Liga Szuwarek – runda finałowa

W niedzielę 22 listopada na pływalni MOSiR w Krasnymstawie odbyła się VI finałowa runda Pływackiej Ligi „Szuwarek”, gdzie wystartowała trójka naszych zawodników: Anna Wilk, Paweł Bucoń i Wojciech Siekaczyński. Cała trójka zaprezentowała się z jak najlepszej strony sześciokrotnie stając do dekoracji dla najlepszych. Dwukrotnie na pierwszym stopniu podium wśród chłopców ośmioletnich stawał Paweł – na dystansach 25 m st klasycznym oraz 50m st grzbietowym. W tej samej kategorii i na tych samych dystansach Wojtek zajął odpowiednio IV i II miejsce. Wśród dziewcząt dziewięcioletnich Ania zwyciężyła na dystansie 100m st dowolny oraz była druga na 50m st motylkowym.

DSC_0022

Były to zawody, na których dokonano podsumowania całorocznej rywalizacji młodych sportowców, a sześciu najlepszych uczestników ligi zostało udekorowanych pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.  Wśród nagrodzonych znalazła się cała trójka naszych zawodników. Na najwyższym stopniu podium wśród chłopców ośmioletnich stanął Paweł Bucoń, Wojciech Siekaczyński był trzeci. W kategorii dziewcząt dziewięcioletnich na miejscu drugim uplasowała się Ania Wilk. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Wyniki VI rundy                 Zdjęcia                 Najlepsi zawodnicy Szuwarek 2015