Nasi Partnerzy

 

 

Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików IV runda – Lublin

DSC07079Na pływalni przy SP 28 w Lublinie odbyła się IV runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików. Ekipa Fali uplasowała się na II miejscu (181 pkt) ustępując zaledwie o jeden punkt gospodarzom zawodów Skarpie Lublin (182 pkt). Również  w klasyfikacji po czterech rundach zajmujemy drugie miejsce ze stratą trzech punktów.

W klasyfikacji medalowej Fala zajęła trzecie miejsce z 6 medalami, 3 indywidualne i 3 w wyścigach sztafetowych. Dwa z nich zdobył Artur Siekaczyński – złoty na dystansie 400m st dowolnym z bardzo dobry czasem 4.47.58 (jest to najwyżej punktowany wynik zawodów) oraz srebrny na 50m st grzbietowym. Trzeci medal indywidualnie zdobyła Oktawia Wojtaszek za III miejsce na dystansie 400m st dowolnym. Wśród sztafet I miejsce zajęli chłopcy z rocznika 2002 na 4x50m st zmiennym w składzie: A. Siekaczyński, Filip Bożek, Kacper Blat i Wiktor Opoka. Srebrny medal zdobyła sztafeta dziewcząt 4x50xm st zmiennym (Emilia Dzięsław, Zofia Szewczyk, AnnaBucoń, O. Wojtaszek), również srebro wywalczyła mieszana sztafeta 4x50m st dowolnym w składzie Patryk Kasperski, Maja Machulak, Emilia Kołośińska i Maksymilian Swintozelski.

Miejsce tuż za podium zajęła Ania Bucoń – 4 na 400m st dowolny i 5 na 50m st grzbietowym, również niewiele do trzeciego miejsca zabrakło Mai Machulak – 5 na 200m st dowolnym.

Wyniki WLDiM IV runda               Najlepsze wyniki IV rundy                Zdjęcia