II runda LWOpen Kraśnik, 8-4-2018 |
Konkurencja 1 2018-04-08 - 9:30 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 1:01.03 | 580 | 29.08 | 31.95 | |||
2. | ANHELINA, Arekhava | 99 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:01.09 | 578 | 28.40 | 32.69 | |||
3. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 1:02.32 | 545 | 30.43 | 31.89 | |||
4. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | Lider Chełm | 1:03.28 | 520 | 30.55 | 32.73 | |||
5. | WÓJTOWICZ, Julia SL | 00 | Skarpa Lublin | 1:03.41 | 517 | 30.74 | 32.67 | |||
6. | KARWOWSKA, Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:03.47 | 516 | 30.59 | 32.88 | |||
7. | WIECZOREK, Marika | 03 | Olimpia Lublin | 1:03.66 | 511 | 30.37 | 33.29 | |||
8. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:03.81 | 507 | 30.52 | 33.29 | |||
9. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 1:03.85 | 506 | 30.08 | 33.77 | |||
10. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:04.15 | 499 | 30.08 | 34.07 | |||
11. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 1:04.32 | 495 | 31.24 | 33.08 | |||
12. | SZUBZDA, Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 1:05.66 | 466 | 31.55 | 34.11 | |||
13. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:05.72 | 464 | 31.33 | 34.39 | |||
14. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 1:05.75 | 464 | 31.33 | 34.42 | |||
15. | SIWKO, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 1:05.97 | 459 | 31.52 | 34.45 | |||
16. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 1:06.63 | 446 | 31.62 | 35.01 | |||
17. | DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 1:06.81 | 442 | 31.80 | 35.01 | |||
18. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:07.16 | 435 | 32.49 | 34.67 | |||
19. | CHMIELEWSKA, Adrianna | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:07.47 | 429 | 32.55 | 34.92 | |||
20. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 1:09.81 | 387 | 32.77 | 37.04 | |||
21. | WAŁACH, Emilia | 04 | UKS 51 Lublin | 1:10.09 | 383 | 32.58 | 37.51 | |||
22. | SZMIDT, Aleksandra | 02 | Eska Janów Lubelski | 1:10.34 | 379 | 33.58 | 36.76 | |||
23. | OŻÓG, Julia | 04 | Eska Janów Lubelski | 1:11.16 | 366 | 34.96 | 36.20 | |||
24. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:12.22 | 350 | 35.46 | 36.76 | |||
25. | FLIS, Wiktoria | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:12.81 | 341 | 34.83 | 37.98 | |||
26. | NIEDZIELSKA, Paulina | 04 | SP 30 Lublin | 1:13.15 | 337 | 34.73 | 38.42 | |||
27. | SŁOTWIŃSKA, Wiktoria | 05 | Wisła Puławy | 1:13.28 | 335 | 36.12 | 37.16 | |||
28. | DENYS, Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 1:13.34 | 334 | 34.49 | 38.85 | |||
29. | BIELECKA, Daria | 05 | Olimpia Lublin | 1:13.53 | 331 | 34.55 | 38.98 | |||
30. | ŁUPAWKA, Maja | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:14.23 | 322 | SC 1 | 34.80 | 39.43 | ||
31. | DZIWULSKA, Aleksandra | 04 | SP 30 Lublin | 1:14.23 | 322 | SC 2 | 34.64 | 39.59 | ||
32. | KOWALCZYK, Katarzyna | 04 | SP 30 Lublin | 1:15.37 | 308 | 35.77 | 39.60 | |||
33. | KAPAŁA, Otylia | 04 | Olimpia Lublin | 1:17.03 | 288 | 37.27 | 39.76 | |||
34. | JONIK, Anna | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:17.19 | 286 | 35.68 | 41.51 | |||
35. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 1:17.41 | 284 | 36.05 | 41.36 | |||
36. | MAJCZYNA, Patrycja | 05 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:22.40 | 235 | 39.08 | 43.32 | |||
37. | SZYMOŃCZYK, Wiktoria | 04 | Eska Janów Lubelski | 1:22.81 | 232 | 39.48 | 43.33 | |||
38. | SZYSZKO, Aleksandra | 05 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:31.19 | 174 | 41.77 | 49.42 | |||
39. | BORKOWSKA, Anna | 05 | Kraszak Biała Podlaska | 1:39.35 | 134 | 45.49 | 53.86 | |||
DYSKW. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2018-04-08 - 9:43 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 54.06 | 574 | 26.21 | 27.85 | |||
2. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 54.14 | 571 | 25.92 | 28.22 | |||
3. | JAKIMIAK, Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 54.65 | 556 | 26.48 | 28.17 | |||
4. | ŁUKASZCZYK, Mateusz SL | 00 | Orka Zamość | 55.65 | 526 | 26.61 | 29.04 | |||
5. | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 55.75 | 523 | 26.55 | 29.20 | |||
6. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 55.94 | 518 | 26.27 | 29.67 | |||
7. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 56.94 | 491 | 27.15 | 29.79 | |||
8. | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 57.25 | 483 | 26.86 | 30.39 | |||
9. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 57.31 | 482 | 27.05 | 30.26 | |||
10. | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 58.19 | 460 | 26.12 | 32.07 | |||
11. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 58.75 | 447 | 27.77 | 30.98 | |||
12. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 59.50 | 430 | 28.21 | 31.29 | |||
13. | SŁAWACKI, Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 59.57 | 429 | 28.34 | 31.23 | |||
14. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 59.68 | 426 | 28.95 | 30.73 | |||
15. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:00.63 | 407 | 28.30 | 32.33 | |||
16. | OSZAJCA, Gabriel | 03 | Sparta Biłgoraj | 1:01.28 | 394 | 28.71 | 32.57 | |||
17. | KOROLCZUK, Kacper | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:02.09 | 379 | 29.08 | 33.01 | |||
18. | TYLUS, Patryk | 03 | Eska Janów Lubelski | 1:02.22 | 376 | 28.23 | 33.99 | |||
19. | BRUS, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 1:02.50 | 371 | 29.61 | 32.89 | |||
20. | SOLAK, Szymon | 04 | Sparta Biłgoraj | 1:02.59 | 370 | 29.61 | 32.98 | |||
21. | TOCZEK, Piotr | 03 | Kraszak Biała Podlaska | 1:03.00 | 362 | SC 1 | 29.27 | 33.73 | ||
22. | MIAZGA, Oskar | 04 | Fala Kraśnik | 1:03.00 | 362 | SC 2 | 30.21 | 32.79 | ||
23. | MANDZIUK, Kewin | 03 | Orka Zamość | 1:04.16 | 343 | 31.02 | 33.14 | |||
DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 1:04.16 | 343 | 29.93 | 34.23 | ||||
25. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 1:05.16 | 328 | 30.71 | 34.45 | |||
26. | RYMARZ, Jakub | 05 | Orka Zamość | 1:06.07 | 314 | 30.87 | 35.20 | |||
27. | DUBIEL, Igor | 04 | Orka Zamość | 1:06.94 | 302 | 31.71 | 35.23 | |||
28. | STEMPURSKI, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 1:07.44 | 295 | 31.33 | 36.11 | |||
29. | UNIŁOWSKI, Mateusz | 03 | Avia Świdnik | 1:08.09 | 287 | SC 1 | 32.09 | 36.00 | ||
30. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 1:08.09 | 287 | SC 2 | 32.36 | 35.73 | ||
31. | CHOJNACKI, Dawid | 04 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:09.34 | 272 | 31.83 | 37.51 | |||
32. | BILSKI, Kacper | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:11.28 | 250 | 33.49 | 37.79 | |||
33. | NIZIO, Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:12.19 | 241 | 33.34 | 38.85 | |||
34. | JARGIŁO, Jędrzej | 05 | Eska Janów Lubelski | 1:15.35 | 212 | 35.65 | 39.70 | |||
35. | SAŁAMACHA, Filip | 05 | Orka Zamość | 1:16.50 | 202 | 35.83 | 40.67 | |||
36. | RÓŻAŃSKI, Szymon | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:16.93 | 199 | 36.48 | 40.45 | |||
37. | KRYK, Krzysztof | 05 | Orka Zamość | 1:18.90 | 184 | 38.89 | 40.01 | |||
DYSKW. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | |||||||
DYSKW. | KULBIEDA, Jakub | 05 | Lublinianka |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2018-04-08 - 9:56 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 2:40.63 | 587 | 36.99 | 40.00 | 41.00 | 42.64 | |||
2. | AMILKIEWICZ, Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 2:43.37 | 558 | 36.42 | 41.22 | 42.38 | 43.35 | |||
3. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 2:46.44 | 528 | 36.99 | 41.66 | 44.25 | 43.54 | |||
4. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:46.47 | 528 | 36.18 | 41.97 | 44.19 | 44.13 | |||
5. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 2:47.18 | 521 | 37.52 | 43.03 | 44.37 | 42.26 | |||
6. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:47.28 | 520 | 38.02 | 43.22 | 43.34 | 42.70 | |||
7. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:48.97 | 505 | 38.24 | 42.96 | 43.60 | 44.17 | |||
8. | LESIUK, Eliza | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 3:02.79 | 399 | 42.34 | 46.93 | 47.94 | 45.58 | |||
9. | WĘGRZYNIAK, Aleksandra | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 3:03.81 | 392 | 39.89 | 46.25 | 49.41 | 48.26 | |||
10. | SOSNÓWKA, Oliwia | 05 | Fala Kraśnik | 3:05.46 | 382 | 41.40 | 47.43 | 48.06 | 48.57 | |||
11. | CIEĆKO, Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 3:12.40 | 342 | 43.11 | 48.41 | 49.87 | 51.01 | |||
12. | MARZEC, Monika | 05 | Fala Kraśnik | 3:12.91 | 339 | 45.37 | 49.09 | 50.03 | 48.42 | |||
13. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 3:14.59 | 330 | 43.30 | 49.37 | 50.41 | 51.51 | |||
14. | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | 3:18.22 | 312 | 43.99 | 49.90 | 51.50 | 52.83 | |||
15. | ŻYDEK, Kinga | 05 | Lublinianka | 3:18.60 | 311 | 45.46 | 52.13 | 51.40 | 49.61 | |||
16. | KRAWCZAK, Gabriela | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 3:19.04 | 309 | 45.46 | 51.53 | 50.78 | 51.27 | |||
17. | WYDRA, Aleksandra | 05 | Eska Janów Lubelski | 3:23.50 | 289 | 44.40 | 52.72 | 53.09 | 53.29 | |||
18. | POŹDZIK, Julia | 05 | Orka Zamość | 3:31.72 | 256 | 44.64 | 54.53 | 57.47 | 55.08 | |||
DYSKW. | SZYSZKO, Aleksandra | 05 | Narwal Międzyrzec Podlaski | |||||||||
DYSKW. | PECIO, Anna | 05 | Wisła Puławy |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2018-04-08 - 10:12 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:26.18 | 559 | 32.42 | 37.57 | 38.75 | 37.44 | |||
2. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 2:39.10 | 433 | SC 1 | 35.52 | 40.37 | 41.91 | 41.30 | ||
3. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:39.10 | 433 | SC 2 | 36.83 | 40.75 | 41.63 | 39.89 | ||
4. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:39.75 | 428 | 34.61 | 40.38 | 42.53 | 42.23 | |||
5. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 2:41.91 | 411 | 36.55 | 42.41 | 42.62 | 40.33 | |||
6. | MIREK, Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 2:42.71 | 405 | 37.14 | 41.78 | 41.78 | 42.01 | |||
7. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin | 2:47.53 | 371 | 37.77 | 43.28 | 43.78 | 42.70 | |||
8. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 2:49.00 | 361 | 38.52 | 43.31 | 44.28 | 42.89 | |||
9. | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 2:50.00 | 355 | 35.80 | 41.32 | 45.34 | 47.54 | |||
10. | TERLECKI, Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:52.50 | 340 | 38.71 | 44.18 | 45.38 | 44.23 | |||
11. | TOCZEK, Piotr | 03 | Kraszak Biała Podlaska | 2:53.90 | 332 | 38.64 | 49.50 | 40.88 | 44.88 | |||
12. | RADZIKOWSKI, Grzegorz | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 2:54.72 | 327 | 39.34 | 45.00 | 45.78 | 44.60 | |||
13. | KASPERSKI, Patryk | 03 | Fala Kraśnik | 2:57.10 | 314 | 39.87 | 45.78 | 47.00 | 44.45 | |||
14. | KŁYŻ, Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 3:04.48 | 278 | 40.18 | 47.56 | 48.78 | 47.96 | |||
15. | WOJEWODA, Antoni | 04 | Wisła Puławy | 3:06.88 | 267 | 41.74 | 47.50 | 49.31 | 48.33 | |||
16. | WIETRZYK, Aleksander | 04 | Fala Kraśnik | 3:07.78 | 263 | 40.92 | 47.66 | 50.15 | 49.05 | |||
17. | ADAMOWICZ, Kacper | 05 | Orka Zamość | 3:11.25 | 249 | 43.21 | 48.06 | 49.66 | 50.32 | |||
18. | CZAJKOWSKI, Igor | 05 | Orka Zamość | 3:19.91 | 218 | 42.49 | 50.25 | 52.97 | 54.20 | |||
19. | SAŁAMACHA, Filip | 05 | Orka Zamość | 3:22.68 | 209 | 44.05 | 51.03 | 53.78 | 53.82 | |||
DYSKW. | OŁTUSZYK, Dominik | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | |||||||||
DYSKW. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | |||||||||
DYSKW. | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2018-04-08 - 10:31 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ANHELINA, Arekhava | 99 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.59 | 590 | |||
2. | SZUBZDA, Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 30.75 | 581 | |||
3. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 31.31 | 551 | |||
4. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 31.47 | 542 | |||
5. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 31.53 | 539 | |||
6. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 31.79 | 526 | |||
7. | BERNAT, Laura | 05 | Olimpia Lublin | 31.91 | 520 | |||
8. | KARWOWSKA, Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 32.06 | 513 | |||
9. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | Lider Chełm | 32.66 | 485 | |||
10. | SZYNAL, Amelia | 03 | Skarpa Lublin | 32.84 | 477 | |||
11. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 32.93 | 473 | |||
12. | WIECZOREK, Marika | 03 | Olimpia Lublin | 33.22 | 461 | |||
13. | TOPOROWSKA, Magdalena | 04 | Fala Kraśnik | 33.35 | 456 | |||
14. | DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 33.40 | 453 | |||
15. | STAWSKA, Laura | 05 | Wodnik Krasnystaw | 34.63 | 407 | |||
16. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 34.70 | 404 | |||
17. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 35.87 | 366 | |||
18. | NIEDZIELSKA, Paulina | 04 | SP 30 Lublin | 36.69 | 342 | |||
19. | CIEĆKO, Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 37.56 | 319 | |||
20. | NOWICKA, Aleksandra | 05 | Lublinianka | 38.25 | 302 | SC 1 | ||
21. | DENYS, Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 38.25 | 302 | SC 2 | ||
22. | MARZEC, Monika | 05 | Fala Kraśnik | 40.35 | 257 | |||
23. | MAJCZYNA, Patrycja | 05 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 41.25 | 240 | |||
24. | UTKA, Gabriela | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 41.75 | 232 | |||
25. | KOWALCZYK, Katarzyna | 04 | SP 30 Lublin | 41.94 | 229 | |||
26. | BORKOWSKA, Anna | 05 | Kraszak Biała Podlaska | 48.00 | 152 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2018-04-08 - 10:37 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŁUKASZCZYK, Mateusz SL | 00 | Orka Zamość | 27.43 | 531 | |||
2. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 27.90 | 505 | |||
3. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 29.16 | 442 | |||
4. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 29.22 | 439 | |||
5. | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.28 | 395 | |||
6. | SOLSKI, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 30.66 | 380 | |||
7. | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 30.75 | 377 | |||
8. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 30.85 | 373 | |||
9. | MAKARUK, Michał | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 31.16 | 362 | |||
10. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 31.31 | 357 | |||
11. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 31.54 | 349 | |||
12. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 31.60 | 347 | |||
13. | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 31.66 | 345 | |||
14. | PUSZKARSKI, Mikołaj | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 32.03 | 333 | |||
15. | SOLAK, Szymon | 04 | Sparta Biłgoraj | 32.38 | 323 | |||
16. | SZYCHIEWICZ, Ernest | 04 | Lublinianka | 33.03 | 304 | |||
17. | SKRZYPCZAK, Mateusz | 04 | Lublinianka | 33.72 | 286 | |||
18. | WIETRZYK, Aleksander | 04 | Fala Kraśnik | 33.75 | 285 | |||
19. | MIREK, Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 34.94 | 257 | |||
20. | BAHONKO, Bartosz | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 35.00 | 255 | |||
21. | CHOJNACKI, Dawid | 04 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 35.53 | 244 | |||
22. | STASZCZAK, Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 35.62 | 242 | |||
23. | BOŻEK, Krzysztof | 05 | Lublinianka | 36.19 | 231 | |||
24. | JARGIŁO, Jędrzej | 05 | Eska Janów Lubelski | 37.47 | 208 | |||
25. | OŁTUSZYK, Dominik | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 38.72 | 188 | |||
26. | KULBIEDA, Jakub | 05 | Lublinianka | 39.53 | 177 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2018-04-08 - 10:43 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 1:09.56 | 483 | 32.27 | 37.29 | |||
2. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 1:10.43 | 466 | 32.36 | 38.07 | |||
3. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik | 1:10.78 | 459 | 32.70 | 38.08 | |||
4. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:11.03 | 454 | 33.27 | 37.76 | |||
5. | PYSZNIAK, Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 1:11.72 | 441 | 34.18 | 37.54 | |||
6. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 1:14.90 | 387 | 35.55 | 39.35 | |||
7. | STAWSKA, Laura | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:18.22 | 340 | 35.46 | 42.76 | |||
8. | SOSNÓWKA, Oliwia | 05 | Fala Kraśnik | 1:19.22 | 327 | 37.49 | 41.73 | |||
9. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:23.56 | 279 | 38.21 | 45.35 | |||
10. | SZMIDT, Aleksandra | 02 | Eska Janów Lubelski | 1:26.47 | 251 | 38.39 | 48.08 | |||
11. | PIECZYKOLAN, Alicja | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:32.66 | 204 | 42.12 | 50.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2018-04-08 - 10:49 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | JAKIMIAK, Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 59.22 | 535 | 28.39 | 30.83 | |||
2. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 59.75 | 521 | 27.99 | 31.76 | |||
3. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:00.03 | 513 | 27.86 | 32.17 | |||
4. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:00.22 | 508 | 28.30 | 31.92 | |||
5. | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.00 | 489 | 28.18 | 32.82 | |||
6. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 1:01.62 | 475 | 28.86 | 32.76 | |||
7. | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 1:02.44 | 456 | 28.93 | 33.51 | |||
8. | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 1:02.75 | 449 | 29.05 | 33.70 | |||
9. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:04.12 | 421 | 29.33 | 34.79 | |||
10. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:04.75 | 409 | 29.93 | 34.82 | |||
11. | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:05.28 | 399 | 30.24 | 35.04 | |||
12. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:06.09 | 385 | 29.64 | 36.45 | |||
13. | OSZAJCA, Gabriel | 03 | Sparta Biłgoraj | 1:06.81 | 372 | 31.11 | 35.70 | |||
14. | LEWTAK, Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 1:06.84 | 372 | 31.61 | 35.23 | |||
15. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:06.91 | 371 | 31.21 | 35.70 | |||
16. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:07.37 | 363 | 30.11 | 37.26 | |||
17. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 1:09.13 | 336 | 31.96 | 37.17 | |||
18. | BRUS, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 1:09.22 | 335 | 31.77 | 37.45 | |||
19. | SUCHAŃSKI, Filip | 05 | UKS 51 Lublin | 1:10.16 | 321 | 32.33 | 37.83 | |||
20. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 1:10.78 | 313 | 32.83 | 37.95 | |||
21. | MANDZIUK, Kewin | 03 | Orka Zamość | 1:11.09 | 309 | 33.46 | 37.63 | |||
22. | DUBIEL, Igor | 04 | Orka Zamość | 1:11.12 | 308 | 33.49 | 37.63 | |||
23. | STEMPURSKI, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 1:18.38 | 230 | 35.11 | 43.27 | |||
24. | NIZIO, Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:22.10 | 200 | 38.52 | 43.58 | |||
25. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 1:25.00 | 180 | 38.12 | 46.88 | |||
26. | SZADKOWSKI, Grzegorz | 05 | Orka Zamość | 1:29.53 | 154 | 40.18 | 49.35 | |||
27. | RÓŻAŃSKI, Szymon | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:32.63 | 139 | 42.30 | 50.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2018-04-08 - 10:58 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:14.25 | 561 | 30.65 | 33.94 | 35.62 | 34.04 | |||
2. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik | 2:16.60 | 533 | 32.30 | 34.60 | 34.97 | 34.73 | |||
3. | WÓJTOWICZ, Julia SL | 00 | Skarpa Lublin | 2:17.47 | 523 | 31.68 | 35.75 | 35.47 | 34.57 | |||
4. | BERNAT, Laura | 05 | Olimpia Lublin | 2:17.78 | 519 | 32.27 | 35.60 | 35.75 | 34.16 | |||
5. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:17.87 | 518 | 32.67 | 34.91 | 35.69 | 34.60 | |||
6. | SIWKO, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 2:22.41 | 470 | 32.62 | 35.34 | 36.85 | 37.60 | |||
7. | KURZYNA, Aleksandra | 03 | Fala Kraśnik | 2:22.47 | 470 | 32.74 | 35.78 | 37.09 | 36.86 | |||
8. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:24.97 | 446 | 32.94 | 36.80 | 38.03 | 37.20 | |||
9. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 2:26.65 | 431 | 33.39 | 36.35 | 38.50 | 38.41 | |||
10. | WAŁACH, Emilia | 04 | UKS 51 Lublin | 2:28.54 | 414 | 33.90 | 37.59 | 38.66 | 38.39 | |||
11. | PYSZNIAK, Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 2:30.78 | 396 | 34.61 | 38.31 | 39.25 | 38.61 | |||
12. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 2:32.22 | 385 | 34.21 | 38.81 | 39.62 | 39.58 | |||
13. | SŁOTWIŃSKA, Wiktoria | 05 | Wisła Puławy | 2:38.09 | 344 | 37.02 | 42.19 | 42.03 | 36.85 | |||
14. | DZIWULSKA, Aleksandra | 04 | SP 30 Lublin | 2:42.03 | 319 | 36.27 | 42.09 | 43.07 | 40.60 | |||
15. | BIELECKA, Daria | 05 | Olimpia Lublin | 2:46.66 | 293 | 38.77 | 43.41 | 44.97 | 39.51 | |||
16. | PIECZYKOLAN, Alicja | 05 | Sparta Biłgoraj | 2:49.46 | 279 | 38.52 | 43.15 | 44.38 | 43.41 | |||
17. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 2:53.91 | 258 | 37.02 | 43.10 | 46.97 | 46.82 | |||
18. | ŻYDEK, Kinga | 05 | Lublinianka | 2:54.28 | 256 | 40.43 | 45.10 | 45.74 | 43.01 | |||
19. | NOWICKA, Aleksandra | 05 | Lublinianka | 2:55.78 | 250 | 38.93 | 46.19 | 47.68 | 42.98 | |||
20. | POŹDZIK, Julia | 05 | Orka Zamość | 2:56.03 | 249 | 40.74 | 45.03 | 47.47 | 42.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2018-04-08 - 11:12 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:01.04 | 553 | 29.06 | 30.90 | 30.94 | 30.14 | |||
2. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:02.50 | 533 | 28.49 | 31.69 | 31.88 | 30.44 | |||
3. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 2:03.88 | 516 | 28.15 | 31.28 | 31.94 | 32.51 | |||
4. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 2:06.46 | 485 | 29.42 | 31.50 | 32.50 | 33.04 | |||
5. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 2:08.03 | 467 | 29.39 | 32.75 | 33.25 | 32.64 | |||
6. | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 2:09.03 | 456 | 29.80 | 32.53 | 34.09 | 32.61 | |||
7. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:11.63 | 430 | 30.21 | 33.69 | 34.28 | 33.45 | |||
8. | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 2:11.84 | 428 | 30.30 | 33.44 | 33.75 | 34.35 | |||
9. | SŁAWACKI, Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:12.16 | 425 | 30.62 | 33.78 | 34.03 | 33.73 | |||
10. | KASPERSKI, Patryk | 03 | Fala Kraśnik | 2:12.78 | 419 | 30.89 | 33.97 | 34.53 | 33.39 | |||
11. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:14.03 | 407 | 29.55 | 33.88 | 35.37 | 35.23 | |||
12. | MIAZGA, Oskar | 04 | Fala Kraśnik | 2:16.60 | 384 | 30.21 | 33.81 | 36.60 | 35.98 | |||
13. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 2:17.06 | 381 | 30.42 | 34.47 | 35.57 | 36.60 | |||
14. | LEWTAK, Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 2:18.63 | 368 | 31.96 | 35.38 | 36.47 | 34.82 | |||
15. | KOROLCZUK, Kacper | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:19.13 | 364 | 30.65 | 35.06 | 36.25 | 37.17 | |||
16. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin | 2:20.25 | 355 | 31.84 | 36.21 | 38.19 | 34.01 | |||
17. | SUCHAŃSKI, Filip | 05 | UKS 51 Lublin | 2:21.37 | 347 | 32.74 | 35.56 | 36.75 | 36.32 | |||
18. | STASZCZAK, Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 2:21.53 | 346 | 32.64 | 35.94 | 36.25 | 36.70 | |||
19. | RYMARZ, Jakub | 05 | Orka Zamość | 2:26.13 | 314 | 33.49 | 36.91 | 38.22 | 37.51 | |||
20. | UNIŁOWSKI, Mateusz | 03 | Avia Świdnik | 2:38.66 | 245 | 37.71 | 42.13 | 42.81 | 36.01 | |||
21. | BILSKI, Kacper | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:38.97 | 244 | 36.30 | 41.50 | 42.06 | 39.11 | |||
22. | BOŻEK, Krzysztof | 05 | Lublinianka | 2:39.06 | 243 | 35.65 | 41.56 | 42.72 | 39.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2018-04-08 - 11:24 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | AMILKIEWICZ, Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 1:08.76 | 559 | SC 1 | 32.37 | 36.39 | ||
2. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 1:08.76 | 559 | SC 2 | 31.96 | 36.80 | ||
3. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:09.53 | 541 | 31.70 | 37.83 | |||
4. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:11.07 | 506 | 33.02 | 38.05 | |||
5. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 1:11.08 | 506 | SC 1 | 33.96 | 37.12 | ||
6. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 1:11.08 | 506 | SC 2 | 33.21 | 37.87 | ||
7. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 1:11.97 | 488 | 32.80 | 39.17 | |||
8. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 1:12.10 | 485 | 33.83 | 38.27 | |||
9. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 1:12.59 | 475 | 33.21 | 39.38 | |||
10. | CHMIELEWSKA, Adrianna | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:14.72 | 436 | 34.43 | 40.29 | |||
11. | TOPOROWSKA, Magdalena | 04 | Fala Kraśnik | 1:15.47 | 423 | 34.45 | 41.02 | |||
12. | SZYNAL, Amelia | 03 | Skarpa Lublin | 1:15.69 | 419 | 33.80 | 41.89 | |||
13. | KURZYNA, Aleksandra | 03 | Fala Kraśnik | 1:18.19 | 380 | 36.27 | 41.92 | |||
14. | PECIO, Anna | 05 | Wisła Puławy | 1:18.69 | 373 | 37.90 | 40.79 | |||
15. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:18.81 | 371 | 37.11 | 41.70 | |||
16. | LESIUK, Eliza | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:20.43 | 349 | 38.83 | 41.60 | |||
17. | OŻÓG, Julia | 04 | Eska Janów Lubelski | 1:21.56 | 335 | 37.49 | 44.07 | |||
18. | WĘGRZYNIAK, Aleksandra | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:21.81 | 332 | 37.62 | 44.19 | |||
19. | FLIS, Wiktoria | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:22.79 | 320 | 38.09 | 44.70 | |||
20. | WYDRA, Aleksandra | 05 | Eska Janów Lubelski | 1:25.69 | 289 | 40.86 | 44.83 | |||
21. | ŁUPAWKA, Maja | 05 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:26.22 | 283 | 39.30 | 46.92 | |||
22. | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | 1:26.57 | 280 | 42.52 | 44.05 | |||
23. | KAPAŁA, Otylia | 04 | Olimpia Lublin | 1:28.72 | 260 | 42.27 | 46.45 | |||
24. | KRAWCZAK, Gabriela | 04 | Kraszak Biała Podlaska | 1:29.07 | 257 | 43.09 | 45.98 | |||
25. | JONIK, Anna | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:29.28 | 255 | 41.15 | 48.13 | |||
26. | SZYMOŃCZYK, Wiktoria | 04 | Eska Janów Lubelski | 1:34.87 | 213 | 43.55 | 51.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2018-04-08 - 11:34 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:02.12 | 530 | 29.58 | 32.54 | |||
2. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:03.69 | 492 | 29.83 | 33.86 | |||
3. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:04.41 | 476 | 28.93 | 35.48 | |||
4. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 1:05.63 | 450 | 29.84 | 35.79 | |||
POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:05.63 | 450 | 29.49 | 36.14 | ||||
6. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:05.81 | 446 | 30.05 | 35.76 | |||
7. | PIEKARUŚ, Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:06.00 | 442 | 31.86 | 34.14 | |||
8. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:08.50 | 395 | 30.89 | 37.61 | |||
9. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 1:08.69 | 392 | 32.17 | 36.52 | |||
10. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 1:09.60 | 377 | 31.93 | 37.67 | |||
11. | SOLSKI, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:10.38 | 365 | 31.52 | 38.86 | |||
12. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 1:10.44 | 364 | 34.27 | 36.17 | |||
13. | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:10.75 | 359 | 33.17 | 37.58 | |||
14. | TERLECKI, Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.78 | 358 | 33.43 | 37.35 | |||
15. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 1:11.13 | 353 | 34.74 | 36.39 | |||
16. | TYLUS, Patryk | 03 | Eska Janów Lubelski | 1:11.18 | 352 | 32.73 | 38.45 | |||
17. | PUSZKARSKI, Mikołaj | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:14.43 | 308 | 33.05 | 41.38 | |||
18. | SKRZYPCZAK, Mateusz | 04 | Lublinianka | 1:15.15 | 299 | 33.39 | 41.76 | |||
19. | SZYCHIEWICZ, Ernest | 04 | Lublinianka | 1:15.57 | 294 | 34.27 | 41.30 | |||
20. | WOJEWODA, Antoni | 04 | Wisła Puławy | 1:18.60 | 262 | 36.74 | 41.86 | |||
21. | KŁYŻ, Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 1:19.15 | 256 | 37.83 | 41.32 | |||
22. | RADZIKOWSKI, Grzegorz | 03 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 1:20.59 | 243 | 39.39 | 41.20 | |||
23. | CZAJKOWSKI, Igor | 05 | Orka Zamość | 1:28.44 | 183 | 41.93 | 46.51 | |||
24. | KRYK, Krzysztof | 05 | Orka Zamość | 1:31.85 | 164 | 45.77 | 46.08 | |||
25. | SZADKOWSKI, Grzegorz | 05 | Orka Zamość | 1:37.71 | 136 | 43.48 | 54.23 | |||
DYSKW. | MAKARUK, Michał | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | |||||||
DYSKW. | ADAMOWICZ, Kacper | 05 | Orka Zamość |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2018-04-08 - 11:43 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 4:35.13 | 548 |
BERNAT, Laura PASTUSZUK, Paulina | 05 03 | 1:08.59 1:14.40 | AMILKIEWICZ, Aleksandra OSINIAK, Iga | 05 03 | 1:08.03 1:04.11 |
2. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 4:44.78 | 494 |
MALEC, Klaudia BEDNARZ, Julia | 04 04 | 1:12.61 1:18.38 | SZUPER, Katarzyna MALINOŚ, Julia | 04 04 | 1:11.06 1:02.73 |
3. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 4:49.91 | 468 |
WILCZEWSKA, Aleksandra DRAGAN, Julia | 02 04 | 1:10.83 1:21.38 | PYSZNIAK, Alicja WIECZOREK, Marika | 05 03 | 1:13.97 1:03.73 |
4. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 4:56.38 | 438 |
SZUBZDA, Zuzanna SZYNAL, Amelia | 04 03 | 1:07.62 1:27.75 | ŚWIĄTEK, Martyna BUGAŁA, Martyna | 02 02 | 1:12.09 1:08.92 |
5. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 4:59.15 | 426 |
TOPOROWSKA, Magdalena SOSNÓWKA, Oliwia | 04 05 | 1:12.48 1:30.29 | MACHULAK, Maja SZEWCZYK, Zofia | 03 02 | 1:12.28 1:04.10 |
6. | Olimpia Lublin 3 | Olimpia Lublin | 5:00.66 | 420 |
WIŚNIEWSKA, Aleksandra ADAMEK, Barbara | 04 02 | 1:11.33 1:18.50 | MITUŁA, Magdalena KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 04 03 | 1:24.10 1:06.73 |
7. | Narwal Międzyrzec Podlaski 1 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 5:02.72 | 411 |
SUCHOTA, Magdalena WĘGRZYNIAK, Aleksandra | 97 03 | 1:09.46 1:27.16 | KARWOWSKA, Wiktoria LESIUK, Eliza | 04 03 | 1:15.93 1:10.17 |
8. | Olimpia Lublin 4 | Olimpia Lublin | 5:03.03 | 410 |
DWOJAK, Wiktoria DWOJAK, Natalia | 04 04 | 1:11.64 1:20.69 | SIWKO, Natalia BIELECKA, Daria | 04 05 | 1:17.81 1:12.89 |
9. | AZS AWF Biała Podlaska 2 | AZS AWF Biała Podlaska | 5:20.63 | 346 |
ANHELINA, Arekhava ŁUPAWKA, Maja | 99 05 | 1:06.30 1:40.47 | SILIPICKA, Oliwia UTKA, Gabriela | 02 05 | 1:14.43 1:19.43 |
10. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 5:23.13 | 338 |
BUCOŃ, Anna MARZEC, Monika | 02 05 | 1:16.11 1:30.85 | KURZYNA, Aleksandra DZIĘSŁAW, Emilia | 03 02 | 1:21.72 1:14.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2018-04-08 - 11:55 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 4:13.34 | 485 |
KOMOSA, Mateusz PIEKARUŚ, Dawid | 95 02 | 1:06.49 1:10.25 | BISZKONT, Damian LIS, Patryk | 96 98 | 1:02.19 54.41 |
2. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 4:17.35 | 463 |
SIEKACZYŃSKI, Artur BLAT, Kacper | 02 02 | 1:03.21 1:14.03 | BORSUK, Łukasz SWINTOZELSKI, Maksymilian | 01 03 | 1:01.22 58.89 |
3. | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 4:18.34 | 458 |
KONCKI, Bartłomiej WOŹNIAK, Kamil | 01 01 | 1:04.49 1:12.35 | DADOS, Aleksander ZUBRZYCKI, Kacper | 01 04 | 1:03.71 57.79 |
4. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 4:18.62 | 456 |
ŁUKASZCZYK, Mateusz ŁAGOŹNY, Filip | 00 04 | 1:00.39 1:13.19 | MANDZIUK, Kewin CHYRCHAŁA, Rafał | 03 02 | 1:08.19 56.85 |
5. | AZS AWF Biała Podlaska 1 | AZS AWF Biała Podlaska | 4:19.19 | 453 |
BORSUK, Mateusz CHAREWICZ, Hubert | 02 00 | 1:05.30 1:11.78 | SUSZEK, Piotr SUSZEK, Wojciech | 01 92 | 1:07.94 54.17 |
6. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 4:26.65 | 416 |
SOLSKI, Mateusz KOŻUCH, Kazimierz | 02 00 | 1:07.33 1:12.06 | ZARYCHTA, Marcel ŁOBODA, Jakub | 03 02 | 1:06.91 1:00.35 |
7. | Narwal Międzyrzec Podlaski 1 | Narwal Międzyrzec Podlaski | 4:29.57 | 403 |
PUSZKARSKI, Mikołaj RADZIKOWSKI, Grzegorz | 03 03 | 1:12.97 1:19.55 | JAKIMIAK, Jakub CHOJNACKI, Wiktor | 03 02 | 50.82 1:06.23 |
8. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 4:35.47 | 377 |
ZUZANIUK, Igor BAREJ, Michał | 04 04 | 1:07.86 1:17.97 | LEWTAK, Szymon BRUS, Marcel | 04 03 | 1:08.44 1:01.20 |
9. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 4:42.00 | 352 |
BORSUK, Piotr KASPERSKI, Patryk | 03 03 | 1:06.30 1:24.28 | BOŻEK, Filip MASIAK, Mateusz | 02 00 | 1:10.69 1:00.73 |
10. | AZS AWF Biała Podlaska 3 | AZS AWF Biała Podlaska | 5:11.60 | 261 |
MAKARUK, Michał OŁTUSZYK, Dominik | 03 05 | 1:11.21 1:32.60 | KOROLCZUK, Kacper BILSKI, Kacper | 03 05 | 1:13.25 1:14.54 |
11. | Orka Zamość 2 | Orka Zamość | 5:24.06 | 232 |
RYMARZ, Jakub CZAJKOWSKI, Igor | 05 05 | 1:20.77 1:31.78 | DUBIEL, Igor SAŁAMACHA, Filip | 04 05 | 1:12.56 1:18.95 |
12. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 5:46.65 | 189 |
SZYCHIEWICZ, Ernest KULBIEDA, Jakub | 04 05 | 1:14.20 1:50.22 | SKRZYPCZAK, Mateusz BOŻEK, Krzysztof | 04 05 | 1:20.03 1:22.20 |