III runda Ligi Open 2015 Kraśnik, 4-10-2015 |
Konkurencja 1 2015-10-04 - 10:15 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 58.68 | 656 | 28.11 | 30.57 | |||
2. | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 1:00.72 | 592 | 29.80 | 30.92 | |||
3. | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 1:01.85 | 560 | 29.90 | 31.95 | |||
4. | BORKOWSKA, Małgorzata | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:04.25 | 500 | 31.08 | 33.17 | |||
5. | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 1:04.66 | 490 | 30.93 | 33.73 | |||
6. | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 1:04.72 | 489 | 30.58 | 34.14 | |||
7. | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:04.78 | 488 | 30.61 | 34.17 | |||
8. | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:05.62 | 469 | 31.14 | 34.48 | |||
9. | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 1:05.88 | 464 | 31.58 | 34.30 | |||
10. | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 1:06.00 | 461 | 31.96 | 34.04 | |||
11. | ZAJĄC, Martyna | 96 | Olimpia Lublin | 1:06.78 | 445 | 32.46 | 34.32 | |||
12. | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 1:07.16 | 438 | 32.11 | 35.05 | |||
13. | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 1:08.44 | 414 | 32.33 | 36.11 | |||
14. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 1:11.13 | 368 | 34.05 | 37.08 | |||
15. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:11.22 | 367 | 34.96 | 36.26 | |||
16. | SZYNDLER, Aleksandra | 02 | Swim 10 Puławy | 1:11.28 | 366 | 34.20 | 37.08 | |||
17. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 1:13.06 | 340 | 34.71 | 38.35 | |||
18. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:13.28 | 337 | 35.14 | 38.14 | |||
19. | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | 1:13.63 | 332 | 35.30 | 38.33 | |||
20. | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 1:17.16 | 288 | 36.09 | 41.07 | |||
21. | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | 1:22.69 | 234 | 38.74 | 43.95 | |||
22. | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 1:22.97 | 232 | 39.08 | 43.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2015-10-04 - 10:22 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 55.21 | 539 | SC 1 | 26.80 | 28.41 | ||
2. | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | 55.21 | 539 | SC 2 | 26.43 | 28.78 | ||
3. | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 55.21 | 539 | SC 3 | 26.30 | 28.91 | ||
4. | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 55.46 | 532 | 26.75 | 28.71 | |||
5. | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 55.68 | 525 | 26.67 | 29.01 | |||
6. | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 56.06 | 515 | 27.30 | 28.76 | |||
7. | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 57.78 | 470 | 28.27 | 29.51 | |||
8. | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 58.25 | 459 | 27.93 | 30.32 | |||
9. | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 58.59 | 451 | 28.11 | 30.48 | |||
10. | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 58.91 | 443 | 27.90 | 31.01 | |||
11. | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 59.28 | 435 | 28.40 | 30.88 | |||
12. | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:00.16 | 416 | 28.77 | 31.39 | |||
13. | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 1:00.19 | 416 | 28.27 | 31.92 | |||
14. | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 1:00.37 | 412 | 29.14 | 31.23 | |||
15. | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:00.63 | 407 | 28.86 | 31.77 | |||
16. | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 1:00.94 | 401 | 29.30 | 31.64 | |||
17. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:01.24 | 395 | SC 1 | 29.09 | 32.15 | ||
18. | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 1:01.24 | 395 | SC 2 | 28.77 | 32.47 | ||
19. | BOGUSZEWSKI, Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 1:01.25 | 394 | 28.43 | 32.82 | |||
20. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.75 | 385 | 29.46 | 32.29 | |||
21. | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:03.22 | 359 | 30.65 | 32.57 | |||
22. | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 1:03.69 | 351 | 30.24 | 33.45 | |||
23. | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 1:03.78 | 349 | 29.90 | 33.88 | |||
24. | HOŁUB, Jakub | 02 | Avia Świdnik | 1:05.94 | 316 | 31.58 | 34.36 | |||
25. | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:06.53 | 308 | SC 1 | 31.40 | 35.13 | ||
26. | SKRZYPCZAK, Marek | 02 | Lublinianka | 1:06.53 | 308 | SC 2 | 31.93 | 34.60 | ||
27. | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 1:06.72 | 305 | 31.52 | 35.20 | |||
28. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 1:06.74 | 305 | 32.14 | 34.60 | |||
29. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:07.85 | 290 | 32.58 | 35.27 | |||
30. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:07.88 | 290 | 31.99 | 35.89 | |||
31. | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 1:10.06 | 263 | 31.71 | 38.35 | |||
32. | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 1:11.72 | 246 | 34.20 | 37.52 | |||
33. | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 1:11.96 | 243 | SC 1 | 35.45 | 36.51 | ||
34. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:11.96 | 243 | SC 2 | 34.23 | 37.73 | ||
35. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:14.65 | 218 | 34.83 | 39.82 | |||
36. | CIOS, Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:16.81 | 200 | 37.08 | 39.73 | |||
37. | IWANIAK, Wojciech | 01 | Olimpia Lublin | 1:17.13 | 197 | 35.74 | 41.39 | |||
DYSKW. | KOWAL, Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | O4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2015-10-04 - 10:34 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:16.28 | 546 | 35.67 | 40.61 | |||
2. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 1:19.00 | 491 | 37.70 | 41.30 | |||
3. | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 1:19.28 | 486 | 37.86 | 41.42 | |||
4. | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:20.19 | 470 | 37.84 | 42.35 | |||
5. | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:20.97 | 456 | 38.30 | 42.67 | |||
6. | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 1:21.12 | 454 | 38.46 | 42.66 | |||
7. | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:23.53 | 416 | 38.86 | 44.67 | |||
8. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:23.57 | 415 | 39.15 | 44.42 | |||
9. | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:24.28 | 405 | 39.61 | 44.67 | |||
10. | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 1:24.50 | 401 | 40.46 | 44.04 | |||
11. | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 1:35.16 | 281 | 42.93 | 52.23 | |||
12. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:41.56 | 231 | 47.61 | 53.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2015-10-04 - 10:38 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 1:06.85 | 575 | 31.55 | 35.30 | |||
2. | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:08.13 | 543 | 32.55 | 35.58 | |||
3. | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | 1:09.19 | 519 | 31.88 | 37.31 | |||
GRZESZCZYK, Kacper | 99 | Swim 10 Puławy | 1:09.19 | 519 | 32.11 | 37.08 | ||||
5. | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:10.96 | 481 | 33.27 | 37.69 | |||
6. | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 1:12.37 | 453 | 33.77 | 38.60 | |||
7. | MIRONIUK, Rafał | 95 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:12.88 | 444 | 33.87 | 39.01 | |||
8. | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:13.07 | 440 | 34.12 | 38.95 | |||
9. | CIEŚLIK, Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:13.72 | 429 | 34.33 | 39.39 | |||
10. | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:16.12 | 389 | 35.74 | 40.38 | |||
11. | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 1:17.22 | 373 | 36.08 | 41.14 | |||
12. | FIERZBIK, Oskar | 02 | Swim 10 Puławy | 1:17.75 | 365 | 36.55 | 41.20 | |||
13. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:19.00 | 348 | 36.49 | 42.51 | |||
14. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 1:30.70 | 230 | SC 1 | 42.61 | 48.09 | ||
15. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 1:30.70 | 230 | SC 2 | 42.80 | 47.90 | ||
16. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:34.56 | 203 | 44.30 | 50.26 | |||
17. | DERUŚ, Mateusz | 02 | Olimpia Lublin | 1:39.03 | 177 | 46.08 | 52.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2015-10-04 - 10:46 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 29.62 | 650 | |||
2. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 30.91 | 572 | |||
3. | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 32.09 | 511 | |||
4. | BORKOWSKA, Małgorzata | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 32.91 | 474 | |||
5. | JOŃSKA, Zuzanna | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 33.09 | 466 | |||
6. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 33.62 | 445 | |||
7. | SKOWRONEK, Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 33.75 | 440 | |||
8. | SMYŁEK, Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 34.62 | 407 | |||
9. | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 34.81 | 401 | |||
10. | HANAKA, Kinga | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 35.06 | 392 | |||
11. | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 35.50 | 378 | |||
12. | KAPROŃ, Aleksandra | 01 | Fala Kraśnik | 36.13 | 358 | |||
13. | SZYNDLER, Aleksandra | 02 | Swim 10 Puławy | 37.34 | 324 | |||
14. | BUGAŁA, Martyna | 02 | Lublinianka | 38.25 | 302 | |||
15. | KURZĘPA, Ewa | 00 | Lider Chełm | 38.66 | 292 | |||
16. | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 38.75 | 290 | |||
17. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 39.28 | 279 | |||
18. | BARABAS, Joanna | 01 | Lider Chełm | 41.34 | 239 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2015-10-04 - 10:51 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 27.07 | 553 | |||
2. | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 27.31 | 538 | |||
3. | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 27.63 | 520 | |||
4. | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 28.19 | 489 | |||
5. | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | 28.88 | 455 | |||
6. | BUJAK, Kacper | 98 | Lublinianka | 29.37 | 433 | |||
7. | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 29.57 | 424 | |||
8. | KLIZA, Adrian | 95 | Avia Świdnik | 30.34 | 392 | |||
9. | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 30.47 | 387 | |||
10. | BEDNARZ, Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 31.03 | 367 | |||
11. | KAWALEC, Lech | 99 | Orka Zamość | 31.50 | 350 | |||
12. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 32.25 | 327 | |||
13. | KOWAL, Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 32.28 | 326 | |||
14. | SAGAN, Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 33.25 | 298 | |||
15. | PASIERBIEWICZ, Dominik | 01 | Wisła Puławy | 34.07 | 277 | |||
16. | DZIUBA, Gerard | 02 | Wisła Puławy | 35.87 | 237 | |||
17. | KUŚMIERZ, Karol | 01 | Fala Kraśnik | 36.88 | 218 | |||
18. | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 37.41 | 209 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2015-10-04 - 10:56 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | CZARNECKA, Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:04.28 | 613 | 30.67 | 33.61 | |||
2. | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 1:07.22 | 536 | 31.55 | 35.67 | |||
3. | ZYGO, Karolina | 96 | Olimpia Lublin | 1:08.68 | 502 | 32.05 | 36.63 | |||
4. | ŻMUDA, Weronika | 00 | Lublinianka | 1:09.00 | 495 | 32.40 | 36.60 | |||
5. | RABCZYŃSKA, Marta | 98 | Avia Świdnik | 1:12.88 | 420 | 34.05 | 38.83 | |||
6. | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 1:12.91 | 420 | 33.55 | 39.36 | |||
7. | STEFANIUK, Oliwia | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:16.59 | 362 | 35.49 | 41.10 | |||
8. | SKOWRONEK, Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 1:17.03 | 356 | 36.36 | 40.67 | |||
9. | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 1:17.56 | 349 | 36.14 | 41.42 | |||
10. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 1:17.97 | 343 | 35.86 | 42.11 | |||
11. | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:20.28 | 314 | 37.99 | 42.29 | |||
12. | ŚWIĄTEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:23.47 | 280 | 38.49 | 44.98 | |||
13. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 1:27.03 | 247 | 37.74 | 49.29 | |||
14. | SZEWCZYK, Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:33.04 | 202 | 42.46 | 50.58 | |||
15. | SKWARA, Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 1:37.12 | 177 | 43.27 | 53.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2015-10-04 - 11:02 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 58.16 | 577 | SC 1 | 27.15 | 31.01 | ||
2. | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 58.16 | 577 | SC 2 | ||||
3. | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 58.53 | 566 | 27.83 | 30.70 | |||
4. | BISZKONT, Damian | 96 | Avia Świdnik | 1:01.94 | 478 | 29.24 | 32.70 | |||
5. | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 1:03.25 | 449 | 29.09 | 34.16 | |||
6. | LIS, Patryk | 98 | Avia Świdnik | 1:03.35 | 447 | 29.02 | 34.33 | |||
7. | CZERNIAK, Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 1:04.53 | 422 | 29.89 | 34.64 | |||
8. | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:04.69 | 419 | 29.14 | 35.55 | |||
9. | LECH, Filip | 01 | Avia Świdnik | 1:05.87 | 397 | 30.27 | 35.60 | |||
10. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:07.84 | 364 | 31.42 | 36.42 | |||
11. | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 1:10.65 | 322 | 31.58 | 39.07 | |||
12. | MASIAK, Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:11.41 | 312 | 32.90 | 38.51 | |||
13. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 1:11.72 | 308 | 32.18 | 39.54 | |||
14. | POPIOŁEK, Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 1:12.16 | 302 | 33.21 | 38.95 | |||
15. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:17.72 | 242 | 34.67 | 43.05 | |||
16. | MACHUL, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:21.46 | 210 | 37.11 | 44.35 | |||
17. | JAKÓBCZYK, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 1:27.12 | 171 | 40.43 | 46.69 | |||
DYSKW. | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | O4 | ||||||
DYSKW. | CIOS, Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | O4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2015-10-04 - 11:10 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | ADAMCZYK, Julia | 99 | Lublinianka | 2:09.44 | 626 | 31.09 | 33.06 | 33.16 | 32.13 | |||
2. | WOJCIECHOWSKA, Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 2:11.62 | 596 | 30.92 | 33.44 | 34.03 | 33.23 | |||
3. | ZYGO, Karolina | 96 | Olimpia Lublin | 2:12.12 | 589 | 31.42 | 33.66 | 33.87 | 33.17 | |||
4. | ANDRZEJEWSKA, Kamila | 99 | Lider Chełm | 2:15.13 | 550 | 31.67 | 1:09.17 | |||||
5. | BERNAT, Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:16.46 | 535 | 31.67 | 34.69 | 35.37 | 34.73 | |||
6. | ŁYSAKOWSKA, Julia | 01 | Lublinianka | 2:19.28 | 503 | 32.71 | 35.44 | 36.00 | 35.13 | |||
7. | MIKOŁAJEK, Weronika | 00 | Avia Świdnik | 2:19.50 | 500 | 32.33 | 34.94 | 35.63 | 36.60 | |||
8. | MALINOWSKA, Zuzanna | 01 | Olimpia Lublin | 2:23.75 | 457 | 33.77 | 36.75 | 36.87 | 36.36 | |||
9. | HAJDENRAICH, Julia | 00 | Fala Kraśnik | 2:23.78 | 457 | 33.33 | 36.09 | 37.10 | 37.26 | |||
10. | KOLENDA, Zofia | 98 | Lider Chełm | 2:24.78 | 447 | 34.05 | 37.10 | 37.53 | 36.10 | |||
11. | WILCZEWSKA, Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:25.90 | 437 | 34.14 | 36.97 | 38.16 | 36.63 | |||
12. | BOROWIEC, Weronika | 01 | Lider Chełm | 2:26.03 | 436 | 34.02 | 37.06 | |||||
13. | JOŃSKA, Zuzanna | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:27.03 | 427 | 34.49 | 38.15 | 37.85 | 36.54 | |||
14. | HAŁKA, Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 2:27.85 | 420 | 34.78 | 38.37 | 37.44 | 37.26 | |||
15. | ŻÓŁKOWSKA, Anna | 01 | Skarpa Lublin | 2:29.22 | 409 | 35.62 | 37.81 | 37.88 | 37.91 | |||
16. | HANAKA, Kinga | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:33.41 | 376 | 34.87 | 38.87 | 40.10 | 39.57 | |||
17. | TOMASZEWSKA, Magdalena | 02 | Wisła Puławy | 2:33.78 | 373 | 36.08 | 39.54 | 39.84 | 38.32 | |||
18. | WOJTASZEK, Oktawia | 02 | Fala Kraśnik | 2:34.16 | 371 | 34.11 | 38.94 | 40.31 | 40.80 | |||
19. | BUCOŃ, Magdalena | 01 | Fala Kraśnik | 2:41.97 | 319 | 36.71 | 41.91 | 42.75 | 40.60 | |||
20. | GAJASZEK, Karolina | 01 | Skarpa Lublin | 2:43.53 | 310 | 38.08 | 42.09 | 43.78 | 39.58 | |||
21. | HOŁUBIEC, Klaudia | 01 | Skarpa Lublin | 2:47.59 | 288 | 37.52 | 43.25 | 44.18 | 42.64 | |||
22. | GÓRA, Maria | 00 | Orka Zamość | 3:05.50 | 212 | 39.46 | 48.22 | 50.15 | 47.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2015-10-04 - 11:23 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | GRABCZAK, Dawid | 97 | Wisła Puławy | 1:56.09 | 627 | 28.33 | 29.62 | 29.16 | 28.98 | |||
2. | WIAK, Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:58.31 | 592 | 28.08 | 28.98 | 31.18 | 30.07 | |||
3. | BRYŁA, Kamil | 99 | Lublinianka | 1:58.91 | 583 | 28.71 | 30.00 | 31.03 | 29.17 | |||
4. | SZYMULA, Kamil | 96 | Avia Świdnik | 1:59.10 | 580 | 28.30 | 30.29 | 29.93 | 30.58 | |||
5. | MAŁYSKA, Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 2:01.78 | 543 | 28.77 | 30.94 | 31.00 | 31.07 | |||
6. | ZAPALSKI, Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 2:02.22 | 537 | 28.24 | 30.72 | 31.62 | 31.64 | |||
7. | HOŁUB, Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 2:02.94 | 528 | 28.86 | 30.87 | 32.01 | 31.20 | |||
8. | WAWRZYŃCZAK, Alan | 99 | Skarpa Lublin | 2:06.47 | 485 | 30.02 | 32.19 | 32.28 | 31.98 | |||
9. | CHAŁAT, Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 2:08.35 | 464 | 29.77 | 32.63 | 33.28 | 32.67 | |||
10. | SIEJO, Mateusz | 00 | Lider Chełm | 2:08.56 | 461 | 30.40 | 32.81 | 32.97 | 32.38 | |||
11. | GRZESZCZYK, Kacper | 99 | Swim 10 Puławy | 2:11.06 | 435 | 29.11 | 33.85 | 34.65 | 33.45 | |||
12. | KRAWIEC, Maciej | 99 | Fala Kraśnik | 2:11.97 | 426 | 30.17 | 34.13 | 34.87 | 32.80 | |||
13. | SOBEK, Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:12.03 | 426 | 29.99 | 33.53 | 35.16 | 33.35 | |||
14. | JANICZUK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 2:14.69 | 401 | 30.05 | 33.91 | 34.97 | 35.76 | |||
15. | CHODULSKI, Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 2:15.18 | 397 | 32.08 | 34.91 | 35.45 | 32.74 | |||
16. | FIERZBIK, Oskar | 02 | Swim 10 Puławy | 2:17.19 | 380 | 30.96 | 34.71 | 35.91 | 35.61 | |||
17. | SĘDŁAK, Wiktor | 99 | Orka Zamość | 2:20.68 | 352 | 31.70 | 34.91 | 36.94 | 37.13 | |||
18. | WOŹNIAK, Kamil | 01 | Wisła Puławy | 2:23.88 | 329 | 32.30 | 36.54 | 38.40 | 36.64 | |||
19. | SUSZEK, Piotr | 01 | Skarpa Lublin | 2:25.06 | 321 | 32.21 | 36.44 | 38.84 | 37.57 | |||
20. | SKRZYPCZAK, Marek | 02 | Lublinianka | 2:25.25 | 320 | 33.80 | 36.72 | 37.84 | 36.89 | |||
21. | SZULIERZ, Michał | 01 | Avia Świdnik | 2:25.66 | 317 | 32.77 | 36.44 | 38.33 | 38.12 | |||
22. | BOŻEK, Filip | 02 | Fala Kraśnik | 2:34.56 | 265 | 34.68 | 40.31 | 40.84 | 38.73 | |||
23. | ŁOBODA, Jakub | 02 | Olimpia Lublin | 2:55.22 | 182 | 38.02 | 46.75 | 41.60 | 48.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2015-10-04 - 11:38 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SAMUŁA, Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:08.71 | 561 | 33.46 | 35.25 | |||
2. | SUCHOTA, Magdalena | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:09.28 | 548 | 31.90 | 37.38 | |||
3. | MIKOŁAJEK, Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 1:12.37 | 480 | 33.96 | 38.41 | |||
4. | WIECZOREK, Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 1:12.56 | 477 | 34.17 | 38.39 | |||
5. | TERLECKA, Anna | 02 | Wodnik Krasnystaw | 1:13.60 | 457 | 34.40 | 39.20 | |||
6. | BUJAK, Maria | 01 | Skarpa Lublin | 1:15.47 | 424 | 35.61 | 39.86 | |||
7. | ŚLICZNIAK, Weronika | 99 | Lublinianka | 1:15.54 | 422 | 34.52 | 41.02 | |||
8. | ZAJĄC, Martyna | 96 | Olimpia Lublin | 1:15.94 | 416 | 35.21 | 40.73 | |||
9. | WŁODARCZYK, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:16.44 | 408 | 35.27 | 41.17 | |||
10. | NADOLSKA, Julia | 00 | Lider Chełm | 1:17.31 | 394 | 35.05 | 42.26 | |||
11. | ADAMEK, Barbara | 02 | Olimpia Lublin | 1:17.78 | 387 | 36.43 | 41.35 | |||
12. | MAŁEK, Martyna | 02 | Skarpa Lublin | 1:18.59 | 375 | 37.02 | 41.57 | |||
13. | CELIŃSKA, Zuzanna | 01 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:19.22 | 366 | 36.43 | 42.79 | |||
14. | DYBCIO, Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:19.75 | 359 | 36.64 | 43.11 | |||
15. | BUCOŃ, Anna | 02 | Fala Kraśnik | 1:20.85 | 344 | 38.24 | 42.61 | |||
16. | DZIĘSŁAW, Emilia | 02 | Fala Kraśnik | 1:25.28 | 293 | 39.08 | 46.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2015-10-04 - 11:46 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | NIEDZIAŁEK, Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 1:01.06 | 571 | 28.36 | 32.70 | |||
2. | GWIAZDA, Michał | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:01.66 | 554 | SC 1 | 28.06 | 33.60 | ||
3. | LIS, Przemysław | 96 | Avia Świdnik | 1:01.66 | 554 | SC 2 | 29.15 | 32.51 | ||
4. | WĄSIK, Jakub | 94 | AZS AWF Biała Podlaska | 1:02.13 | 542 | 27.99 | 34.14 | |||
5. | SOLA, Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:02.72 | 526 | 29.24 | 33.48 | |||
6. | KOTWICA, Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:03.85 | 499 | 29.27 | 34.58 | |||
7. | KUBIŚ, Jakub | 98 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:04.65 | 481 | 30.83 | 33.82 | |||
8. | ŁUKASZCZYK, Mateusz | 00 | Orka Zamość | 1:04.85 | 476 | 28.43 | 36.42 | |||
9. | KRZYKAŁA, Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:04.87 | 476 | 30.42 | 34.45 | |||
10. | CIEŚLIK, Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:07.00 | 432 | 31.83 | 35.17 | |||
11. | KOMOSA, Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 1:07.16 | 429 | 29.87 | 37.29 | |||
12. | GRABEK, Filip | 99 | Lublinianka | 1:07.66 | 419 | 31.55 | 36.11 | |||
13. | MIRONIUK, Rafał | 95 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:07.71 | 418 | 32.58 | 35.13 | |||
14. | SKUBA, Marcin | 98 | Orka Zamość | 1:08.16 | 410 | 30.37 | 37.79 | |||
15. | KOSMALA, Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:08.53 | 403 | 32.52 | 36.01 | |||
16. | KORZENIOWSKI, Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.00 | 379 | 32.83 | 37.17 | |||
17. | BORSUK, Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:10.31 | 374 | 31.74 | 38.57 | |||
18. | ŚRODEK, Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 1:10.75 | 367 | 32.12 | 38.63 | |||
19. | SOBIESZUK, Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:11.19 | 360 | 31.71 | 39.48 | |||
20. | SZCZERBA, Adam | 02 | Skarpa Lublin | 1:11.81 | 351 | 33.24 | 38.57 | |||
21. | PÓŁTORAK, Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:12.03 | 347 | 33.18 | 38.85 | |||
22. | RABEK, Tomasz | 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:13.25 | 330 | 32.49 | 40.76 | |||
23. | BUKOWSKI, Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:15.25 | 305 | 35.68 | 39.57 | |||
24. | GĘBICKI, Filip | 01 | Lider Chełm | 1:15.56 | 301 | 32.92 | 42.64 | |||
25. | KONCKI, Bartłomiej | 01 | Wisła Puławy | 1:16.63 | 288 | 35.27 | 41.36 | |||
26. | DADOS, Aleksander | 01 | Wisła Puławy | 1:16.81 | 286 | 36.05 | 40.76 | |||
27. | BLAT, Kacper | 02 | Fala Kraśnik | 1:17.97 | 274 | 38.08 | 39.89 | |||
28. | HOŁUB, Jakub | 02 | Avia Świdnik | 1:20.59 | 248 | 38.58 | 42.01 | |||
29. | GRĄCZAK, Dawid | 02 | Olimpia Lublin | 1:25.16 | 210 | 40.80 | 44.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2015-10-04 - 11:56 | Mieszane, 4 x 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:18.62 | 415 |
MIKOŁAJEK, Weronika LIS, Przemysław | 00 96 | 38.36 31.50 | MIKOŁAJEK, Aleksandra KLIZA, Adrian | 00 95 | 37.78 30.98 |
2. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:22.97 | 378 |
SAMUŁA, Wiktoria GRABEK, Filip | 99 99 | 34.36 35.66 | BUJAK, Kacper ŚLICZNIAK, Weronika | 98 99 | 34.53 38.42 |
3. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:24.25 | 368 |
SOLA, Kornel ZAPALSKI, Konrad | 97 98 | 32.42 34.69 | WIECZOREK, Magdalena HAJDENRAICH, Julia | 98 00 | 37.44 39.70 |
4. | Lider Chełm 1 | Lider Chełm | 2:25.82 | 357 |
ANDRZEJEWSKA, Kamila SIEJO, Mateusz | 99 00 | 37.27 34.50 | DYBCIO, Karolina PÓŁTORAK, Patryk | 01 02 | 38.13 35.92 |
5. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:26.13 | 354 |
BUJAK, Maria MAŁEK, Martyna | 01 02 | 37.36 38.29 | CHODULSKI, Jakub BUKOWSKI, Oskar | 00 01 | 35.06 35.42 |
6. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:36.19 | 290 |
GAJASZEK, Karolina HOŁUBIEC, Klaudia | 01 01 | 38.24 43.31 | WAWRZYŃCZAK, Alan SAGAN, Jakub | 99 02 | 35.13 39.51 |
7. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:42.00 | 260 |
ADAMEK, Barbara GRĄCZAK, Dawid | 02 02 | 37.90 41.87 | WILCZEWSKA, Aleksandra ŁOBODA, Jakub | 02 02 | 39.69 42.54 |
8. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:43.87 | 251 |
BLAT, Kacper KUŚMIERZ, Karol | 02 01 | 37.27 41.03 | BUCOŃ, Magdalena BUCOŃ, Anna | 01 02 | 43.72 41.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2015-10-04 - 12:03 | Mieszane, 4 x 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 1:52.09 | 505 |
BRYŁA, Kamil ADAMCZYK, Julia | 99 99 | 27.05 29.72 | ŻMUDA, Weronika ŚRODEK, Arkadiusz | 00 96 | 29.75 25.57 |
2. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 1:52.41 | 501 |
CZARNECKA, Wiktoria BERNAT, Gabriela | 99 99 | 29.43 30.15 | MAŁYSKA, Bartosz NIEDZIAŁEK, Dominik | 99 98 | 27.54 25.29 |
3. | Olimpijczyk 23 Lublin 1 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:58.62 | 426 |
WIAK, Jakub BORKOWSKA, Małgorzata | 95 02 | 26.52 32.03 | JOŃSKA, Zuzanna GWIAZDA, Michał | 02 94 | 33.04 27.03 |
4. | Huragan Międzyrzec Podlaski 1 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:00.44 | 407 |
RABEK, Tomasz SUCHOTA, Magdalena | 97 97 | 28.18 32.15 | STEFANIUK, Oliwia MIRONIUK, Rafał | 01 95 | 32.25 27.86 |
5. | Lider Chełm 2 | Lider Chełm | 2:08.00 | 339 |
GĘBICKI, Filip BOROWIEC, Weronika | 01 01 | 31.89 32.25 | JANICZUK, Patryk KOLENDA, Zofia | 02 98 | 31.53 32.33 |
6. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:15.34 | 287 |
ŚWIĄTEK, Martyna ŻÓŁKOWSKA, Anna | 02 01 | 36.11 40.53 | CZERNIAK, Konrad CHAŁAT, Stanisław | 98 99 | 28.66 30.04 |
7. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:17.69 | 272 |
BORSUK, Łukasz MASIAK, Mateusz | 01 00 | 30.71 31.97 | WOJTASZEK, Oktawia KAPROŃ, Aleksandra | 02 01 | 37.34 37.67 |
8. | Olimpia Lublin 2 | Olimpia Lublin | 2:20.32 | 257 |
ZAJĄC, Martyna JAKÓBCZYK, Jakub | 96 02 | 34.37 34.75 | DERUŚ, Mateusz ZYGO, Karolina | 02 96 | 38.00 33.20 |
9. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:30.69 | 208 |
KRAWIEC, Maciej BOŻEK, Filip | 99 02 | 32.52 37.00 | DZIĘSŁAW, Emilia SZEWCZYK, Zofia | 02 02 | 30.94 50.23 |