Finał Ligi Juniorów 2013

dsc05061W Puławach 01.12.2013 odbyła się V finałowa runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Zawodnicy Fali pięciokrotnie stawali na podium dla zwycięzców. Na najwyższym stopniu stanęła Magdalena Wieczorek – 100m st klasycznym, Magda była również 3 na 400m st dowolnym. Na drugim miejscu uplasowała się Konrad Zapalski – 200m st grzbietowym, natomiast trzeci był Kornel Sola – 400m st dowolnym. Srebrny medal wywalczyła również  sztafeta kobiet 4x100m st zmiennym.

Nasi zawodnicy dwukrotnie poprawiali rekordy klubu – Kornel Sola na dystansie 100m st klasycznym oraz męska sztafeta 4x100m st zmiennym w składzie: Konrad Zapalski, Igor Prószyński, Kornel Sola i Karol Grzywa.

W klasyfikacji drużynowej V rundy Fala zajęła trzecie miejsce i w klasyfikacji końcowej Ligi również zajęliśmy trzecie miejsce.

Wśród najlepszych zawodniczek Ligi na drugim miejscu – Magdalena Wieczorek.

Wyniki WLJ – V runda Puławy        Końcowa klasyfikacja drużynowa  – Liga open 2013