Nasi Partnerzy

 

 

Plebiscyt „Złota piątka kraśnickiego sportu”

Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego w roku 2016 „Złota Piątka Kraśnickiego Sportu”. W tym roku organizatorami są: Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz wydawca gazet Głos Kraśnicki, Goniec Gazeta Powiatowa i portalu www.krasnik24.pl.

Do 9 stycznia br. kluby sportowe zgłaszają do  Starostwa Powiatowego swoich faworytów. Z naszego klubu nominowani zostali Zofia Szewczyk i Artur Siekaczyńskibrązowi medaliści Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. 

Od 16 stycznia br. przez miesiąc można będzie oddać głos w głosowaniu internetowym ogłoszonym na stronie Starostwa Powiatowego w Kraśniku: powiatkrasnicki.pl oraz na fanpage`u Starostwa Powiatowego w Kraśniku na Facebooku, a także za pośrednictwem kuponów wydrukowanych w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa.

Z jednego komputera (lub innego urządzenia z dostępem do internetu) będzie można oddać jeden głos dziennie. Oryginalne kupony drukowane w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa z oddanymi głosami należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do siedziby redakcji (Głos Kraśnicki, 23-204 Kraśnik, ul. Słowackiego 7, mała hala sportowa przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku). Na jednym gazetowym kuponie będzie można oddać głos na jednego kandydata. Przy sumowaniu głosów z głosowania internetowego i poprzez kupony gazetowe, 1 głos oddany poprzez kupon gazetowy będzie liczony jako 10 głosów oddanych w głosowaniu internetowym.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszych zawodników!!!!

Regulamin Plebiscytu