Laur Lubelskiego Koziołka - I runda Lublin, 30 stycznia 2016r |
Konkurencja 1 30-01-2016 - 11:00 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 9-lat |
1. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 20.19 | 215 | |||
2. | Wróblewska Kaja | 07 | Skalar Lubartów | 20.40 | 208 | |||
3. | Malinowska Maja | 07 | Olimpia Lublin | 21.75 | 172 | |||
4. | Sosnówka Milena | 07 | Fala Kraśnik | 21.90 | 168 | |||
5. | Danilewicz Julia | 07 | UKS 51 Lublin | 22.39 | 157 | |||
6. | Niezgoda Aleksandra | 07 | UKS 51 Lublin | 22.64 | 152 | |||
7. | Waśkowicz Małgorzata | 07 | Olimpia Lublin | 22.65 | 152 | |||
8. | Adamowska Nadia | 07 | Olimpijczyk Lublin | 23.31 | 139 | |||
9. | Karwowska Wiktoria | 07 | Ósemka Siedlce | 23.43 | 137 | |||
10. | Grabowska Amelia | 07 | Olimpia Lublin | 23.53 | 135 | |||
11. | Chyła Aleksandra | 07 | UKS 51 Lublin | 23.65 | 133 | |||
12. | Rumińska Iga | 07 | UKS 51 Lublin | 23.92 | 129 | |||
13. | Wożakowska Zofia | 07 | MTP Lublinianka | 24.07 | 127 | |||
14. | Kalińska Maja | 07 | UKS 51 Lublin | 24.22 | 124 | |||
15. | Jarosińska Magdalena | 07 | Trójka Puławy | 24.31 | 123 | |||
16. | Czaplińska Martyna | 07 | UKS 51 Lublin | 24.67 | 117 | |||
17. | Skibniewska Julia | 07 | Fala Kraśnik | 24.99 | 113 | |||
18. | Świderska Jagoda | 07 | Olimpijczyk Lublin | 25.10 | 112 | |||
19. | Małaj Klaudia | 07 | SP30 Lublin | 25.15 | 111 | |||
20. | Roczon Jagoda | 07 | UKS 51 Lublin | 25.18 | 110 | |||
21. | Taras Justyna | 07 | SP 234 Warszawa | 25.26 | 109 | |||
22. | Sadowska Natalia | 07 | Olimpijczyk Lublin | 25.58 | 105 | |||
23. | Mełges Aleksandra | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.59 | 105 | |||
24. | Surowiec Gabriela | 07 | Fala Kraśnik | 25.66 | 104 | |||
25. | Kamińska Natalia | 07 | SP30 Lublin | 25.76 | 103 | |||
26. | Jagucak Kornelia | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.90 | 101 | |||
27. | Gepner Urszula | 07 | Technik-Orion Radzyń Podl | 25.96 | 101 | |||
28. | Falba Alicja | 07 | SP30 Lublin | 26.05 | 100 | |||
29. | Marchel Julia | 07 | Ósemka Siedlce | 26.07 | 99 | |||
30. | Cich Kinga | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.09 | 99 | |||
31. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 26.25 | 97 | |||
32. | Markowicz Martyna | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.27 | 97 | |||
33. | Wnuk Kaja | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.33 | 97 | |||
34. | Woźniak Zuzanna | 07 | Olimpijczyk Lublin | 26.37 | 96 | |||
35. | Lewińska Hanna | 07 | Eska Janów Lubelski | 26.48 | 95 | |||
36. | Lekan Klaudia | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.49 | 95 | |||
37. | Miśtal Milena | 07 | Olimpia Lublin | 26.58 | 94 | |||
38. | Cieślak Amelia | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.62 | 93 | |||
39. | Kieryło Natalia | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.65 | 93 | |||
40. | Bis Izabela | 07 | Fala Kraśnik | 26.68 | 93 | |||
41. | Wąsik Anna | 07 | Fala Kraśnik | 27.08 | 89 | |||
42. | Przytuła Maria | 07 | Sparta Biłgoraj | 27.20 | 88 | |||
43. | Łukasz Maria | 07 | Sparta Biłgoraj | 27.81 | 82 | |||
44. | Mach Matylda | 07 | MTP Lublinianka | 28.03 | 80 | |||
45. | Miedzik Marta | 07 | Technik-Orion Radzyń Podl | 28.65 | 75 | |||
46. | Rosińska Natalia | 07 | Fala Kraśnik | 28.77 | 74 | |||
47. | Włodarczyk Klara | 07 | Fala Kraśnik | 29.25 | 70 | |||
48. | Kaproń Aleksandra | 07 | Eska Janów Lubelski | 29.44 | 69 | |||
49. | Ptaszyńska Milena | 07 | Olimpia Lublin | 29.53 | 68 | |||
50. | Łuka Anna | 07 | Ósemka Siedlce | 29.84 | 66 | |||
51. | Pryjomska Alicja | 07 | AQUA Ryki | 31.22 | 58 | |||
52. | Urban Aleksandra | 07 | Eska Janów Lubelski | 31.88 | 54 |
Dzieci 8-lat i młodsze |
1. | Waśkowicz Milena | 08 | Skalar Lubartów | 22.68 | 151 | |||
2. | Bielak Kamila | 08 | Olimpia Lublin | 24.31 | 123 | |||
3. | Adamek Emilia | 08 | Świdnicka SP | 24.44 | 121 | |||
4. | Łukaszczyk Maja | 08 | Sparta Biłgoraj | 25.22 | 110 | |||
5. | Nowak Maja | 08 | Delfin Połaniec | 25.54 | 106 | |||
6. | Kapica Gabriela | 08 | Eska Janów Lubelski | 25.87 | 102 | |||
7. | Brudz Martyna | 08 | SP30 Lublin | 25.94 | 101 | |||
8. | Perkowska Iga | 08 | SP 234 Warszawa | 26.01 | 100 | |||
9. | Gąsior Kinga | 08 | MTP Lublinianka | 26.49 | 95 | |||
10. | Boruta Julia | 08 | UKS 51 Lublin | 26.58 | 94 | |||
11. | Dziurda Helena | 09 | Orlik Lublin | 26.74 | 92 | |||
12. | Pintal Milena | 08 | Sparta Biłgoraj | 26.78 | 92 | |||
13. | Piskorz Julia | 08 | MTP Lublinianka | 27.85 | 82 | |||
14. | Szczepańska Wiktoria | 08 | MTP Lublinianka | 28.34 | 77 | |||
15. | Świdzińska Oliwia | 08 | Olimpijczyk Lublin | 28.81 | 74 | |||
16. | Łojek Anna | 08 | Orlik Lublin | 29.53 | 68 | |||
17. | Błaszczak Anna | 08 | Olimpijczyk Lublin | 29.89 | 66 | |||
18. | Wójcik Julia | 08 | Olimpijczyk Lublin | 30.10 | 64 | |||
19. | Marchewka Hanna | 08 | Sparta Biłgoraj | 30.38 | 63 | |||
20. | Wylotek Maja | 08 | Olimpijczyk Lublin | 30.75 | 60 | |||
21. | Kwietniewska Jolanta | 09 | Fala Kraśnik | 30.99 | 59 | |||
22. | Tkaczyk Aleksandra | 09 | Olimpijczyk Lublin | 31.30 | 57 | |||
23. | Żarnowska Izabela | 09 | SP 234 Warszawa | 31.49 | 56 | |||
24. | Żołynia Amelia | 08 | Eska Janów Lubelski | 32.23 | 52 | |||
25. | Szymańska Julia | 08 | Orlik Lublin | 33.04 | 49 | |||
26. | Warda Weronika | 08 | Olimpia Lublin | 34.32 | 43 | |||
27. | Misztal Inga | 09 | Olimpijczyk Lublin | 34.71 | 42 | |||
28. | Szewczyk Liliana | 08 | Olimpijczyk Lublin | 34.91 | 41 | |||
29. | Lipian Maja | 08 | Olimpijczyk Lublin | 35.48 | 39 | |||
30. | Młyńczak Alicja | 08 | Olimpia Lublin | 35.77 | 38 | |||
31. | Stieber Milena | 08 | Olimpijczyk Lublin | 35.88 | 38 | |||
32. | Sagan Natalia | 09 | Orlik Lublin | 36.26 | 37 | |||
33. | Wasiłek Natalia | 09 | Orlik Lublin | 37.81 | 32 | |||
34. | Galant Lena | 08 | Olimpijczyk Lublin | 37.85 | 32 | |||
35. | Lipka Gabriela | 09 | Olimpijczyk Lublin | 47.34 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30-01-2016 - 11:13 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 9-lat |
1. | Bucoń Paweł | 07 | Fala Kraśnik | 18.60 | 182 | |||
2. | Siekaczyński Wojciech | 07 | Fala Kraśnik | 19.18 | 166 | |||
3. | Pietroń Przemysław | 07 | Olimpijczyk Lublin | 19.80 | 151 | |||
4. | Szymula Jan | 07 | Fala Kraśnik | 20.54 | 135 | |||
5. | Ponieważ Oliwier | 07 | Olimpia Lublin | 20.62 | 133 | |||
6. | Dragan Stefan | 07 | Olimpia Lublin | 21.25 | 122 | |||
7. | Piekaruś Michał | 07 | Świdnicka SP | 21.70 | 114 | |||
8. | Lis Ignacy | 07 | UKS 51 Lublin | 22.10 | 108 | |||
9. | Nowakowski Kacper | 07 | Olimpijczyk Lublin | 22.22 | 107 | |||
10. | Żuk Oliwier | 07 | Świdnicka SP | 22.32 | 105 | |||
11. | Bury Paweł | 07 | Sparta Biłgoraj | 22.44 | 103 | |||
12. | Sławacki Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 22.68 | 100 | |||
Obszyński Bartłomiej | 07 | Sparta Biłgoraj | 22.68 | 100 | ||||
14. | Dmowski Jan | 07 | UKS 51 Lublin | 22.78 | 99 | |||
15. | Grzyb Maksmilian | 07 | Sparta Biłgoraj | 22.92 | 97 | |||
16. | Kubak Michał | 07 | AQUA Ryki | 22.98 | 96 | |||
17. | Szymczyk Antoni | 07 | UKS 51 Lublin | 23.18 | 94 | |||
18. | Szymończyk Mikołaj | 07 | Eska Janów Lubelski | 23.21 | 93 | |||
19. | Kowalczyk Mieszko | 07 | UKS 51 Lublin | 23.48 | 90 | |||
20. | Gościński Jakub | 07 | UKS 51 Lublin | 23.54 | 90 | |||
21. | Królik Szymon | 07 | UKS 51 Lublin | 23.64 | 88 | |||
22. | Konieczko Jakub | 07 | Olimpijczyk Lublin | 23.74 | 87 | |||
23. | Maciejewski Stanisław | 07 | SP 234 Warszawa | 23.77 | 87 | |||
24. | Sobotka Mateusz | 07 | SP 234 Warszawa | 24.06 | 84 | |||
25. | Lewtak Jan | 07 | Olimpia Lublin | 24.48 | 80 | |||
26. | Sokól Wiktor | 07 | UKS 51 Lublin | 24.61 | 78 | |||
27. | Witt - Michałowski Beniamin | 07 | Olimpijczyk Lublin | 24.86 | 76 | |||
28. | Pawlik-Greguła Nikodem | 07 | UKS 51 Lublin | 24.88 | 76 | |||
29. | Michalik Adam | 07 | Sparta Biłgoraj | 24.98 | 75 | |||
30. | Dzięgielewski Dawid | 07 | Fala Kraśnik | 25.01 | 75 | |||
31. | Fus Wiktor | 07 | UKS 51 Lublin | 25.10 | 74 | |||
Wajler Robert | 07 | UKS 51 Lublin | 25.10 | 74 | ||||
33. | Jóźwiak Wojciech | 07 | Ósemka Siedlce | 25.36 | 71 | |||
34. | Nawrocki Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 25.68 | 69 | |||
35. | Maszkowski Mateusz | 07 | UKS 51 Lublin | 25.75 | 68 | |||
36. | Siwko Aleksander | 07 | Olimpia Lublin | 25.82 | 68 | |||
37. | Rapa Oskar | 07 | UKS 51 Lublin | 25.87 | 67 | |||
38. | Gronowski Łukasz | 07 | MTP Lublinianka | 25.92 | 67 | |||
39. | Wentykier Krzysztof | 07 | Ósemka Siedlce | 25.97 | 67 | |||
40. | Augustynek Filip | 07 | UKS 51 Lublin | 26.12 | 65 | |||
41. | Wanarski Marcel | 07 | Olimpia Lublin | 26.15 | 65 | |||
42. | Stec Kacper | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.25 | 64 | |||
43. | Oszajca Radosław | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.26 | 64 | |||
44. | Sosiński Andrzej | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.38 | 63 | |||
45. | Kuśmirek Jakub | 07 | Olimpijczyk Lublin | 26.44 | 63 | |||
46. | Gałecki Marcin | 07 | Olimpijczyk Lublin | 26.56 | 62 | |||
47. | Janiga Dawid | 07 | UKS 51 Lublin | 26.60 | 62 | |||
48. | Rybak Bartosz | 07 | Fala Kraśnik | 26.79 | 61 | |||
49. | Janiec Oliwier | 07 | Fala Kraśnik | 26.87 | 60 | |||
50. | Kosowski Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 27.01 | 59 | |||
51. | Wentykier Bartosz | 07 | Ósemka Siedlce | 27.08 | 59 | |||
52. | Gazda Patryk | 07 | MTP Lublinianka | 27.50 | 56 | |||
53. | Bednarski Filip | 07 | SP 234 Warszawa | 27.66 | 55 | |||
54. | Mączka Patryk | 07 | Fala Kraśnik | 28.56 | 50 | |||
55. | Domański Szymon | 07 | UKS 51 Lublin | 28.81 | 49 | |||
56. | Tomasiak Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 29.01 | 48 | |||
57. | Harasim Dominik | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.21 | 47 | |||
58. | Misiarz Kacper | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.60 | 45 | |||
59. | Sadurski Szymon | 07 | UKS 51 Lublin | 32.96 | 32 | |||
60. | Todys Piotr | 07 | Fala Kraśnik | 36.10 | 24 |
Dzieci 8-lat i młodsze |
1. | Ciurkowski Igor | 08 | Trójka Puławy | 20.94 | 127 | |||
2. | Joachimowicz Patryk | 08 | Olimpijczyk Lublin | 21.68 | 115 | |||
3. | Tworkowski Michał | 08 | Olimpijczyk Lublin | 22.63 | 101 | |||
4. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 23.13 | 94 | |||
5. | Łućko Kuba | 08 | SP 234 Warszawa | 23.54 | 90 | |||
6. | Krzyszczak Wojciech | 08 | SP 234 Warszawa | 23.60 | 89 | |||
7. | Wróblewski Borys | 08 | SP 234 Warszawa | 23.83 | 86 | |||
8. | Kozak Igor | 08 | Olimpijczyk Lublin | 24.24 | 82 | |||
9. | Blacha Karol | 08 | Sparta Biłgoraj | 24.94 | 75 | |||
10. | Ciepałowicz Aleksander | 08 | Olimpia Lublin | 25.12 | 74 | |||
11. | Kaaraud Józef | 08 | SP 234 Warszawa | 26.18 | 65 | |||
12. | Daniel Karol | 08 | MTP Lublinianka | 26.77 | 61 | |||
13. | Bożek Szymon | 09 | Świdnicka SP | 26.79 | 61 | |||
14. | Łachowski Igor | 08 | Olimpijczyk Lublin | 27.58 | 55 | |||
15. | Bubnov Davyd | 09 | Orlik Lublin | 28.28 | 51 | |||
16. | Świca Gabriel | 08 | Fala Kraśnik | 28.29 | 51 | |||
17. | Sajdak Stanisław | 08 | Eska Janów Lubelski | 28.30 | 51 | |||
18. | Szostak Hubert | 08 | SP 234 Warszawa | 28.61 | 50 | |||
19. | Jagosiak Miłosz | 08 | Sparta Biłgoraj | 28.73 | 49 | |||
20. | Nowacki Mieszko | 09 | Olimpijczyk Lublin | 28.74 | 49 | |||
21. | Malinowski Maciej | 08 | Olimpijczyk Lublin | 28.77 | 49 | |||
22. | Nakonieczny Filip | 09 | Orlik Lublin | 29.74 | 44 | |||
23. | Delmanowicz Bartosz | 09 | Orlik Lublin | 29.78 | 44 | |||
24. | Kobak Nataniel | 08 | Sparta Biłgoraj | 30.50 | 41 | |||
25. | Kuc Adrian | 08 | AQUA Ryki | 30.90 | 39 | |||
26. | Gospodarek Nikodem | 08 | MTP Lublinianka | 31.70 | 36 | |||
27. | Złomańczuk Jakub | 08 | Olimpijczyk Lublin | 31.73 | 36 | |||
28. | Wroński Michał | 08 | Olimpia Lublin | 32.08 | 35 | |||
29. | Czuryszkiewicz Aleks | 09 | Olimpijczyk Lublin | 32.22 | 35 | |||
30. | Banaszak Nikodem | 08 | Olimpijczyk Lublin | 32.91 | 32 | |||
31. | Pożarowski Szymon | 09 | Olimpijczyk Lublin | 33.36 | 31 | |||
32. | Ligiecki Filip | 08 | Orlik Lublin | 33.96 | 29 | |||
33. | Widz Filip | 09 | Eska Janów Lubelski | 34.63 | 28 | |||
34. | Sawicki Maciej | 09 | Eska Janów Lubelski | 35.15 | 27 | |||
35. | Lewkowicz Szymon | 09 | Olimpijczyk Lublin | 35.38 | 26 | |||
36. | Bielec Bartłomiej | 08 | Orlik Lublin | 36.09 | 24 | |||
37. | Dąbek Aleksander | 08 | Olimpijczyk Lublin | 36.68 | 23 | |||
38. | Korczak Igor | 08 | Olimpijczyk Lublin | 37.58 | 22 | |||
39. | Jaszczewski Piotr | 09 | Olimpijczyk Lublin | 37.90 | 21 | |||
40. | Urban Juliusz | 09 | Orlik Lublin | 38.17 | 21 | |||
41. | Woźnica Mateusz | 09 | Eska Janów Lubelski | 38.87 | 19 | |||
42. | Bruchacki Mateusz | 09 | Olimpijczyk Lublin | 47.51 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30-01-2016 - 11:29 | Dziewcząt, 25m motylkowy | Dzieci 10-lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 18.36 | 226 | ||||
2. | Bernat Andżelika | 06 | Olimpia Lublin | 19.73 | 182 | ||||
3. | Łuszczew Weronika | 06 | Olimpijczyk Lublin | 19.92 | 177 | ||||
4. | Kieraga Emilia | 06 | Olimpijczyk Lublin | 19.96 | 176 | ||||
5. | Kościołek Otylia | 06 | Olimpijczyk Lublin | 19.99 | 175 | ||||
6. | Skowronek Hanna | 06 | UKS 51 Lublin | 20.56 | 161 | ||||
7. | Kiczorowska Monika | 06 | MTP Lublinianka | 20.70 | 157 | ||||
8. | Gluza Dominika | 06 | UKS 51 Lublin | 20.93 | 152 | ||||
9. | Hapak Magda | 06 | UKS 51 Lublin | 21.53 | 140 | ||||
10. | Gawełko Zuzanna | 06 | Trójka Puławy | 21.75 | 136 | ||||
11. | Kapusta Aleksandra | 06 | AQUA Ryki | 21.82 | 134 | ||||
12. | Koper Weronika | 06 | SP 234 Warszawa | 22.29 | 126 | ||||
13. | Żelazo Zuzanna | 06 | UKS 51 Lublin | 22.82 | 117 | ||||
14. | Zawada Julia | 06 | Trójka Puławy | 22.88 | 116 | ||||
15. | Ciurska Gabriela | 06 | UKS 51 Lublin | 23.15 | 112 | ||||
16. | Mitrus Karolina | 06 | MTP Lublinianka | 23.63 | 106 | ||||
17. | Rychlewicz Zuzanna | 06 | SP 234 Warszawa | 24.29 | 97 | ||||
18. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 24.49 | 95 | ||||
19. | Pracoń Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Lublin | 24.81 | 91 | ||||
20. | Mróz Wioletta | 06 | Olimpijczyk Lublin | 24.90 | 90 | ||||
21. | Kusak Pola | 06 | Olimpijczyk Lublin | 25.10 | 88 | ||||
22. | Bilewicz Julia | 06 | SP 234 Warszawa | 25.86 | 81 | ||||
23. | Grabczak Lena | 06 | Fala Kraśnik | 27.38 | 68 | ||||
24. | Rólka Dominika | 06 | Ósemka Siedlce | 27.63 | 66 | ||||
25. | Golec Wiktoria | 06 | UKS 51 Lublin | 27.65 | 66 | ||||
26. | Mackiewicz Zuzanna | 06 | Ósemka Siedlce | 28.40 | 61 | ||||
27. | Waligórska Zofia | 06 | MTP Lublinianka | 29.44 | 54 | ||||
28. | Prandota Magdalena | 06 | Orlik Lublin | 29.93 | 52 | ||||
29. | Urban Karolina | 06 | MTP Lublinianka | 30.13 | 51 | ||||
30. | Krzyszczak Zofia | 06 | SP 234 Warszawa | 30.65 | 48 | ||||
31. | Daniel Gabriela | 06 | MTP Lublinianka | 31.26 | 45 | ||||
DYSKW. | Sudoł Maja | 06 | Ósemka Siedlce | 25.53 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Litwin Weronika | 06 | MTP Lublinianka | 28.25 | |||||
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30-01-2016 - 11:34 | Chłopców, 25m motylkowy | Dzieci 10-lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Danilczuk Michał | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 18.45 | 154 | ||||
Wroński Szymon | 06 | Olimpia Lublin | 18.45 | 154 | |||||
3. | Kapuśniak Maks | 06 | Świdnicka SP | 18.64 | 149 | ||||
4. | Paszkowski Błażej | 06 | Fala Kraśnik | 19.18 | 137 | ||||
5. | Trykacz Mikołaj | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 19.58 | 129 | ||||
6. | Bielawski Tymoteusz | 06 | Trójka Puławy | 20.23 | 117 | ||||
7. | Maciuk Mikołaj | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 21.84 | 93 | ||||
8. | Opolski Łukasz | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 22.19 | 88 | ||||
9. | Michałek Krzysztof | 06 | Świdnicka SP | 22.40 | 86 | ||||
10. | Kowalski Igor | 06 | UKS 51 Lublin | 22.47 | 85 | ||||
11. | Pranagal Stanisław | 06 | Olimpijczyk Lublin | 22.62 | 83 | ||||
12. | Nowacki Marcel | 06 | Olimpijczyk Lublin | 22.71 | 82 | ||||
13. | Daniel Andre | 06 | Olimpia Lublin | 22.73 | 82 | ||||
14. | Chmiel Bartosz | 06 | Fala Kraśnik | 23.38 | 75 | ||||
15. | Sadecki Paweł | 06 | Eska Janów Lubelski | 24.35 | 67 | ||||
16. | Grzędziński Jakub | 06 | SP 234 Warszawa | 24.97 | 62 | ||||
17. | Dobrzański Marcel | 06 | UKS 51 Lublin | 25.15 | 60 | ||||
18. | Pylak Hubert | 06 | UKS 51 Lublin | 26.32 | 53 | ||||
19. | Nieczyporuk Maciej | 06 | Ósemka Siedlce | 26.37 | 52 | ||||
20. | Sajdak Sebastian | 06 | Eska Janów Lubelski | 26.89 | 49 | ||||
21. | Marnik Mateusz | 06 | UKS 51 Lublin | 27.11 | 48 | ||||
22. | Duda Rafał | 06 | Orlik Lublin | 27.18 | 48 | ||||
23. | Pacek Kacper | 06 | MTP Lublinianka | 27.21 | 48 | ||||
24. | Sobek Franciszek | 06 | Olimpijczyk Lublin | 27.58 | 46 | ||||
25. | Styrnik Oskar | 06 | Olimpijczyk Lublin | 27.97 | 44 | ||||
26. | Boryca Dominik | 06 | MTP Lublinianka | 28.00 | 44 | ||||
27. | Kotarski Antoni | 06 | Orlik Lublin | 28.61 | 41 | ||||
28. | Błażejak Piotr | 06 | Ósemka Siedlce | 28.76 | 40 | ||||
29. | Burmij Stanisław | 06 | Orlik Lublin | 29.32 | 38 | ||||
30. | Rzeźniczuk Łukasz | 06 | Eska Janów Lubelski | 30.21 | 35 | ||||
31. | Borkowski Antoni | 06 | Ósemka Siedlce | 31.07 | 32 | ||||
DYSKW. | Buczak Piotr | 06 | Olimpia Lublin | 22.56 | |||||
DYSKW. | Szczęch Kacper | 06 | Olimpia Lublin | 24.89 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Wysmulski Nicholai | 06 | Olimpia Lublin | 25.77 | |||||
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Wyrwas Filip | 06 | MTP Lublinianka | 29.39 | |||||
DYSKW. | Michalak Wojciech | 06 | Ósemka Siedlce | 32.31 | |||||
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Troc Jakub | 06 | MTP Lublinianka | 35.08 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30-01-2016 - 11:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 26.03 | Urbańczyk Aleksandra | AZLOD | Lublin | 19-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Młodzik 13-lat |
1. | Piesko Martyna | 03 | MTP Lublinianka | 33.26 | 461 | |||
2. | Żurawska Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 36.42 | 351 | |||
3. | Samuła Kornelia | 03 | MTP Lublinianka | 36.79 | 340 | |||
4. | Cichocka Oliwia | 03 | Orlik Lublin | 37.73 | 316 | |||
5. | Bęben Nina | 03 | MTP Lublinianka | 37.97 | 310 | |||
6. | Rosińska Kornelia | 03 | MTP Lublinianka | 38.42 | 299 | |||
7. | Kobak Karolina | 03 | Sparta Biłgoraj | 39.28 | 280 | |||
8. | Kłubko Magdalena | 03 | Sparta Biłgoraj | 39.42 | 277 | |||
9. | Gil Wiktoria | 03 | Sparta Biłgoraj | 40.40 | 257 | |||
10. | Kwiatkowska Karolina | 03 | Sparta Biłgoraj | 42.16 | 226 | |||
11. | Zając Antonina | 03 | Sparta Biłgoraj | 42.21 | 225 | |||
12. | Krukowska Zuzanna | 03 | AQUA Ryki | 42.37 | 223 | |||
13. | Piekarz Katarzyna | 03 | Orlik Lublin | 42.69 | 218 | |||
14. | Kurkus Julia | 03 | Technik-Orion Radzyń Podl | 45.52 | 179 | |||
15. | Sławkowska Julia | 03 | Sparta Biłgoraj | 47.97 | 153 |
Dzieci 11-lat |
1. | Amilkiewicz Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 36.56 | 347 | ||||
2. | Warchałowska Paulina | 05 | Olimpia Lublin | 37.36 | 325 | ||||
3. | Bernat Laura | 05 | Olimpia Lublin | 38.82 | 290 | ||||
4. | Małek Melania | 05 | Sparta Biłgoraj | 40.17 | 261 | ||||
5. | Trzaska Alicja | 05 | SP 234 Warszawa | 42.12 | 227 | ||||
6. | Dziurda Ewa | 05 | Orlik Lublin | 42.35 | 223 | ||||
7. | Pyszniak Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 42.83 | 216 | ||||
8. | Panasiuk Natalia | 05 | Orlik Lublin | 44.26 | 195 | ||||
9. | Śliczniak Kinga | 05 | MTP Lublinianka | 44.74 | 189 | ||||
10. | Pelc Izabela | 05 | Eska Janów Lubelski | 45.24 | 183 | ||||
11. | Gomółka Eliza | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 45.68 | 178 | ||||
12. | Flis Wiktoria | 05 | Sparta Biłgoraj | 46.19 | 172 | ||||
13. | Bielecka Daria | 05 | Olimpia Lublin | 46.21 | 172 | ||||
14. | Nowicka Aleksandra | 05 | MTP Lublinianka | 46.87 | 164 | ||||
15. | Pietraniec Nikola | 05 | Olimpia Lublin | 47.97 | 153 | ||||
16. | Żydek Kinga | 05 | MTP Lublinianka | 48.65 | 147 | ||||
17. | Niewęgłowska Natalia | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 49.33 | 141 | ||||
18. | Wszoła Martyna | 05 | Sparta Biłgoraj | 50.30 | 133 | ||||
19. | Podgórska Karolina | 05 | Orlik Lublin | 52.35 | 118 | ||||
20. | Gołębiowska Katarzyna | 05 | SP 234 Warszawa | 54.35 | 105 | ||||
21. | Wiszniewska Zuzanna | 05 | Olimpia Lublin | 57.64 | 88 | ||||
22. | Poppe Maja | 05 | MTP Lublinianka | 57.85 | 87 | ||||
DYSKW. | Ciećko Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 43.98 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Ilach Milena | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 55.00 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30-01-2016 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 22.96 | Polewka Tomasz | AZKAT | Netanya (ISR) | 06-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Młodzik 13-lat |
1. | Urban Jakub | 03 | Orlik Lublin | 33.09 | 319 | ||||
2. | Ułanowicz Piotr | 03 | MTP Lublinianka | 33.19 | 316 | ||||
3. | Piskorz Tomasz | 03 | MTP Lublinianka | 34.93 | 271 | ||||
4. | Mróz Adam | 03 | Orlik Lublin | 35.12 | 266 | ||||
5. | Tylus Patryk | 03 | Eska Janów Lubelski | 36.00 | 247 | ||||
6. | Mirek Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 36.21 | 243 | ||||
7. | Adamczyk Jan | 03 | MTP Lublinianka | 36.50 | 237 | ||||
8. | Droździel Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 37.92 | 211 | ||||
9. | Kubak Bartłomiej | 03 | AQUA Ryki | 38.48 | 202 | ||||
10. | Musiatowicz Rafał | 03 | Technik-Orion Radzyń Podl | 40.34 | 176 | ||||
11. | Przytuła Jakub | 03 | Sparta Biłgoraj | 41.52 | 161 | ||||
12. | Mazurek Jakub | 03 | Technik-Orion Radzyń Podl | 43.85 | 137 | ||||
13. | Paryś Jakub | 03 | Eska Janów Lubelski | 44.48 | 131 | ||||
14. | Czerniak Jarosław | 03 | UKS 51 Lublin | 44.91 | 127 | ||||
15. | Trykacz Bartosz | 03 | Technik-Orion Radzyń Podl | 44.95 | 127 | ||||
16. | Skwarek Stanisław | 03 | AQUA Ryki | 45.77 | 120 | ||||
17. | Andryszuk Michał | 03 | Technik-Orion Radzyń Podl | 48.28 | 102 | ||||
DYSKW. | Bot Jakub | 03 | Ósemka Siedlce | 50.39 | |||||
O4 - przedwczesny start |
Dzieci 11-lat |
1. | Suchański Filip | 05 | UKS 51 Lublin | 38.69 | 199 | |||
2. | Bożek Krzysztof | 05 | Świdnicka SP | 39.70 | 184 | |||
3. | Kałuszyński Jakub | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 42.65 | 148 | |||
4. | Grochowski Mateusz | 05 | Olimpia Lublin | 43.29 | 142 | |||
5. | Staszczak Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 43.68 | 138 | |||
6. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 44.19 | 133 | |||
7. | Walczuk Adam | 05 | SP 234 Warszawa | 44.80 | 128 | |||
8. | Nizio Wojciech | 05 | Sparta Biłgoraj | 44.86 | 128 | |||
9. | Nizio Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 45.30 | 124 | |||
10. | Flisiak Oskar | 05 | Delfin Połaniec | 45.32 | 124 | |||
11. | Przytuła Maciej | 05 | Sparta Biłgoraj | 45.71 | 121 | |||
12. | Jargiło Jędrzej | 05 | Eska Janów Lubelski | 45.76 | 120 | |||
13. | Żywicki Krzysztof | 05 | Olimpia Lublin | 47.42 | 108 | |||
14. | Kuc Sebastian | 05 | AQUA Ryki | 47.53 | 107 | |||
15. | Włodarczyk Maksymilian | 05 | Ósemka Siedlce | 48.67 | 100 | |||
16. | Nowak Jan | 05 | Delfin Połaniec | 49.27 | 96 | |||
17. | Klyż Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 49.89 | 93 | |||
18. | Bukarewicz Maciej | 05 | Sparta Biłgoraj | 50.17 | 91 | |||
19. | Kowalski Hubert | 05 | Skalar Lubartów | 50.24 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30-01-2016 - 12:10 | Dziewcząt, 50m klasyczny | Młodzik 12-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 30.00 | Sztandera Dominika | JUWRO | Lublin | 17-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dwojak Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 39.57 | 385 | ||||
2. | Dragan Julia | 04 | MTP Lublinianka | 39.84 | 377 | ||||
3. | Ćwikła Katarzyna | 04 | MTP Lublinianka | 42.17 | 318 | ||||
4. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 42.29 | 315 | ||||
5. | Karpińska Alicja | 04 | Orlik Lublin | 42.62 | 308 | ||||
6. | Pacek Aleksandra | 04 | MTP Lublinianka | 43.38 | 292 | ||||
7. | Marciniak Martyna | 04 | AQUA Ryki | 46.55 | 236 | ||||
8. | Siwko Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 46.64 | 235 | ||||
9. | Niedzielska Paulina | 04 | SP30 Lublin | 46.83 | 232 | ||||
10. | Dziwulska Aleksandra | 04 | SP30 Lublin | 47.59 | 221 | ||||
11. | Młodowiec Idalia | 04 | Sparta Biłgoraj | 47.80 | 218 | ||||
12. | Dębska Julia | 04 | SP 234 Warszawa | 48.64 | 207 | ||||
13. | Pisowacka Klaudia | 04 | SP 234 Warszawa | 48.90 | 204 | ||||
14. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 49.85 | 192 | ||||
15. | Kowalczyk Katarzyna | 04 | SP30 Lublin | 49.98 | 191 | ||||
16. | Szczuchniak Agata | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 50.01 | 190 | ||||
17. | Taraszkiewicz Aleksandra | 04 | SP 234 Warszawa | 50.26 | 188 | ||||
18. | Zduńczuk Pola | 04 | Orlik Lublin | 51.28 | 177 | ||||
19. | Gumieniak Zuzanna | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 51.96 | 170 | ||||
20. | Szewczak Patrycja | 04 | SP 234 Warszawa | 53.72 | 154 | ||||
21. | Kościuczyk Agata | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 53.83 | 153 | ||||
22. | Hałka Oliwia | 04 | Sparta Biłgoraj | 53.96 | 152 | ||||
DYSKW. | Szymańska Nikola | 04 | AQUA Ryki | 46.54 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30-01-2016 - 12:16 | Chłopców, 50m klasyczny | Młodzik 12-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 26.19 | Plutecki Adam | NOZIE | Gorzów Wlkp. | 28-11-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zuzaniuk Igor | 04 | Olimpia Lublin | 41.86 | 219 | ||||
2. | Próchniak Maksymilian | 04 | Orlik Lublin | 43.14 | 200 | ||||
3. | Kańczugowski Łukasz | 04 | Olimpia Lublin | 44.35 | 184 | ||||
4. | Polski Mateusz | 04 | UKS 51 Lublin | 45.34 | 172 | ||||
5. | Skrzypczak Mateusz | 04 | MTP Lublinianka | 45.53 | 170 | ||||
6. | Solak Szymon | 04 | Sparta Biłgoraj | 45.94 | 166 | ||||
7. | Lewtak Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 47.34 | 151 | ||||
8. | Wożakowski Krzysztof | 04 | MTP Lublinianka | 48.53 | 140 | ||||
9. | Maszkowski Jakub | 04 | UKS 51 Lublin | 49.25 | 134 | ||||
10. | Taras Kamil | 04 | SP 234 Warszawa | 49.65 | 131 | ||||
11. | Dąbrowski Bartłomiej | 04 | Sparta Biłgoraj | 50.47 | 125 | ||||
12. | Błażejak Bartosz | 04 | Ósemka Siedlce | 50.59 | 124 | ||||
13. | Strusiński Mateusz | 04 | SP 234 Warszawa | 52.76 | 109 | ||||
14. | Różycki Jakub | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 55.20 | 95 | ||||
15. | Świć Karol Jan | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 56.13 | 91 | ||||
16. | Sajdak Jakub | 04 | Eska Janów Lubelski | 56.41 | 89 | ||||
DYSKW. | Popławski Piotr | 04 | Technik-Orion Radzyń Podl | 51.34 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Szczekala Oliwier | 04 | Olimpia Lublin | 57.20 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30-01-2016 - 12:27 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 1:05.37 | Sztandera Dominika | JUWRO | Lublin | 20-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujak Maria | SKARPA Lublin | 1:17.28 | 525 | 36.78 | 40.50 | ||||
2. | Adamek Barbara | Olimpia Lublin | 1:20.93 | 457 | 37.84 | 43.09 | ||||
3. | Wilczewska Aleksandra | Olimpia Lublin | 1:24.39 | 403 | 39.60 | 44.79 | ||||
4. | Malinowska Zuzanna | Olimpia Lublin | 1:29.70 | 336 | 42.13 | 47.57 | ||||
5. | Bugała Martyna | MTP Lublinianka | 1:35.60 | 277 | 45.07 | 50.53 | ||||
6. | Marciniak Zuzanna | AQUA Ryki | 1:39.39 | 246 | 46.26 | 53.13 |
PK | Pastuszuk Paulina | Olimpia Lublin | 1:13.80 | 603 | 35.75 | 38.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30-01-2016 - 12:30 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 58.68 | Stolarski Marcin | ZOWAR | Lublin | 18-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kosmala Szymon | Orlik Lublin | 1:10.76 | 485 | 32.60 | 38.16 | ||||
2. | Gąsior Grzegorz | MTP Lublinianka | 1:21.93 | 312 | 37.82 | 44.11 | ||||
3. | Duma Sebastian | Olimpia Lublin | 1:23.00 | 300 | 39.08 | 43.92 | ||||
4. | Skrzypczak Marek | MTP Lublinianka | 1:23.08 | 299 | 38.89 | 44.19 | ||||
5. | Jakóbczyk Jakub | Olimpia Lublin | 1:27.90 | 253 | 41.60 | 46.30 | ||||
6. | Łoboda Jakub | Olimpia Lublin | 1:30.00 | 235 | 42.28 | 47.72 | ||||
7. | Deruś Mateusz | Olimpia Lublin | 1:30.10 | 235 | 41.98 | 48.12 | ||||
8. | Grączak Dawid | Olimpia Lublin | 1:30.22 | 234 | 42.30 | 47.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30-01-2016 - 12:40 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 1:43.12 | WKS ŚLĄSK Wrocław (NF) | SLWRO | Brno (CZE) | 16-11-2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:17.50 | 351 |
Amilkiewicz Aleksandra Bernat Laura | 05 05 | +0,62 +0,45 | 32.31 35.41 | Warchałowska Paulina Pyszniak Alicja | 05 05 | +0,40 +0,51 | 33.80 35.98 |
2. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:39.34 | 225 |
Malinowska Maja Ciećko Patrycja | 07 05 | +0,80 | 41.59 38.95 | Bielecka Daria Bernat Andżelika | 05 06 | +0,73 +0,38 | 41.08 37.72 |
3. | Fala Kraśnik | Fala Kraśnik | 2:46.41 | 198 |
Wilk Anna Wysocka Amelia | 06 07 | +0,91 +0,65 | 36.63 40.01 | Ryfka Maja Grabczak Lena | 06 06 | 42.66 47.11 |
4. | Olimpijczyk Lublin | Olimpijczyk Lublin | 2:48.91 | 189 |
Łuszczew Weronika Kościołek Otylia | 06 06 | 39.26 43.18 | Pracoń Aleksandra Kieraga Emilia | 06 06 | 46.51 39.96 |
5. | Sparta Biłgoraj | Sparta Biłgoraj | 2:54.46 | 172 |
Małek Melania Wszoła Martyna | 05 05 | +0,85 +0,52 | 36.01 47.83 | Senczyna Amelia Flis Wiktoria | 06 05 | 51.70 38.92 |
6. | SP 234 Warszawa 2 | SP 234 Warszawa | 2:56.97 | 164 |
Trzaska Alicja Bilewicz Julia | 05 06 | +0,75 +0,71 | 38.04 46.55 | Koper Weronika Krzyszczak Zofia | 06 06 | 50.95 41.43 |
7. | Orlik Lublin | Orlik Lublin | 3:00.51 | 155 |
Dziurda Ewa Panasiuk Natalia | 05 05 | +0,58 | 38.99 38.28 | Podgórska Karolina Prandota Magdalena | 05 06 | 49.24 54.00 |
8. | Ósemka Siedlce | Ósemka Siedlce | 3:16.54 | 120 |
Rólka Dominika Mackiewicz Zuzanna | 06 06 | 50.28 50.48 | Karwowska Wiktoria Sudoł Maja | 07 06 | +0,76 | 51.98 43.80 |
9. | MTP Lublinianka 1 | MTP Lublinianka | 3:46.02 | 79 |
Gąsior Kinga Waligórska Zofia | 08 06 | 1:03.74 56.74 | Daniel Gabriela Litwin Weronika | 06 06 | 51.13 54.41 |
DYSKW. | MTP Lublinianka 2 | MTP Lublinianka | 2:59.70 | ||||||
O4 - przedwczesny start |
Czerniak Pola Mitrus Karolina | 06 06 | +0,21 | 46.41 39.43 | Nowicka Aleksandra Żydek Kinga | 05 05 | 46.74 47.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30-01-2016 - 12:54 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 1:31.30 | MKS JUVENIA Wrocław (NF) | JUWRO | Nowa Ruda | 18-12-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fala Kraśnik | Fala Kraśnik | 2:29.09 | 174 |
Paszkowski Błażej Siekaczyński Wojciech | 06 07 | +0,43 | 36.87 36.23 | Chmiel Bartosz Bucoń Paweł | 06 07 | +0,28 | 43.47 32.52 |
2. | Technik-Orion Radzyń Podl | Technik-Orion Radzyń Podl | 2:29.37 | 173 |
Melchior Igor Danilczuk Michał | 06 06 | +0,57 +0,22 | 38.25 35.71 | Opolski Łukasz Trykacz Mikołaj | 06 06 | +0,71 | 37.48 37.93 |
3. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:37.72 | 147 |
Dragan Stefan Ponieważ Oliwier | 07 07 | 38.90 38.89 | Wroński Szymon Daniel Andre | 06 06 | +0,51 | 38.36 41.57 |
4. | Sparta Biłgoraj | Sparta Biłgoraj | 2:38.21 | 146 |
+0,74 +0,56 | 36.71 42.03 | +0,58 +0,74 | 40.34 39.13 |
5. | Świdnicka SP | Świdnicka SP | 2:40.96 | 138 |
Żuk Oliwier Michałek Krzysztof | 07 06 | 46.86 40.86 | Kapuśniak Maks Bożek Krzysztof | 06 05 | +0,50 +0,67 | 37.61 35.63 |
6. | Olimpijczyk Lublin | Olimpijczyk Lublin | 2:45.96 | 126 |
Pranagal Stanisław Nowacki Marcel | 06 06 | +0,71 +0,90 | 39.20 43.25 | Joachimowicz Patryk Pietroń Przemysław | 08 07 | +0,51 | 43.69 39.82 |
7. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:54.15 | 109 |
Grochowski Mateusz Żywicki Krzysztof | 05 05 | +0,65 +0,51 | 40.20 43.77 | Lewtak Jan Szczęch Kacper | 07 06 | +0,17 | 41.25 48.93 |
8. | Ósemka Siedlce | Ósemka Siedlce | 3:03.14 | 94 |
Bot Jarosław Nieczyporuk Maciej | 07 06 | 53.84 43.00 | Jóźwiak Wojciech Włodarczyk Maksymilian | 07 05 | +0,63 | 48.30 38.00 |
9. | MTP Lublinianka 2 | MTP Lublinianka | 3:08.77 | 86 |
Czerniak Nikodem Pacek Kacper | 06 06 | +0,58 +0,75 | 43.61 52.84 | Szczepanik Jakub Wyrwas Filip | 05 06 | +0,62 | 47.38 44.94 |
10. | MTP Lublinianka 1 | MTP Lublinianka | 4:21.68 | 32 |
Dziewulski Adrian Boryca Dominik | 06 06 | +0,82 | 1:08.79 58.71 | Troc Jakub Gronowski Łukasz | 06 07 | +0,56 | 1:11.25 1:02.93 |
DYSKW. | SP 234 Warszawa 3 | SP 234 Warszawa | 3:05.98 | ||||||
O4 - przedwczesny start |
Walczuk Adam Grzędziński Jakub | 05 06 | +0,77 +0,56 | 40.38 47.68 | Wróblewski Borys Łućko Kuba | 08 08 | 0.00 | 43.21 54.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30-01-2016 - 13:11 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 9-lat |
1. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 17.48 | 224 | |||
2. | Malinowska Maja | 07 | Olimpia Lublin | 18.52 | 188 | |||
3. | Wróblewska Kaja | 07 | Skalar Lubartów | 18.58 | 186 | |||
4. | Waśkowicz Małgorzata | 07 | Olimpia Lublin | 19.15 | 170 | |||
5. | Grabowska Amelia | 07 | Olimpia Lublin | 19.96 | 150 | |||
6. | Sosnówka Milena | 07 | Fala Kraśnik | 20.09 | 147 | |||
7. | Karwowska Wiktoria | 07 | Ósemka Siedlce | 20.41 | 140 | |||
8. | Niezgoda Aleksandra | 07 | UKS 51 Lublin | 20.48 | 139 | |||
9. | Chyła Aleksandra | 07 | UKS 51 Lublin | 20.49 | 139 | |||
Jarosińska Magdalena | 07 | Trójka Puławy | 20.49 | 139 | ||||
11. | Danilewicz Julia | 07 | UKS 51 Lublin | 20.50 | 139 | |||
12. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 21.09 | 127 | |||
13. | Pryjomska Alicja | 07 | AQUA Ryki | 21.23 | 125 | |||
14. | Wożakowska Zofia | 07 | MTP Lublinianka | 21.73 | 116 | |||
15. | Rumińska Iga | 07 | UKS 51 Lublin | 22.71 | 102 | |||
16. | Gepner Urszula | 07 | Technik-Orion Radzyń Podl | 23.02 | 98 | |||
17. | Czaplińska Martyna | 07 | UKS 51 Lublin | 23.40 | 93 | |||
18. | Małaj Klaudia | 07 | SP30 Lublin | 23.48 | 92 | |||
19. | Kalińska Maja | 07 | UKS 51 Lublin | 23.56 | 91 | |||
20. | Surowiec Gabriela | 07 | Fala Kraśnik | 23.79 | 88 | |||
21. | Sadowska Natalia | 07 | Olimpijczyk Lublin | 24.03 | 86 | |||
22. | Bis Izabela | 07 | Fala Kraśnik | 24.05 | 86 | |||
23. | Woźniak Zuzanna | 07 | Olimpijczyk Lublin | 24.36 | 82 | |||
24. | Taras Justyna | 07 | SP 234 Warszawa | 24.49 | 81 | |||
25. | Cieślak Amelia | 07 | Sparta Biłgoraj | 24.74 | 79 | |||
26. | Kamińska Natalia | 07 | SP30 Lublin | 24.89 | 77 | |||
27. | Mach Matylda | 07 | MTP Lublinianka | 24.96 | 77 | |||
28. | Wnuk Kaja | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.15 | 75 | |||
29. | Świderska Jagoda | 07 | Olimpijczyk Lublin | 25.17 | 75 | |||
30. | Wasąg Hanna | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.27 | 74 | |||
31. | Łukasz Maria | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.35 | 73 | |||
32. | Mełges Aleksandra | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.60 | 71 | |||
33. | Jagucak Kornelia | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.71 | 70 | |||
34. | Przytuła Maria | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.83 | 62 | |||
35. | Miedzik Marta | 07 | Technik-Orion Radzyń Podl | 26.87 | 61 | |||
36. | Falba Alicja | 07 | SP30 Lublin | 26.89 | 61 | |||
37. | Skibniewska Julia | 07 | Fala Kraśnik | 27.18 | 59 | |||
38. | Adamowska Nadia | 07 | Olimpijczyk Lublin | 27.22 | 59 | |||
39. | Marchel Julia | 07 | Ósemka Siedlce | 27.31 | 58 | |||
40. | Miśtal Milena | 07 | Olimpia Lublin | 27.32 | 58 | |||
41. | Łuka Anna | 07 | Ósemka Siedlce | 27.56 | 57 | |||
42. | Lewińska Hanna | 07 | Eska Janów Lubelski | 27.98 | 54 | |||
43. | Kieryło Natalia | 07 | Sparta Biłgoraj | 28.19 | 53 | |||
44. | Roczon Jagoda | 07 | UKS 51 Lublin | 28.41 | 52 | |||
45. | Markowicz Martyna | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.34 | 47 | |||
46. | Lekan Klaudia | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.46 | 46 | |||
47. | Ptaszyńska Milena | 07 | Olimpia Lublin | 30.24 | 43 | |||
48. | Wąsik Anna | 07 | Fala Kraśnik | 30.45 | 42 | |||
49. | Rosińska Natalia | 07 | Fala Kraśnik | 30.67 | 41 | |||
50. | Cich Kinga | 07 | Sparta Biłgoraj | 31.96 | 36 | |||
51. | Kaproń Aleksandra | 07 | Eska Janów Lubelski | 32.08 | 36 | |||
52. | Włodarczyk Klara | 07 | Fala Kraśnik | 32.69 | 34 | |||
53. | Urban Aleksandra | 07 | Eska Janów Lubelski | 36.84 | 23 |
Dzieci 8-lat i młodsze |
1. | Waśkowicz Milena | 08 | Skalar Lubartów | 20.50 | 139 | |||
2. | Bielak Kamila | 08 | Olimpia Lublin | 21.04 | 128 | |||
3. | Adamek Emilia | 08 | Świdnicka SP | 21.66 | 117 | |||
4. | Gąsior Kinga | 08 | MTP Lublinianka | 24.50 | 81 | |||
5. | Brudz Martyna | 08 | SP30 Lublin | 25.23 | 74 | |||
6. | Perkowska Iga | 08 | SP 234 Warszawa | 25.33 | 73 | |||
7. | Szczepańska Wiktoria | 08 | MTP Lublinianka | 25.65 | 70 | |||
8. | Boruta Julia | 08 | UKS 51 Lublin | 26.09 | 67 | |||
9. | Dziurda Helena | 09 | Orlik Lublin | 27.02 | 60 | |||
10. | Łukaszczyk Maja | 08 | Sparta Biłgoraj | 27.74 | 56 | |||
11. | Piskorz Julia | 08 | MTP Lublinianka | 28.13 | 53 | |||
12. | Nowak Maja | 08 | Delfin Połaniec | 29.38 | 47 | |||
13. | Pintal Milena | 08 | Sparta Biłgoraj | 29.90 | 44 | |||
14. | Świdzińska Oliwia | 08 | Olimpijczyk Lublin | 30.12 | 43 | |||
15. | Kapica Gabriela | 08 | Eska Janów Lubelski | 30.22 | 43 | |||
16. | Marchewka Hanna | 08 | Sparta Biłgoraj | 32.42 | 35 | |||
17. | Kwietniewska Jolanta | 09 | Fala Kraśnik | 33.06 | 33 | |||
18. | Warda Weronika | 08 | Olimpia Lublin | 33.74 | 31 | |||
19. | Wylotek Maja | 08 | Olimpijczyk Lublin | 35.40 | 27 | |||
20. | Młyńczak Alicja | 08 | Olimpia Lublin | 36.43 | 24 | |||
21. | Żarnowska Izabela | 09 | SP 234 Warszawa | 53.90 | 7 | |||
NIE UK. | Staszczak Hanna | 09 | Sparta Biłgoraj |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30-01-2016 - 13:21 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 9-lat |
1. | Bucoń Paweł | 07 | Fala Kraśnik | 15.83 | 193 | |||
2. | Dragan Stefan | 07 | Olimpia Lublin | 17.17 | 151 | |||
3. | Siekaczyński Wojciech | 07 | Fala Kraśnik | 17.25 | 149 | |||
4. | Ponieważ Oliwier | 07 | Olimpia Lublin | 17.59 | 140 | |||
5. | Pietroń Przemysław | 07 | Olimpijczyk Lublin | 17.81 | 135 | |||
6. | Szymula Jan | 07 | Fala Kraśnik | 18.09 | 129 | |||
7. | Lewtak Jan | 07 | Olimpia Lublin | 18.30 | 125 | |||
8. | Gościński Jakub | 07 | UKS 51 Lublin | 18.67 | 117 | |||
9. | Piekaruś Michał | 07 | Świdnicka SP | 18.97 | 112 | |||
10. | Lis Ignacy | 07 | UKS 51 Lublin | 19.29 | 106 | |||
11. | Dmowski Jan | 07 | UKS 51 Lublin | 19.32 | 106 | |||
12. | Grzyb Maksmilian | 07 | Sparta Biłgoraj | 20.04 | 95 | |||
13. | Augustynek Filip | 07 | UKS 51 Lublin | 20.20 | 92 | |||
14. | Nowakowski Kacper | 07 | Olimpijczyk Lublin | 20.24 | 92 | |||
15. | Bury Paweł | 07 | Sparta Biłgoraj | 20.56 | 88 | |||
16. | Szymończyk Mikołaj | 07 | Eska Janów Lubelski | 20.79 | 85 | |||
17. | Jóźwiak Wojciech | 07 | Ósemka Siedlce | 20.86 | 84 | |||
18. | Sławacki Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 20.99 | 82 | |||
19. | Maszkowski Mateusz | 07 | UKS 51 Lublin | 21.62 | 75 | |||
20. | Sosiński Andrzej | 07 | Sparta Biłgoraj | 22.02 | 71 | |||
21. | Żuk Oliwier | 07 | Świdnicka SP | 22.33 | 68 | |||
22. | Kubak Michał | 07 | AQUA Ryki | 22.45 | 67 | |||
23. | Konieczko Jakub | 07 | Olimpijczyk Lublin | 22.50 | 67 | |||
24. | Wanarski Marcel | 07 | Olimpia Lublin | 23.06 | 62 | |||
25. | Maciejewski Stanisław | 07 | SP 234 Warszawa | 23.32 | 60 | |||
26. | Królik Szymon | 07 | UKS 51 Lublin | 23.56 | 58 | |||
27. | Kowalczyk Mieszko | 07 | UKS 51 Lublin | 23.99 | 55 | |||
28. | Bot Jarosław | 07 | Ósemka Siedlce | 24.22 | 53 | |||
29. | Pawlik-Greguła Nikodem | 07 | UKS 51 Lublin | 24.62 | 51 | |||
30. | Obszyński Bartłomiej | 07 | Sparta Biłgoraj | 24.73 | 50 | |||
31. | Dzięgielewski Dawid | 07 | Fala Kraśnik | 25.12 | 48 | |||
32. | Nawrocki Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 25.25 | 47 | |||
33. | Gałecki Marcin | 07 | Olimpijczyk Lublin | 25.46 | 46 | |||
34. | Wentykier Bartosz | 07 | Ósemka Siedlce | 25.83 | 44 | |||
35. | Banach Wiktor | 07 | Sparta Biłgoraj | 25.97 | 43 | |||
36. | Sobotka Mateusz | 07 | SP 234 Warszawa | 26.00 | 43 | |||
37. | Szymczyk Antoni | 07 | UKS 51 Lublin | 26.29 | 42 | |||
38. | Gazda Patryk | 07 | MTP Lublinianka | 26.44 | 41 | |||
39. | Bednarski Filip | 07 | SP 234 Warszawa | 26.62 | 40 | |||
40. | Michalik Adam | 07 | Sparta Biłgoraj | 26.66 | 40 | |||
41. | Sokól Wiktor | 07 | UKS 51 Lublin | 27.02 | 38 | |||
42. | Wajler Robert | 07 | UKS 51 Lublin | 27.21 | 38 | |||
43. | Fus Wiktor | 07 | UKS 51 Lublin | 27.38 | 37 | |||
44. | Kuśmirek Jakub | 07 | Olimpijczyk Lublin | 27.58 | 36 | |||
45. | Kuderawiec Wojciech | 07 | Sparta Biłgoraj | 27.59 | 36 | |||
Wentykier Krzysztof | 07 | Ósemka Siedlce | 27.59 | 36 | ||||
47. | Todys Piotr | 07 | Fala Kraśnik | 27.66 | 36 | |||
48. | Harasim Dominik | 07 | Sparta Biłgoraj | 27.67 | 36 | |||
49. | Kosowski Kacper | 07 | UKS 51 Lublin | 27.89 | 35 | |||
50. | Stec Kacper | 07 | Sparta Biłgoraj | 27.93 | 35 | |||
51. | Siwko Aleksander | 07 | Olimpia Lublin | 28.10 | 34 | |||
52. | Rybak Bartosz | 07 | Fala Kraśnik | 28.38 | 33 | |||
53. | Misiarz Kacper | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.67 | 29 | |||
54. | Gronowski Łukasz | 07 | MTP Lublinianka | 29.72 | 29 | |||
55. | Mączka Patryk | 07 | Fala Kraśnik | 29.77 | 29 | |||
56. | Janiga Dawid | 07 | UKS 51 Lublin | 29.79 | 28 | |||
57. | Łysiak Miłosz | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.91 | 28 | |||
58. | Oszajca Radosław | 07 | Sparta Biłgoraj | 29.98 | 28 | |||
59. | Janiec Oliwier | 07 | Fala Kraśnik | 30.22 | 27 | |||
60. | Witt - Michałowski Beniamin | 07 | Olimpijczyk Lublin | 31.54 | 24 |
Dzieci 8-lat i młodsze |
1. | Ciurkowski Igor | 08 | Trójka Puławy | 18.23 | 126 | |||
2. | Joachimowicz Patryk | 08 | Olimpijczyk Lublin | 18.49 | 121 | |||
3. | Wróblewski Borys | 08 | SP 234 Warszawa | 19.76 | 99 | |||
4. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 21.85 | 73 | |||
5. | Krzyszczak Wojciech | 08 | SP 234 Warszawa | 23.01 | 62 | |||
6. | Ciepałowicz Aleksander | 08 | Olimpia Lublin | 23.33 | 60 | |||
7. | Kaaraud Józef | 08 | SP 234 Warszawa | 23.73 | 57 | |||
8. | Łućko Kuba | 08 | SP 234 Warszawa | 25.47 | 46 | |||
9. | Świca Gabriel | 08 | Fala Kraśnik | 28.16 | 34 | |||
10. | Tworkowski Michał | 08 | Olimpijczyk Lublin | 29.14 | 30 | |||
11. | Daniel Karol | 08 | MTP Lublinianka | 29.39 | 30 | |||
12. | Kobak Nataniel | 08 | Sparta Biłgoraj | 29.45 | 29 | |||
13. | Korczak Igor | 08 | Olimpijczyk Lublin | 29.94 | 28 | |||
14. | Jagosiak Miłosz | 08 | Sparta Biłgoraj | 30.04 | 28 | |||
15. | Wroński Michał | 08 | Olimpia Lublin | 31.52 | 24 | |||
16. | Malinowski Maciej | 08 | Olimpijczyk Lublin | 32.04 | 23 | |||
17. | Widz Filip | 09 | Eska Janów Lubelski | 33.25 | 20 | |||
18. | Sajdak Stanisław | 08 | Eska Janów Lubelski | 33.46 | 20 | |||
19. | Szostak Hubert | 08 | SP 234 Warszawa | 34.86 | 18 | |||
20. | Bożek Szymon | 09 | Świdnicka SP | 34.89 | 18 | |||
21. | Kuc Adrian | 08 | AQUA Ryki | 36.30 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 30-01-2016 - 13:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | Dzieci 10-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 26.03 | Urbańczyk Aleksandra | AZLOD | Lublin | 19-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 41.15 | 243 | ||||
2. | Skowronek Hanna | 06 | UKS 51 Lublin | 43.48 | 206 | ||||
3. | Łuszczew Weronika | 06 | Olimpijczyk Lublin | 44.87 | 187 | ||||
4. | Bernat Andżelika | 06 | Olimpia Lublin | 45.09 | 185 | ||||
5. | Gawełko Zuzanna | 06 | Trójka Puławy | 45.19 | 183 | ||||
6. | Kieraga Emilia | 06 | Olimpijczyk Lublin | 46.08 | 173 | ||||
7. | Kiczorowska Monika | 06 | MTP Lublinianka | 47.31 | 160 | ||||
8. | Hapak Magda | 06 | UKS 51 Lublin | 47.59 | 157 | ||||
9. | Zawada Julia | 06 | Trójka Puławy | 47.72 | 156 | ||||
10. | Kościołek Otylia | 06 | Olimpijczyk Lublin | 48.12 | 152 | ||||
11. | Ciurska Gabriela | 06 | UKS 51 Lublin | 48.56 | 148 | ||||
12. | Gluza Dominika | 06 | UKS 51 Lublin | 49.51 | 139 | ||||
13. | Żelazo Zuzanna | 06 | UKS 51 Lublin | 50.34 | 133 | ||||
14. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 50.40 | 132 | ||||
15. | Bilewicz Julia | 06 | SP 234 Warszawa | 50.42 | 132 | ||||
16. | Pracoń Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Lublin | 50.72 | 130 | ||||
17. | Roszkowska Katrina | 06 | Sparta Biłgoraj | 50.90 | 128 | ||||
18. | Rychlewicz Zuzanna | 06 | SP 234 Warszawa | 50.95 | 128 | ||||
19. | Krzyszczak Zofia | 06 | SP 234 Warszawa | 51.39 | 125 | ||||
20. | Koper Weronika | 06 | SP 234 Warszawa | 51.56 | 123 | ||||
21. | Senczyna Amelia | 06 | Sparta Biłgoraj | 51.64 | 123 | ||||
22. | Syta Julia | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 51.86 | 121 | ||||
23. | Mróz Wioletta | 06 | Olimpijczyk Lublin | 51.94 | 121 | ||||
24. | Kapusta Aleksandra | 06 | AQUA Ryki | 51.98 | 120 | ||||
25. | Litwin Weronika | 06 | MTP Lublinianka | 52.02 | 120 | ||||
26. | Mitrus Karolina | 06 | MTP Lublinianka | 52.70 | 115 | ||||
27. | Sudoł Maja | 06 | Ósemka Siedlce | 52.87 | 114 | ||||
28. | Kusak Pola | 06 | Olimpijczyk Lublin | 53.54 | 110 | ||||
29. | Joachimowicz Julia | 06 | Olimpijczyk Lublin | 53.61 | 110 | ||||
30. | Muniowska Martyna | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 53.91 | 108 | ||||
31. | Czerniak Pola | 06 | MTP Lublinianka | 56.17 | 95 | ||||
32. | Mackiewicz Zuzanna | 06 | Ósemka Siedlce | 56.18 | 95 | ||||
33. | Prandota Magdalena | 06 | Orlik Lublin | 56.60 | 93 | ||||
34. | Kozyra Magdalena | 06 | Sparta Biłgoraj | 57.02 | 91 | ||||
35. | Rólka Dominika | 06 | Ósemka Siedlce | 57.03 | 91 | ||||
36. | Urban Karolina | 06 | MTP Lublinianka | 59.41 | 80 | ||||
37. | Golec Wiktoria | 06 | UKS 51 Lublin | 59.81 | 79 | ||||
38. | Waligórska Zofia | 06 | MTP Lublinianka | 1:01.87 | 71 | ||||
39. | Kaproń Martyna | 06 | Sparta Biłgoraj | 1:03.80 | 65 | ||||
40. | Daniel Gabriela | 06 | MTP Lublinianka | 1:04.01 | 64 | ||||
DYSKW. | Grabczak Lena | 06 | Fala Kraśnik | 52.39 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30-01-2016 - 13:43 | Chłopców, 50m grzbietowy | Dzieci 10-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 22.96 | Polewka Tomasz | AZKAT | Netanya (ISR) | 06-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bielawski Tymoteusz | 06 | Trójka Puławy | 42.60 | 149 | ||||
2. | Danilczuk Michał | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 43.75 | 138 | ||||
3. | Paszkowski Błażej | 06 | Fala Kraśnik | 43.90 | 136 | ||||
4. | Melchior Igor | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 44.20 | 133 | ||||
5. | Pranagal Stanisław | 06 | Olimpijczyk Lublin | 44.86 | 128 | ||||
6. | Opolski Łukasz | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 45.76 | 120 | ||||
7. | Kapuśniak Maks | 06 | Świdnicka SP | 45.80 | 120 | ||||
8. | Wroński Szymon | 06 | Olimpia Lublin | 45.90 | 119 | ||||
9. | Trykacz Mikołaj | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 46.09 | 118 | ||||
10. | Szczęch Kacper | 06 | Olimpia Lublin | 46.46 | 115 | ||||
11. | Sadowski Bartosz | 06 | Sparta Biłgoraj | 46.62 | 114 | ||||
12. | Wilczyński Kasper | 06 | Sparta Biłgoraj | 46.79 | 112 | ||||
13. | Maciuk Mikołaj | 06 | Technik-Orion Radzyń Podl | 46.81 | 112 | ||||
14. | Nowacki Marcel | 06 | Olimpijczyk Lublin | 47.48 | 107 | ||||
15. | Czerniak Nikodem | 06 | MTP Lublinianka | 47.85 | 105 | ||||
16. | Nieczyporuk Maciej | 06 | Ósemka Siedlce | 48.01 | 104 | ||||
17. | Buczak Piotr | 06 | Olimpia Lublin | 48.72 | 99 | ||||
18. | Daniel Andre | 06 | Olimpia Lublin | 48.99 | 98 | ||||
19. | Pylak Hubert | 06 | UKS 51 Lublin | 49.09 | 97 | ||||
20. | Marnik Mateusz | 06 | UKS 51 Lublin | 49.13 | 97 | ||||
21. | Kowalski Igor | 06 | UKS 51 Lublin | 49.31 | 96 | ||||
22. | Michałek Krzysztof | 06 | Świdnicka SP | 49.83 | 93 | ||||
23. | Wyrwas Filip | 06 | MTP Lublinianka | 49.86 | 93 | ||||
24. | Grzędziński Jakub | 06 | SP 234 Warszawa | 50.02 | 92 | ||||
25. | Chmiel Bartosz | 06 | Fala Kraśnik | 50.25 | 91 | ||||
26. | Dobrzański Marcel | 06 | UKS 51 Lublin | 50.77 | 88 | ||||
27. | Droździel Kacper | 06 | Sparta Biłgoraj | 51.03 | 86 | ||||
28. | Sadecki Paweł | 06 | Eska Janów Lubelski | 51.48 | 84 | ||||
29. | Styrnik Oskar | 06 | Olimpijczyk Lublin | 52.03 | 82 | ||||
30. | Kotarski Antoni | 06 | Orlik Lublin | 52.08 | 81 | ||||
31. | Kapusta Łukasz | 06 | Sparta Biłgoraj | 53.53 | 75 | ||||
32. | Zygmunt Piotr | 06 | Sparta Biłgoraj | 54.49 | 71 | ||||
33. | Sobek Franciszek | 06 | Olimpijczyk Lublin | 54.59 | 71 | ||||
34. | Duda Rafał | 06 | Orlik Lublin | 55.57 | 67 | ||||
35. | Pacek Kacper | 06 | MTP Lublinianka | 56.43 | 64 | ||||
36. | Sajdak Sebastian | 06 | Eska Janów Lubelski | 56.59 | 63 | ||||
37. | Wysmulski Nicholai | 06 | Olimpia Lublin | 56.78 | 63 | ||||
38. | Borkowski Antoni | 06 | Ósemka Siedlce | 57.48 | 60 | ||||
39. | Rzeźniczuk Łukasz | 06 | Eska Janów Lubelski | 58.89 | 56 | ||||
40. | Troc Jakub | 06 | MTP Lublinianka | 59.51 | 54 | ||||
41. | Burmij Stanisław | 06 | Orlik Lublin | 59.86 | 53 | ||||
42. | Boryca Dominik | 06 | MTP Lublinianka | 1:01.73 | 49 | ||||
43. | Błażejak Piotr | 06 | Ósemka Siedlce | 1:03.39 | 45 | ||||
DYSKW. | Błaszczyk Damian | 06 | Sparta Biłgoraj | 44.69 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Rudnicki Szymon | 06 | Sparta Biłgoraj | 54.39 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Michalak Wojciech | 06 | Ósemka Siedlce | 57.89 | |||||
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach | |||||||||
DYSKW. | Niemiec Konrad | 06 | Sparta Biłgoraj | 1:00.86 | |||||
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30-01-2016 - 14:02 | Dziewcząt, 50m dowolny | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 23.98 | Korc Agata | AWWRO | Gorzów Wlkp. | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Amilkiewicz Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 32.39 | 369 | |||
2. | Warchałowska Paulina | 05 | Olimpia Lublin | 33.55 | 332 | |||
3. | Bernat Laura | 05 | Olimpia Lublin | 35.67 | 276 | |||
4. | Pyszniak Alicja | 05 | Olimpia Lublin | 35.97 | 269 | |||
5. | Trzaska Alicja | 05 | SP 234 Warszawa | 37.87 | 231 | |||
6. | Ciećko Patrycja | 05 | Olimpia Lublin | 38.36 | 222 | |||
7. | Panasiuk Natalia | 05 | Orlik Lublin | 38.74 | 215 | |||
8. | Dziurda Ewa | 05 | Orlik Lublin | 38.75 | 215 | |||
9. | Gomółka Eliza | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 39.93 | 197 | |||
10. | Bielecka Daria | 05 | Olimpia Lublin | 40.09 | 194 | |||
11. | Piwońska Amelia | 05 | AQUA Ryki | 40.13 | 194 | |||
12. | Śliczniak Kinga | 05 | MTP Lublinianka | 40.25 | 192 | |||
13. | Niewęgłowska Natalia | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 40.48 | 189 | |||
14. | Pelc Izabela | 05 | Eska Janów Lubelski | 40.55 | 188 | |||
15. | Nowicka Aleksandra | 05 | MTP Lublinianka | 40.74 | 185 | |||
16. | Żydek Kinga | 05 | MTP Lublinianka | 43.31 | 154 | |||
17. | Pietraniec Nikola | 05 | Olimpia Lublin | 43.57 | 151 | |||
18. | Wszoła Martyna | 05 | Sparta Biłgoraj | 46.63 | 123 | |||
19. | Niedźwiadek Magdalena | 05 | AQUA Ryki | 47.13 | 119 | |||
20. | Gołębiowska Katarzyna | 05 | SP 234 Warszawa | 50.32 | 98 | |||
21. | Podgórska Karolina | 05 | Orlik Lublin | 51.77 | 90 | |||
22. | Ilach Milena | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 52.04 | 89 | |||
23. | Wiszniewska Zuzanna | 05 | Olimpia Lublin | 54.35 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30-01-2016 - 14:07 | Chłopców, 50m dowolny | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 20.79 | Czerniak Konrad | AZKAT | Lublin | 17-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suchański Filip | 05 | UKS 51 Lublin | 34.71 | 200 | ||||
2. | Staszczak Antoni | 05 | Sparta Biłgoraj | 35.61 | 185 | ||||
3. | Bożek Krzysztof | 05 | Świdnicka SP | 35.67 | 184 | ||||
4. | Włodarczyk Maksymilian | 05 | Ósemka Siedlce | 37.14 | 163 | ||||
5. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 38.79 | 143 | ||||
6. | Klyż Oskar | 05 | Sparta Biłgoraj | 39.71 | 133 | ||||
7. | Nizio Wojciech | 05 | Sparta Biłgoraj | 40.75 | 123 | ||||
8. | Flisiak Oskar | 05 | Delfin Połaniec | 40.82 | 122 | ||||
9. | Jargiło Jędrzej | 05 | Eska Janów Lubelski | 40.93 | 122 | ||||
10. | Żywicki Krzysztof | 05 | Olimpia Lublin | 41.22 | 119 | ||||
11. | Grochowski Mateusz | 05 | Olimpia Lublin | 41.25 | 119 | ||||
12. | Przytuła Maciej | 05 | Sparta Biłgoraj | 42.47 | 109 | ||||
13. | Walczuk Adam | 05 | SP 234 Warszawa | 42.84 | 106 | ||||
14. | Kuc Sebastian | 05 | AQUA Ryki | 42.85 | 106 | ||||
15. | Nizio Tadeusz | 05 | Sparta Biłgoraj | 42.98 | 105 | ||||
16. | Dokudowiec Kacper | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 43.82 | 99 | ||||
17. | Nowak Jan | 05 | Delfin Połaniec | 45.09 | 91 | ||||
18. | Szczepanik Jakub | 05 | MTP Lublinianka | 45.37 | 89 | ||||
DYSKW. | Kałuszyński Jakub | 05 | Technik-Orion Radzyń Podl | 36.25 | |||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Bukarewicz Maciej | 05 | Sparta Biłgoraj | 47.62 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30-01-2016 - 14:20 | Kobiet, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 57.17 | Tchórz Alicja | JUWRO | Netanya (ISR) | 03-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat i starsi |
1. | Hałka Wiktoria | Sparta Biłgoraj | 1:10.77 | 475 | 34.36 | 36.41 | ||||
2. | Wilczewska Aleksandra | Olimpia Lublin | 1:11.97 | 451 | 35.77 | 36.20 | ||||
3. | Malinowska Zuzanna | Olimpia Lublin | 1:13.21 | 429 | 35.41 | 37.80 | ||||
4. | Bujak Maria | SKARPA Lublin | 1:13.97 | 416 | 36.00 | 37.97 | ||||
5. | Bugała Martyna | MTP Lublinianka | 1:14.59 | 405 | 36.03 | 38.56 | ||||
6. | Adamek Barbara | Olimpia Lublin | 1:24.65 | 277 | 40.56 | 44.09 | ||||
7. | Melchior Julia | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:36.46 | 187 |
Młodzik 12-lat |
1. | Dwojak Natalia | Olimpia Lublin | 1:17.81 | 357 | 38.26 | 39.55 | ||||
2. | Dragan Julia | MTP Lublinianka | 1:20.93 | 317 | 39.46 | 41.47 | ||||
3. | Dwojak Wiktoria | Olimpia Lublin | 1:21.15 | 315 | 39.00 | 42.15 | ||||
4. | Karpińska Alicja | Orlik Lublin | 1:22.52 | 299 | 40.41 | 42.11 | ||||
5. | Młodowiec Idalia | Sparta Biłgoraj | 1:25.62 | 268 | 41.20 | 44.42 | ||||
6. | Ćwikła Katarzyna | MTP Lublinianka | 1:26.38 | 261 | 42.42 | 43.96 | ||||
7. | Hałka Oliwia | Sparta Biłgoraj | 1:26.72 | 258 | 42.14 | 44.58 | ||||
8. | Pacek Aleksandra | MTP Lublinianka | 1:27.21 | 253 | 42.26 | 44.95 | ||||
9. | Siwko Natalia | Olimpia Lublin | 1:27.54 | 251 | 42.90 | 44.64 | ||||
10. | Dębska Julia | SP 234 Warszawa | 1:31.30 | 221 | 43.82 | 47.48 | ||||
11. | Niedzielska Paulina | SP30 Lublin | 1:33.31 | 207 | 44.70 | 48.61 | ||||
12. | Pisowacka Klaudia | SP 234 Warszawa | 1:34.01 | 202 | 46.54 | 47.47 | ||||
13. | Wiśniewska Aleksandra | Olimpia Lublin | 1:34.23 | 201 | 41.82 | 52.41 | ||||
14. | Dziwulska Aleksandra | SP30 Lublin | 1:35.86 | 191 | 47.50 | 48.36 | ||||
15. | Szewczak Patrycja | SP 234 Warszawa | 1:38.60 | 175 | 46.55 | 52.05 | ||||
16. | Kowalczyk Katarzyna | SP30 Lublin | 1:40.52 | 165 | 48.24 | 52.28 | ||||
17. | Kościuczyk Agata | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:40.95 | 163 | 49.35 | 51.60 | ||||
18. | Taraszkiewicz Aleksandra | SP 234 Warszawa | 1:42.37 | 157 | 49.03 | 53.34 | ||||
19. | Gumieniak Zuzanna | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:47.61 | 135 | 51.74 | 55.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30-01-2016 - 14:27 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 49.23 | Kawęcki Radosław | AZWAR | Lublin | 20-12-2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat i starsi |
1. | Kosmala Szymon | Orlik Lublin | 1:10.01 | 341 | 33.87 | 36.14 | ||||
2. | Gąsior Grzegorz | MTP Lublinianka | 1:18.43 | 242 | 38.43 | 40.00 | ||||
3. | Skrzypczak Marek | MTP Lublinianka | 1:18.92 | 238 | 38.01 | 40.91 | ||||
4. | Duma Sebastian | Olimpia Lublin | 1:19.34 | 234 | 39.67 | 39.67 | ||||
5. | Jakóbczyk Jakub | Olimpia Lublin | 1:23.45 | 201 | 40.72 | 42.73 | ||||
6. | Łoboda Jakub | Olimpia Lublin | 1:24.43 | 194 | 41.49 | 42.94 | ||||
7. | Grączak Dawid | Olimpia Lublin | 1:28.13 | 171 | 44.19 | 43.94 | ||||
8. | Deruś Mateusz | Olimpia Lublin | 1:29.22 | 165 | 42.81 | 46.41 | ||||
9. | Krukowski Adam | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:43.77 | 104 | 48.04 | 55.73 |
Młodzik 12-lat |
1. | Zuzaniuk Igor | Olimpia Lublin | 1:18.19 | 245 | 39.24 | 38.95 | |||||
2. | Kańczugowski Łukasz | Olimpia Lublin | 1:23.59 | 200 | 41.02 | 42.57 | |||||
3. | Solak Szymon | Sparta Biłgoraj | 1:24.87 | 191 | 41.31 | 43.56 | |||||
4. | Skrzypczak Mateusz | MTP Lublinianka | 1:25.26 | 189 | 41.30 | 43.96 | |||||
5. | Próchniak Maksymilian | Orlik Lublin | 1:25.60 | 186 | 42.35 | 43.25 | |||||
6. | Polski Mateusz | UKS 51 Lublin | 1:25.84 | 185 | 41.32 | 44.52 | |||||
7. | Lewtak Szymon | Olimpia Lublin | 1:29.80 | 161 | 43.92 | 45.88 | |||||
8. | Wożakowski Krzysztof | MTP Lublinianka | 1:31.10 | 155 | 46.32 | 44.78 | |||||
9. | Strusiński Mateusz | SP 234 Warszawa | 1:34.65 | 138 | 45.34 | 49.31 | |||||
10. | Denisiuk Nikodem | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:35.34 | 135 | 43.83 | 51.51 | |||||
11. | Dąbrowski Bartłomiej | Sparta Biłgoraj | 1:39.08 | 120 | 47.30 | 51.78 | |||||
12. | Sajdak Jakub | Eska Janów Lubelski | 1:42.74 | 108 | 49.35 | 53.39 | |||||
13. | Taras Kamil | SP 234 Warszawa | 1:44.43 | 102 | 52.84 | 51.59 | |||||
14. | Szczekala Oliwier | Olimpia Lublin | 1:50.87 | 86 | 53.89 | 56.98 | |||||
15. | Miedzik Michał | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:54.98 | 77 | 53.70 | 1:01.28 | |||||
16. | Próchniewicz Jakub | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:56.67 | 73 | 52.69 | 1:03.98 | |||||
17. | Różycki Jakub | Technik-Orion Radzyń Podl | 2:06.44 | 57 | 1:00.82 | 1:05.62 | |||||
DYSKW. | Świć Karol Jan | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:42.59 | 49.93 | 52.66 | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30-01-2016 - 14:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | Młodzik 13-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 53.14 | Wilk Katarzyna | JOKRA | Istambul (TUR) | 10-12-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piesko Martyna | MTP Lublinianka | 1:05.00 | 483 | 30.82 | 34.18 | ||||
2. | Żurawska Kaja | Olimpia Lublin | 1:07.02 | 440 | 31.97 | 35.05 | ||||
3. | Bęben Nina | MTP Lublinianka | 1:09.89 | 388 | 33.47 | 36.42 | ||||
4. | Samuła Kornelia | MTP Lublinianka | 1:12.06 | 354 | 33.74 | 38.32 | ||||
5. | Cichocka Oliwia | Orlik Lublin | 1:13.18 | 338 | 35.41 | 37.77 | ||||
6. | Rosińska Kornelia | MTP Lublinianka | 1:13.56 | 333 | 36.00 | 37.56 | ||||
7. | Kłubko Magdalena | Sparta Biłgoraj | 1:15.10 | 313 | 36.36 | 38.74 | ||||
8. | Gil Wiktoria | Sparta Biłgoraj | 1:16.40 | 297 | 36.80 | 39.60 | ||||
9. | Kotowska Delfina | Sparta Biłgoraj | 1:16.94 | 291 | 36.06 | 40.88 | ||||
10. | Piekarz Katarzyna | Orlik Lublin | 1:22.54 | 236 | 39.35 | 43.19 | ||||
11. | Kwiatkowska Karolina | Sparta Biłgoraj | 1:22.78 | 233 | 38.38 | 44.40 | ||||
12. | Zając Antonina | Sparta Biłgoraj | 1:25.76 | 210 | 39.33 | 46.43 | ||||
13. | Sławkowska Julia | Sparta Biłgoraj | 1:31.96 | 170 | 42.28 | 49.68 | ||||
14. | Krukowska Zuzanna | AQUA Ryki | 1:34.23 | 158 | 43.00 | 51.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30-01-2016 - 14:48 | Chłopców, 100m dowolny | Młodzik 13-lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 46.52 | Czerniak Konrad | WIPUL | Doha (QAT) | 27-08-2014 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ułanowicz Piotr | MTP Lublinianka | 1:03.24 | 358 | 30.07 | 33.17 | |||||
2. | Mróz Adam | Orlik Lublin | 1:05.82 | 318 | 31.40 | 34.42 | |||||
3. | Piskorz Tomasz | MTP Lublinianka | 1:06.56 | 307 | 32.01 | 34.55 | |||||
4. | Urban Jakub | Orlik Lublin | 1:06.97 | 302 | 31.84 | 35.13 | |||||
5. | Oszajca Gabriel | Sparta Biłgoraj | 1:08.05 | 288 | 32.61 | 35.44 | |||||
6. | Adamczyk Jan | MTP Lublinianka | 1:08.44 | 283 | 32.82 | 35.62 | |||||
7. | Tylus Patryk | Eska Janów Lubelski | 1:10.88 | 254 | 32.96 | 37.92 | |||||
8. | Kostrzewa Bartek | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:14.62 | 218 | 35.20 | 39.42 | |||||
9. | Mirek Jakub | Sparta Biłgoraj | 1:15.01 | 215 | 35.45 | 39.56 | |||||
10. | Droździel Jakub | Sparta Biłgoraj | 1:16.19 | 205 | 35.64 | 40.55 | |||||
11. | Musiatowicz Rafał | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:18.00 | 191 | 37.03 | 40.97 | |||||
12. | Czerniak Jarosław | UKS 51 Lublin | 1:18.97 | 184 | 37.40 | 41.57 | |||||
13. | Bartosik Patryk | Sparta Biłgoraj | 1:19.08 | 183 | 37.37 | 41.71 | |||||
14. | Przytuła Jakub | Sparta Biłgoraj | 1:20.77 | 172 | 38.21 | 42.56 | |||||
15. | Trykacz Bartosz | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:22.41 | 162 | 38.34 | 44.07 | |||||
16. | Maciocha Jakub | Sparta Biłgoraj | 1:23.73 | 154 | 40.33 | 43.40 | |||||
17. | Paryś Jakub | Eska Janów Lubelski | 1:24.67 | 149 | 39.00 | 45.67 | |||||
18. | Mazurek Jakub | Technik-Orion Radzyń Podl | 1:34.68 | 106 | 44.69 | 49.99 | |||||
19. | Margol Hubert | Sparta Biłgoraj | 1:36.54 | 100 | 45.50 | 51.04 | |||||
DYSKW. | Świeżak Arkadiusz | Sparta Biłgoraj | 1:33.67 | 44.73 | 48.94 | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30-01-2016 - 15:03 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 16 lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 1:43.12 | WKS ŚLĄSK Wrocław (NF) | SLWRO | Brno (CZE) | 16-11-2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:04.66 | 471 |
Malinowska Zuzanna Wilczewska Aleksandra | 01 02 | +0,76 +0,34 | 30.09 31.62 | Adamek Barbara Żurawska Kaja | 02 03 | +0,52 +0,50 | 31.81 31.14 |
2. | MTP Lublinianka 1 | MTP Lublinianka | 2:09.56 | 420 |
Samuła Kornelia Bęben Nina | 03 03 | +0,64 +0,34 | 33.68 33.02 | Bugała Martyna Piesko Martyna | 02 03 | +0,41 +0,44 | 32.57 30.29 |
3. | Sparta Biłgoraj | Sparta Biłgoraj | 2:12.31 | 394 |
Kłubko Magdalena Gil Wiktoria | 03 03 | +0,50 | 34.02 35.07 | Kotowska Delfina Hałka Wiktoria | 03 01 | +0,43 | 34.97 28.25 |
4. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:17.19 | 353 |
Dwojak Wiktoria Siwko Natalia | 04 04 | +0,80 +0,50 | 33.57 36.11 | Dwojak Natalia Wiśniewska Aleksandra | 04 04 | +0,16 +0,56 | 31.52 35.99 |
5. | Technik-Orion Radzyń Podl | Technik-Orion Radzyń Podl | 2:35.46 | 243 |
Melchior Julia Kościuczyk Agata | 02 04 | +0,72 | 35.62 41.41 | Gumieniak Zuzanna Szczuchniak Agata | 04 04 | +0,85 +0,56 | 38.80 39.63 |
6. | AQUA Ryki | AQUA Ryki | 2:46.09 | 199 |
Krukowska Zuzanna Szymańska Nikola | 03 04 | +0,80 +0,34 | 42.55 43.28 | Marciniak Zuzanna Piwońska Amelia | 02 05 | +0,63 +0,59 | 39.85 40.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30-01-2016 - 15:15 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 16 lat Wyniki |
Rekord Polski Seniorów | 1:31.30 | MKS JUVENIA Wrocław (NF) | JUWRO | Nowa Ruda | 18-12-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Orlik Lublin | Orlik Lublin | 2:00.40 | 331 |
Kosmala Szymon Mróz Adam | 00 03 | +0,77 +0,64 | 28.41 30.43 | Próchniak Maksymilian Urban Jakub | 04 03 | +0,64 +0,63 | 31.77 29.79 |
2. | MTP Lublinianka 1 | MTP Lublinianka | 2:02.68 | 313 |
Adamczyk Jan Piskorz Tomasz | 03 03 | +0,68 +0,51 | 31.99 31.86 | Skrzypczak Marek Ułanowicz Piotr | 02 03 | +0,39 +0,49 | 29.41 29.42 |
3. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:06.68 | 284 |
Łoboda Jakub Jakóbczyk Jakub | 02 02 | +0,85 +0,23 | 31.47 31.49 | Deruś Mateusz Duma Sebastian | 02 02 | +0,43 +0,34 | 33.88 29.84 |
4. | Sparta Biłgoraj | Sparta Biłgoraj | 2:10.20 | 262 |
Droździel Jakub Mirek Jakub | 03 03 | +0,74 +0,40 | 32.57 32.22 | Solak Szymon Oszajca Gabriel | 04 03 | +0,52 +0,31 | 34.66 30.75 |
5. | Technik-Orion Radzyń Podl | Technik-Orion Radzyń Podl | 2:19.31 | 214 |
Kostrzewa Bartek Musiatowicz Rafał | 03 03 | +0,86 +0,41 | 34.23 36.63 | Trykacz Bartosz Świć Karol Jan | 03 04 | +0,66 +0,42 | 35.15 33.30 |
6. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:26.35 | 184 |
Zuzaniuk Igor Lewtak Szymon | 04 04 | +0,73 +0,46 | 33.49 33.89 | Kańczugowski Łukasz Szczekala Oliwier | 04 04 | +0,46 +0,72 | 32.85 46.12 |