Nasi Partnerzy

 

 

Kolejne starty Fali

W ostatni weekend zawodnicy Fali Kraśnik wystartowali w dwóch imprezach: III rundzie Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików ( 22 października w Zamościu) i Grand Prix Polski (22-23 października w Łodzi).

W Zamościu wystąpiły: Nikola Dzięgielewska i Emilia Surowiec rywalizując z kategorii młodziczek 12 lat. Emilia zajęła V miejsce na 100m st. grzbietowym i IX lokatę na 100m st. zmiennym. Nikola natomiast wywalczyła VII miejsce na 50m st. dowolnym i VIII – na 100m st. grzbietowym.

W Łodzi z czołówką Polskich pływaków rywalizowały Maja Ryfka i Anna Wilk, na co dzień uczące się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Ania zajęła II miejsce na 200m st. klasycznym, III miejsce na 400m st. dowolnym, IV miejsce na 800m st. dowolnym i V lokatę na 200m st. dowolnym. Maja Natomiast zajęła III miejsce na 100m st. grzbietowym oraz była dwukrotnie VI na 50 i 200m tym stylem. Obie nasze zawodniczki rywalizowały w kategorii juniorek 16 lat.

Duże wyróżnienie spotkało Anię Wilk ( całkowicie zasłużenie). Została ona powołana na obóz Kadry Narodowej Juniorów i zaraz po zakończeniu zawodów w Łodzi pojechała do Lublina, aby trenować z najlepszymi Polskimi juniorami. Gratulacje!