Puchar Sprintu 2014

IMAG014320 grudnia 2014 roku w Puławach odbyły się zawody „Puchar Sprintu”. Wśród ponad trzystu startujących skromna ośmioosobowa ekipa Fali. Najlepiej zaprezentowali się najmłodsi nasi zawodnicy. W kategorii 8 letnich i młodszych dziewczynek I miejsce zajęła Anna Wilk (dwukrotnie pierwsza na 50m st dowolnym i grzbietowym oraz druga na 50m st klasycznym). W tej samej kategorii chłopców I miejsce zajął Paweł Bucoń wygrywając wszystkie swoje starty (50m st dowolnym i grzbietowym oraz 100m st zmiennym), a Wojciech Siekaczyński uplasował się na III miejscu (dwukrotnie trzeci na 50 m st dowolnym i grzbietowym oraz czwarty na 50 m st klasycznym). Na uwagę zasługuje fakt, iż Paweł i Wojtek to zawodnicy 7 letni. W kategorii 10 letnich dziewczynek na 50m st klasycznym Magdalena Toporowska uplasowała się na III miejscu.

Również pozostali zawodnicy Oliwia Sosnówka, Bartosz Zarawski, Michał Szymula i Aleksander Wietrzyk zanotowali udane starty wielokrotnie poprawiając swoje rekordy życiowe.