Nasi Partnerzy

Otwarty Mityng Pływacki O Puchar Niedźwiedziego Grodu

wp_00008218.05.2013 w Chełmie odbył się Miting Pływacki o Puchar Niedźwiedziego Grodu. W zawodach uczestniczyła czwórka zawodników Fali, zdobywając siedem medali. Trzy medale przywiozła Magdalena Wieczorek – I miejsce na 100m st dowolnym, II miejsca na 100m st klasycznym i 200m st zmiennym .Kornel Sola zdobył srebro na 200m st zmiennym oraz dwa brązowe krążki na dystansach 100 metrowych stylem motylkowym i klasycznym.Konrad Zapalski zajął III miejsce na dystansie 100m st grzbietowym, a w swoich pozostałych startach uplasował się na pozycjach IV – 100 dowolny i VI – 200 zmienny . Równie dobry start zaliczył Igor Prószyński zajmując dwukrotnie V miejsce (100m st grzbietowym i klasycznym) i VIII na dystansie 200m st. zmiennym. Wyniki zawodów – tutaj.