Nasi Partnerzy

 

 

Laur Lubelskiego Koziołka III runda

IMG_0154W sobotę 10.05.2014 na pływalni MOSiR Bystrzyca w Lublinie odbyła się III runda zawodów z cyklu „O Laur Lubelskiego Koziołka”. Wśród nagrodzonych pływaków nie zabrakło zawodników Fali. Najlepiej zaprezentowali się startujący na dystansie 25 m st dowolnym w kategorii 8 lat i młodsi – Paweł Bucoń I miejsce,  Anna Wilk i Wojciech Siekaczyński II miejsce, a Kornelia Pogoda zajęła miejsce IX. Na uwagę zasługuje fakt, że Paweł i Wojtek to chłopcy siedmioletni.

W kategorii 9lat na dystansie 25m st klasycznym najlepiej zaprezentował się Mateusz Latosiewicz plasując się tuż za podium na IV pozycji. Pozostali dziewięcioletni kraśniczanie zajmowali odpowiednio: Oliwia Sosnówka – XVI miejsce, Patryk Stępień – XIII miejsce i Bartosz Zarawski – XVI miejsce.

Zawodnicy 10 letni startowali na dystansie 50 m st klasycznym. Wśród nagrodzonych dyplomami znaleźli się Michał Szymula – VI miejsce i Magdalena Toporowska VII miejsce. Pozostali dziesięciolatkowie plasowali się na miejscach: XIII – Aleksander Wietrzyk, XIV – Dominik Gonder, XIX – Julia Witek i Jan Jachura.

Wyniki III rundy LLK 2014            Klasyfikacja po III rundach – LLK 2014              Zdjęcia