Nasi Partnerzy

 

 

Wieści z pływalni

W piątek 3 grudnia na pływalni H2O w Lublinie odbyły się zawody V rundy Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat w Pływaniu.

W zawodach wystartowały jedenastoletnie Emilia Surowiec i Nikola Dzięgielewska. Obie kraśniczanki uplasowały się w czołówce na swoich dystansach. Emilia zajęła III miejsce na 100m st. dowolnym i VIII lokatę na 200m st. zmiennym. Nikola natomiast był dwukrotnie VI na 50m st. grzbietowym i 100m st. dowolnym.

W niedziele 5 grudnia w Puławach rozegrano zawody SuperSprint Cup. W imprezie wzięła udział czwórka czternastolatków z Fali Kraśnik. Co prawda sprinty to nie jest to w czym czują się najlepiej, ale kilkukrotnie „meldowali” się na czołowych miejscach. Paweł Bucoń był III na 50m st. grzbietowym, Milena Sosnówka – IV na 50m st. motylkowym, Gabriela Surowiec – IV na 50m st. grzbietowym, a Dawid Dzięgielewski zajął VII miejsce na 50m st. klasycznym. Ważne, że nasi zawodnicy niemal we wszystkich swoich startach ustanawiali nowe rekordy życiowe co dobrze rokuje przed zbliżającymi się Zimowymi Mistrzostwami Polski Juniorów 14 lat (17-19 grudnia w Olsztynie).

Swoje mistrzostwa ma za sobą natomiast Piotr Borsuk bowiem dniach 1-5 grudnia w Bydgoszczy wystąpił w Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat. W tych stojących na bardzo wysokim poziomie zawodach nie plasował się w ścisłej czołówce, ale pokazał bardzo dobre przygotowanie do imprezy. W pięciu swoich startach aż czterokrotnie ustanawiał rekordy życiowe osiągając najwartościowsze rezultaty na sprinterskich dystansach stylem grzbietowym i motylkowym.

„Wspiera nas Kraśnik – Miasto Sportu”

„Wspiera Nas Przyjazny Kraśnik”    

Gratulacje!

wyniki Puławy

wyniki Lublin