Nasi Partnerzy

 

 

Wojewódzka Liga Open

           IMG_7243

           16 listopada na krytej pływalni OSiR w Zamościu rozegrano IV rundę Ligi Wojewódzkiej Open w Pływaniu. Wystartowało przeszło 140 zawodników z 13 klubów w tym zawodnicy UKP „Fala” Kraśnik.

         Bardzo dobrze reprezentowały się przede wszystkim nasze dziewczęta. Jedna z najstarszych stażem i najbardziej utytułowanych zawodniczek z Lubelszczyzny wciąż niechętnie ustępuje miejsca młodszym konkurentkom. Zuzanna Mazurek, bo o niej mowa, pomimo że trenuje już bardziej dla utrzymania formy ogólnej i zdrowia, zajęła II miejsce na 100 m st. grzbietowym oraz III miejsce na 50 m st. dowolnym, co dało jej III miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek tej rundy Ligi. Dwa razy na podium stanęła też Magdalena Wieczorek (II miejsce na 200 m st. klasycznym i III miejsce na 200 m st. zmiennym). W czołówce uplasowali się także: Julia Hajdenraich (VI miejsce na 200 m st. klasycznym) i Kornel Sola (VI miejsce na 200 m st. klasycznym z nowym rekordem klubu).

       Bardzo dobrze pływały również nasze sztafety 4×100 m st. dowolnym. Dziewczęta w składzie M. Wieczorek, Z. Mazurek, J. Hajdenraich i Aleksandra Kaproń wywalczyły III lokatę, a chłopcy (K. Sola, Konrad Zapalski, Igor Prószyński i Maciej Krawiec) zajęli IV miejsce.

             W klasyfikacji drużynowej IV rundy Fala wywalczyła IV miejsce. Taką też lokatę zajmuje po IV rundach

             Ostatnie zawody tegorocznej Ligi Open odbędą się w Puławach 30 listopada.

Wyniki IV runda              Najlepsi zawodnicy           Klasyfikacja drużynowa po IV rundach              Zdjęcia