Nasi Partnerzy

 

 

Mikołajkowe Mistrzostwa Kraśnika

8 grudnia na krytej pływalni MOSiR w Kraśniku rozegrano coroczne Mikołajkowe Mistrzostwa Kraśnika w Pływaniu. Tym razem odbyły sie one pod hasłem „Płyń Po Zdrowie z UKP Fala”. Pomimo faktu, że zawody były przesunięte w terminie (z 1 na 8 grudnia) ze względu na awarię dużej niecki pływalni, wystartowało niemal 100 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.
Wśród najstarszych zwyciężyli : Maja Machulak i Maciej Krawiec, w kategorii 10-11 lat – Amelia Wysocka i Paweł Bucoń, w 9-cio latkach – Hanna Michota i Gabriel Świca, a wśród najmłodszych ( 8 lat i młodsi) najlepsi byli: Aleksandra Grabczak i Marcel Wilk. Wszyscy startujący, nie tylko zwycięzcy, zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz dostarczyli wielu, wielu emocji swoim kibicom. Specjalnie wypalane, drewniane Medale wręczali swoim młodszym koleżankom i kolegom – najstarsi zawodnicy UKP Fala Kraśnik. Na zakończenie imprezy pływalnie MOSiR odwiedził Święty Mikołaj i jak zwykle hojnie obdarował prezentami wszystkich uczestników zawodów.
Wszyscy umówili się na start w przyszłym roku. Organizatorem mistrzostw był Uczniowski Klub Pływacki Fala Kraśnik przy wsparciu Miasta Kraśnik i MOSiR oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej bowiem zadanie współfinansowane było ze środków otrzymanych w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik na rok 2017.

wyniki Mikołajkowych Mistrzostw Kraśnika