III rundaLWOpen 2017 Międzyrzec Podlaski, 1-10-2017 |
Konkurencja 1 2017-10-01 - 10:00 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.27 | 618 | |||
2. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 29.01 | 514 | |||
3. | KARWOWSKA, Wiktoria | 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 29.07 | 510 | |||
4. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 29.19 | 504 | |||
5. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 29.25 | 501 | |||
6. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 29.54 | 486 | |||
7. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 29.89 | 470 | |||
8. | STEFANIUK, Oliwia | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 30.20 | 455 | |||
9. | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 30.62 | 437 | |||
10. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | Lider Chełm | 30.70 | 433 | |||
11. | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 31.01 | 420 | |||
12. | SZUBZDA, Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 31.08 | 418 | |||
13. | CZERNIKIEWICZ, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 31.24 | 411 | |||
14. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 31.57 | 398 | |||
15. | LESIUK, Eliza | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 32.00 | 383 | |||
16. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 32.31 | 372 | |||
17. | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | 32.44 | 367 | |||
18. | WAŁACH, Emilia | 04 | UKS 51 Lublin | 32.45 | 367 | |||
19. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 32.58 | 362 | |||
20. | MARCINIAK, Zuzanna | 02 | Aqua Ryki | 32.71 | 358 | |||
21. | WRÓBLEWSKA, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 32.82 | 355 | |||
22. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 33.19 | 343 | |||
23. | ULANICKA, Magdalena | 04 | Orka Zamość | 34.42 | 307 | |||
24. | KOŁCZ, Gabriela | 04 | Wisła Puławy | 34.68 | 300 | |||
25. | KRAWCZAK, Gabriela | 04 | Pionier Biała Podlaska | 34.83 | 297 | |||
26. | HAUZNER, Emilia | 04 | Orka Zamość | 35.39 | 283 | |||
27. | GOLAK, Hanna | 04 | Aqua Ryki | 35.51 | 280 | |||
28. | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 35.71 | 275 | |||
29. | KAPAŁA, Otylia | 04 | Olimpia Lublin | 38.30 | 223 | |||
30. | SŁOMKA, Karolina | 03 | Aqua Ryki | 39.02 | 211 | |||
31. | GÓRAJ, Patrycja | 04 | Aqua Ryki | 42.43 | 164 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2017-10-01 - 10:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.45 | 568 | |||
2. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 24.70 | 551 | |||
3. | JAKIMIAK, Jakub | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 24.98 | 533 | |||
4. | MIRONIUK, Rafał | 95 | AZS AWF Biała Podlaska | 25.18 | 520 | |||
5. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 25.43 | 505 | |||
6. | MYSZKA, Kacper | 00 | Wisła Puławy | 25.75 | 487 | |||
7. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 25.78 | 485 | |||
8. | KLEJ, Jakub | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 26.15 | 465 | |||
9. | KURANTOWICZ, Krzysztof | 99 | Orka Zamość | 26.35 | 454 | |||
10. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.53 | 445 | |||
11. | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 26.89 | 427 | |||
12. | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 27.03 | 421 | |||
DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 27.03 | 421 | ||||
14. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 27.11 | 417 | |||
15. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 27.57 | 396 | |||
16. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 27.62 | 394 | |||
17. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 27.70 | 391 | |||
18. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 27.84 | 385 | |||
19. | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.93 | 381 | |||
20. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 27.94 | 381 | |||
21. | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 28.00 | 378 | |||
22. | CIOK, Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 28.25 | 368 | |||
23. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 28.32 | 366 | |||
24. | PRZYCHODZKI, Bartłomiej | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 28.51 | 358 | |||
25. | TOCZEK, Piotr | 03 | Pionier Biała Podlaska | 29.37 | 328 | |||
26. | POLSKI, Mateusz | 04 | UKS 51 Lublin | 29.43 | 326 | |||
27. | MIAZGA, Oskar | 04 | Fala Kraśnik | 29.67 | 318 | |||
28. | PUSZKARSKI, Mikołaj | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 29.90 | 311 | |||
29. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 30.04 | 306 | |||
30. | RADZIKOWSKI, Grzegorz | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 30.13 | 304 | |||
31. | SOLSKI, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 30.15 | 303 | |||
32. | KUBAK, Bartłomiej | 03 | Aqua Ryki | 30.17 | 302 | |||
33. | MANDZIUK, Kewin | 03 | Orka Zamość | 30.41 | 295 | |||
34. | DUBIEL, Igor | 04 | Orka Zamość | 30.42 | 295 | |||
35. | WOJEWODA, Antoni | 04 | Wisła Puławy | 30.55 | 291 | |||
36. | CZOPIŃSKI, Cezary | 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 31.16 | 274 | |||
37. | CZERNIAK, Jarosław | 03 | UKS 51 Lublin | 31.40 | 268 | |||
38. | FIJAŁKOWSKI, Wiktor | 04 | Olimpia Lublin | 31.55 | 264 | |||
39. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 31.82 | 258 | |||
40. | CHAŁAT, Wojciech | 04 | Skarpa Lublin | 32.07 | 252 | |||
41. | BAHONKO, Bartosz | 04 | Pionier Biała Podlaska | 32.87 | 234 | |||
42. | PRYJOMSKI, Szymon | 03 | Aqua Ryki | 36.37 | 172 | |||
DYSKW. | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2017-10-01 - 10:15 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 34.26 | 594 | |||
2. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 34.97 | 558 | |||
3. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.87 | 517 | |||
4. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 36.43 | 494 | |||
5. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 36.44 | 493 | |||
6. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 36.67 | 484 | |||
7. | WĘGRZYNIAK, Aleksandra | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 37.12 | 467 | |||
8. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 37.31 | 459 | |||
9. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 38.89 | 406 | |||
10. | LESIUK, Eliza | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 39.10 | 399 | |||
11. | LATO, Karolina | 03 | Skarpa Lublin | 39.16 | 397 | |||
12. | SZYNAL, Amelia | 03 | Skarpa Lublin | 39.48 | 388 | |||
13. | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 39.53 | 386 | |||
14. | TERLECKA, Małgorzata | 03 | Wodnik Krasnystaw | 40.49 | 359 | |||
15. | KURZYNA, Aleksandra | 03 | Fala Kraśnik | 40.94 | 348 | |||
16. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 40.96 | 347 | |||
17. | BROŃSKA, Julia | 02 | Wisła Puławy | 41.19 | 341 | |||
18. | SZYMAŃSKA, Nikola | 04 | Aqua Ryki | 42.62 | 308 | |||
19. | KRAWCZAK, Gabriela | 04 | Pionier Biała Podlaska | 43.36 | 293 | |||
20. | SŁOMKA, Karolina | 03 | Aqua Ryki | 50.75 | 182 | |||
21. | GÓRAJ, Patrycja | 04 | Aqua Ryki | 59.03 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2017-10-01 - 10:21 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MIRONIUK, Rafał | 95 | AZS AWF Biała Podlaska | 31.33 | 523 | |||
2. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 32.26 | 479 | |||
3. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 33.07 | 445 | |||
4. | KOZIEŃSKI, Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 34.04 | 408 | |||
5. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 34.63 | 387 | |||
6. | KLEJ, Jakub | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 34.73 | 384 | |||
7. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 35.17 | 370 | |||
8. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 35.42 | 362 | |||
9. | CHOJNACKI, Wiktor | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.63 | 355 | |||
10. | CIOK, Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.86 | 349 | |||
11. | KOŻUCH, Kazimierz | 00 | Olimpia Lublin | 36.14 | 341 | |||
12. | RADZIKOWSKI, Grzegorz | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 36.82 | 322 | |||
13. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 37.67 | 301 | |||
14. | TOCZEK, Piotr | 03 | Pionier Biała Podlaska | 37.84 | 297 | |||
15. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin | 38.18 | 289 | |||
16. | WOJEWODA, Antoni | 04 | Wisła Puławy | 39.56 | 260 | |||
17. | BAHONKO, Bartosz | 04 | Pionier Biała Podlaska | 42.35 | 211 | |||
18. | FIJAŁKOWSKI, Wiktor | 04 | Olimpia Lublin | 43.47 | 195 | |||
19. | PRYJOMSKI, Szymon | 03 | Aqua Ryki | 45.64 | 169 | |||
DYSKW. | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2017-10-01 - 10:26 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 1:08.84 | 510 | 32.84 | 36.00 | |||
2. | KARWOWSKA, Wiktoria | 04 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:09.84 | 489 | 33.52 | 36.32 | |||
3. | DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 1:11.81 | 450 | 34.75 | 37.06 | |||
4. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 1:12.67 | 434 | 34.86 | 37.81 | |||
5. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik | 1:12.90 | 430 | 35.29 | 37.61 | |||
6. | BĘBEN, Nina | 03 | Olimpia Lublin | 1:13.66 | 416 | 36.06 | 37.60 | |||
7. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 1:13.78 | 414 | 35.67 | 38.11 | |||
8. | SZYNAL, Amelia | 03 | Skarpa Lublin | 1:14.30 | 406 | 36.74 | 37.56 | |||
9. | WILGOCKA, Wiktoria | 04 | Lider Chełm | 1:14.56 | 402 | 36.84 | 37.72 | |||
10. | CZERNIKIEWICZ, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 1:18.04 | 350 | 37.32 | 40.72 | |||
11. | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 1:22.05 | 301 | 39.91 | 42.14 | |||
12. | ULANICKA, Magdalena | 04 | Orka Zamość | 1:27.72 | 246 | 41.65 | 46.07 | |||
13. | KRUKOWSKA, Zuzanna | 03 | Aqua Ryki | 1:28.05 | 244 | 40.97 | 47.08 | |||
14. | KAPAŁA, Otylia | 04 | Olimpia Lublin | 1:38.80 | 172 | 45.70 | 53.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2017-10-01 - 10:32 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 59.68 | 550 | 28.97 | 30.71 | |||
2. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 1:03.45 | 458 | 30.83 | 32.62 | |||
3. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:04.66 | 433 | 31.55 | 33.11 | |||
4. | CHYRCHAŁA, Rafał | 02 | Orka Zamość | 1:06.12 | 405 | 32.08 | 34.04 | |||
5. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:06.13 | 404 | 32.12 | 34.01 | |||
6. | ZARYCHTA, Marcel | 03 | Olimpia Lublin | 1:06.36 | 400 | 31.88 | 34.48 | |||
7. | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 1:07.67 | 377 | 32.49 | 35.18 | |||
8. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 1:08.63 | 362 | 32.88 | 35.75 | |||
9. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 1:08.81 | 359 | 33.03 | 35.78 | |||
10. | SOLSKI, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:09.71 | 345 | 34.47 | 35.24 | |||
11. | KASPERSKI, Patryk | 03 | Fala Kraśnik | 1:11.09 | 325 | 34.62 | 36.47 | |||
12. | PRZYCHODZKI, Bartłomiej | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:11.50 | 320 | 34.54 | 36.96 | |||
13. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 1:11.73 | 317 | 34.89 | 36.84 | |||
14. | KOROLCZUK, Kacper | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:11.98 | 313 | 34.31 | 37.67 | |||
15. | KAŃCZUGOWSKI, Łukasz | 04 | Olimpia Lublin | 1:12.53 | 306 | 35.39 | 37.14 | |||
16. | PUSZKARSKI, Mikołaj | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:13.02 | 300 | 35.61 | 37.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2017-10-01 - 10:38 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK, Iga | 03 | Olimpia Lublin | 30.43 | 514 | |||
2. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 30.58 | 506 | |||
3. | LUTKIEWICZ, Gabriela | 03 | Wisła Puławy | 31.59 | 459 | |||
4. | STEFANIUK, Oliwia | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 32.24 | 432 | |||
5. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 32.62 | 417 | |||
6. | SILIPICKA, Oliwia | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 32.68 | 415 | |||
7. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 33.18 | 396 | |||
8. | BĘBEN, Nina | 03 | Olimpia Lublin | 33.29 | 392 | |||
9. | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 33.38 | 389 | |||
10. | SZUBZDA, Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 33.76 | 376 | |||
11. | SZUPER, Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 33.87 | 372 | |||
12. | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 34.70 | 346 | |||
13. | WRÓBLEWSKA, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 34.84 | 342 | |||
14. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 35.59 | 321 | |||
15. | WĘGRZYNIAK, Aleksandra | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 35.63 | 320 | |||
16. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 35.88 | 313 | |||
17. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 36.54 | 297 | |||
18. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 37.22 | 281 | |||
19. | KRUKOWSKA, Zuzanna | 03 | Aqua Ryki | 39.63 | 232 | |||
20. | SZYMAŃSKA, Nikola | 04 | Aqua Ryki | 40.51 | 217 | |||
21. | GOLAK, Hanna | 04 | Aqua Ryki | 49.49 | 119 | |||
DYSKW. | MARCINIAK, Zuzanna | 02 | Aqua Ryki |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2017-10-01 - 10:44 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SUSZEK, Wojciech | 92 | AZS AWF Biała Podlaska | 26.68 | 545 | |||
2. | CHAREWICZ, Hubert | 00 | AZS AWF Biała Podlaska | 27.02 | 525 | |||
3. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 27.22 | 513 | |||
4. | MYSZKA, Kacper | 00 | Wisła Puławy | 27.35 | 506 | |||
5. | JAKIMIAK, Jakub | 03 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 27.90 | 477 | |||
6. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 28.27 | 458 | |||
7. | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 28.70 | 438 | |||
8. | KOZIEŃSKI, Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 29.42 | 406 | |||
9. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 30.01 | 383 | |||
10. | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 30.22 | 375 | |||
11. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 30.38 | 369 | |||
12. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 30.84 | 353 | |||
13. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 30.94 | 349 | |||
14. | LEWTAK, Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 32.57 | 299 | |||
15. | KAŃCZUGOWSKI, Łukasz | 04 | Olimpia Lublin | 33.09 | 285 | |||
16. | MANDZIUK, Kewin | 03 | Orka Zamość | 33.26 | 281 | |||
17. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 34.02 | 263 | |||
18. | DUBIEL, Igor | 04 | Orka Zamość | 34.07 | 261 | |||
19. | JACHURA, Jan | 04 | Fala Kraśnik | 37.28 | 199 | |||
DYSKW. | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2017-10-01 - 10:48 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | WÓJTOWICZ, Julia SL | 00 | Skarpa Lublin | 2:13.84 | 567 | 30.99 | 34.18 | 34.55 | 34.12 | |||
2. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:14.49 | 558 | 31.81 | 34.18 | 34.82 | 33.68 | |||
3. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 2:14.88 | 554 | 32.36 | 34.22 | 34.56 | 33.74 | |||
4. | TOMOŃ, Martyna SL | 00 | Skarpa Lublin | 2:16.30 | 536 | 32.29 | 34.61 | 34.95 | 34.45 | |||
5. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:18.06 | 516 | 32.94 | 35.27 | 35.17 | 34.68 | |||
6. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 2:18.85 | 507 | 32.34 | 35.77 | 36.00 | 34.74 | |||
7. | MALINOŚ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:20.40 | 491 | 32.20 | 35.02 | 36.45 | 36.73 | |||
8. | DWOJAK, Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 2:20.44 | 490 | 32.72 | 35.62 | 36.79 | 35.31 | |||
9. | ŻURAWSKA, Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 2:23.23 | 462 | 32.15 | ||||||
10. | DWOJAK, Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 2:26.84 | 429 | 33.23 | 37.52 | 38.50 | 37.59 | |||
11. | WAŁACH, Emilia | 04 | UKS 51 Lublin | 2:35.02 | 364 | 35.30 | ||||||
12. | KOŁCZ, Gabriela | 04 | Wisła Puławy | 2:40.06 | 331 | 36.38 | 41.24 | 42.04 | 40.40 | |||
13. | MITUŁA, Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 2:43.49 | 311 | 36.10 | 41.76 | 43.36 | 42.27 | |||
14. | TERLECKA, Małgorzata | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:52.47 | 264 | 38.58 | 44.48 | 45.20 | 44.21 | |||
15. | HAUZNER, Emilia | 04 | Orka Zamość | 2:54.70 | 254 | 38.82 | 44.84 | 46.10 | 44.94 | |||
DYSKW. | MACHULAK, Maja | 03 | Fala Kraśnik |
PK | RABINIAK, Zuzanna SL | 01 | Wodnik Radom | 2:09.80 | 621 | 29.05 | 33.19 | 33.89 | 33.67 | |||
PK | SZOPA, Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:16.48 | 534 | 30.23 | 34.25 | 36.09 | 35.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2017-10-01 - 11:01 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | KADROW, Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:59.06 | 581 | 28.68 | 30.20 | 30.50 | 29.68 | |||
2. | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 1:59.76 | 571 | 28.43 | 30.84 | 30.30 | 30.19 | |||
3. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:03.28 | 523 | 29.02 | 31.33 | 31.52 | 31.41 | |||
4. | SIEKACZYŃSKI, Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:06.80 | 481 | 28.76 | 31.83 | 32.73 | 33.48 | |||
5. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 2:07.76 | 470 | 29.24 | 32.37 | 33.36 | 32.79 | |||
6. | ZUBRZYCKI, Kacper | 04 | Wisła Puławy | 2:08.93 | 457 | 29.33 | 32.94 | 34.16 | 32.50 | |||
7. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 2:09.56 | 451 | 28.94 | 32.06 | 34.57 | 33.99 | |||
8. | SUSZEK, Piotr | 01 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:10.04 | 446 | 30.21 | 32.66 | 34.13 | 33.04 | |||
9. | SWINTOZELSKI, Maksymilian | 03 | Fala Kraśnik | 2:10.65 | 439 | 30.07 | 32.51 | 34.32 | 33.75 | |||
10. | BORSUK, Mateusz | 02 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:11.05 | 435 | 28.43 | 32.05 | 35.52 | 35.05 | |||
11. | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:12.15 | 425 | 29.83 | 33.62 | 34.56 | 34.14 | |||
12. | KURANTOWICZ, Krzysztof | 99 | Orka Zamość | 2:12.65 | 420 | 30.54 | 33.36 | 34.54 | 34.21 | |||
13. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 2:13.95 | 408 | 29.74 | 33.08 | 34.85 | 36.28 | |||
14. | KASPERSKI, Patryk | 03 | Fala Kraśnik | 2:17.23 | 379 | 31.89 | 35.09 | 35.91 | 34.34 | |||
15. | POLSKI, Mateusz | 04 | UKS 51 Lublin | 2:19.25 | 363 | 30.66 | 34.70 | 37.16 | 36.73 | |||
16. | MIAZGA, Oskar | 04 | Fala Kraśnik | 2:20.15 | 356 | 32.22 | 35.36 | 37.02 | 35.55 | |||
17. | LEWTAK, Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 2:22.69 | 337 | 32.48 | 36.22 | 37.53 | 36.46 | |||
18. | CZERNIAK, Jarosław | 03 | UKS 51 Lublin | 2:23.62 | 331 | 32.93 | 37.19 | 37.50 | 36.00 | |||
19. | PELICA, Tomasz | 03 | Olimpia Lublin | 2:30.29 | 289 | 33.46 | 38.77 | 41.03 | 37.03 | |||
20. | CHAŁAT, Wojciech | 04 | Skarpa Lublin | 2:31.51 | 282 | 33.76 | 40.71 | 39.73 | 37.31 | |||
21. | KUBAK, Bartłomiej | 03 | Aqua Ryki | 2:31.74 | 280 | 32.77 | 37.07 | 41.87 | 40.03 | |||
NIE UK. | BAREJ, Michał | 04 | Olimpia Lublin |
PK | NOWICZKOW, Jakub SL | 01 | Wodnik Bielsk Podlaski | 1:59.77 | 571 | 28.49 | 31.03 | 30.59 | 29.66 | |||
PK | RÓG, Adrian SL | 01 | Sokół Rzeszów | 2:03.94 | 515 | 28.22 | 30.75 | 32.12 | 32.85 | |||
PK | PACŁAWSKI, Jakub SL | 00 | SAPAS Rzeszów | 2:05.74 | 493 | 29.04 | 31.18 | 32.90 | 32.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2017-10-01 - 11:16 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:25.65 | 585 | 32.78 | 37.08 | 40.94 | 34.85 | |||
2. | LUTKIEWICZ, Gabriela | 03 | Wisła Puławy | 2:33.06 | 504 | 32.15 | 38.13 | 46.50 | 36.28 | |||
3. | TOMOŃ, Martyna SL | 00 | Skarpa Lublin | 2:34.42 | 491 | 32.93 | 41.40 | 44.92 | 35.17 | |||
4. | WÓJTOWICZ, Julia SL | 00 | Skarpa Lublin | 2:35.49 | 481 | 34.18 | 40.59 | 46.35 | 34.37 | |||
5. | DRAGAN, Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:37.06 | 467 | 35.04 | 42.04 | 44.34 | 35.64 | |||
6. | MALEC, Klaudia | 04 | Orka Zamość | 2:37.97 | 459 | 34.92 | 39.68 | 45.40 | 37.97 | |||
7. | BEDNARZ, Julia | 04 | Orka Zamość | 2:39.77 | 443 | 34.93 | 41.48 | 44.78 | 38.58 | |||
8. | KURZYNA, Aleksandra | 03 | Fala Kraśnik | 2:40.12 | 440 | 35.81 | 42.09 | 46.72 | 35.50 | |||
9. | PASTUSZUK, Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 2:40.95 | 434 | 36.51 | 43.84 | 41.94 | 38.66 | |||
10. | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia | 03 | Olimpia Lublin | 2:41.94 | 426 | 35.33 | 42.67 | 46.90 | 37.04 | |||
11. | ŻURAWSKA, Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 2:44.68 | 405 | 34.65 | 43.96 | 48.41 | 37.66 | |||
12. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 2:48.54 | 377 | 37.85 | 40.93 | 50.29 | 39.47 | |||
13. | LATO, Karolina | 03 | Skarpa Lublin | 2:57.20 | 325 | 37.67 | 48.03 | 50.06 | 41.44 | |||
14. | SIOMA, Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 3:00.47 | 307 | 37.91 | 46.74 | 53.79 | 42.03 |
PK | RABINIAK, Zuzanna SL | 01 | Wodnik Radom | 2:29.42 | 542 | 31.32 | 40.69 | 42.25 | 35.16 | |||
PK | SZOPA, Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:30.59 | 529 | 33.00 | 39.16 | 42.19 | 36.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2017-10-01 - 11:26 | Mężczyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | KADROW, Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:12.11 | 571 | 29.33 | 36.69 | 35.53 | 30.56 | |||
2. | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:16.50 | 518 | 29.75 | 34.78 | 40.35 | 31.62 | |||
3. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 2:20.67 | 473 | 28.42 | 35.77 | 43.76 | 32.72 | |||
4. | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:20.87 | 471 | 31.04 | 37.36 | 40.81 | 31.66 | |||
5. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 2:21.84 | 461 | 31.12 | 36.60 | 40.68 | 33.44 | |||
6. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 2:22.19 | 458 | 28.90 | 34.56 | 44.39 | 34.34 | |||
7. | ZACHARZYŃSKI, Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:22.44 | 455 | 30.55 | 36.79 | 41.55 | 33.55 | |||
8. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 2:27.93 | 407 | 32.30 | 37.78 | 41.04 | 36.81 | |||
9. | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 2:28.70 | 400 | 30.85 | 39.33 | 45.15 | 33.37 | |||
10. | ZUZANIUK, Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:29.29 | 396 | 32.34 | 38.21 | 43.92 | 34.82 | |||
11. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 2:30.61 | 385 | 30.82 | 39.58 | 44.97 | 35.24 | |||
12. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 2:31.40 | 379 | 31.99 | 39.07 | 46.03 | 34.31 | |||
13. | BORSUK, Piotr | 03 | Fala Kraśnik | 2:36.77 | 341 | 32.29 | 38.91 | 49.63 | 35.94 | |||
14. | KOROLCZUK, Kacper | 03 | AZS AWF Biała Podlaska | 2:41.79 | 311 | 34.02 | 40.91 | 51.31 | 35.55 | |||
15. | ŁAGOŹNY, Filip | 04 | Orka Zamość | 2:45.29 | 291 | 35.76 | 43.55 | 45.98 | 40.00 |
PK | PACŁAWSKI, Jakub SL | 00 | SAPAS Rzeszów | 2:16.81 | 514 | 29.12 | 35.06 | 41.19 | 31.44 | |||
PK | NOWICZKOW, Jakub SL | 01 | Wodnik Bielsk Podlaski | 2:20.49 | 475 | 29.35 | 35.20 | 43.77 | 32.17 | |||
PK | RÓG, Adrian SL | 01 | Sokół Rzeszów | 2:21.37 | 466 | 29.38 | 36.60 | 41.37 | 34.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2017-10-01 - 11:39 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:02.86 | 399 |
KARWOWSKA, Wiktoria CHOJNACKI, Wiktor | 04 02 | 32.46 34.74 | JAKIMIAK, Jakub SUCHOTA, Magdalena | 03 97 | 27.96 27.70 |
2. | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:04.28 | 386 |
NADOLSKA, Julia PÓŁTORAK, Patryk | 00 02 | 31.96 33.40 | JANICZUK, Patryk BOROWIEC, Weronika | 02 01 | 28.35 30.57 |
3. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:05.30 | 376 |
SOLSKI, Mateusz PASTUSZUK, Paulina | 02 03 | 30.90 35.50 | DERUŚ, Mateusz OSINIAK, Iga | 02 03 | 29.93 28.97 |
4. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:06.52 | 366 |
SAGAN, Jakub LATO, Karolina | 02 03 | 29.31 38.90 | ŚWIĄTEK, Martyna SOBIESZUK, Kacper | 02 02 | 31.92 26.39 |
5. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:09.49 | 341 |
CHYRCHAŁA, Rafał ŁAGOŹNY, Filip | 02 04 | 31.53 35.27 | SZUPER, Katarzyna MALINOŚ, Julia | 04 04 | 32.88 29.81 |
6. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:09.70 | 339 |
ZUZANIUK, Igor DRAGAN, Julia | 04 04 | 32.52 37.09 | ŻURAWSKA, Kaja ŁOBODA, Jakub | 03 02 | 32.21 27.88 |
7. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:09.89 | 338 |
KAPROŃ, Aleksandra MASIAK, Mateusz | 01 00 | 34.96 36.52 | BORSUK, Łukasz MACHULAK, Maja | 01 03 | 27.83 30.58 |
8. | Olimpia Lublin 3 | Olimpia Lublin | 2:13.85 | 309 |
DWOJAK, Wiktoria GRĄCZAK, Dawid | 04 02 | 34.57 34.93 | BĘBEN, Nina BAREJ, Michał | 03 04 | 33.34 31.01 |
9. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:13.96 | 308 |
SIEKACZYŃSKI, Artur BUCOŃ, Anna | 02 02 | 30.61 41.03 | DZIĘSŁAW, Emilia KRAWIEC, Maciej | 02 99 | 35.75 26.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2017-10-01 - 11:45 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AWF Biała Podlaska 1 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:48.25 | 547 |
SUSZEK, Wojciech CHAREWICZ, Hubert | 92 00 | 24.41 24.29 | SILIPICKA, Oliwia STEFANIUK, Oliwia | 02 01 | 29.30 30.25 |
2. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 1:52.43 | 488 |
ADAMEK, Barbara JAKÓBCZYK, Jakub | 02 02 | 28.76 27.19 | DWOJAK, Natalia ZARYCHTA, Marcel | 04 03 | 29.25 27.23 |
3. | Wisła Puławy 1 | Wisła Puławy | 1:54.31 | 465 |
MYSZKA, Kacper BROŃSKA, Julia | 00 02 | 25.63 32.37 | LUTKIEWICZ, Gabriela DADOS, Aleksander | 03 01 | 29.63 26.68 |
4. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 1:58.50 | 417 |
KURANTOWICZ, Krzysztof MALEC, Klaudia | 99 04 | 26.50 30.49 | MANDZIUK, Kewin BEDNARZ, Julia | 03 04 | 31.02 30.49 |
5. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:01.35 | 388 |
SZEWCZYK, Zofia SWINTOZELSKI, Maksymilian | 02 03 | 30.34 29.12 | KURZYNA, Aleksandra KASPERSKI, Patryk | 03 03 | 31.23 30.66 |
6. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:01.63 | 386 |
KOŻUCH, Kazimierz WIŚNIEWSKA, Aleksandra | 00 04 | 28.98 32.54 | KOŁODZIEJCZYK, Oliwia KAŃCZUGOWSKI, Łukasz | 03 04 | 30.44 29.67 |
7. | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:01.77 | 384 |
CIOK, Jakub PRZYCHODZKI, Bartłomiej | 02 03 | 28.47 29.21 | WĘGRZYNIAK, Aleksandra LESIUK, Eliza | 03 03 | 32.58 31.51 |
8. | Olimpia Lublin 3 | Olimpia Lublin | 2:04.23 | 362 |
WILCZEWSKA, Aleksandra CZERNIKIEWICZ, Iga | 02 03 | 30.37 32.49 | LEWTAK, Szymon PELICA, Tomasz | 04 03 | 30.65 30.72 |
Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:04.23 | 362 |
POPIOŁEK, Dawid CHAŁAT, Wojciech | 02 04 | 27.80 33.34 | SZUBZDA, Zuzanna SZYNAL, Amelia | 04 03 | 31.53 31.56 |
10. | Aqua Ryki 1 | Aqua Ryki | 2:13.55 | 291 |
KUBAK, Bartłomiej MARCINIAK, Zuzanna | 03 02 | 30.45 33.25 | PRYJOMSKI, Szymon SZYMAŃSKA, Nikola | 03 04 | 36.40 33.45 |