Puchar Roztocza 2013

SONY DSCSONY DSCSONY DSC

13 – 14.04.2013 w Zamościu odbyły się  Międzynarodowe Zawody Pływackie „Puchar Roztocza 2013”. Nasz klub reprezentowało 21 zawodników, zajmując II miejsce w rankingu medalowym (9 złotych, 10 srebrnych i 9 brązowych krążków). W klasyfikacji na najlepszego zawodnika w kategorii 11 lat i młodsi II miejsce zajął Artur Siekaczyński, a wśród dziewcząt 12- 13 letnich III miejsce zajęła Maria Bryczek. W klasyfikacji poszczególnych stylów nasi zawodnicy zajmowali w swoich kategoriach wiekowych miejsca na podium: w stylu motylkowym I miejsce wśród dziewcząt dla Gabrieli Stęgierskiej i II dla Jana Kułagi wśród chłopców.  W stylu grzbietowym zwycięstwo odnieśli: Anna Bucoń i Artur Siekaczyński, zaś Jakub Wąsik uplasował się na miejscu III. Kaja Mazur, Filip Bożek i Kacper Blat to zawodnicy startujący stylem klasycznym, którzy zajęli odpowiednio III, II i III miejsce. Wśród najlepszych zawodników płynących stylem dowolnym znaleźli się Maria Bryczek – miejsce II oraz Wiktor Opoka – miejsce III. Pozostali pływacy naszego klubu również zaprezentowali wysoką formę, wielokrotnie poprawiając swoje rekordy życiowe. Szczegółowe wyniki – tutaj.