONKO, Bartosz | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 40.82 | 236 | |||
16. | SAŁAMACHA, Filip | 05 | Orka Zamość | 41.07 | 232 | |||
17. | JĘDRUCH, Bartłomiej | 05 | Olimpia Lublin | 44.09 | 187 | |||
18. | SZUMAK, Nikita | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 45.76 | 168 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2018-09-30 - 10:24 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | BERNAT, Laura | 05 | Olimpia Lublin | 1:04.16 | 630 | 31.74 | 32.42 | |||
2. | PIOTROWICZ, Maja | 02 | KP Barrakuda Starachowice | 1:06.25 | 573 | 32.49 | 33.76 | |||
3. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 1:08.16 | 526 | |||||
4. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 1:08.60 | 516 | |||||
5. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 1:09.60 | 494 | 33.27 | 36.33 | |||
6. | TOPOROWSKA, Magdalena | 04 | Fala Kraśnik | 1:11.94 | 447 | 35.68 | 36.26 | |||
DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 1:11.94 | 447 | 35.58 | 36.36 | ||||
8. | STAWSKA, Laura | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:12.16 | 443 | 35.55 | 36.61 | |||
9. | CZERNIKIEWICZ, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 1:16.06 | 378 | 36.33 | 39.73 | |||
10. | CIEĆKO, Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 1:16.22 | 376 | 36.93 | 39.29 | |||
11. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 1:19.22 | 335 | 37.52 | 41.70 | |||
12. | NOWICKA, Aleksandra | 05 | Lublinianka | 1:22.72 | 294 | 39.17 | 43.55 | |||
13. | PIECZYKOLAN, Alicja | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:23.16 | 289 | 40.40 | 42.76 | |||
14. | UTKA, Gabriela | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:28.34 | 241 | 42.98 | 45.36 | |||
15. | POŹDZIK, Julia | 05 | Orka Zamość | 1:29.16 | 235 | 43.62 | 45.54 | |||
16. | KOŁTUN, Martyna | 05 | Lider Chełm | 1:39.13 | 171 | 45.80 | 53.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2018-09-30 - 10:32 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:00.09 | 538 | 29.21 | 30.88 | |||
2. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 1:01.03 | 514 | 29.83 | 31.20 | |||
3. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:02.84 | 471 | 30.77 | 32.07 | |||
4. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:05.25 | 420 | 31.65 | 33.60 | |||
5. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 1:05.78 | 410 | 31.67 | 34.11 | |||
6. | SOLAK, Szymon | 04 | Sparta Biłgoraj | 1:06.75 | 393 | 32.46 | 34.29 | |||
7. | SZYCHIEWICZ, Ernest | 04 | Lublinianka | 1:08.91 | 357 | 33.65 | 35.26 | |||
8. | TOMASZEWSKI, Piotr | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:10.56 | 332 | 32.86 | 37.70 | |||
9. | MAKARUK, Michał | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:10.81 | 329 | 34.17 | 36.64 | |||
10. | BOŻEK, Krzysztof | 05 | Lublinianka | 1:17.09 | 255 | 37.30 | 39.79 | |||
11. | NIZIO, Wojciech | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:19.63 | 231 | 39.27 | 40.36 | |||
12. | KULBIEDA, Jakub | 05 | Lublinianka | 1:27.18 | 176 | |||||
13. | NIZIO, Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:27.56 | 174 | 43.33 | 44.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2018-09-30 - 10:40 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MAZURKIEWICZ, Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 28.22 | 644 | |||
2. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 30.59 | 506 | |||
3. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 31.78 | 451 | |||
4. | WARCHAŁOWSKA, Paulina | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 32.00 | 442 | |||
5. | BĘBEN, Nina | 03 | Olimpia Lublin | 32.28 | 430 | |||
6. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 32.50 | 422 | |||
7. | PYSZNIAK, Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 32.84 | 409 | |||
8. | ŻURAWSKA, Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 32.90 | 406 | |||
9. | WRÓBLEWSKA, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 32.97 | 404 | |||
10. | FLIS, Wiktoria | 05 | Sparta Biłgoraj | 36.06 | 309 | |||
11. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 36.43 | 299 | |||
12. | ŚLICZNIAK, Kinga | 05 | Lublinianka | 37.00 | 286 | |||
13. | JONIK, Anna | 05 | Sparta Biłgoraj | 40.12 | 224 | |||
14. | MARZEC, Monika | 05 | Fala Kraśnik | 40.18 | 223 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2018-09-30 - 10:44 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | BORKOWSKI, Kacper SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 26.03 | 587 | |||
2. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 27.03 | 524 | |||
3. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 27.75 | 484 | |||
4. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 28.03 | 470 | |||
5. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 28.13 | 465 | |||
6. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 28.22 | 460 | |||
7. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 28.38 | 453 | |||
8. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 28.69 | 438 | |||
9. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 29.50 | 403 | |||
10. | BRUS, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 29.59 | 399 | |||
11. | OSZAJCA, Gabriel | 03 | Sparta Biłgoraj | 29.91 | 387 | |||
12. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 30.47 | 366 | |||
13. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 30.87 | 352 | |||
14. | RYMARZ, Jakub | 05 | Orka Zamość | 31.35 | 336 | |||
15. | SOLAK, Szymon | 04 | Sparta Biłgoraj | 32.59 | 299 | |||
16. | NIZIO, Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 33.66 | 271 | |||
17. | KŁYŻ, Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 33.88 | 266 | |||
18. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 34.90 | 243 | |||
19. | ŚLEDŹ, Maciej | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 35.81 | 225 | |||
20. | ŻYWICKI, Krzysztof | 05 | Olimpia Lublin | 38.66 | 179 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2018-09-30 - 10:50 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik | 2:13.10 | 571 | 31.80 | 34.16 | 33.21 | 33.93 | |||
2. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:13.59 | 564 | 31.30 | 33.90 | 34.07 | 34.32 | |||
3. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 2:15.44 | 542 | 31.52 | 34.97 | 35.59 | 33.36 | |||
4. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:15.59 | 540 | 31.92 | 34.75 | 34.53 | 34.39 | |||
5. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:15.69 | 539 | 31.11 | 34.66 | 35.65 | 34.27 | |||
6. | AMILKIEWICZ, Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 2:16.90 | 524 | 30.96 | 34.40 | 35.94 | 35.60 | |||
7. | SIWKO, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 2:18.56 | 506 | 32.49 | 35.34 | 36.06 | 34.67 | |||
8. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 2:18.72 | 504 | 31.49 | 35.69 | 36.81 | 34.73 | |||
9. | WIECZOREK, Marika | 03 | Olimpia Lublin | 2:18.78 | 503 | 32.33 | 36.17 | 35.18 | 35.10 | |||
10. | BĘBEN, Nina | 03 | Olimpia Lublin | 2:19.63 | 494 | 32.33 | 35.00 | 36.16 | 36.14 | |||
11. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 2:25.13 | 440 | 32.84 | 37.34 | 38.00 | 36.95 | |||
12. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 2:28.81 | 408 | 32.83 | 36.63 | 39.53 | 39.82 | |||
13. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 2:33.87 | 369 | 34.89 | 39.57 | 40.65 | 38.76 | |||
14. | WRÓBLEWSKA, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 2:38.22 | 339 | 35.96 | 40.50 | 41.62 | 40.14 | |||
15. | PIECZYKOLAN, Alicja | 05 | Sparta Biłgoraj | 2:43.31 | 309 | 37.61 | 42.41 | 42.47 | 40.82 | |||
16. | ŻYDEK, Kinga | 05 | Lublinianka | 2:51.69 | 266 | 38.59 | 44.12 | 45.00 | 43.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2018-09-30 - 11:02 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | SZCZERBA, Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:56.06 | 627 | 26.93 | 30.03 | 29.72 | 29.38 | |||
2. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:59.09 | 580 | 27.74 | 30.09 | 30.69 | 30.57 | |||
3. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:00.07 | 566 | 28.90 | 30.53 | 31.16 | 29.48 | |||
4. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:00.18 | 565 | 28.17 | 30.91 | 31.25 | 29.85 | |||
5. | KEMPA, Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:01.66 | 544 | 27.65 | 31.34 | 30.63 | 32.04 | |||
6. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:01.88 | 541 | 28.83 | 31.08 | 31.08 | 30.89 | |||
7. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 2:02.72 | 530 | 28.18 | 30.78 | 31.56 | 32.20 | |||
8. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 2:03.46 | 521 | 28.23 | 30.97 | 31.60 | 32.66 | |||
9. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 2:04.07 | 513 | 27.90 | 31.31 | 32.03 | 32.83 | |||
10. | KAŁUŻA, Jakub | 02 | Gryf Dębica | 2:05.94 | 491 | 29.84 | 31.96 | 31.82 | 32.32 | |||
11. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:09.56 | 451 | 29.77 | 32.50 | 33.85 | 33.44 | |||
12. | NOWAK, Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:10.06 | 445 | 29.89 | 33.13 | 34.25 | 32.79 | |||
13. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 2:10.10 | 445 | 28.40 | 32.87 | 34.13 | 34.70 | |||
14. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 2:10.16 | 444 | 29.37 | 32.56 | 34.28 | 33.95 | |||
15. | STASZCZAK, Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 2:14.69 | 401 | 31.08 | 34.28 | 34.85 | 34.48 | |||
16. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 2:15.66 | 393 | 28.49 | 33.44 | 36.18 | 37.55 | |||
17. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin | 2:19.40 | 362 | 30.80 | 35.56 | 37.19 | 35.85 | |||
18. | BOŻEK, Krzysztof | 05 | Lublinianka | 2:40.72 | 236 | 37.08 | 42.66 | 41.50 | 39.48 | |||
19. | KULBIEDA, Jakub | 05 | Lublinianka | 2:58.28 | 173 | 40.02 | 45.56 | 47.25 | 45.45 | |||
DYSKW. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2018-09-30 - 11:17 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | OSINIAK, Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:23.31 | 614 | 31.64 | 36.88 | 41.19 | 33.60 | |||
2. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:25.34 | 589 | 32.36 | 37.47 | 41.19 | 34.32 | |||
3. | AMILKIEWICZ, Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 2:27.72 | 561 | 32.77 | 37.31 | 41.91 | 35.73 | |||
4. | BERNAT, Laura | 05 | Olimpia Lublin | 2:29.37 | 542 | 33.67 | 35.82 | 43.87 | 36.01 | |||
5. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:31.91 | 516 | 33.12 | 40.43 | 42.57 | 35.79 | |||
6. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:32.35 | 511 | 32.74 | 39.03 | 43.57 | 37.01 | |||
7. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 2:33.75 | 497 | 33.49 | 39.22 | 45.68 | 35.36 | |||
8. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 2:35.53 | 480 | 32.17 | 39.50 | 46.91 | 36.95 | |||
9. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik | 2:36.16 | 475 | 34.24 | 38.94 | 48.31 | 34.67 | |||
10. | KOLENDA, Zofia | 98 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:37.60 | 462 | 32.27 | 41.13 | 47.37 | 36.83 | |||
11. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 2:42.22 | 423 | 34.45 | 41.41 | 48.81 | 37.55 | |||
12. | CHMIELEWSKA, Adrianna | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:42.68 | 420 | 34.67 | 40.97 | 47.16 | 39.88 | |||
13. | STAWSKA, Laura | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:43.72 | 412 | 35.58 | 40.13 | 49.41 | 38.60 | |||
14. | PYSZNIAK, Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 2:44.53 | 406 | 34.71 | 42.84 | 48.63 | 38.35 | |||
15. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:44.56 | 406 | 31.96 | 40.28 | 49.53 | 42.79 | |||
16. | SOSNÓWKA, Oliwia | 05 | Fala Kraśnik | 2:49.38 | 372 | 35.87 | 45.47 | 49.25 | 38.79 | |||
17. | FLIS, Wiktoria | 05 | Sparta Biłgoraj | 3:05.41 | 283 | 37.86 | 45.66 | 57.00 | 44.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2018-09-30 - 11:30 | Mężczyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | WALCZYSKO, Jakub SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:10.50 | 592 | 28.74 | 33.03 | 37.94 | 30.79 | |||
2. | BORKOWSKI, Kacper SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:10.78 | 589 | 28.15 | 33.25 | 39.47 | 29.91 | |||
3. | KEMPA, Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:13.75 | 550 | 29.21 | 35.25 | 37.75 | 31.54 | |||
4. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:16.50 | 518 | 29.99 | 35.56 | 38.85 | 32.10 | |||
5. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 2:18.53 | 495 | 28.90 | 37.50 | 41.19 | 30.94 | |||
6. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:21.19 | 468 | 30.80 | 37.03 | 40.09 | 33.27 | |||
7. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 2:23.09 | 449 | 28.89 | 36.54 | 43.59 | 34.07 | |||
8. | KOZIEŃSKI, Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 2:24.18 | 439 | 29.77 | 37.06 | 42.34 | 35.01 | |||
9. | SLAWACKI, Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:25.22 | 430 | 30.56 | 36.43 | 43.53 | 34.70 | |||
10. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 2:25.93 | 423 | 30.73 | 37.07 | 44.31 | 33.82 | |||
11. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 2:26.29 | 420 | 31.74 | 37.07 | 44.09 | 33.39 | |||
12. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 2:26.60 | 418 | 31.27 | 39.25 | 41.25 | 34.83 | |||
13. | STASZCZAK, Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 2:34.75 | 355 | 34.58 | 39.62 | 45.44 | 35.11 | |||
14. | TERLECKI, Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:35.80 | 348 | 33.17 | 39.78 | 46.13 | 36.72 | |||
15. | SKRZYPIEC, Michał | 04 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:41.60 | 312 | 33.49 | 41.07 | 46.37 | 40.67 | |||
16. | TOMASZEWSKI, Piotr | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:42.72 | 305 | 32.58 | 42.53 | 49.06 | 38.55 | |||
17. | ŚLEDŹ, Maciej | 05 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:58.34 | 232 | 38.27 | 44.59 | 55.75 | 39.73 | |||
18. | SAŁAMACHA, Filip | 05 | Orka Zamość | 3:08.13 | 197 | 44.27 | 47.78 | 52.53 | 43.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2018-09-30 - 11:44 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 1:59.03 | 544 |
BERNAT, Laura PASTUSZUK, Paulina | 05 03 | 31.58 34.53 | ŁOBODA, Jakub ZARYCHTA, Marcel | 02 03 | 27.32 25.60 |
2. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:02.44 | 499 |
WIŚNIEWSKA, Aleksandra KOŻUCH, Kazimierz | 04 00 | 31.52 32.59 | BRUS, Marcel ADAMEK, Barbara | 03 02 | 29.35 28.98 |
3. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:03.72 | 484 |
CHYRCHAŁA, Rafał MALEC, Klaudia | 02 04 | 30.71 35.25 | ŁAGOŹNY, Filip MALINOŚ, Julia | 04 04 | 29.78 27.98 |
4. | Wodnik Krasnystaw 1 | Wodnik Krasnystaw | 2:04.81 | 471 |
STAWSKA, Laura ZACHARZYŃSKI, Norbert | 05 03 | 34.05 30.85 | CHMIELEWSKA, Adrianna SLAWACKI, Wojciech | 05 05 | 33.15 26.76 |
5. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:05.47 | 464 |
SIEKACZYŃSKI, Artur TOPOROWSKA, Magdalena | 02 04 | 29.58 39.28 | BORSUK, Łukasz SZEWCZYK, Zofia | 01 02 | 26.22 30.39 |
6. | Olimpia Lublin 3 | Olimpia Lublin | 2:08.41 | 433 |
DWOJAK, Wiktoria DWOJAK, Natalia | 04 04 | 34.02 36.69 | DERUŚ, Mateusz BAREJ, Michał | 02 04 | 29.56 28.14 |
7. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:14.25 | 379 |
BORSUK, Piotr MARZEC, Monika | 03 05 | 30.24 40.78 | SOSNÓWKA, Oliwia BOŻEK, Filip | 05 02 | 35.38 27.85 |
8. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:19.66 | 336 |
BOŻEK, Krzysztof ŻYDEK, Kinga | 05 05 | 34.61 42.57 | SZYCHIEWICZ, Ernest ŚLICZNIAK, Kinga | 04 05 | 30.00 32.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2018-09-30 - 11:49 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS UMCS Lublin 1 | AZS UMCS Lublin | 1:44.43 | 606 |
BORKOWSKI, Kacper SL OSINIAK, Ewa SL | 00 00 | 25.67 27.38 | MAZURKIEWICZ, Barbara SZCZERBA, Adam | 01 02 | 26.97 24.41 |
2. | AZS AWF Biała Podlaska 1 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:44.91 | 598 |
SUSZEK, Wojciech CHAREWICZ, Hubert | 92 00 | 22.65 23.96 | SILIPICKA, Oliwia KOLENDA, Zofia | 02 98 | 28.47 29.83 |
3. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 1:50.03 | 518 |
OSINIAK, Iga WIECZOREK, Marika | 03 03 | 29.52 27.56 | JAKÓBCZYK, Jakub ZUZANIUK, Igor | 02 04 | 26.06 26.89 |
4. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 1:56.82 | 433 |
MASIAK, Mateusz MACHULAK, Maja | 00 03 | 27.24 29.13 | KAPROŃ, Aleksandra BLAT, Kacper | 01 02 | 31.93 28.52 |
5. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:02.53 | 375 |
SZUPER, Katarzyna SAŁAMACHA, Filip | 04 05 | 28.58 34.19 | BEDNARZ, Julia RYMARZ, Jakub | 04 05 | 30.19 29.57 |
6. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:04.88 | 354 |
JONIK, Anna SOLAK, Szymon | 05 04 | 34.74 27.72 | PIECZYKOLAN, Alicja OSZAJCA, Gabriel | 05 03 | 34.94 27.48 |
7. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:06.91 | 337 |
BĘBEN, Nina KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 03 | 30.74 30.16 | JĘDRUCH, Bartłomiej ŻYWICKI, Krzysztof | 05 05 | 33.93 32.08 |