Mistrzostwa Województwa 10-11 lat

DSCF6486W sobotę 15 listopada na kraśnickiej pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci 10-11 letnich. Wśród ponad 200 zawodników znalazło się 19 zawodników Fali. Tradycyjnie na zawodach w Kraśniku nagradzanych było pierwszych sześciu zawodników na poszczególnych dystansach. W gronie medalistów nie mogło zabraknąć gospodarzy. Na 100m st grzbietowym miejsce II zajęła Maja Machulak, która była także czwarta na 200m st zmiennym. Dwukrotnie na miejscu czwartym znalazł się Piotr Borsuk na 100m st grzbietowym i 200m st zmiennym. Również czwarte miejsce, ale na dystansie 50 m st grzbietowym zajął Michał Szymula. miejsca piąte na 200m st zmiennym wywalczyli Aleksandra Kurzyna i Patryk Kasperski. Na miejscu szóstym uplasowali się Emilia Kołosińska i Maksymilian Swintozelski – oboje na 100m st dowolnym oraz Magdalena Toporowska na dystansie 50m st klasycznym. Pozostali pływacy również pokazali się z dobrej strony wielokrotnie poprawiając swoje rekordy życiowe. Wszystkim młodym zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.